Vidi rezultate ankete: Tko će osvojiti prvenstvo?

Glasači
9. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Italija

2 22.22%
  • Belgija

0 0%
  • Nizozemska

0 0%
  • Engleska

0 0%
  • Hrvatska

6 66.67%
  • Španjolska

0 0%
  • Portugal

0 0%
  • Francuska

1 11.11%
  • Njemačka

0 0%
  • Netko drugi

0 0%
+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 12 PrviPrvi 1 2 3 4 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 21/222

Tema: Europsko nogometno prvenstvo 2021.

Jutros je izašla slika na dalmacija portalu ali sad vidin da su je makli.
    Torcida old school... 150/200

Nek još to naprave protiv Engleza na Wembleyu i onda osvajamo simpatije cijelog svijeta i idemo napunjeni novom energijom po titulu.

S obziron koji zakon šutnje vlada radi ovoga jučer ne bi me čudilo da se izvrši pritisak na Dalića i igrače da kleknu u nedilju.

čudim se da nisu rekli da su rasisti, obično je to praksa, ako ne klekneš znači da si rasist.

srećom ipak ima nade da ovi naši nogometaši nisu toliko glupi, koliko sam mislio.

I meni je neobično da to mediji uopće me spominju, niti zamjeraju reprezentativcima a znamo njihov stav i kakvi su.

e sad idu li pritisci u tajnosti za ubuduće..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

evo ga počelo je pranje mozga o klečanju na RTL dalekovidnici, ma kleknite bando antifarska, kleknite vi vi ste debili pa kleknite.

ako Mesić odbija klečat, tko sam ja da kleknem ?
    Posljednje uređivanje od LB86 : 08-06-2021 at 23:04

Nadam se da neće klečati ni pred Englezima, tu tekmu će gledati 100-ak milijuna ljudi. To bi bila velika reklama za Hrvatsku, mislim da bi stekli simpatije cijelog svijeta. Englezi kleče pred Hrvatima.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Nadam se da neće klečati ni pred Englezima, tu tekmu će gledati 100-ak milijuna ljudi. To bi bila velika reklama za Hrvatsku, mislim da bi stekli simpatije cijelog svijeta. Englezi kleče pred Hrvatima.
    Nedilja popodne iza ručka. Prva utakmica taj dan. Gledače je puno više od 100 milja ljudi.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Mesić je najveći antirasist i antifašist, ako on neće da klekne, ja ne da ne mogu, već ne smijem klečat.

joj da ovi antifašisti znaju kako mene boli kurac za njih, i njihovo klečanje, ne bi me ni pokušavali uvjerit da kleknem. a tek za mitomanstvo oko jasenovca, ali baš mi je drago ih gledat svake godine kod onog komunističko četničko cveta bogdana bogdanovića, Titina mašinerija i dalje pegla, oni bi da hrvati budu mekušci i pičke. a partizani će da kolju, i oni to smiju, a onda kada ispadne drugačije, kmečanje u jasenovcu. ponadali se momci, da će netko ubijat hrvate bez kazne, samo neka se nadaju. možda hrvati generalno jesu ovce, ali fala bogu ima i ovdje ljudi koji se znaju postavit, i suprostavit zlu nevezano iz kog pravca dolazilo.

ps nema ružnijih spomenika, od partizanskih SFRJ spomenika, beton i žica. primjer jugoslavenstva, i antifašizma, tj antirasizma u svijetu su spomenici SFRJ. olovo i beton, za drugo ta napredna civilzacija ne zna, ti spomenici posebno onaj u jasenovcu su slika i prilika njih i njihove "civilizacije".

a da se mene pita, ne bi bilo ni klečanja, ni tih i takvih spomenika. ma što neki pričali da je to preradikalno i slično, 1990ih kada se ova država stvarala, trebala je na identičan način odbacit sve staro, onako kako je Tito odbacio sve hrvatsko 1945, točno njegovim metodama ja bih to riješio, samo u kontra smjeru. ni manje ni više, jer tog i takvog se i danas veliča, znači to je nešto pozitivno bilo, pa kad je pozitivno, nema problema, nema klečanja i nema spomenika.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Pa zapravo taj članak u SN je korektan (ne osuđuju ne klečanje), a najbolje od svega je što su stavili taj Tweet koji je užitak čitati. Gotovo svi Englezi u njenu daju potporu hrvatskoj reprezentaciji. Nadam se da će tako do kraja. Još samo da nije bilo onog sramoćenja mlade reprezentacije.

"Hrvatski reprezentativci zajednički su odabrali prije utakmice s Belgijom kako neće klečati te su mirnim stavom poštovali klečanje svojih belgijskih kolega.
    Hrvatski nogometni savez poštuje stav hrvatskih reprezentativaca te neće nametati obvezu klečanja
    koje u kontekstu hrvatske kulture i tradicije
    ne predstavlja simbol borbe protiv rasizma ili diskriminacije",

zaključio je glasnogovornik HNS-a.

Stajanje mirno dok ovi kleče za BLM isto je jedna vrsta pristajanja na to sve. Trebaju to totalno ignorirat.

Čuj poštivali svoje belgijske kolege. Pred Bogom se samo kleči.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 10-06-2021 at 15:55

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Stajanje mirno dok ovi kleče za BLM isto je jedna vrsta pristajanja na to sve. Trebaju to totalno ignorirat.

Čuj poštivali svoje belgijske kolege. Pred Bogom se samo kleči.
    Da, sada već razvodnjavaju. Kao da su na tečaju desničarenja bili kod Škore. No, samo da tako (ne klečanje) ustraju do kraja.

E sad i vi pretjerujete. Oni su u prvome redu sportaši i igraju u klubovima sa svin rasama i vjerama. Od njih tražit totalno ignoriranje mi je glupo. Za mene je ovaj čin di neče kleknit sasvin dovoljan i dovoljna je poruka onome ko je oče razumit. A Englezi če svoje igrače sami izviždat. Bar se nadan.

Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    E sad i vi pretjerujete. Oni su u prvome redu sportaši i igraju u klubovima sa svin rasama i vjerama. Od njih tražit totalno ignoriranje mi je glupo. Za mene je ovaj čin di neče kleknit sasvin dovoljan i dovoljna je poruka onome ko je oče razumit. A Englezi če svoje igrače sami izviždat. Bar se nadan.
    slažem se, ali dobro je poznata i ona MI NEMAMO ŠTA PRED KIM KLEČAT, iz usta najvećeg živućeg antirasista, kojemu je hobi borit se protiv nacionalizma i svih vrsta ustaša, malih i velikih.

englezi će svoje natamburat, nedavno su MU navijači upali u klub i malo red uspostavili. tako da, englezi jesu u kurcu, ali ne tolikom koliko se misli. plus englezi su ipak izašli iz EU, iz razloga što im se zemlja pretvorila u saudijsku arabiju indiju i afriku.

biti protiv imigracije stanovništva iz zemalja trećeg svijeta, nije nikakav rasizam, rasizam je bio kada su dovlačili robove. ovo danas je obrana vlastite kulture, i načina života, i odabira politike koju želiš vodit, a oni to nazivaju rasizam.

zato jer je cilj svih tih ljevičara i antifa, da pretvore europske zemlje i ameriku u antibijelačku civilzaciju, a sve zbog biznisa i veće zarade. jer oni koji mlate lovu, njima nije bitno jel europa ili amerika bijela crna žuta, bilo koje boje, nije im bitno jesu pederi većina ili manjina, njima je samo bitno da oni izmlate što veću lovu, kultura i identitet naroda njih ne zanima, uostalom kada bijelci štite svoj način života to se automatski smatra rasizmom, interesantno zašto to nije slučaj s crncima ili arapima, taj čuveni BLM je idealan primjer kako se dvostruko gleda na istu stvar. da to rade bijelci, bio bi rasizam u pitanju, ovako crnci se bore za svoja prava.

sve prikažu kako njima odgovara, a hoštapleri trljajku ruke, jer je bitno da se ima što jeftiniju radnu snagu, bijelci neće da rade za kikiriki kao crnci arapi indijci pakistanci i slični.

a većina njih živi od socijale, i onda se još usuđuju pričat o rasizmu bijelaca. pa bijelci jesu glupi, ali ne toliko da ne vide što se događa, i u što su pretvorili europu u zadnjih 80 godina, na krilima tog antirasizma i antifašizma, nitko normalan to ne može podržavat.

zato neka kleči Mesić, a ne Hrvati. jer Mesić i njemu slični, mogu biti danas ustaše, sutra antifašisti, ovisno koliko love di kapne. ko nudi više, njegova djevojka.
    Posljednje uređivanje od LB86 : 10-06-2021 at 18:39

Ma kakve veze ima što igraju s raznim rasama. BLM je nasilnička organizacija, kažu i rasistička koja je poharala američke gradove uz palež i pljačku i svaku drugu vrstu nasilja gdje su stradali i sami crnci. Po meni nemaju šta stat mirno dok ovi odaju počast toj nasilnoj ekstremističkoj skupini forsinarnoj od ljevičarskih medija u svijetu.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 11-06-2021 at 10:09

Euro danas počinje utakmicom Talijana i Turaka u Rimu, na Olimpicu u 21 sat. Talijani nastupaju pomlađeni, imaju dobru ekipu i staru obranu, a Turci imaju odličnu obranu, odličan napad i solidnu vezu. Mislim da Turci imaju šanse i predviđam pobjedu Turske danas.

Turci da pobjede Talijane u Italiji???

Da se vratim na objašnjenje HNS-a zašto naši neće klečati.

" To u hrvatskoj tradiciji ne predstavlja ništa". Baš suprotno, to u hrvatskoj vjerskoj tradiciji predstavlja sve.

Umjesto što se izmotavaju raznim krivim i pomalo stupidnim izjavama i kad već očito ne smiju reć ono što bi trebali reć " bezobrazno bi i bilo pomisliti da se mi klečanjem solidariziramo s jednom ekstremističkom i nasilnom ljevičarsko-rasističkom organizacijom" mogli bi barem šutjeti.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove