+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 3 PrviPrvi 1 2 3
Prikaz rezultata str. 41/58

Tema: LGBTQ aktivist Tomislav Tomašević - gradonačelnik Zagreba

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Muozemo ce pojesti SDP.
    Taj pokret, stranka je toliko ocito ubacen kako bi promovirao LGTBQXYZ agendu, skoro je pa smjesno. Ne zanimaju njih radnici, radnicka prava, njihova agenda, nametnuta sa strane donatora je pripremiti hrvatsko drustvo na agende bolesti i prihvacanje drugih i drugacijih. To im je zadaca.
    Totalna pacifikacija, otkinuti to drustvo od poljskog ili madjarskog modela.
    Možemo već jede SDP. HDZ se pomaknuo ulijevo, SDP kao takav postao je suvišan i otvorio se prostor za Možemo. Model preslikan iz Njemačke samo što su tamo Zeleni ali sve je to isto, ista politika, ista agenda.
    Ogrnuli su se u zeleno da sakriju svoje komunističko crvenilo.
    Komunizam je oživio na Zapadu samo što im sada nisu puna usta radnika već pedera i ostalih seksualnih anomalija, migranti i ekologija.
    Nevjerojatno je kako se povijest ponavlja i kako su ljudi glupi i zatupljeni.

Jedan odličan komentar i osvrt na to kako je perfidno stvarano i kako djeluje Možemo ekipa https://narod.hr/hrvatska/mitrikeski...uce-politicare.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Davno su Frankfurtskoj marksističkoj škooli zaključili da ih je radništvo izdalo buržoaziji za dobru plaću. I da se treba okrenuti manjinama, prvo seksualnim onda kulturološkim, veličati kulturne obrasce koji nemaju uporište u krščanskoj Europi.

Odkad je to, iha..

SDP je isti ko Možemo, ne treba se tu puno zavaravat, samo su kadrovski jači, ipak su naslijedili komunističku školu, tu je pederska internacionala još pretanka da bi preuzela primat. No to je samo upgrejdani SDP.

Nigdje nisu prošli u Europi, tu i tamo su preuzeli vlast ili dio vlasti ali kratko je to trajalo..jer su toliko destruktivni da to ni dekadentna Europa ne može još podnijet. U onom dijelu Europa koja nije dekadentna, niti nemaju šanse. Ali tamo gdje su primirisali vlast, brzo su je odmirisali, bar onu službenu.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 09-06-2021 at 19:35
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Nije prošlo dugo, Tomašević zaustavio sve procese javne nabave. Uskoro bu sve stalo u Zagrebu, glasali ste purgeri za to.

neka neka, nadam se da će pojist g....

https://static.jutarnji.hr//images/s...d37-090620.jpg

Možda bi bilo bolje ovo staviti na nogomet (jer je aktualno ) ili na vicevi jer sam skoro pao sa stolca od smijeha, ali biti će valjda dobro i tu?!
    Posljednje uređivanje od goran2hr : 11-06-2021 at 12:08

po ovom klečanju, vidiš koji je to propuh u glavi.

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    https://static.jutarnji.hr//images/s...d37-090620.jpg

Možda bi bilo bolje ovo staviti na nogomet (jer je aktualno ) ili na vicevi jer sam skoro pao sa stolca od smijeha, ali biti će valjda dobro i tu?!
    Pa to je logično. Njih su takvi pokreti i proizveli. I plaćali. I iznijeli na površinu politike.

Nego jel ono gore u desnom kutu Maras )))

Citiraj Prvotno napisano od LB86 Vidi poruku
    po ovom klečanju, vidiš koji je to propuh u glavi.
    Samo kreteni i strani plaćenici poput Tomaševića mogu klečati u Lijepo Našoj.
    Mi nismo imali nikakve kolonije, robove.
    Uostalom kad su ovi u Americi imali teški institucioniran rasizam mi smo za izbornika boksačke reprezentacije imali crnog Amerikanca Jimmy Lyggett oženjenog za Hrvaticu. Za to bi u to vrijeme u Americi bio linčovan.
    Zato nikakavo klečanje ne dolazi u obzir. Dapače, drugi bi trebali klečati pred nama.
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 13-06-2021 at 03:10
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Tomašević naredio komunalnim i prometnim redarima da pojačano prijavljuju ljude koji gledaju tekme vani, ako krše mjere.

u Srbiji obrijani četnici na vlasti, a u hrvatskoj glavni problem "za dom spremni" "ustaše" i navijači.

baš smo slika i prilika marksističke države, čim nam je navedeno od svih problema najveći problem.

mislmi da kinezi s obzirom da rade Pelješki most brzo ko munja, usput pošto će ga završit prije roka, mogu i na tečaj marksizma kakav ni u Kini nemaju. naši Tomaševići će ih naučit, ono što nije mogo ni Mao Ce Tung.

Marija Selak Raspudić o početnom djelovanju pederske internacionale.

zalizana koka "moram vas zaustavit", očigledno za Senfa i pedersku internacionalu, brani neobranjivo.

a što se čudimo, ovaj narod je ionako odavno popizdio, a s ovima je popizditis dobio novu dimenziju.

samo se nadam da će ovi nastavit ovako "transparentno", i da će zaposlit "ljude od struke", čitaj ljude koji su skloni više duginim bojama nego potrebama grada.

uostalom o purgerima i toj malograđanštvini, što glumata naprednost ne mogu ništa lijepo reći, mogu samo reći da im želim vlast kakvu zaslužuju, a ako kojim slučajem budu još i gori, tim bolje.

ko nema mozga u glavi, obično to skupo plaća na ovaj ili onaj način, pa će purgerima sigurno biti isporučen velik račun izbora TT-a na čelo ZG.

između ovih komunista i četnika po načinu razmišljanja, i štetnosti za narod i državu nema nikakve razlike, ali to su purgeri većinski izabrali pa neka to i imaju. uopće me ne zanima ovaj glupi narod, i njegovo kmečanje, s obzirom da sam bira svoju propast.

i zato nema razloga ni kmečat ni plakat, ima jedino razloga da si kupi dobro grobno mjesto na nekoj lijepoj lokaciji na mirogoju.

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Samo kreteni i strani plaćenici poput Tomaševića mogu klečati u Lijepo Našoj.
    Mi nismo imali nikakve kolonije, robove.
    Uostalom kad su ovi u Americi imali teški institucioniran rasizam mi smo za izbornika boksačke reprezentacije imali crnog Amerikanca Jimmy Lyggett oženjenog za Hrvaticu. Za to bi u to vrijeme u Americi bio linčovan.
    Zato nikakavo klečanje ne dolazi u obzir. Dapače, drugi bi trebali klečati pred nama.
    zato se Biden sada silno trudi, dokazat da amerikanci nisu rasisti, pa sam sebi nikako da kaže da je i on rasist. jer ako su prije neki bili rasisti, to znači da su njegovi preci bili rasisti, pa neka se onda on i njemu slični ispričavaju za to i kleče.

ja i općenito većina hrvata, nema šta klečat u ime rasizma, jer mi nismo imali kolonije i nismo nikad imali rasiste na način da želimo robove. naš tzv "rasizam" je bio više vezan uz činjenicu da čuvamo vlastitu kulturu identitet i rasu, i to je naše pravo od Boga dano.

a ovi kojima je to rasizam, neka kleče, mi sigurno nećemo klečat zbog toga što smo bijelci, i valjda se ispričavat što smo rođeni kao bijelci. i što štitimo svoju kulturu i identitet, isto kao što šititimo kao vjernici vjeru u Isusa, ili hrvatski nacionalni identiet, jasno od svega navedenog se ne živi, ali ljudi bez identiteta su ljudi bez morala, a nitko normalan ne želi biti amoralan. prema tome, ljudi bez identiteta prozivaju ljude s identitetom da su nekarakterni loši ljudi, čitaj rasisti.

uglavnom, ispiranje mozga cro idiota je počelo biti masovno kao i na zapadu, i velik broj ljudi smatra da je identitetarska borba, borba za rasizam, da je zabrana imigracije nepoželjnog stanovništva iz trećeg svijeta, rasizam. kao da su granice od jučer tu, i sada se izmislilo samo zbog imigracija i izbjeglica iste, da bi se širio rasizam.

pa upravo ekipa oko Tomaševića, to tako rezonira, i oni su izabrani od velikog broja purgera, zato nitko ne treba žalit za purgerima i njihovim izborom, treba samo prezirat glupost ljudi i njihovu povodljivost da povjeruju u najveće gluposti i gadosti o njima samima.
    Posljednje uređivanje od LB86 : 17-06-2021 at 21:29

https://www.vecernji.hr/vijesti/orba...uaciji-1501509

Orban ima poruku za TT-a, i pederanu.

Citiraj Prvotno napisano od LB86 Vidi poruku
    https://www.vecernji.hr/vijesti/orba...uaciji-1501509

Orban ima poruku za TT-a, i pederanu.
    Mislim da znam što bi Nikola Zrinski napravio u toj situaciji. Bravo, zamisli snagu te rečenice, Orban se nadahnjuje hrvatskim velikanom (i mađarskim) koji je radije položio život nego popustio pred nadmoćnim neprijateljem. Baš me zanima s kime se Plenković nadahnjuje...

Druga stvar je bitna, a to se vidi kod Orbana je da ljevica nije toliko jaka koliko se čini, oni drže sve medije, ali dovoljno im je reći ne i rasprši se njihova snaga kao balon od sapunice. Isto tako i ono s klečanjem na tekmama, naši su rekli ne i eto, toga više nema. Isto kao i s onim zahtjevima stranih pedera da oni slobodno darivaju krv, haha, koja ludost, ali lijepo su im rekli ne i gotovo. Ljevičarima i sodomitima treba reći ne, njihova snaga je jedino ona u medijima, u stvarnosti su jadni.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 18-06-2021 at 12:30

Senf po drugi put u 14 dana poništio natječaje za vozila.

Sljedbenici u ekstazi, bar oni koji znaju brojiti do dva.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 18-06-2021 at 22:53

Senf se pokazao dostojnim svojega imena i svojeg profesionalnog puta. Uništava i poništava, čovjek djeluje destruktivno. Kladim se da taj ne može ništa napraviti, vjerojatno nije ništa ni napravio u životu, sve je dobio, a dobio je zato jer dobro uništava. Zagreb će uništiti, zamisli lumena kojemu je vrhunac upravljanja milijunskim gradom ukinuti opskrbu tog grada...

Drugovi su utrkuju u "skromnosti". Drug Klisović ne želi imati veću plaću od druga Tomaševića. Ne želi ni bolji auto od druga Tomaševića. Kakva skromnost.

Drug Klisović zna da mu je ekstremnija i jača partijska frakcija dala to mjesto.

Ovo baca na onaj performans kad su se Mato Crkvenac i Antun Vujić na prvo zasjedanje sabora dovezli starim Golfom dvicom ( Crkvenac) i Citroenom Berlingom( Vujić) a na pitanje novinara što očekuje od novog sabora Vujić je rekao, "više Berlinga a manje Audija i Mercedesa" da bi za samo par dana svi uskočili u Audije i Mercedese.

u međuvremenu se izvode performansi za vraćanje Titovog imena kod HNK-a.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 19-06-2021 at 19:07

tako to rade zeleni i radničke fronte, antifašisti i slični. pa neka oni slave antifašizam, pričo je franjo da treba napravit i trg žrtava komunizma, ali valjda nije stigo od silne brige za antifašizam.

zato sad posmrtno, antife stižu na vrijeme, i šaraju spomenike ko pravi diverzanti, nisu džabe učili diverzije.

a najbolja diverzija im je, osvajanje vlasti u Zagrebu, sad su svi preduvijeti za totalni antifašizam tu.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove