+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/12

Tema: Je li nenazočnost HOS ovih obilježja na obljetnici Bljeska uvod u zabranu HOS-a

Je li nenazočnost HOS ovih obilježja na obljetnici Bljeska uvod u zabranu HOS-a

Obljetnica koja je na Yutelu gurnuta na 4 program i gdje voditelj programa Damir Smrtić misli da je srpski napad na Orašje bio jedini jači otpor srpske u Bljesku.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

A jel bila HV ili je Milanović ostvario obećanje da ni sadašnja hrvatska vojska neće doći?

Trend je zabrane svega hrvatskoga, i uništavanja hrvatske državnosti. HOS je crta koju moramo obraniti.

HOS-ova obilježja su nešto što se ne može tek tako skinuti sa uniformi u prigodama obilježavanja određenih obljetnica.
    Jednostavno to nije to.
    To je laganje i zavaravanje...
    Kod nas u BiH nije nigdje zakon striktno izrekao npr da se ne smije iskazati stari hrvatski uzvik Za Dom Spremni !!!, jednako kao što zakon nije regulirao niti zabranio Allahu-u -ekber, koji strahovito asocira na teroristički napad kad se taj poklič dogodi i od kojeg Europa strijepi..
    Doduše, u Sarajevu bi vas linčovali da centrom grada pronesete zastavu Hrvatskog naroda, pa se baš neke stvari ne odonose na Sarajevo, ali generalno u Sarajevu nitko neće reagirati na Alah-u ekber, što je neka "noramala"...
    Samo kod nas Hrvata ima neki glitch kad se uzvikne Za Dom Spremni !!!! da se to tamo negdje vezuje za nekakav fašizam, nekakvo ustaštvo...umjesto da se taj stari hrvatski pa da kažem pozdrav doživljava kao u Sarajevu Allahu-u ekber, normalno i ne zlonamjerno.
    Posljednje uređivanje od imperator : 01-05-2021 at 14:17

Ja ne pričam o onome što smijemo ili ne smijemo niti o BiH i islamskim pokličima nego o onome što se događa. Nismo mi smili dopustit puno stvari pa su se one dogodile

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    HDZ ce progurati zabranu, nakon sto se opet oglasi onaj Zidov Kraus i izraelsko veleposlanistvo, uz notornog Pupovca itd.
    Nije pitanje hoce li, nego kada ce.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    HDZ ce progurati zabranu, nakon sto se opet oglasi onaj Zidov Kraus i izraelsko veleposlanistvo, uz notornog Pupovca itd.
    Nije pitanje hoce li, nego kada ce.
    Ali se očito još uvijek boje takvog poteza.

Izbori su pa se plaše. Vidjet ćemo nakon izbora.

To zapravo ne bi ni trebalo biti vazno, normalno bi bilo da HOS oznake budu prisutne jer HOS je branio Hrvatsku i oko toga niti ne treba biti ikakve polemike, ali kako su oni postavili ili ili situaciju, onda prisustvo ili neprisustvo HOS oznaka govori tko je pobjednik.

Ja mislim da se neće ništa mijenjati na izvornim HOS-ovim uniformama, jer takve su kakve jesu, pod tim znakovljem branili su Hrvatsku, pod tim znakovljem će se smjeti pojavljivati jedino na vojnim proslavama i to će, kako ja doživljavam aktualno stanje u RH, biti uneseno u propise o znakovlju na javnim proslavama obljetnica vojnih i redarstvenih akcija i pobjeda.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    A jel bila HV ili je Milanović ostvario obećanje da ni sadašnja hrvatska vojska neće doći?

Trend je zabrane svega hrvatskoga, i uništavanja hrvatske državnosti. HOS je crta koju moramo obraniti.
    nek si tu crtu brane Milanović i Plenković, HDZ i SDP, komunistička partija modernog ruha. Hrvati nemaju šta branit državu, koja ne brani njih i njihove živote, i granice, ova država je neprijatelj svakog hrvata.

možda nije bila tako zamišljena 1990ih, ali je tako realizirana. od kad je Tuđman umro, sve su gumicom pobrisali, i vratili na tvorničke postavke... 1945.

crni komunizam, i crveni fašizam. zašto nema crnog komunizma, a ima crvenog fašizma ? zato jer je fašizam iskonsko zlo, i treba se sve poistovjetit s fašizmom, svako zlo je fašizam. pa i crveni postadoše fašisti, a ne komunisti.

Hrvati su indoktrinirani komunizmom više od Rusa, čak su i Rusi manje indoktrinirani njime nego Hrvati. jer uvijek je postojao velik postotak Rusa, kojemu se gadio komunizam. posebno njihovoj inteligenciji, a naša inteligencija je cijela crvena, tako da se njima to ne gadi, već oni to patentiraju i instuticionaliziraju, kao Biden u Americi. ili Junker i frau Merkel u europi.

to je sve parada gluposti, i igra riječi kojom se od ljudi radi idiote, a pošto su ljudi na žalost u pravilu i idioti, naravno da oni tu igru riječi prihvaćaju i mozak im savrešno prati moderne tokove misli, preko medijskog šljama koji za par naroda u svijetu, protažira globalističku politiku, jer od globalističke politike koristi imaju pojedinci i pojedine nacije, a od nacionalizma bi koristi imale mnogobrojne nacije i ne pojedinci, već kolektivna društva. tu i leži odgovor, zašto nacionalizam poistovjećuju s fašizmom, zato jer u suštini nacionalizam i je fašizam ako oduzmeš totalitarno uređenje društva. i zato je njima znak jednakosti između fašizma, i nacionalizma, i zato HOS mora biti zabranjen. ne zato jer je fašistički nastrojen, već zato što je nacionalno orijentiran, a za navedenu bagru i to je ravno fašizmu.

a kad kažem da im je fašizam nacionalizam, i obratno, to je zato jer nacionalist teži kolektivnoj snazi društva, kao što su i fašisti težili tome, i zato oni ljevičari i marksističke liberalne nakaze od Rusije do Amerike, u nacionalizmu vide fašizam. nije da ga vidim ja, ja za sebe nikad ne bih rekao da sam fašist, ne zato što je to politički korektno već zato što činjenično nisam, niti me zanima velika italija, niti me zanima Njemačka do Lebensrauma, niti bi ko Hrvat od toga imao ikakve koristi, uostlaom nije nitko u ustaše išao zbog fašističkog i nacističkog lebensrauma, već zbog toga što su te dvije sile osovine bile jamstvo kakve takve državnosti Hrvatske, koja je nestala skupa s njima, kao što nije postojala i ne bi ni danas postojala zbog onih koji su se borili protiv fašizma, vidljivo je iz svih tih događaja da oni koji su se borili protiv fašizma, ne vole ni nas hrvate pretjerano, i realno uopće ih ne zanima sudbina hrvatske, kao što ni dobar dio hrvata ne zanima sudbina hrvatske. niti im išta znači postojanje hrvatske, tako da sprega domaćih imbecila, i stranih uzurpatora, kao kroz čitavu povijest od hrvata radi idiote.

a ono zašto mene tzv antifašizam nikad nije golicao, je upravo to što znam da ti koji su za antifašizam, u hrvatskoj i svijetu da se njih pita, mi ne bi postojali, ovo što danas imamo nemamo za račun antifašizma, a niti Tuđmana, nego za račun onih koji su 1990ih poginuli da bi ovo dans imali, a opet to danas nemamo iz razloga što su svijetski borci protiv fašizma, opet nametnuli svoju klilku i uzurpatore naše krvi, na čelo naše zemlje. Plenković i Milanović, i nakon njih još sto takvih dvojnika, su tu da mi nemamo vlast, i da imamo fintu demokracije, fintu da mi odlučujemo o sebi, a koliko odlučujemo o sebi vidimo po tome da se privodi 20tak onih što marširaju u čast 12 hrvatskih redarstvenika po Borovu, pod krinkom da su došli provocirat Srbe za njihov Usrks, jesu ti mladi navijači birali datum kad će Srbi 1991 pobit 12 redarstvenika ? jel im i to postao fašizam, kada po vlastitoj zemlji moraš pitat propusnicu ali ne za koronu, nego kad ćeš doć na obilježavanje tragedije svog naroda, da to netko ne bi shvatio kao provokaciju odnosno kao fašizam.

jebena zemlja, ovo mi kod nas izgleda ko najluđi show u americi, kada se oni glupani u studiju tuku i vrijeđaju pred svojim pičkama, a u predstavi su Hrvati one pičke što se čupaju za kosu, čast izuzecima. jer koliko ih ima s mudima za napravit nešto, je pokazatelj ovih 20 u Vukovaru danas. di su ostali ? pojela maca i jezik i muda.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Ako pitaš hoće li zabraniti ZDS odgovor je da, a u tome će imati potporu predstavnika HOS-a. A HOS neće zabraniti sve dok neki mogu lijepe novce zaraditi nastupajući u ime svih HOS-ovaca.

HOS i HSP opet napokon služe istom gospodaru.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove