Vidi rezultate ankete: Tko će osvojiti prvenstvo?

Glasači
9. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Italija

2 22.22%
  • Belgija

0 0%
  • Nizozemska

0 0%
  • Engleska

0 0%
  • Hrvatska

6 66.67%
  • Španjolska

0 0%
  • Portugal

0 0%
  • Francuska

1 11.11%
  • Njemačka

0 0%
  • Netko drugi

0 0%
+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 12 PrviPrvi 1 2 3 4 5 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 41/221

Tema: Europsko nogometno prvenstvo 2021.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Turci da pobjede Talijane u Italiji???
    Da, igraju lijep, lepršav napadački nogomet, imaju 5-6 zaista dobrih igrača poput Calhanoglua iz Milana, Yilmaza, Yazicija i Čelika iz Lillea, prvaka Francuske. Imaju obrambene iz Liverpoola, Juvea, Leicestera...Dobra ekipa i mogli bi iznenaditi Talijane.

VRIJEDNOSTI REPREZENTACIJA

1.27 milijarde eura - Engleska
    1.03 - Francuska
    936 milijuna - Njemačka
    915 - Španjolska
    872 - Portugal
    771 - Italija
    669 - Belgija
    607 - Nizozemska
    376 - HRVATSKA
    325 - Turska....
    74 - Mađarska
    61 - S.Makedonija
    44 - Finska

VRIJEDNOSTI IGRAČA

160 milijuna eura -Kylian Mbappe (Fra/PSG)
    120 - Harry Kane (Eng/Tottenham)
    100 - Jadon Sancho (Eng/Borussia Dortmund)
    100 - Kevin De Bruyne (Bel/Manchester City)
    100 - Romelu Lukaku (Bel/Inter)
    90 - Frenkie de Jong (Niz/Barcelona)
    90 - Raheem Sterling (Eng/Manchester City)
    90 - Joshua Kimmich (Njem/Bayern)
    90 - Bruno Fernandes (Por/Manchester United)
    85 - Marcus Rashford (Eng/Manchester United)...
    https://sportnet.rtl.hr/vijesti/5517...i-od-kovacica/

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Da, igraju lijep, lepršav napadački nogomet, imaju 5-6 zaista dobrih igrača poput Calhanoglua iz Milana, Yilmaza, Yazicija i Čelika iz Lillea, prvaka Francuske. Imaju obrambene iz Liverpoola, Juvea, Leicestera...Dobra ekipa i mogli bi iznenaditi Talijane.
    Pa i Talijani bi mogli iznenadit turčine. I to tako da glatko izgube.

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    I ja sam sličnog mišljenja,Turci konačno imaju vrlo dobru repku,nakon dugo godina slabih izdanja ,a nije im loš niti dalji ždrijeb u slučaju eventualnog prolaska skupine.

Ako bi bili A2, u nekim kombinacijama bi četvrtfinale igrali pred 68000 ljudi u Bakuu i moguće da na to i ciljaju pa ne bi bilo nemoguće ih vidjeti u polufinalu donjeg dijela ždrijeba.
    Vuk dlaku mijenja,potpis nikada.

devar

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Pa i Talijani bi mogli iznenadit turčine. I to tako da glatko izgube.
    Turci će to riješit turskim načinom, obrana i onda brzi napad i gol. a talijani se neće moć zguzinjat, iako će probat. haha

nisu Turci Hrvati, samo se mi možemo zguzinjat protiv Talijana. haha

još se sjećam gola Olića, skoro ga je guzicom dao u Japanu.

Naravno da sam bio ironičan u prognozi, di će Turci dobiti Talijane.

Turci razočarali, Talijani rastrčani, bodu ko osice.

To su ti Turci o kojima ste se raspričali. Pa Turska nogometna reprezentacija je zadnjih godina u autu skroz.

A Talijani u velikom nizu. Gledao sam preko oka utakmicu i Talijani su ih razbili tempom.

Velika je to reprezentacija.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Gleda sam Italiju i protiv Češke (pripremnu) i ovu sinoć. Stvarno su moćni. Pratio sam i Turčine u kvalama u kojima su izgledali ka Talijani sinoć al' su ih Talijani pregazili ne ka plitki potok nego ka isušeni potok.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Naravno da sam bio ironičan u prognozi, di će Turci dobiti Talijane.

Turci razočarali, Talijani rastrčani, bodu ko osice.
    ne mogu Turci ko Miki Rapaić uvalit krumpir, jbg nisu oni baš nogometno talentirani ko mi. mi smo jedna od rijetkih reprezentacija koja ima pozitivan skor kotnra Talijana, jesu talijani guzičari, ali izgleda da smo mi još veći barem kad igramo protiv njih, vieriju je bio poništen reguralan gol, a Miki ga uvalio samo tako.

Gleda sam Italiju i protiv Češke (pripremnu) i ovu sinoć. Stvarno su moćni. Pratio sam i Turčine u kvalama u kojima su izgledali ka Talijani sinoć al' su ih Talijani pregazili ne ka plitki potok nego ka isušeni potok.
    dobro na stranu to što ne volim talijane, osim njihove hrane i odječe i žena, ali generalno gledano što se nogometa tiče oni su jedna od najboljih reprezentacija. igraju gotovo uvijek lijepo za oči, i stvarno imaju jedan veliki kontinuitet rezultata kroz povijest.

ali jednostavno ne volim navijat za njih, a sigurno da neću ni navijat za turke, nego mi nije jasno kako su ovi turci ispali ovako limitirani, očekivao sam više od njih. nemaju oni loše igrače, već su ih Talijani taktički sjebali, nabili im presing i utrpali 3 gola.

Papamobile je bio najbolji igrač, nek priča tko šta hoće, ali kad Papamobile krene to je gol.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 12-06-2021 at 10:26

Citiraj Prvotno napisano od LB86 Vidi poruku
    dobro na stranu to što ne volim talijane, osim njihove hrane i odječe i žena, ali generalno gledano što se nogometa tiče oni su jedna od najboljih reprezentacija. igraju gotovo uvijek lijepo za oči, i stvarno imaju jedan veliki kontinuitet rezultata kroz povijest.

ali jednostavno ne volim navijat za njih, a sigurno da neću ni navijat za turke, nego mi nije jasno kako su ovi turci ispali ovako limitirani, očekivao sam više od njih. nemaju oni loše igrače, već su ih Talijani taktički sjebali, nabili im presing i utrpali 3 gola.

Papamobile je bio najbolji igrač, nek priča tko šta hoće, ali kad Papamobile krene to je gol.
    Nije tema al' moram reć da ja volim i Italiju i Talijane. ..i njihov jezik, spizu, temperament, arhihekturu, osjećaj za stil i modu, glazbu i njihove nogometne rezultate kad igraju kontra nas.

Grunfe na koga danas da se kladim vidim da nastavljaš sa odličnim prognozama
    Jugozomboidi imaju plan za Hrvatsku. Svaki ima plan dok ne dobije šaku u glavu

Citiraj Prvotno napisano od franjevac Vidi poruku
    Grunfe na koga danas da se kladim vidim da nastavljaš sa odličnim prognozama

Švicarci dobijaju Velšane, Danci Fince, Belgija Ruse.

Danas idem na favorite, znači bude iznenađenja.

Nije tema al' moram reć da ja volim i Italiju i Talijane. ..i njihov jezik, spizu, temperament, arhihekturu, osjećaj za stil i modu, glazbu i njihove nogometne rezultate kad igraju kontra nas.
    Dok se samo voziš Italijom osjetiš i kroz zatvorena stakla dah kulture.

Kao dijete sam bio oduševljen Rimom i njegovom kulturom.

Talijani su imali sukobe sa Hrvatima i nisu nam bili skloni zbog naše obale ali istovremeno, (iako se oni baš i ne smatraju Talijanima), Mlečani su zaslužni što naši obalni krajevi nisu pali pod Osmnalijsku vlast.

Ovo prvenstvo biče zapanćeno i po klećanju. Koliko san vidija Švicarci i Welšani su klekli a Danci i Finci nisu iako je pisalo da ce oni sigurno klecat.
    Torcida old school... 150/200

Stvarno ne znam što im je. pa taj BLM je harao i palio ko uragan po američkim gradovima.

Za Dance mi nije čudno da nisu to uradili. A ni za Fince mi nije čudno. Dok su Švedi već druga stvar. Za Norvežane ne znam. Tako blizu a tako različiti stavovi.

Pilić se razgalamio u Slobodnoj, Anić na RTL-u, zašto Hrvati ne kleče i zašto bi trebali kleknuti pred jednim nasilnim ljevičarskim rasističkim pokretom.

Prekinuta tekma između Danske i Finske, oživljavali su Christiana Eriksena, izgleda da su uspjeli, izveli su ga s terena s bocom kisika na licu...Svi smo se molili dragom Bogu da preživi, dragi Bog je pomogao, živ je, nadam se da će se oporaviti Eriksen.

Mene interesira jel se ovo ikad dogodilo na velikom natjecanju i dal je eriksen cjepljen ?
    Jugozomboidi imaju plan za Hrvatsku. Svaki ima plan dok ne dobije šaku u glavu

Citiraj Prvotno napisano od franjevac Vidi poruku
    Mene interesira jel se ovo ikad dogodilo na velikom natjecanju i dal je eriksen cjepljen ?
    Dobro pitanje. Vidjet ćemo ovih dana kaj je na stvari.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove