+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 3 1 2 3 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/59

Tema: Hoće li partizanija uspjet zabranit hrvatske simbole

Hoće li partizanija uspjet zabranit hrvatske simbole

Partizanija u Hrvatskoj orgija. Spremaju se zabranit hrvatski pozdravi Iz 2-og i domovinskog rata. Partizanija koja hini ili je u stvarno u nekoj svađi ( ego, taština) lako se izmire na antihrvatstvu. Što rade HDZ-ovci, šute. U tišini se pozdravljaju sa ZDS kad ih nitko ne čuje ili su na nekom mjjestu gdje ih nitko ne može čut. A kad se treba dići protiv ovoga ponižavanja Hrvatske i poginulih hrvatskih ratnika, nema ih nigdje.

Sprema se prijedlog zakona o zabrani hrvatskih simbola iz 2-og svjetskog rata i ovoga rata. To bi bio konačan poraz hrvatstva i od Hrvatske bi ostala samo ljuštura. Ta nova praznina ispunila bi se prouthrvatskim, neojugoslavenskim sadržajem. to je već sad na djelu ali to bi bio kapak.

Što vi mislite hoće li HDZ izglasati zabrani hrvatskih simbola i konačno se postaviti kao totalno protuhrvatska stranka.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Današnji HDZ je za zabranu hrvatskih simbola a hoće li glasati za to.... ne znam. Neće ako procijene da će ih to koštati previše nego će nastavit sa relativno sporim kuhanjem žabe..koja samo što nije skuhana.

Tri godine su do novih izbora. Koliko je to vremena za zlatne ribice. Sad im je čas. Nije to slučajno. Tko je dao mig Krausu i ekipi da baš sad pošalju taj prijedlog. poslije lokalnih a tri godine prije redovnih parlamentarnih izbora.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Nisi li malo dramatičan inkvi, naime ideja o tome da je ovo što imamo država nestala je kad se izručivalo vlastite vojnike Haagu. Kad se abolirao četnike, kad se nije lustriralo jugoslaveni, a evo danas država slavi i dan ubijanja Hrvata, na inicijativu Tuđmana.

Nikad države nije ni bilo, samo polagano skidanje maski.

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Jedina država koju su hrvati mogli zvati svojom bila je i ostala ndh.

Je, hrvatska NDH sa Romanijom, Focom i Kalesijom a bez Splita i Dalmacije u sebi.

Sta sve ovdje neces procitati.

i ova je Hrvatska bez zap Hercegovine i Završja kao , uz Hrv. Zagorje najčistiji hrvatski etnički kraj pa nikog nije briga.

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Koliko je meni poznato sve što nije bilo dijelom ndh s vremenom je postalo dijelom ndh, a razliku između dijelova hrvatske ne pravim.

Jedina država hrvatskoga naroda, ovo danas svojom državom mogu smatrati samo oni koji su i jugu smatrali svojom državom.

Slušam radio samo u autu. I danas svaki put kad sam sia za volan, a mora sam nekoliko puta, samo se pizdi o "antifašizmu" i prvoj borbenoj antifašističkoj bojnoj u Evropi. Ovo nije Hrvatska.

Neprijatelj će uspjeti samo ako se mi nećemo boriti za naš narod i državu. A mi se nikad nećemo umoriti u borbi.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Slušam radio samo u autu. I danas svaki put kad sam sia za volan, a mora sam nekoliko puta, samo se pizdi o "antifašizmu" i prvoj borbenoj antifašističkoj bojnoj u Evropi. Ovo nije Hrvatska.
    ti koji slave Partizane, važniji su im Partizani i Tito od Hrvatske, mislim da je s time sve rečeno i o "antifašizmu". posebno u ovoj državi, antifašist je u biti degenerik koji ne poznaje pojam identiteta nacije i države.

u drugim zemljama to možda i nije bio slučaj, ali u HR, antifašizam je upravo to. a nije daleko od toga, ni u Bosni Srbiji Sloveniji i ostalim banana republikama SFRJ.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Je, hrvatska NDH sa Romanijom, Focom i Kalesijom a bez Splita i Dalmacije u sebi.

ko broj jedan, Split i okolica nisu cijela Dalmacija, kao što je granica bila na Sušaku a ne u Gorskom kotru, a da nije bilo NDH, granica Italije naivci naivni, bila bi još istočnije, i na to partizani četnici i ostali "antifašisti" ne bi mogli ni prdnut jer nijedne nije bilo briga di će biti granica, njima je priča o granici bila priča za naivce koji će se upecat na njihove antifašističke idiotarije kao i ove priče danas, antifašizam danas, treba istima onima kojima je trebao i 1941, a tim likovima živo se jebalo di će biti granica Hrvatske, najvažnije je bilo borit se za vlast i premije, nakon kapitulacije Italije, po to je išao Maršal i antifašizam. kao što su i zapadni i istočni antifašisti imali isti plan, nije njima bio cilj oslobodit europu od zla, već okupirat europu za sebe, ti koji poput male djece vjeruju da su se globalne sile tukle zbog zla, to je ko da gledaš crtani film pa se dobar bori protiv lošeg, i naravno pobjedi uvijek dobar. jer dobar, ne može izgubit. upravo je suprotno u životu, prečesto dobri ljudi budu naguženi, a loši dovedeni na prijestolje. to je život, a ne ove bajke o dobrim i lošim u 2ww, antifašisti nastupaju kao nekakvi humanitarci, a opljačkali i preuzeli od nacista sve što su tobože i nacisti opljačkali, što se tako boriš protiv zla ? tako što radiš isto ono što i to zlo protiv kojeg se tobože boriš, napraviš, i još to poduplaš.

te priče o NDH su ništa drugo nego priče za malu djecu, isključivo se naglašava loše stvari, što partizanima i titu ne naglašavaju tako loše stvari, možda zato jer su se ugurali u guzicu pobjednicima ?

a to je valjda važnije, nego borit se za pravu stvar. mene u nijednom ratu, pa ni u tom ne zanima ko je pobjednik, zanima me isključivo cilj borbe, a kakav je cilj borbe bio partizana vidimo po tome kakva je ova država koju vode uglavnom partizani i njihova djeca, a o SFRJ neću tek pričat, slavi se pobjeda partizana kao da su partizani Hrvatska i kao da su oni ogledalo Hrvata. cijelu povijest nam pokušavaju zagurat u partizane i antifašizam, i nekima je to normalno.

da ne govorim o tome, da svaka priča ima dvije medalje, Hrvati koji su išli u ustaše nisu išli u ustaše ni zbog ante ni zbog musolinija ni zbog hitlera, išli su jer žele NDHrvatsku, a partizani su išli u partizane zbog revolucije marxa tita i ostalog šljama koji se borio samo za svoje sinekure vlasti i moći, i netko mi želi reći da je to važnije od nacionalnog probitka i uspjeha cijelog naroda, dakle važnija je revolucija komunista protiv hrvatske države, ma da je bila sva u fašizmu i rasizmu, neće me nitko na ovom svijetu uvjerit da to borbu partizana čini legalnom, jer su se oni stavili na stranu koja se bori protiv hrvatske države, i da je bila najdemokratskija, oni bi je srušili i rušili, isto kao što su boljševici u Rusiji rušili carsku Rusiju, nisu se partizani i boljševici borili za demokraciju dečki, niti za naciju, već za svoje ludorije koje nema nikakve veze s time, i da bude stvar bolja iza svojeg političko djelovanja ostavili više grobova i političkog nereda nego fašisti.

dovoljno da kada krenu pričat o antifašizmu, skinem gaće i obavim nuždu, a blasfemija mi je gledat na spomenicima partizana hrvatsku zastavu, bravo Franjo, ustani još jednom i promjeni komunističko ime Dinamo. tragikomedija je ova politika u hrvata.

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Koliko je meni poznato sve što nije bilo dijelom ndh s vremenom je postalo dijelom ndh, a razliku između dijelova hrvatske ne pravim.

Jedina država hrvatskoga naroda, ovo danas svojom državom mogu smatrati samo oni koji su i jugu smatrali svojom državom.
    Srbe iz Like Korduna Banovine i Kozare Bosne i Srbije, jako je brinulo hoće li Istra i Dalmacija biti u HR, oni su svi otišli u patlidžane, jer žele NDH do Tokija i Milvokija, Srbi nas mnogo bre vole, posebno Tomaševića Jakovinu i ostale drugove koji bi rado učili ćirilicu.

ajde razguli brate s tim antifašizmom, i ti milanoviću i ti plenkoviću, i ti tuđmane, šarajte drugovi negdje drugdje, kod mene na ulazu iznad vrata U i grb, da gosti koji ne vole Hrvate ne zalaze. radikalno ili ne, barem ove umjetne Hrvate odagna u tropizdinu, a hrvatomrscima da jasno do znanja da je kuća radioaktivna za njih, i da bi mogli proći kao černobil. pa bolje ne zalazi blizu, jer tu "antifašizam" ne stanuje.

jedino što je dobro, što danas na obljetnicu partizana, Hrvatska pobjeđuje Škotsku, i slavimo NDH usprkos njima i njihovoj pobjedi i oslobođenju iz 1945e. hvala vam drugovi što ste nas oslobodili, da možemo danas pobjediti Škotsku i gledati kako vi plačete jer Hrvatska postoji i pobjeđuje, a tebi Franjo posebno jedan pozdrav gore na nebesima, pomoć će danas Bog crnom dresu i HNS-u. a ti odi u partizan, njemu se nisi sjetio mjenjat ime, kao Dinamu, iako on ima pravo komunističko ime, i nekako mu je promaklo to ime, ali mu nije promako antifašizam i slavljenje istog 22 lipnja, pa danas moramo gledat ovu djecu partizana kako slave borbu protiv fašizma, čitaj NDH i Hrvata. bravo, sjedi dolje, nema razlike između vas partizana i četnika, možete vi petljat ustaše s četnicima zbog nacionalizma koliko hoćete, ali dobro se zna da su partizani i četnici mjenjali međusobno dresove, i jedni i drugi ubijali hrvate, i jedni i drugi borili protiv NDH. pametnom dosta, a ti si Franjo bio na toj strani, a ne na strani Hrvatske, i živo mi se jebe što netko kao ti i tebi slični smatra da je to ispravna strana povijesti. ispravna strana povijesti se bori za svoje, a vi se dokazano niste borili za svoje, već tuđe. tako ste i pobjedili, partizani da su se borili za nacije i države, ne bi nikada ni pobjedili jer bi bili na "krivoj strani povijesti" tzv "kvislinzi".

Tko je ovaj Ognjen Kraus koji stalno gura da se zabrani ZDS.

Koji je on faktor u ovoj državi?

isti kao i Pupovac, pa u Hrvatskoj svi imaju pravo glasa osim Hrvata, za to nije kriv ni Kraus ni Pupovac, već sami Hrvati koji su im dali ovlasti da u njihovo ime u njihovoj državi odlučuju o svim tim stvarima, pozdravi su simbolika, oni odlučuju i o puno bitnijim stvarima od pozdrava. tu je sva tragedija hrvatske države, i politike.

Hrvatski branitelji i rat 1990ih, je čista negacija partizana i Tita, i koliko god Plenković i slični slavili iste zbog pobjede u 2ww, to neće promjenit tu činjenicu. oni koji su se borili 1990ih za Hrvatsku kao samostalnu državu, izvan okvira Jugoslavije, sigurno ne slave partizane i Tita koji su nas uvalili u istu. uostalom zato i jesu procesuirani branitelji i generali, jer su isti vodili procese protiv njih, koji su vodili protiv ustaša u vrijeme SFRJ. i za to je kriv HDZ i Tuđman, jer oni nisu napravili ništa da se provede lustracija, koja bi trajno onemogućila takve da to rade, i da danas pričaju o 10.000 eura kazne za "ustaše", umjesto da su dotični lustrirani oni pametuju o ustašama i o tome kakve bi kazne trebale biti za iste.

demokracija nije tu da bi titoistički šljam, određivao zakone i pravila ponašanja. antifašistički dermek, je čista negacija hrvatske ko države, jer po antifašistima hrvatska nikad ne bi bila država. ali dok je ovaca bit će i vune, borba za SFRJ je negacija ne samo NDH, već i moderne hrvatske države stvorene u domovinskom ratu, i nikako drugačije se ne može to gledat nego tako. a oni koji slave partizane, evidentno negiraju domovinski rat i činjenicu da su nas iz Jugoslavije 1990ih izbavili oni, kojima sigurno partizani nisu bili uzor, i vodilja prilikom stvaranja države. jer da su partizani njima bili vodilja, mi bi i dalje bili u SFRJ, jer većina hrvata onda bi se borila na strani JNA, i nikada ne bi bilo hrvatske države, po partizanima JNA, a ne ZNG i HV je mjerilo. isto kao što je antifašizam na suprot ustaša i NDH, čista igra podjeli pa vladaj, politički hrvati i politički jugoslaveni, Hrvati imaju previše političkih jugoslavena koji su zaluđeniji Beogradom i Jugoslavijom od Srba, iako su Srbi činjenično dali više partizana, upravo zbog činjenice da je postojala NDH, da nije bilo NDH Srbi bi bili većinski četnici. to sve govori i o partizanima i o četnicima, a ako ova država može slavit partizane, ne vidim zašto ne bi slavila i četnike? koja je to suštinska razlika između Jugoslavije i Velike Srbije, dok god postoji nešto od toga dvoje ne postoji Hrvatska!

Hrvati su jednostavno politički zaluđen narod, i onda kada vidim ove naše kretene kako seru po Orbanu, Plenković i Milanović mogu mu samo obrisat cipele kad ga vide, jer on svoj narod vodi ka prosperitetu i boljitku, što se vidi i u nogometu. a mi pravim čudom uz sve navedeno, postojimo i nastupamo na EP, isključivo zato što oni što nastupaju za Hrvatsku, sigurno ne slave partizane i SFRJ, iako bi dotični vjerojatno igrali u reprezetnaciji Jugoslavije, ali sigurno ne na način na koji igraju za Hrvatsku. jedan Kranjčar nije dobio poziv u Jugo reprezentaciji, iako je bio najbolji na svojoj poziciji u to vrijeme. pametnom dosta, i onda kreteni slave antifašizam, i govore da bez istog ne bi bilo hrvatske, upravo suprotno da je po antifašizmu, Hrvatske ne bi bilo sigurno. jer po njima Hrvatska postoji samo u okvirima neke Jugoslavije, i čim je izvan iste, ona nema vrijednost kakvu ima unutar okvira Jugoslavije.

ali neka oni slave partizane, mogu i četnike, činjenica je da RH postoji, i da Srbe više nitko neće privolit, posebno nakon gubitka Kosova na novu Jugoslaviju, bi ovi naši kreteni, ali neće Srbi, ipak su oni malo pametniji od Hrvata kada je politika u pitanju. njima Jugoslavija vrijedi, samo u slučaju ako oni imaju prevlast u istoj, u protivnom Jugoslavija im vrijedi ko zrno riže. dok Hrvati su jugo utopisti, koji misle da kroz Jugoslaviju mogu ostvarit svoje nacionalne interese, tako su i prije mislili da će kroz Budimpeštu i Beč ostvarit svoje, i danas kroz Bruxell i Washington, samo se mjenjaju lokacije glavnih uporišta, ali politika ostaje ista, kmetovska i antifašistička, čitaj protunarodna i protudržavna, ova država služi svim neprijateljima hrvatske države, i zato i slavi antifašizam i napad na SSSR, da je suprotno, to bi "slavili" isto kao i Mađari, odnosno Orban, neka odu Orbana pitat jel njemu nešto predstavlja 22 lipnja, i napad na SSSR koji je okupirao Mađarsku koncem 2ww?? mogli bi se iznenadit odgovorom, Orban možda je bio na soroševom učilištu, ali nije bio partizan kao tvorci hrvatske države, to je ta razlika. ovaj je iskoristio Soroša, ko staru krpu, i okrenuo kaput za 180 stupnjeva kada je došla prilika za to.

Glavni Židov u Zagrebu, a to znači i u Hrvatskoj. Židovi vladaju Europom i svijetom i očito se osjećaju dovoljno jakim da vedre i oblače svakom narodu i u svakoj državi, pa čak i u našoj državi di ih ima možda par tisuća. Imaju ministarsko mjesto u vladi, imali su dugi niz godina glavnog bankara u Hrvatskoj koji je prodal sve naše zlato koje smo imali, vjerojatno svojim sunarodnjacima iz stranih banaka. Jednostavno se osjećaju pozvani, valjda kao izabrani narod od Boga, da svima određuju kako će živjeti. I ok, ja se isto osjećam pozvan od svog razuma da im kažem nek odhebu i da će hrvatski narod zatražiti zabranu njihovih simbola i pozdrava kao odgovor na njihov zahtjev za zabranu naših simbola i pozdrava, reakcija na njihovu neprijateljsku akciju prema hrvatskom narodu koji im je tolerantno dao bitne pozicije u društvu i državi, što oni očito ne cijene.

U Tuđmanovoj vladi bilo je ministara Židova. Štern, Porges, vjerojatno još neki, ne mogu se sad sitit bio je onaj Bienfeld. Slobodan Lang je bio Židov ali veliki hrvatski domoljub i humanitarac koji je organizirao konvoj za Novu Bilu tj Hrvate Srednje Bosne kad im je bilo najteže. Zato molim da se sve Židove Hrvatske ne trpa u isti koš. O Krausu se mo6e govoriti kao osobi a ne kolektivitetu. Jer ako bismo sudili po masu Hrvata i tako generalizirali, kakvi bismo mi sami ispali.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku

znaš koliko prosječnog Hrvata u Istri Primorju čak i djelom u Dalmaciji, briga za Hrvate u Hercegovini Posavini Srijemu općenito Bosni ? onoliko koliko je Tita bilo briga za NDH, toliko je njih briga za Hrvate u tim krajevima.

njima je kao bitno da su dio Hrvatske, a to što ovi nisu dio Hrvatske, to im nije bitno, e pa po tome vidiš koliko su oni Hrvati, i što je njihova politika, ja bih se recimo prije odrekao njih, nego Hrvata u navedenim krajevima, jer za razliku od njih ti jesu Hrvati, a ovi su mahom Jugoslaveni i to najbolje vidiš po tome, da im ne znači ništa da Hrvati u Srijemu ili Posavini ili Hercegovini budi dio Hrvatske. to je njihov antifašizam, i to je njihova Jugoslavija, kao borili su se da budi dio Hrvatske, a zapravo ih je bolio kurac za to, jer su se borili da budu dio Jugoslavije, i zato im nije ni bitno da svi Hrvati budi dio Hrvatske države, kratko i jasno i precizno, i baš me zaboli lijevo i desno jaje koga će zabolit ova moja konstatacija, jer istina boli a ovo je istina o Hrvatima. Hrvati da su ljudi, a ne govna kakva jesu, mi bi imali državu u okvirima Banovine i to najmanje. plus Istra naravno koja tada nije bila dio Hrvatske. ali su upravo antifašisti, ala Nobilo i 10.000 eura kazne za ustšae, koji su pričali na suđenju o tome kako su ustaše prodali biser naše zemlje Dalmaciju Talijanima, krivi za sve to, a oni nisu krivi za to što su hrvati rascijepani u četiri države, crnoj gori boka kotorska, hercegovina posavina BIH, srijem Srbija, i Slovenija nam je uzela dio teritorija u okviru njihovog antifašizma, ali bitno da ovi regionalni nacionalisti po istri i dalmaciji dođu na svoje. jer oni kao moraju biti dio hrvatske, a ovi ostali ne moraju, divno svima takvima se najebem svega po redu.

nacionalizam s tom i takvom politikom nema nikakve veze, nacionalizam uključuje sve pripadnike jednog naroda, a ne samo dio, i ne samo djelove teritorija, ti regionalni i jugo nacionalisti su najveći šljam koji postoji na planeti zvanoj zemlja, ANTO NOBILO style. on Artukoviću soli pamet o prodaji dalmaciji, a to što je on služio Beogradu mamicu mu njegovu jugoslavensku to ništa, to mu nije izdaja i kvislinšizam, da se razumjemo ja nemam ništa protiv Dalmatinaca i toga, ali ovaj majmun on koristi teze o Dalmaciji da bi potkopo ideju svih hrvata u istoj državi, i da bi provodio svoj jugo unitarizam. takvima mogu samo gurnut prst u oko, i otrov u vene. jer to takvi zaslužuju.

a takvih ko Nobilo ima u svim djelovima hrvatske, ima ih u lici i u banovini i u slavoniji, gdje su tobože većina hrvati. ali ovi s primorja uvijek kmeče kako ih je NDH izdala, bitno da ih nije SFRJ izdala, i da ih Tito nije izdao. to je najvažnije. samo Ante, i NDH.

kao da je netko pitao NDH i Ustaše, o granicama, ni Nijemce a pogotovo Talijane nije bilo briga za Ustaše i granice NDH. oni su gledali svoje interese, a opet bez njih ne bi bilo ni te 4 godine hrvatske države. a Nobila jebe i njemu slične to, što on zna da je NDH bila motiv za izlazak HR iz SFRJ, zato antifašisti danas luduju, jer je domovinski rat kao i NDH negacija SFRJ, i zato samo neka jedu govna, Jugoslavije nema, i neće je više nikad biti, a Artuković mu je lijepo rekao, da on neće doživjeti Hrvatsku, ali ti druže Nobilo hoćeš.

Cilj Jugoslavije bio je presudom vremešnom dužnosniku NDH dokazati da za Hrvate neće biti milosti. Glavni tužitelj tada je bio Anto Nobilo koji je, prema navodima, na suđenju rekao: "Artukoviću, nećeš više doživjeti svoju Nezavisnu Hrvatsku!"

Onda mu je starac Artuković odgovorio: "Ja neću, ali ti sigurno hoćeš!"

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    5
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Glavni Židov u Zagrebu, a to znači i u Hrvatskoj. Židovi vladaju Europom i svijetom i očito se osjećaju dovoljno jakim da vedre i oblače svakom narodu i u svakoj državi, pa čak i u našoj državi di ih ima možda par tisuća...
    dr. Slobodan Lang je bio Židov.
    Stipe Mesić je Hrvat, isto kao i Milanović, Plenković...
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    U Tuđmanovoj vladi bilo je ministara Židova. Štern, Porges, vjerojatno još neki, ne mogu se sad sitit bio je onaj Bienfeld. Slobodan Lang je bio Židov ali veliki hrvatski domoljub i humanitarac koji je organizirao konvoj za Novu Bilu tj Hrvate Srednje Bosne kad im je bilo najteže. Zato molim da se sve Židove Hrvatske ne trpa u isti koš. O Krausu se mo6e govoriti kao osobi a ne kolektivitetu. Jer ako bismo sudili po masu Hrvata i tako generalizirali, kakvi bismo mi sami ispali.
    Inicijativu za zabranu hrvatskog pozdrava i hrvatskih simbola nije pokrenuo Ognjen Kraus u svoje ime nego ispred Židovske općine Zagreb, glavne židovske institucije u Zagrebu i Hrvatskoj. Da je pokrenuo u vlastito ime onda bi govorio samo protiv njega, ali ovak ću govoriti u kolektivno ime jer je inicijativa za zabranu pokrenuta u kolektivno ime Židovske općine Zagreb. Sami su sebe utrpali u kolektivitet.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove