+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1 2 3 4 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 21/92

Tema: LGBTQ aktivist Tomislav Tomašević - gradonačelnik Zagreba

to je stvar zato jer ljudi gledaju samo ideološki, meni ko desničaru ne bi bio problem podržat čak i nekog normalnog ljevičara, ako bi se on pokazao kao najbolji kandidat, i ako ne bi bio očigledno protuhrvatski nastrojen i destruktivac.

zato sam i govorio, kada pogledaš kako je Kolinda vodila politiku kao predsjednik države, a kako vodi Milanović, ispada da je Milanović bolji, ne puno bolji ali je bolji. ipak se oko nekih stvari zna postavit, i cijelo vrijeme prca plenKiMuna.

prca i Pupovca, mislite li da bi Kolinda prcala javno ovu dvojicu ? ja mislim da ne bi, jer njoj je samo do toga da bude fina, a biti fin u politici znači biti i glup. ne možeš ti biti fin prema onima koji te gade, ili rade štetu državi i narodu.

ali kod hrvata se sve svodi na to, da se mora biti dostojanstven pod svaku cijenu, i onda imaš tog Milanovića koji je u kurcu ideološki jer je ljevičar i komunjara, ali barem čovjek ima karakter, barem se zna zauzet za ono što misli i vjeruje da je ispravno.

to mi je puno bolje od onog što je nudila Kolinda, na koncu konca kao predsjednik nije toliko zabrazdio u neke ideološke rasprave, iako je oko HOS-a kao i Mesić stalno nešto docira povezuje sve s ustašama, i sere govna.

ali što očekivat od jednog ljevičara, i korisne budale nego to, ali generalno napravio je više dobrih poteza nego loših, vratio je odličja HVO-u, prcnuo je Srbiju i Bosnu posebno oko prava hrvata, neke stvari taj tzv ljevičar i radi u korist naroda.

problem je što on ne može isto biti lišen ljevičarskog debilizma, jer dolazi iz njihovog političkog vidokruga, i sve što odudara od tog modernog privatiziranja javnog prostora nije normalno. jbg, živimo u eri kada po medijima i političkim elitama, ispada da u društvu postoje samo ljevičari, samo oni su kopetentni vodit državu, i samo oni i postoje u državama. nije to slučaj samo kod nas, već i u americi i europi, pa tamo onaj senilni Biden dobije izbore krađom, i nikome ništa.

di neće pokrat onda u jednom zagrebu, šta je zagreb na svijetskoj pozornici politike, jedna točkica. a danas je sve globalizirano, i svugdje su umreženi ti hoštapleri i njihovi interesi, bilo bi puno bolje za nas da im nismo interesantni.

na žalost vidimo po Tomaševiću da jesmo, jer ne bi u njega uložili tolike pare, da nismo. prema tome, ali ni mediji ni nitko neće moći zamaskirat nerad i pljačku koja će sigurno biti, nitko neće moći zamaskirat da u 4 godine neće obnovit zagreb, što mu je bila glavna krilatica pljuvanja Bandića, kako se ništa ne radi i slično. uglavnom, ova ekipa je došla paratizirat uz podršku globalne politike. da su nacionalni, i da misle radit nešto u korist ljudi i države, ne bi bili nikad ni izabrani, niti bi ih ikada itko i financirao. jer danas se ne financira nacionaliste, već komuniste, jer komunisti pristaju na sve, nacionalisti im kvare idilu poslovanja, nacionalisti su ti prvi koji će reći to tako ne može. a komunisti aka antifašisti, njima ionako ova država ništa ne znači, oni će pristat na sve, zato i jesu financirani i izabrani.

a teme 2ww, ustaša i NDH, im samo dođu kao neko "moralno pravo" da budu izabrani, jer kao vidite kako su ti fašisti ili ti ga nacionalisti vodili državu 1941, kada su je imali priliku vodit, logori zločini diktatura, i slično. to je ništa drugo nego potenciranje moralnog prava na vlast, zato ustaše iz njihovih usta ne izlaze ni nakon skoro 100 godina od kad su ustaše bile na sceni.

a svaki nacionalist u hrvatskoj, se kao i u njemačkoj, automatizmom povezuje s ustašama ili nacistima u njemačkoj. jer je to logika kojom oni diskreditiraju pravo takvog svijetonazora na vlast, kao što su Trumpu srali da će vratit robovlasništvo. dakle toliko to ide u krajnost, da netko kada kaže da želi jaku i moćnu zemlju oni to povezuju s robovlasništvom ili fašizmom. internacionalni štakori, i bolesnici, kojima vlast očito služi samo za proizvodnju modernog robovlasništva, u obliku služenja određenim interesnim skupinama a ne narodima i državama.

srećom nije to moguće svuda prodavat tu priču, vidimo susjednu Mađarsku, pa i Poljsku, Rusiju, Češku, ni Itailja nije više okupirana od takvih idiotarija. Francuska ima žute prsluke i ine, dakle svatko pokušava spriječit tu destrukciju koja se pokušava nametnut od financijera likova kao Tomašević, danas je on, sutra će biti neki drugi istog kalibra kao on. lako oni nađu zamjenu, ali politika će ostat ista, jer oni žele takvu politiku, politiku u kojoj nema nikoga ala Tuđman svojevremeno, da svojeglavo solira, i radi u interesu države i naroda. to je njima samo kamen smutnje, zato su jedva dočekali smrt Tuđmana, da nam uvale Mesića i šestorku.

i to je i razlog zašto ja na Hrvatsku u okviru zapada ne gledam s simpatijom, jer to sve zapad kreira, to zlo taj vašar i destrukciju, uništili su svoju civilzaciju sada pokušavaju i nama preko ovakvih likova.

mi ne trebam s njima ići na nož, već na ignore, i povezat se s zemljama unutar EU koje su normalne i koje vode normalnu politiku, Češka Poljska Mađarska čak i Slovenija je normalnija od kad je vodi Janša. baltičke zemlje, ali nitko to u HR ne radi, jer za zapad i korumpirane političare u HR, postoji sao sfera SFRJ, politika se kreira u identičnom prostoru di je bio i maršal Tito, to je samo pokazatelj da zapadnjaci vraćaju doba Tita, i kad njega nema, i dokazt da je Tito njihov projekt. kao i boljševička revolucija u Rusiji. a Rusi su im nemojte zaboravit bili saveznici u 2 svijetska rata, i u prvom su za nagradu caru uvalili mu boljševike koji su ga koštali života, njega i njegovu porodicu.

takvi primjeri pokazuju, da s zapadom treba uvijek imati dva scenarija, onaj koji se surađuje i onaj u kojem si u ratu s njima. a da ne govorim da danas, opet potenciraju slične stvari prema Rusiji, jer Rusija nije slaba kako bi oni htjeli da bude. smeta im svaka država koja nije slaba, Iran, i slično, a ove ostale poput Hrvatske, političare kupe parama i problem riješen.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    kad sam prvi put čuo nadimak "Senf" lebdjeli su mi upitnici iznad glave. Kakav je to nadimak. Za svakakve sam nadimke čuo, i baš ono ružne ali ovo, što je ovo.

Normalan čovjek bi želio i ovakvoj ekipi uspjeh, da Zagreb svoje kapacitete iskoristi, da bljesne svojom ljepotom koja postoji i treba je samo uredit ali poznavajuć background te ekipe, njihove čežnje, stremljenja i prioritete čovjek ima pravo sumnjat u njihove namjere. To je antiinvesticijska, antipoduzetnička, antigraditeljska ekipa, samo mantraju o zelenilu a Zagreb ima zelenila koliko hoćeš. Na to nakalemi njihove marksističke ideje i partizanluk, zadrtost u tom bastardu jugonostalgija-LGBTQ, to je gadna, ne baš perspektivna smjesa.

Holjevac je rekao da je jedino "zelenilo" koje bi oni mogli donijet u Zagreb je ono s Bliskog i daljeg istoka.
    Inkvi, potvrdi mi ovu informaciju, da nije zajebancija... stvarno ga zovu Senf

Kakav covek mora da si da ti bas takav nadimak prisiju... i da ti stoji...

Neki pedersko-lezbijski skup u Zagrebu al na biciklima

Tu je i narodna milicija u prikladnom voznom stanju

https://www.vecernji.hr/zagreb/u-zag...471549?page=24

cirkus, malo je reć.
    Rekli su: samo želimo pravo na vjenčanje. Da da, samo to. Žele preuzeti cijelo društvo i postaviti pederluk na pijedestal. Činjenica je da u muslimanskim državama im tak nekaj ne pada na pamet, trebali bi nekaj i od njih naučiti, da se malo jače borimo za naš sustav vrijednosti.

Citiraj Prvotno napisano od DzoniBG Vidi poruku
    Inkvi, potvrdi mi ovu informaciju, da nije zajebancija... stvarno ga zovu Senf

Kakav covek mora da si da ti bas takav nadimak prisiju... i da ti stoji...
    Evo potvrđujem ti.

Nadimak navodno ide od brenda Tommy koji rade senf, majoneze, itd.

pošto je on Tomislav pa kao Tommy=Senf, genijalno. Ono fora do jaja.

Njegovi sljedbenici mu tepaju "Senf". Nije im uopće neugodno. Vjerojatno im je to cool.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 07-06-2021 at 11:29
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

to je ta ekipa

Već idu žalopojke kako je grad zadužen kako je financijsko stanje loše ( kao da ima većeg grada u EU koji nije zadužen) pa se igraju dupli pasevi. Bandićev financijaš Slavko Kojić kaže " ne bi im volio biti u koži" a ovi reterniraju" eto kad on to kaže, onda možete misliti kakvo je stanje stvari". Onda daje veliki intervju druugi Bandićev Srbin, Duško Ljuština i veli, nije Matuli stan dao SKH, dao sam ga ja ( kao da je on vlasnik stanova iz užeg centra odakle su protjerani ili pobijeni vlasnici stanova). Zamisli, on je dodijelio stanove, ne SKH.

Dakle to je jedan kontinuitet, Ljuština drmao Zagrebom krajem 80-tih pa je drmao 30 godina nezavisne Hrvatske. U biti ništa se promjenilo nije. Imam osjećaj da je zadano da Srbi vladaju Zagrebom i dalje. Ne samo zboig Porfirijevog statusa kao neformalnog vladara Zagreba (koji je btw još uvijek mitropolit "zagrebačko-ljubljanski i cele Italije") nego su Bandiću glavni "financijaš" bio Srbin Slavko Kojić a za kulturu zadužen opet Srbin Duško Ljuština. Faktički dvije najbitnije funkcije u gradu. Ne treba ni zaboraviti jak srpski građevinski lobi u Zagrebu.

Zato sam se čudio onima s naše strane koji su veličali Bandića. Možda je njemu to i bilo zadano, nemam pojma. Možda je to okvir iz kojeg nije smio.

Sad pederska internacionala začudo nije imala nijednog Srbina na listi jer ga misle sad pokupit na posebnom natječaju i tako dobit i 24-og vjećnika. Koji su to jeftini štosevi.

Sad Ljuština hvali pedersku internacionalu, kad to upariš s Kojićevim izjavama ispada da su oni nastavak i unaprjeđeni kontiuniitet vladanja.

Uz to su rekli da neće prodavati Paromlin, Zagrebačku i Gredelj, veli Urša tamo bi mogli biti kulturni sadržaji, u ruševnim industrijskim halama, valjda snimanje druge verzije "Nepokorenog grada". Ostavit ruševine i rugla usred grada i ništa ne dirat. Još da iznikne "zelenilo" iz ruševina još bolje.

Uglavnom Zagrebu se smiješi Tirana iz 80-tih s ovom ekipom. Isprike Tirani.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 07-06-2021 at 18:40

...........
    Uz to su rekli da neće prodavati Paromlin, Zagrebačku i Gredelj, veli Urša tamo bi mogli biti kultruni sadržaji, u ruševnim industrijskim halama, valjda snimanje druge verzije "Nepokorenog grada". Ostavit ruševine i rugla usred grada i ništa ne dirat. Još da iznikne "zelenilo" iz ruševina još bolje.
    Da, a na stadionu - "Akcija stadion".

Inače mi je budalasto, kada se svaka straćara i ruševina proglašava nečim što treba - čuvati.

Na stranu kako su u te zgrade upali sadašnji stanari, ali nesigurne zgrade u donjem gradu (čiji vlasnici nisu u stanju platiti obnovu), trebalo bi riješiti tako, da se stanari (trajno nezaposleni, umirovljenici) - isele i presele u nove zgrade, ali podalje od Zagreba i većih gradova - (Banija, Kordun, Lika...). Mirovinu i socijalnu pomoć mogu dobivati i tamo. A postojeće prodaju investitorima za rušenje (obavezno rušenje, nikakva "ojačanja" ni krpanja), uz uvjet da prednja fasada liči stilom i visinom na 19 stoljeće. Zbog razlike u cijeni gradilišta - vjerujem da bi se tako mogao riješiti problem i bez astronomskih zaduživanja.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Rekli su: samo želimo pravo na vjenčanje. Da da, samo to. Žele preuzeti cijelo društvo i postaviti pederluk na pijedestal. Činjenica je da u muslimanskim državama im tak nekaj ne pada na pamet, trebali bi nekaj i od njih naučiti, da se malo jače borimo za naš sustav vrijednosti.
    ne možeš se borit ako nisi u institucijama, treba osvojit vlast, a vlast osvoji bez medija je nemoguće, što misliš zašto su okupirali sve medije, ne samo soroš nego i ostala bagra ?

mediji su ključ ispiranja mozga ovčicama, i to je to, kako čuju na tv, tako glasaju, vide anketu, tako glasaju. a znamo kako se mjesecima pumpo Tomy Senf, isto tako se pumpo Živi Zid i slični, pa Most, itd, i svi oni se saginju medijima ispod stola, jer znaju da ih oni drže u igri. a nemaju kontrolu ničega, bez njih, zato i jesu antife i šta sve ne, jer su mediji antife zna se tko financira većinu medija, ne samo u hrvatskoj već i na zapadu.

a institucije dok god budu oni glavni u njima, će pisat zakone koji idu u smjeru rušenja stoljetnih vrijednosti svakog naroda, europe u cijelini, jer njihov cilj je sve što je stvarano stoljećima upropastit. sustav vrijednosti je danas nikakav, praktički ne postoji.

Ja ne znam jel grad Zagreb proglasio bankrot. Mediji se ponašaju kao da je proglašen bankrot, pederska internacionala se ponaša kao da je proglašen bankrot. Pa nek javno proglase bankrot nadležne institucije.

Nevjerojatno je kako mediji pederskoj internacionali već unaprjed rade alibi. Jer je svima jasno da instruktori joge, profesionalni prosvjednici i nosači drvenih LGBT parola ne mogu voditi kućni savjet a kamoli grad veličine Zagrebu.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 07-06-2021 at 20:15

od duginih zastava se živi, no sikiriki, hrvati to mogu progutat.

Ja ne znam jel grad Zagreb proglasio bankrot. Mediji se ponašaju kao da je proglašen bankrot, pederska internacionala se ponaša kao da je proglašen bankrot. Pa nek javno proglase bankrot nadležne institucije.

Nevjerojatno je kako mediji pederskoj internacionali već unaprjed rade alibi. Jer je svima jasno da instruktori joge, profesionalni prosvjednici i nosači drvenih LGBT parola ne mogu voditi kućni savjet a kamoli grad veličine Zagrebu.
    Mediji će se pobrinuti da ne saznamo koliko je ekipa oko Tomaševića pa i on sam nesposobna. Ne samo da im već sada rade alibi nego će i zataškati bilo kakvu nepravilnost pa čak i gore.
    Jedino čemu se mogu nadati, duboko nadati, da se ovaj zeleno-crveno lijevi eksperiment ne proširi i na ostatak Hrvatske.
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 08-06-2021 at 04:47
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    5
    Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Mediji će se pobrinuti da ne saznamo koliko je ekipa oko Tomaševića pa i on sam nesposobna. Ne samo da im već sada rade alibi nego će i zataškati bilo kakvu nepravilnost pa čak i gore.
    Jedino čemu se mogu nadati, duboko nadati, da se ovaj zeleno-crveno lijevi eksperiment ne proširi i na ostatak Hrvatske.
    otkrit će Zagrepčani na svojoj koži, a usmena predaja je jača od medija kad nekog osobno pogodi. a pogađat će nas, već vidim. cenzura još nije stopostotna, negdje će se probiti vijesti.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Evidentno je da su nesposobni,samo bacis pogled na naslovnice medija.
    Jbg,kad si nacelnik Ciste mozda ne moras raditi,al kad si gradonacelnik Zagreba bit ces prisiljen a to je ono sto ova anacionalna neradnicka ekipa nije ocekivala.
    Nema sanse teoretske da on izgura cijeli mandat

Uposlice im savjetnike, ljude koji ce raditi za njih, uostalom moraju se uvezati sa holding mafijom htjeli ne htjeli, samo kako to predstaviti glasacima da progutaju... vjerojatno ce mediji tu uraditi posao.

Nemojte potcjenjivati sorosevce, imaju novac i kupice rezultate, ako nista.

Moje je skromno mišljenje da je ovo sve programirano kao i njiihovo postavljanje preko medija.

Iz prva me čudilo zašto ne šute, prvih 100 dana ih nitko ne bi dirao, to je običaj, a ne bi ih dirao nitko i ni pola godine jer je eto stvorena fama faktički o bankrotu Zagreba. Mogli su se komotno 100 dana vozati na gay biciklićima bez ikakvih problema. i više.

A oni prvi dan udarili u kuknjavu. Nije mi to bilo jasno. Onda sam skonto da je to vjerojatno taktika da ih se prikaže kao spasitelje. Oni ne čekaju, oni djeluju, čim se skinu s gay bicikala.

Sve je nešto tajnovito, ništa se ne zna ali eto sve nevalja i sve je loše. Tu im loptice na smeč nabacuju neki Bandićevi ljudi poput Kojića i Ljuštine, Slučajno obojica Srbi. Kao što je i Porfirije poslao čestitku a ne znam kakvu bi čestitku poslao da mu takvi uzmu Beograd.

Kojić kao glavni financijaš Zagreba odkad Bandić vlada Zagreba ustvari sam sebe okrivljuje riječima " ne bi ih im bio u koži". Radi financija valjda. Pa onda si ti pajdo kriv za te financije.

Dakle ovo je taktika, vidite s čim se oni sreću, da ne mogu ni časa časiti, to je takav urnebes, ništa konkretno ali znaju svi da je urnebes, pogotovo oni glasači koje su mediji navabili na glasačke kutije.

Jer pederska internacionala zna da ne zna, ali njihovi glasači to ne znaju, zato ih treba i dalje uvjeravati da instruktori Joge i vegani znaju. Tako je nešto Raspudić otprilike rekao, "pa gdje si im sad voditelji veganskih obrta i instruktori joge da rješe problem a ne da se outsorsaju a cijelo vrijeme su pričali priču da će prekinuti s tom praksom".

Iako ovog Lovrića nešto ne šmekam sinoć je potresao Benčićku ko slinu i smanjio njezinu agresivnost. Njih treba spustiti na zemlju. Kao što je to izgleda danas uradio i Pripuz. Prekini ugovor i pokaži nepravilnosti ili začepi. S njima se ne može drugačije.

Mediji će ih predstavljat kao iberstručnjake a lika s frikovskim klošarskim ruksačićem na leđima kao Super Bily-a koji umjesto torbe otvara ruksačić i vadi sve potrebno i to je plan za nacionalne izbore.

Vjerojatno će im nabavit nešto stručnjaka ( za grdne pare), kad su se već outali mogu se i outsorsat jer oni realno ni godinu ne bi izdržali na vlasti, i onda će krenuti priča iz medija..Hrvatska je pred bankrotom a mi znamo čovjeka koji...
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 08-06-2021 at 22:30

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Uposlice im savjetnike, ljude koji ce raditi za njih, uostalom moraju se uvezati sa holding mafijom htjeli ne htjeli, samo kako to predstaviti glasacima da progutaju... vjerojatno ce mediji tu uraditi posao.

Nemojte potcjenjivati sorosevce, imaju novac i kupice rezultate, ako nista.
    ne moraju oni ništa kupovat, medije imaju, a ovce jedu medije. tako da, sve je riješeno i bez novaca, zato se i ulupalo toliko love u medije, kome danas u vrijeme tehnologije uopće trebaju mediji za izvor informacija ?

dakle, svatko normalan i pametan zna da kada se toliko ulaže u medije, da se ulaže upravo s razlogom da se ovcama ispere mozak. a da su ljudi u pravilu ovce, dokaz su rezultati izbora u zagrebu.

da mediji kažu Lucifer je Bog, oni bi povjerovali jer je toliko veliko to slijepilo.

Moje je skromno mišljenje da je ovo sve programirano kao i njiihovo postavljanje preko medija.

Iz prva me čudilo zašto ne šute, prvih 100 dana ih nitko ne bi dirao, to je običaj, a ne bi ih dirao nitko i ni pola godine jer je eto stvorena fama faktički o bankrotu Zagreba. Mogli su se komotno 100 dana vozati na gay biciklićima bez ikakvih problema. i više.

A oni prvi dan udarili u kuknjavu. Nije mi to bilo jasno. Onda sam skonto da je to vjerojatno taktika da ih se prikaže kao spasitelje. Oni ne čekaju, oni djeluju, čim se skinu s gay bicikala.

Sve je nešto tajnovito, ništa se ne zna ali eto sve nevalja i sve je loše. Tu im loptice na smeč nabacuju neki Bandićevi ljudi poput Kojića i Ljuštine, Slučajno obojica Srbi. Kao što je i Porfirije poslao čestitku a ne znam kakvu bi čestitku poslao da mu takvi uzmu Beograd.

Kojić kao glavni financijaš Zagreba odkad Bandić vlada Zagreba ustvari sam sebe okrivljuje riječima " ne bi ih im bio u koži". Radi financija valjda. Pa onda si ti pajdo kriv za te financije.

Dakle ovo je taktika, vidite s čim se oni sreću, da ne mogu ni časa časiti, to je takav urnebes, ništa konkretno ali znaju svi da je urnebes, pogotovo oni glasači koje su mediji navabili na glasačke kutije.

Jer pederska internacionala zna da ne zna, ali njihovi glasači to ne znaju, zato ih treba i dalje uvjeravati da instruktori Joge i vegani znaju. Tako je nešto Raspudić otprilike rekao, "pa gdje si im sad voditelji veganskih obrta i instruktori joge da rješe problem a ne da se outsorsaju a cijelo vrijeme su pričali priču da će prekinuti s tom praksom".

Iako ovog Lovrića nešto ne šmekam sinoć je potresao Benčićku ko slinu i smanjio njezinu agresivnost. Njih treba spustiti na zemlju. Kao što je to izgleda danas uradio i Pripuz. Prekini ugovor i pokaži nepravilnosti ili začepi. S njima se ne može drugačije.

Mediji će ih predstavljat kao iberstručnjake a lika s frikovskim klošarskim ruksačićem na leđima kao Super Bily-a koji umjesto torbe otvara ruksačić i vadi sve potrebno i to je plan za nacionalne izbore.

Vjerojatno će im nabavit nešto stručnjaka ( za grdne pare), kad su se već outali mogu se i outsorsat jer oni realno ni godinu ne bi izdržali na vlasti, i onda će krenuti priča iz medija..Hrvatska je pred bankrotom a mi znamo čovjeka koji...
    Pa već su dan nakon pobjede najavili taj pravac djelovanja s par vijesti naslova: Sandra Benčić nova hrvatska premijerka?

Jasno je da je njima cilj preuzeti kompletnu vlast u Hrvatskoj, Možemo preuzimaju SDP-ovu ulogu.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 08-06-2021 at 22:30

Citiraj Prvotno napisano od LB86 Vidi poruku
    ne možeš se borit ako nisi u institucijama, treba osvojit vlast, a vlast osvoji bez medija je nemoguće, što misliš zašto su okupirali sve medije, ne samo soroš nego i ostala bagra ?

mediji su ključ ispiranja mozga ovčicama, i to je to, kako čuju na tv, tako glasaju, vide anketu, tako glasaju. a znamo kako se mjesecima pumpo Tomy Senf, isto tako se pumpo Živi Zid i slični, pa Most, itd, i svi oni se saginju medijima ispod stola, jer znaju da ih oni drže u igri. a nemaju kontrolu ničega, bez njih, zato i jesu antife i šta sve ne, jer su mediji antife zna se tko financira većinu medija, ne samo u hrvatskoj već i na zapadu.

a institucije dok god budu oni glavni u njima, će pisat zakone koji idu u smjeru rušenja stoljetnih vrijednosti svakog naroda, europe u cijelini, jer njihov cilj je sve što je stvarano stoljećima upropastit. sustav vrijednosti je danas nikakav, praktički ne postoji.
    Mislio sam na borbu sličnu onoj koju radi UIO. Znači treba osnivati nevladine organizacije, novine, portale, televizije, kupovati postojeće. Ići među ljude i širiti propagandu itd. To što neprijatelj ima glavne medije se može upotrijebiti kontra njih. A kaj se tiče ustanova i vlasti, ona se može osvojiti, ali se mora krenuti u agitprop.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Mislio sam na borbu sličnu onoj koju radi UIO. Znači treba osnivati nevladine organizacije, novine, portale, televizije, kupovati postojeće. Ići među ljude i širiti propagandu itd. To što neprijatelj ima glavne medije se može upotrijebiti kontra njih. A kaj se tiče ustanova i vlasti, ona se može osvojiti, ali se mora krenuti u agitprop.

ma treba da, ali ako su glavni mediji pod okupacijom fulaš metu. pogledaj ameriku, i sad i nas hoće natjerat da klekneme, a mi nećemo pa nećemo.

i tako Hrvati ipak ne klekoše, pridružili se česima mađarima poljacima, i ostalim hrabrim ponosnim narodima istočne europe. za europu koja ne kleči!

nije problem što mi ne kontroliramo sve medije, već one najvažnije, 1990ih smo kontrolirali pa je narod koliko toliko bio pribran, ali danas ne kontroliramo ništa. isto tako, i to što smo tada kontrolirali bila je režija izvana, kao i ovo dans, jer kada je njima odgovaralo huškanje i rat, oni su podržali nacionalizam, danas ga gaze u startu, to se najbolje vidi po medijima, danas im treba mir, kada im bude opet trebao rat, opet će se pojavit Mesić Ustaša i ajmo jovo nanovo. a na HRT-u će biti udarna pesnica Thompson. haha

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Muozemo ce pojesti SDP.
    Taj pokret, stranka je toliko ocito ubacen kako bi promovirao LGTBQXYZ agendu, skoro je pa smjesno. Ne zanimaju njih radnici, radnicka prava, njihova agenda, nametnuta sa strane donatora je pripremiti hrvatsko drustvo na agende bolesti i prihvacanje drugih i drugacijih. To im je zadaca.
    Totalna pacifikacija, otkinuti to drustvo od poljskog ili madjarskog modela.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove