Vidi rezultate ankete: Tko će osvojiti prvenstvo?

Glasači
9. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Italija

2 22.22%
  • Belgija

0 0%
  • Nizozemska

0 0%
  • Engleska

0 0%
  • Hrvatska

6 66.67%
  • Španjolska

0 0%
  • Portugal

0 0%
  • Francuska

1 11.11%
  • Njemačka

0 0%
  • Netko drugi

0 0%
+ Odgovori na temu
Stranica 5 od 24 PrviPrvi ... 3 4 5 6 7 15 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 81/477

Tema: Europsko nogometno prvenstvo 2021.

Francuska izgleda nezaustavljivo. Mogli bi oni lako osvojiti ovo. Zadnji put su bili ovako moćni 1998.- 2000. i tada su bili i svjetski i europski prvaci.
    "Moja" Njemačka ne bi zabila gol ni da se igralo još dva sata.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Koji gušt gledat utakmicu pred krcatim tribinama.
    to je samo pokazatelj politike, ničega drugog, Orban i Mađari žele reć da se treba vratit normalnom životu, a ne ko ove budale na zapadu još godinama dresirat ljude zbog jednog virusa.

i nisu imali ni maskice ni ništa, a na wembliju koji prima 90.000 ne znam jel bilo 20.000 navijača. 1 navijač, i onda 15-20 stolica ide prazno pa drugi.

Francuska Njemačka također, odlična tekma, a na stadionu šaka ljudi.

i upravo su te tekme bez gledatelja pokazatelj, da je smisao nogometa bez navijača nula bodova.

jer krcate tribine u Budimpešti su pokazatelj da je situacija normalna, i da se treba vratit normalnom životu, samo jedno je Orban i Mađarska, a drugo ostatak europe s šizofrenijom oko korone. Biden i europejci će nosit maskicu još godinama.

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Francuska izgleda nezaustavljivo. Mogli bi oni lako osvojiti ovo. Zadnji put su bili ovako moćni 1998.- 2000. i tada su bili i svjetski i europski prvaci.
    "Moja" Njemačka ne bi zabila gol ni da se igralo još dva sata.

ma nemaju slabu poziciju, apsolutno im ne vidim nigdje mane, realno da im nisu poništili golove lagano bi otresli švabe 3-0.

Portugal Francuska će biti brutalna tekma, po viđenom u prve dvije utakmice te skupine, to će biti kreševo.

Francuzi su možda nijansu jači, ali i Portugalci ne zaostaju puno. nama treba biti cilj izbjeć njih dvoje, pod svaku cijenu, jer su brutalni na svim pozicijama.

a i ne leže nam, imaju jebenu kombinatoriku, mi igramo jednostavno, sporiji smo, a oni su brzi i kombinatorno jači. zato mi u pravilu uvijek gubimo kontra njih, jer ne možemo zabit gol više.

a što se tiče Španjolaca, po viđenom protiv Šveđana nisu nikakav bauk, ali s našom igrom protiv Engleza i Česi će nas namučit, kamoli ne Španjolci. sve ovisi kakvi mi budemo, ali rađe bi Španjolce nego Portugalce i Francuze u osmini, neka Englezi bahati idu na njih, pa neka ih ovi izbuše za sve ono podsmijehivanje nakon pobjede protiv nas.
    Posljednje uređivanje od LB86 : 16-06-2021 at 04:35

Uh, kako bi htjela da bahati Englezi nalete na Francuze. Znam da ne bi imali nikakve šanse jer ni protiv nas nisu bili bogzna šta ali smo im mi olakšali posao.
    Za sada, uz Francusku, moćno izgledaju Talijani, Portugalci te Belgijanci.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Talijani su napravili smjenu generacija nakon debakla u prošlim kvalifikacijama i sad izgledaju odlično.

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Talijani su napravili smjenu generacija nakon debakla u prošlim kvalifikacijama i sad izgledaju odlično.
    Baš smo se prosuli sa prognoziranjem turske reprezentacije na ovom Euru...
    Vuk dlaku mijenja,potpis nikada.

devar

Citiraj Prvotno napisano od kiler Vidi poruku
    Baš smo se prosuli sa prognoziranjem turske reprezentacije na ovom Euru...
    Haha, da. Izgledali su ozbiljno, bili su razbili Nizozemce, ali ovo kaj igraju je komedija.

ma Talijani igraju nogomet, gotovo uvijek ih je lijepo za gledat, njihove utakmice su uvijek pune poteza i dobrih kombinacija, a i golova.

nije da sam ljubitelj Talijana, ali nogomet im očito leži.

Citiraj Prvotno napisano od LB86 Vidi poruku
    ma Talijani igraju nogomet, gotovo uvijek ih je lijepo za gledat, njihove utakmice su uvijek pune poteza i dobrih kombinacija, a i golova.

nije da sam ljubitelj Talijana, ali nogomet im očito leži.
    Vidjet ćemo kak će igrati van Rima, jer u završnoj fazi ne igraju više doma, ali moguće je da otiđu daleko.

Vidjet ćemo kak će igrati van Rima, jer u završnoj fazi ne igraju više doma, ali moguće je da otiđu daleko.
    u PES na PS5 sam dobio legendu Del Piera, mašina. ����

igraš PES grunfe? ��

Čini se da je parada sa klečanjem propala. Tko će još nastaviti klečati osim Engleza?!
    Micanje boca Coca-Cole sad je hit. Kralju Ronaldu se pridružio i Locatelli. Bravo! https://www.vecernji.hr/sport/video-...resici-1501216

Haha, a gle ruskog trenera. Vidi se da je otvaral dosta pivi.

Citiraj Prvotno napisano od LB86 Vidi poruku
    u PES na PS5 sam dobio legendu Del Piera, mašina. ����

igraš PES grunfe? ��
    Naravno, ali prošle godine za vrijeme Korone, igral sam s frendovima, doktorirali smo na igrici.

Naravno, ali prošle godine za vrijeme Korone, igral sam s frendovima, doktorirali smo na igrici.
    nema do PES-a, iako Fifa je sad bolja od PES-a, ali volim PES malo više.

jučer sam zabio 2 gola s njim, nema do Del Piera. jedan od rijetkih koji je reko da se Mandžu tretira ko govno, s obzirom što je napravio za Juve.

"Allegri? Pod njim je bilo drugačije, bio je to Juventus koji je imao Mandžukića, Teveza i Moratu, oni su puno trčali. Nisu igrali tako lijepo, ali su pokrivali više prostora. Mandžukić je bio ključan."

"Zadržao bih ga svaki dan zbog onoga što je napravio i kako je to napravio. Juventus danas nema igrača poput njega", rekao je za Sky Sport.

jbg, ne znaju veliki klubovi cijenit legende, to je već dokazano milion puta, posebno Juve i Real svoje legende tretiraju ko wc papir.

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Čini se da je parada sa klečanjem propala. Tko će još nastaviti klečati osim Engleza?!
    Micanje boca Coca-Cole sad je hit. Kralju Ronaldu se pridružio i Locatelli. Bravo! https://www.vecernji.hr/sport/video-...resici-1501216
    ma neka miču, ali opet moraju biti svijesni da ovi plaćaju reklamu, i već je UEFA najavila kazne za botaničare i vegetarijance. haha UEFA kada god nešto promovira, promovoira zbog love, cijela ta priča o klečanju i rasizmu i je opet jer je sponzorirana od nekoga, kao i coca cola. sve se bojim što jednu UEFU muči rasizam, netko je dao jebene pare da se to promovira na utakmicama reprezentacija.
    Posljednje uređivanje od LB86 : 18-06-2021 at 09:12

e moj zalizanko. haha

Danas se nadam pobjedi. Treba nam jedna da se pokrenemo i zalaufamo.

danas moraju pobjedit, nama X ne znači ništa. prema tome, ako sad ne napadnu i ne zabiju gol, ne znam kad će ?

ali problem i je u tome što nam je napad najbezidejniji, iako da je vezni red bio na razini protiv engleza možda bi i napad napravio nešto.

Česi su ekipa koja će nam dat odgovor, kako stojimo generalno protiv ajmo reć na papiru lošijih protivnika.

nismo mi s njima nikad imali lake utakmice, još se sjećam dva gola prednosti do 70 i neke, i onda su nam zabili dva gola u 15 minuta.

i čarliju pukla glava ko lubenica. haha uglavnom, treba biti ozbiljan, dobro igraju Česi, treba se imat ozbiljan pristup za bodove.

jos slabije nego protiv Engleza

bez komentara sam, stvarno ne znam sta reci o ovome

moramo mi poklonit skoro penal po utakmici. da je pobrojit koliko smo ruku imali u 16 na velikim natjecanjima od Tomasa koji je igrao odbojku s Australijom ( i to dvaput) pa se na prošlom EU Vida isto protiv Češke igrao malo rukom u 16 pa su navijače optužili za propuštenu prednost..itakodalje itakodalje..mislim što imaš skakati sa podignutim laktovima do glave..zakačit ćeš nekoga i eto ti penala..iako sam ja na prvu rekao da nije penal..na usporenoj snimci iz drugog kuta vidi se lakat u facu..dakle što reći..još tamo od kad je Gudelj ničim izazvan plesno rukom loptu protiv Totenhama i polufinalu kupa Uefa..Hrvati imaju taj neki, kako bi ja to nazvo ni sam ne znam..pleskanje lopte rukom ili pravljenja glupih penala.

što se tiče igre, to je bilo bez ikakvog plana i programa samo i to jedva se kreće onaj igrač koji ima loptu..a par odigravanja iz slobodnjaka za rubriku vjerovali ili ne.. i da slobodnjak iz izgledne situacije puca Lovren???.stajanje igrača dok svi drugi nadiru u valovima..naši obično stoje i gledaju..a još je Luka Kaliterna prije 100 godina dok se igralo na šoderu zaključio da "ne igra onaj igrač koji ima balun nego onaj koji nema" ..u drugom poluvremenu možemo zahvalit Perišićevoj iskušanoj nozi kad mu sjedne bomba ( a sjela mu je) i još par polušansi...aj bar su igrači priznali da to ne valja ništa..ali hoće li to priznanje išta promjenit..ne znam i nisam siguran..oni djeluju bezvoljno i izdušeno..ali tko zna..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 19-06-2021 at 11:41
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

ma vidi se iz aviona da u njima nema vatre, gorivo na rezervi, a uskoro će biti na nuli.

dno dna na što liče, i mogu se oni zavaravat koliko hoće, ali protiv ovakvih rastrčanih i borbenih Škota koje uz put rečeno nismo nikad dobili, ja ne znam čemu se oni nadaju s ovakvom igrom ?

mislim ja sam po prirodi optimist, i dalje se nadam pobjedi, ali po viđenom i realnom analizom, oni nemaju nikakve šanse dobit ovakve Škote koji su izvukli bod na Wembleyu.

mogu jedino dobit, ako odigraju iznad svojih trenutnih mogućnosti, i iznad svoje trenutne forme, a da će se to dogodit omjer je 1 na prema 100 u korist da neće.

ne znam što se dogodilo, ali ni u kvalifikacijama to nije izgledalo dobro. Dalić je ok trener, ali čim vidiš da igrači djeljuju bezvoljno čiji to može biti grijeh nego trenera ? pa upravo je trener taj, koji mora napalit igrače, i od njih napravit momčad, odnosno da dišu ko momčad.

onaj Bilić nije imao ni sreće, a možda ni znanja ko Dalić, ali su pod njegovim vodstvom oni uvijek djelovali dobro kao momčad, i onda kada su gubili djelovali su da igraju jedan za drugog. trenutni dojam mi je da u ovoj trenutnoj momčadi, nikoga nije briga za suigrače i da svaki od njih solira, čak i Modrić djeluje izolirano i da nema volje za ništa.

Dalić je definitivno po meni dao svoje, može on ovdje opet u nekom ludom scenariju doći do finala, ali je evidentno da nema karizmu za vodit reprezentaciju dugoročno. Rusija je bila priča za sebe, i još su nam se posrećile neke stvari, i sve je leglo na svoje mjesto, ali očito nije to sve bilo zasluga Dalića, koliko sretnih okolnosti, posebno oni penali. pa ne može to nijedan trener naštimat, da mu momčad pobjeđuje u penalima iz utakmice u utakmicu.

tako da, generalno ovo je kriminal od igre, a kada vidim kako Škoti trče po Wembleyu u 90, onako kako naši nisu trčali ni u 1 minuti protiv Češke, jasno mi je koliko njih sve briga za rezultat na ovom euru.
    volio bih da se varam, ali vidno ih boli ona stvar, i očigledno da gledaju da što prije odu s prvenstva, i odu na jadran lovit ribe i glupirat se i kupat.
    tako da, ne vidim iskreno načina da se ova bezvoljnost u tako kratkom periodu promjeni na bolje, a protiv Škota će ta bezvoljnost morat biti na nuli ako se želi ostvarit rezultat, s time da su Škoti dovoljno dobri da odigraju X s nama jer i njima pobjeda znači prolaz, i nekako mi to sve i izgleda tako da će protiv njih biti x, a to nam nije dovoljno za prolaz.
    jer će naši sigurno odigrat bolje, ali nema teorije da mogu odigrat toliko bolje da ove pobjede, jednostavno ja to ne vidim ko realni scenarij nakon prve dvije utakmice.

a oni će dat najbolji odgovor, kada budu igrali protiv njih, jedno je sigurno s ovakvom igrom nisu ni zaslužili prolaz dalje, što su mislili da će se pojavit i svi će skinut gaće jer tu je Hrvatska viceprvak svijeta ?

meni to tako djeluje, kao da su došli i očekuju da će netko drugi, odnosno naši protivnici sami sebi zabijat autogolove da se oni ne moraju ni oznojit za pobjedu i prolaz skupine.
    Posljednje uređivanje od LB86 : 18-06-2021 at 23:59

Dalić postavlja taktiku kao da bojkotira reprezentaciju i cijeli narod. Jučer čak 4 igrača nisu igrali svoje pozicije: Perišić, Rebić, Kramarić, Gvardiol.

Našeg najprodornijeg igrača Perišića je izbacio iz igre tako što ga je poslao na desno krilo, a to sve je napravio kako bi napravio prostora za zelenog, nedoraslog Brekala koji nije potrčao 2 puta u poluvremenu. Isto tako, našeg najgresivnijeg igrača, tenka, Rebića je stavio u izoliranu špicu, a to mu nije pozicija. Čak je i dobro igrao na toj poziciji. Dalje, Kramarić na polušpici je bezopasan, igrač manje.

Najgora stvar, Modrića je maknuo s polušpice koju je igrao u Rusiji i stavio iza leđa Kramariću, da on s 37 godina na leđima trči za Brekala i Kramarića. Pa to samo lud čovjek može napraviti.

Najzadnja stvar, Lovren i Vida kao središnji braniči nisu baš sigran par, takvi su bili i u Rusiji, a sad su još stariji i uopće se ne čudim laktu Lovrena, on je u Liverpoolu imao redovne kikseve dok je bio na vrhuncu, a kamoli sad.

Dalić je imao 3 godine da uvježba različite formacije koje pašu trenutnom kadru, nije ništa uigrao, stalno je igrao jednu te istu formaciju, samo je mijenjao pozicije i nije uspio u 3 godine iznjedriti prvih 11 igrača koji bi stalno počinjali tekmu. Toliko o njegovoj stručnosti.

Ovoj današnjoj postavi jako paše 3-5-2 formacija jer imamo problema s desnim i lijevim bekom, ali zato imamo odlične i jake stopere Gvardiola, Ćaletu Cara i treći bi bio jedan od Lovrena i Vide. Pašalić i Perišić igraju 3-5-2 u svojim klubovima. Znači ako Dalić želi igrati bez Petkovića, onda je to idealno, može staviti Kramarića i Rebića u napad u toj formaciji.

Ili jučer, Modrić ne može više, ovaj ne uvodi Brozovića, Kovačić isto pada, na klupi čeka Pašalić. Imamo igrača, imamo dugačku klupu, možemo igrati 3 različite formacije, a Dalić igra samo jednu formaciju s par izmjena. Ako se ne trgne, mi ispadamo u utorak. Ako smo s Česima, koji imaju za klasu slabiju reprezentaciju igrali remi, čemu se možemo nadati? Ali dobro, bili smo već u takvim situacijama, Dalić je kad je došao dobio Ukrajinu u Kijevu čini mi se, to možemo opet napraviti, samo ako će biti normalan, a to znači postaviti igrače na svoje pozicije i u prvih 11 staviti najbolje igrače koje imamo, a onda poslije mijenjati kad se umore jer imamo dugačku klupu.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 19-06-2021 at 11:55

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove