+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 5 1 2 3 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/95

Tema: Karta podjele BiH nepoznatog autora

Karta podjele BiH nepoznatog autora

Što velite. Opet na djelu srpsko-slovenski savez ko u kraljevini Jugoslaviji.

navodno Janša poslao u Brukseles di je ispoklanjao Srbima i Muslimana hrvatska područja u Bih a nama dao neki batrljak koji se sastoji samo od Zap Hercegovine, reklo bi se bez Duvna? Livna i Kupresa. pa još Macedoniju daje Srbima. Onu Macedoniju koju Srbi u najjačoj poziciji nisu mogli uzet.

Nek on poklanja Ljubljanu i Maribor Srbima ionako su gradonačelnici Srbi.

Eeee svašta.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 16-04-2021 at 11:06
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Ne znam dal' je to istinito, ali mislim kako je Jansa na kraju krajeva naklonjeniji nama nego Srbima. A sto se tice Muslimana...upravo zo pripojenje srednje Bosne njima mi daje nekako mig da je ovo skuhano sa strane Muslimana.
    Men to malo mirisu na podvalu, ako uzmemo u obzir da je neki drugi, hrvatski non-paper stigao tamo koji predvidja treci entitet.
    Sto je za nas bolja solucija.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Što velite. Opet na djelu srpsko-slovenski savez ko u krlajevini Jugoslaviji.

navodno Janša poslao u Brukseles di je ispoklanjao Srbima i Muslimana hrvatska područja u Bih a nama dao neki batrljak koji se sastoji samo od Zap Hercegovine, reklo bi se bez Duvna? Livna i Kupresa. pa još Macedoniju daje Srbima. Onu Macedoniju koju Srbi u najjačoj poziciji nisu mogli uzet.

Nek on poklanja Ljubljanu i Maribor Srbima ionako su gradonačelnici Srbi.

Eeee svašta.
    Nisam vidio cijelu kartu pa nisam vidio da je i Makedoniju poklonio Srbiji.

Ali svakako me zasmetalo to kaj je Hercegbosansku županiju poklonio Bošnjacima i oduzeo nam Srednju Bosnu, a nama kao dao Konjic ili kaj. Smiješno.

Trebali bi mi sad, ak je to doista Janšino djelo, nacrtati kartu di dijelimo Sloveniju na hrvatski i talijanski dio.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Ne znam dal' je to istinito, ali mislim kako je Jansa na kraju krajeva naklonjeniji nama nego Srbima. A sto se tice Muslimana...upravo zo pripojenje srednje Bosne njima mi daje nekako mig da je ovo skuhano sa strane Muslimana.
    Men to malo mirisu na podvalu, ako uzmemo u obzir da je neki drugi, hrvatski non-paper stigao tamo koji predvidja treci entitet.
    Sto je za nas bolja solucija.
    Kad pogledaš realno, Srbi dobijaju sve kaj sad imaju. Bošnjaci dobijaju cijelu srednju Bosnu i HB županiju, a mi dobijamo Konjic. Znači karta teritorijalno proširuje Srbiju i Bošnjake, a nas smanjuje. Da ne bi.

Mi pristajemo na proširenje Hrvatske za naše 4 županije i onda se možemo dogovoriti oko Srednje Bosne, ili ide u Hrvatsku ili je mijenjamo za Bihaćku krajinu.

Janša tvrdi da to nema veze s njim a ja mu vjerujem

Jel ima gdje taj demanti??

Osobno, bio bi za podjelu BiH, ali ova karta je totalna bezvezarija. Janša je (barem u zadnje vrijeme) bio korektan prema Hrvatima, pa mi je teško povjerovati kako je ta karta njegov uradak.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Jel ima gdje taj demanti??
    Ja sam ih vidio par al' sam zaboravio di.

Naravno da je sve izmisljotina, Jansa ima jake protivnike iz redova slovenskih "socijaldemokrata" koji su gle cuda, u odlicnim odnosima sa muslimanskom politikom i Bakirom.

Dva i dva su uvijek bili cetiri.

U međuvremenu sam vidio još Janšinih demantiranja da on ima ikakve veze s tom kartom. Da znam stavljati slije ovdje stavio bi screen shot njegove objave na twiteru sa tom kartom za koju kaže "fake karta fake 24 sata". 24 sata su prvi objavili tu kartu. 24 sata su u srpskom vlasništvu.

Nije mi jasno zašto nije sazvao neku presicu i sve demantirao.

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    U međuvremenu sam vidio još Janšinih demantiranja da on ima ikakve veze s tom kartom. Da znam stavljati slije ovdje stavio bi screen shot njegove objave na twiteru sa tom kartom za koju kaže "fake karta fake 24 sata". 24 sata su prvi objavili tu kartu. 24 sata su u srpskom vlasništvu.
    Na kraju krajeva najvie koristi imaju Srbi i Muslimani od ovoga, te naravno Jansina oporba u Sloveniji.

Ja bih rekao da slovenska desnica i mi djelimo iste neprijatelje, kako unutar tako i izvan drzave.

Datum registracije
    Sep 2016
    Dodao bih, slovenske cetnike (poput Zmage) ne brojim pod slovensku desnicu oni su vise boljsevicki nacionalsocijalisti sa sentimentom oko Draze Mihajlovica.

Jansu pratim ako tako mozemo reci, 30 godina, i on je sve ali nije velikosrbin niti im je prijatelj. On je slovenski desnicar bez nekih antipatija ka Hrvatima, nije budala kao Zmago, antihrvatski orjentirani u SLO su uglavnom ti njihovi socijaldemokrati. Sto je ovako malo cudno ili smijesno, na prvi pogled.

Jansa je odavno okrenuo poglede sa lokalnog nivoa, on je klasicni suverenist koji Hrvatima moze biti i saveznik po nekim pitanjima, da Hrvati imaju suverenisticko vodstvo.

Ne vjerujem da je on crtao ikakve karte, uostalom zasto bi, koja je poanta. Ovo je klasicna i jos jedna podvala u kojoj su zajednicke ciljeve pronasli stari saveznici, SD Slovenije i muslimani iz BiH.

Jos jedna opcija moze biti da je SOA sve izrezirala kao poruku muslimanima "ili izborni zakon ili podjela" ali to je onako, SF scenarij za hrvatsku politiku. Mada, nije ni nemoguce, ne da bi oni zbog Hrvata vec je i EU dopizdilo bosnjacko inacenje i opstrukcije pa su mozda poslali poruku. Mada ne vjerujem u to.

Naslov je netočan i nekorektan. Janša ga je na svom nalogu nekoliko puta demantirao
    Jugozomboidi imaju plan za Hrvatsku. Svaki ima plan dok ne dobije šaku u glavu

pa dajte već jednom taj demanti..

https://avaz.ba/vijesti/bih/645192/j...toji-non-paper
    Evo jedan od mnogobrojnih demantija a ako mu odeš na twitter vidit ćeš i koga optužuje za taj fake news
    Jugozomboidi imaju plan za Hrvatsku. Svaki ima plan dok ne dobije šaku u glavu

U redu. Promjenit ćemo naslov.

Netko je pustio probni balon tek toliko da se vidi reakcija političara i običnog puka.
    Mislim da nije Janša. To je napravio netko po naredbi stvarnih gospodara prilika i neprilika u BIH-a i šire.
    Nešto se kuha... Washingtonu više nije zanimljiv Bliski Istok i sad pozornost prebacuje na Ukrajinu i sasvim sam sigurna na ova naša područja.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Netko je pustio probni balon tek toliko da se vidi reakcija političara i običnog puka.
    Mislim da nije Janša. To je napravio netko po naredbi stvarnih gospodara prilika i neprilika u BIH-a i šire.
    Nešto se kuha... Washingtonu više nije zanimljiv Bliski Istok i sad pozornost prebacuje na Ukrajinu i sasvim sam sigurna na ova naša područja.
    Ono kaj je sigurno da mi nismo ništ puštali jer smo mi za cjelovitost BiH, pa i po cijenu nestanka Hrvata.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove