+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/15

Tema: Hoćete li glasati napokon ili ne i za koga

Hoćete li glasati napokon ili ne i za koga

Evo ja sam bio 100% siguran da neću glasati. nemam za koga. Ali slušajući mladog Čirka koji me oduševio briljantnom analizom onog LGBT leftarda Tomaševića, vjerojatno iziđem i zaokružim njega. Vjerojatno neće proći ali tko zna a i nije mi to nikad bio kriterij. Smatram da jedino onaj glas kojeg daješ iz uvjerenja nije bačen glas. Svi ostali jesu. Pošto oni nemaju listu za gradonačelnika, mislim da ipak zaokružim tog slabašnog izvinjavača YU medijima Škoru. A rekao sam da neću više glasati samo eto da ne dođe onaj njihov komunist pa me taj moj još više zajebe. Dakle, to ću još vidit.

A vi. Izlazite-ne izlazite i zašto.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Idem. Glasat ću za kandidate domovinskog pokreta. Čisto iz razloga jer jedini imaju šanse da smijene četnike iz hdz-a.
    Jugozomboidi imaju plan za Hrvatsku. Svaki ima plan dok ne dobije šaku u glavu

Super ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Za župana SDŽ ću glasat za Ivicu Kukavicu, čovik mi djeluje ka pravi domoljub.
    Za grad Split moram još vidit liste, al ide glas najdesnijoj opciji koja bude.

Ovo je dobro što je napisao philly. Da se zna gdje se glasa.

Znači navesti grad/ županiju. I ja to nisam napisao. Iako svi valjda znaju. Zagreb.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Ja sam u Rijeci i još se mislim 'oću li glasat u prvom krugu za gradonačelnika il' ne. U drugom ću dat glas Miletiću ako uđe iako mi taj lik ide na onu stvar više od svih ostalih. Za župana..pojma nemam ko su kandidati nit' me zanima

Planiral sam za Suvereniste glasati u gradu Varaždinu, za županiju ne znam. Nije baš neka ponuda.

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Nemam prebivalište u RH,ali sam rekao rodbini u ZG, da ako ne glasuju za Škoru ću im uzeti svu zemlju,tj. da se nećemo dijeliti nego će jednostavno sve meni pripasti ,preko veze na Sudu.
    Vuk dlaku mijenja,potpis nikada.

devar

U Karlovcu sam. Prvi krug preskačem a u drugom ću možda glasati ali i to je pod upitnikom. Nije neki izbor i očekujem pobjedu HDZ-a.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    5
    već sam napisala na temi o lokalnim izborima. Čirko, jer sam i na prethodnim glasala za njega. inače ne bih ni izašla jer ostalo je božepomozi.
    i za Škoru, nije neka sreća, ali on je jedini za kojeg ne bih ne glasala.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Zagreb - zapad
    Za gradonačelnika - Škoro. Argument - drugi su daleko gori.
    Za skupštinu - lista Suverenista (valjda se zovu "Moramo"?). Mislim da imaju šanse (i sa jednim kandidatom u skupštini bio bi zadovoljan, a sve više od toga bilo bi sjajno), ali moraju se aktivirati u kampanji (ne pljuvajući po Škori), jer lijenost, nezainteresiranost i gluposti, ne mislim nagraditi glasom. Tako da, (nerado) dopuštam da se predomislim, pa u zadnji tren odlučim za DP, jer ne bi želio glasove svoje obitelji baciti u HDZ-SDP-Možemo-smeće.

Gradonačelnik Škoro

Gradskas lista Most ili Domovinski pokret, nisam odlučio...

Vinkovci.
    Gradonačelnik Raić gradska lista dp
    Župan dabro županijska lista dp
    Jugozomboidi imaju plan za Hrvatsku. Svaki ima plan dok ne dobije šaku u glavu

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    5
    Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    već sam napisala na temi o lokalnim izborima. Čirko, jer sam i na prethodnim glasala za njega. inače ne bih ni izašla jer ostalo je božepomozi.
    i za Škoru, nije neka sreća, ali on je jedini za kojeg ne bih ne glasala.
    evo, obavila. Škoro za gradonačelnika (sviđa mi se što mu je Dobrović zamjenik), ostale tri liste suverenisti/GO/neovisni
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Na tri listića za penavu, a za župana kajkić.

Rijeka. Tehnički sam glasa za Miletića a stvarno kontra svih ostalih

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove