Vidi rezultate ankete: Tko će osvojiti prvenstvo?

Glasači
9. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Italija

2 22.22%
  • Belgija

0 0%
  • Nizozemska

0 0%
  • Engleska

0 0%
  • Hrvatska

6 66.67%
  • Španjolska

0 0%
  • Portugal

0 0%
  • Francuska

1 11.11%
  • Njemačka

0 0%
  • Netko drugi

0 0%
+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 24 1 2 3 11 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/477

Tema: Europsko nogometno prvenstvo 2021.

Europsko nogometno prvenstvo 2021.

Slijedeći petak počinje europsko nogometno prvenstvo, tekme se igraju u 12 europskih gradova, polufinale i finale je u Londonu. Ovdje je raspored tekmi: https://pbs.twimg.com/media/EauH143WAAAv2Xs.jpg

Po svemu sudeći, Englezima se štima neki veći rezultat, a i konačno imaju jaku ekipu koja može uzeti kantu. Naša prva tekma je s njima na Wembleyu. Grupa nam je teška, osim Engleza tu su još i Škoti s kojima igramo u Glasgowu i uvijek jaki Čehi. Bit će napeto.

Ka i na svakome prvenstvu uspjeh je proć grupu a nakon toga u jednoj utakmici sve je moguće. Grupa je teška, bez daljnjega ali nije i ne prolazna. Prvak iz naše grupe ide na drugoga iz grupe u kojoj su Francuska, Njemačka i Portugal.Izgleda da če bolje bit drugi.
    Torcida old school... 150/200

Možda če u našoj grupi bolje bit i treći nego prvi jer i četri najbolja treća idu dalje.

Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Možda če u našoj grupi bolje bit i treći nego prvi jer i četri najbolja treća idu dalje.
    Da, vele da je najbolje biti treći jer onda izbjegavamo Francusku, Portugal i Njemačku do polufinala. Samo je teško pogoditi treće mjesto.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Ako mi s obzirom kako igraju prođemo skupinu to će biti uspjeh u razini barem polufinala u Rusiji.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Da, vele da je najbolje biti treći jer onda izbjegavamo Francusku, Portugal i Njemačku do polufinala. Samo je teško pogoditi treće mjesto.
    grunfe, razvalit ćemo sve po redu, ko god naletio na nas, vidjet će samo kopačku i loptu u mreži.

jaki smo ko zemlja, Dalić zavarava protivnike prije početka natjecanja, a onda kada krene, opet penali do finala i ovaj put u finalu pobjeđujemo.

Citiraj Prvotno napisano od LB86 Vidi poruku
    grunfe, razvalit ćemo sve po redu, ko god naletio na nas, vidjet će samo kopačku i loptu u mreži.

jaki smo ko zemlja, Dalić zavarava protivnike prije početka natjecanja, a onda kada krene, opet penali do finala i ovaj put u finalu pobjeđujemo.
    Jasno, sve ćemo razvaliti, to nije u pitanju.

Najveće pitanje ovog prvenstva je za koga će Srbi navijati i zašto neće za Hrvatsku, svoga susjeda?

Hoće li biti klečanja prije utakmica?

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Ja se nadan da neće ali kako mi na to možemo uticat. Ovo klečanje u engleskoj već je dokurčilo ljudima i proizvodi kontra efekt.

naravno da mora biti klečanja, sluge pokorne. ali nisu samo Hrvati više sluge pokorne, najveća komedija je kada englezi kleče protiv rasizma, to mi je ono ko neki najsmješniji vic. paranje samo takvo.

kako se mentalni sklop kod ovaca promjeni preko noći, dakle stotinama godina su harali svijetom, vodili kolonijalnu politiku, imali robove, i sada u zadnjih 80 godina, ajmo reć od kraja 2ww, izigravaju antirasiste.

to je samo pokazatelj da su oni koji su ih vodili do tada, imali drugačiju viziiju svijeta, a sada im je centrala očito rekla da treba jeftina radna snaga, pa moraju klečat da pokažu vrline i da u engleskoj bude više tamnoputih nego engleza.

samo neka oni kleče, nemam ja ništa protiv klečanaj u crkvi, ali jedino mjesto na svijetu gdje ću ja kleknut to je crkva. da mi netko kaže da teoretski igram u engleskoj, da kleknem kad bi me pitali poslje tekme zašto nisam kleknuo, jesam li možda rasisit, samo bih im rekao da ću kleknut jedino pred Bogom kad i ako dođem pred njega.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Ja se nadan da neće ali kako mi na to možemo uticat. Ovo klečanje u engleskoj već je dokurčilo ljudima i proizvodi kontra efekt.
    Ako misliš na naše igrače, oni samo moraju ne kleknuti.

Mi utjecati - nikako. A situacija je takva, ako ne kleknu - bravo kakvi frajeri, ako kleknu - morati ćemo se smijati papcima. Zabavno u svakom slučaju.

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Ako misliš na naše igrače, oni samo moraju ne kleknuti.
    Eto večeras nisu kleknili. Valjda neće ni u nedilju kontra Engleza. I ta je misterija sad rješena.

Gledan malo portale, nigdi ni riči da hrvati nisu klekli sinoć.

Gledan malo portale, nigdi ni riči da hrvati nisu klekli sinoć.
    Nisam gledao utakmicu. Da li su Belgijanci klečali?

Nisam gledao utakmicu. Da li su Belgijanci klečali?
    Našao sam, Belgijanci odklečali za BLM. Objavilo "Dnevno", ostali ne (VL, Narod), ali ima u komentarima čitatelja.

Nisam gledao od početka, pa ne znam, ali kaj se tiče utakmice, klasična naša u zadnje 2 godine. Držimo loptu, imamo puno posjeda, ali smo tupi prema naprijed, bezopasni. Kao da nam je cilj držati loptu, a ne zabiti gol. I naravno, obrana nam je neuigrana i sklona kiksevima pa primamo pacerske golove. Dobre stvari su kaj se vidilo da Gvardiol već sad treba igrati i da nam je obrana s njim čvršća, kao i cijela ekipa. Također, kad su ušli Pašalić, Brekalo i Vlašić, poslije i Oršić, izgledali su poletnije i opasnije od onih koji su počeli tekmu tako da Dalić mora i to uzeti u obzir. Treba nam malo više mladosti na terenu pa ćemo biti i energičniji.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 07-06-2021 at 10:31

nadam se da nešto veliko kriju jer ovo dosad ne liči ni šta. Ko neka seoska ekipa bez ikakve ambicije. Modrić i Kovačić. Kovačić što taj lik uopće igra. Povratne lopte, to mu je specijalnost. Dakle oni daleko od protivničkog kaznenog, ono napqadača jedan dva totalno odsječeno, drugi se ne priključuju a kad se nekako ipak dovuku, mrljaju trljaju nogomet iz 50-tih godina.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 07-06-2021 at 11:45
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Koliko sam ja upratio,od Belgijanaca jedino nije klečao tamnoputi Romelu Lukaku,ali je stojeći digao lijevu ruku stisnutu u šaci,pa me podsjetio na Tomaševića...
    Vuk dlaku mijenja,potpis nikada.

devar

Citiraj Prvotno napisano od kiler Vidi poruku
    Koliko sam ja upratio,od Belgijanaca jedino nije klečao tamnoputi Romelu Lukaku,ali je stojeći digao lijevu ruku stisnutu u šaci,pa me podsjetio na Tomaševića...
    Lukaku je prvi kleka i diga stisnutu šaku. Večina naših nije bila ni u stavu mirno šta je za pohvalu. Niko živ ne objavljuje te slike ni snimke.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove