+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 2 PrviPrvi 1 2
Prikaz rezultata str. 21/36

Tema: Goran Šarić??-Srbin, srbofil što li je

Nije on opasan nego ovi koji mu daju prostor( mislim u rh) i još krivo predstavljaju davajući mu legitimitet. A i taj mišak 20 godina se ko fol bori protiv sustava radeći za htv. Što bi rekli ameri only in croatia
    Jugozomboidi imaju plan za Hrvatsku. Svaki ima plan dok ne dobije šaku u glavu

ja sam gledao par puta tog Petrovića. Ne mogu virovat da netko njega uzima ozbiljno. Deranje, budalesanje, agresiva. A svi su fokusirani na katoličku crkvu. Vidim i ovaj redikul ali baš opansi redikul Šarić. Njega kao da je srbijanska BIA odgojila od malih nogu.

Vidim da je gostovao i kod ovog Ratka, kako se preziva..ne mogu se sad sitit..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 03-07-2021 at 13:16
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Trebas pogledati Miroljubova predavanja dok je bio mlad, potrazicu negdje, on je gorljivo zastupao katolicku crkvu kao zadnju branu masonima, kazem tada je djelovao normalno. Imao je fantasticna predavanja o kreacionizmu i kontra teorije evolucije, nije mi djelovao ludo kao danas.

Otprilike je "poludio" kad je prijetio u nizozemskoj da ce srusiti branu i potopiti Nizozemsku zbog haskog suda.

Ima dva ratka kod kojih gostuje. Jedan je martinović drugi dmitrović. Kod ovog dmitrovića gostovao i valdec

Citiraj Prvotno napisano od franjevac Vidi poruku
    Ima dva ratka kod kojih gostuje. Jedan je martinović drugi dmitrović. Kod ovog dmitrovića gostovao i valdec
    ma ovaj Martinović da. Onaj Dmitrović je krajinaš, danas ministar kod Vučića. taj me ne zanima nego ovaj Martinović. On s njim sasvim fino ćaska.

Ono što mi upalo u oči u raspravi Francisković-šarić kad je voditelj postavio temu Francetića. Francišković je rekao da je on bio prvenstveno vojnik i da je oslobodio istočnu Bosnu nakon četničkih pokolja na što je Šarić burno reaguirao i rekao da su prvo počeli ustaški pokolji u istočnoj Bosni a četnički naknadno, tek u kasno ljeto 42-ge.

Francišković je to odšutio iako su četnički pokolji u Foči i okolici počeli već u prosincu 41-ve i početkom 42-ge a ti u kasno ljeto 42-ge bili su dodatni pokolji jer su u međuvremenu partizani zauzeli Foču.

Sumnjam da Šarić to ne zna ali želi uvijek abolirati Srbe a čudi me i Kako mu je Francišković koji inače "sve zna" da mu je pustio tu laž.

Najobičniji štetnik.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    ma ovaj Martinović da. Onaj Dmitrović je krajinaš, danas ministar kod Vučića. taj me ne zanima nego ovaj Martinović. On s njim sasvim fino ćaska.

Ono što mi upalo u oči u raspravi Francisković-šarić kad je voditelj postavio temu Francetića. Francišković je rekao da je on bio prvenstveno vojnik i da je oslobodio istočnu Bosnu nakon četničkih pokolja na što je Šarić burno reaguirao i rekao da su prvo počeli ustaški pokolji u istočnoj Bosni a četnički naknadno, tek u kasno ljeto 42-ge.

Francišković je to odšutio iako su četnički pokolji u Foči i okolici počeli već u prosincu 41-ve i početkom 42-ge a ti u kasno ljeto 42-ge bili su dodatni pokolji jer su u međuvremenu partizani zauzeli Foču.

Sumnjam da Šarić to ne zna ali želi uvijek abolirati Srbe a čudi me i Kako mu je Francišković koji inače "sve zna" da mu je pustio tu laž.
    Četnici i partizani, Srbi, su već 11.8.1941. zauzeli Vlasenicu, a nakon toga i prostor od Kladnja do Srebrenice i tad su već počinili gadne pokolje. Ustaše tek nakon srpskog ustanka četnika i partizana i pokolja i uništavanja dolaze zavesti mir. I zavode ga, a taj red, rad, mir od srpskog divljanja Srbi zovu pokolji.

Petrović je doslovno meme i karikatura

https://www.youtube.com/watch?v=9ihx8huJONo

Građanstvu grada Rogatice, kolovoz 1941.:

Povodom proglasa pobunjenicima da predaju oružje:

1) ...Zato neka bude svakom jasno da mi "četnici" i "komunisti" nećemo nikada sklopiti ruke i sleći ramenima pred narodnim ugnjetačima jer mi ćemo ostati do kraja isti oni četnici kao i pre sve dotle, dokle god postoji na srpskom narodu sramno državno vodeće slovo U.

3) Skreće se pažnja stanovnicima grada Rogatice, naročito muslimanima, da predaju oružje na mesto koje im mi odredimo. Svi koji budu dali neposluh na našu raredbu će biti najstrašnije mućeni.
    U takvoj atmosferi pobune, razaranja, ubijanja, nereda, prijetnji, Hrvati šalju vojsku i policiju da smiri situaciju. Francetić to uspijeva, pobjeđuje ove luđake, zavodi mir i Srbi ga proglašavaju koljačem. Isto kao što su i Gotovinu proglasili. Treba znati srpski jezik, koljač je vojskovođa od kojeg su izgubili u ratu.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Trebas pogledati Miroljubova predavanja dok je bio mlad, potrazicu negdje, on je gorljivo zastupao katolicku crkvu kao zadnju branu masonima, kazem tada je djelovao normalno. Imao je fantasticna predavanja o kreacionizmu i kontra teorije evolucije, nije mi djelovao ludo kao danas.

Otprilike je "poludio" kad je prijetio u nizozemskoj da ce srusiti branu i potopiti Nizozemsku zbog haskog suda.
    Potražit ću*

Kaj se tiče Gorana Šarića, lik je očito Srbin, a kod nas prodaje maglu predstavljanjem da je Hrvat katolik, a drži protukatoličku i protuhrvatsku stranu te otvoreno četnikuje. Kak veli Inkvi, BIA-in zaposlenik, trebao bi biti predmet pratnje naših tajnih službi.

https://www.youtube.com/watch?v=XBH9te_C00A

evo Miroljuba prije sto godina, velika razlika u odnosu na danas

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Da al postoji youtube. danas ne možeš ništa sakriti. On govori da je održao ne znam 200 predavanja po Hrvatskoj. pa tko tog lika sluša, poziva. To je Pilsel na steoridima.
    Još su te njegove blentave maskirane autohtonističke teorije debunkirane i genetski, i lingvistički i svakako... To čak ni jugofilija na našim sveučilištima ne uzima za ozbiljno...

Evo tu se može vidit njegovo uvlačenje u probavni trakt Deretiću... Sram me linkat opće... https://www.youtube.com/watch?v=mUC5p1PUPD4

A ovaj Fračišković koje je muslimansko ime uzeo.

Pretpostavljam ne može bit Marko Musliman.

I dalje je marko odnosno kaže islam da sva lijepa imena mogu ostati . Sramota me koliko znam o čovjeku, ali mi je interesantan sa tim teorijama zavjera sa kojima je u većini bio upravu pa sam mu zapratio kanal

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove