+ Odgovori na temu
Stranica 9 od 13 PrviPrvi ... 7 8 9 10 11 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 161/248

Tema: Mamić vs." Pravosuđe" RH

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Stvar je puno kompleksnoj od onoga što ti pokušavala objasniti. Navodno je Sessa u Večernjim novostima, pardon Večernjem listu objavio da se neće kandidirati ponovno.

A drugi se akter javio u Jutarnjem.

Dok je Mamić u Hrvatskom tjedniku.
    Pokusavala? Zadnji puta kada sam pogledao u gace jos je sve bilo na mistu....

Sto se tice Hrvatskog tjednika, isti je Gotovinu proglasio izdajnikom...

Po tome vidis koliko nekada treba nijansirati potporu. I dobro promisliti zasto je dajes i kome.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Razumjem. Ali Mamic nije nas svjedok koji ce nam pomoci odstraniti korumpirane i jugofilne crvene krokodile u tom pravosudju. Dapace, nista od ovoga on nebi izjavio, da nije u situaciji u kojoj je. On je jedino ''antipod'' ovima kada ga izdadu, a prije toga on sa njima problema nema.

Znaci, o cemu pricamo. Kakve koristi mi imamo od Mamica.
    Naravno da nam Mamić neće pomoći. Da bi nam moga pomoći bilo bi neophodno da mi radimo nešto konkretno u odstranjivanju tih krokodila. A ne samo da mi ne činimo ništa nego niko niko drugi ne čini ništa. Pa se ja mislim... ako su nam Srbi pomogli da izborimo neovisnost od Juge onda bi i Mamić moga bit od neke koristi.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Na sudu. Pričamo o sudskom procesu.
    Well..na sudu se barata dokazima koji dokazuju krivnju "beyond reasonable doubt". Ako se nema dokaza ili ako nisu 100% uvjerljivi glava obitelji prolazi lišo. Glava o kojoj mi govorimo nije proša lišo usprkos nepostojanju neophodnih dokaza a obitelj mu definitivno ne šalje hitmana. I tu negdi ti je razlika između pravne države koja se bori protiv mafije i mafije koja ima državu.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Pokusavala? Zadnji puta kada sam pogledao u gace jos je sve bilo na mistu....

Sto se tice Hrvatskog tjednika, isti je Gotovinu proglasio izdajnikom...

Po tome vidis koliko nekada treba nijansirati potporu. I dobro promisliti zasto je dajes i kome.
    Za ovo pokušavala - tipkao sam na mobitelu a on vrlo često zna napisati ono što ja ne odtipkam.

A što se tiče Hrvatskog tjednika i Gotovine. Njihov glavni urednik se naljutio na Gotovinu - jer mu ovaj nije htio dati intervju.

Mislim da se o tome radi. Gotovina je dao samo jedan i to Davoru Ivanoviću iz Večernjih novosti, pardon Večernjeg lista.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Naravno da nam Mamić neće pomoći. Da bi nam moga pomoći bilo bi neophodno da mi radimo nešto konkretno u odstranjivanju tih krokodila. A ne samo da mi ne činimo ništa nego niko niko drugi ne čini ništa. Pa se ja mislim... ako su nam Srbi pomogli da izborimo neovisnost od Juge onda bi i Mamić moga bit od neke koristi.
    Lucidno, lucidno. Da nije bilo Slobe - ne bi nam pomoglo ni da smo imali tri Tuđmana.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Ljudi koje je Mamić doveo u dinamo kažu da dinamo nije oštećen haha samo hdzovci imaju toliko drskosti time braniti svog čovjeka.

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Ljudi koje je Mamić doveo u dinamo kažu da dinamo nije oštećen haha samo hdzovci imaju toliko drskosti time braniti svog čovjeka.
    Ni ti kurca ne kužiš. Jel' Dinamo stvarno oštećen il nije veze nema sa činjenicom da nije dokazano da je oštećen. I ko je Dinamo ako ne ljudi koji su u Dinamu? Da nije slučajno ona udruga "Dinamo to smo mi"?

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Dinamo je nogometni klub koji je preuzela,u koji se infiltrirala zločinačka organizacija zdravka mamića. Ali razumijem zbunjenost, dinamo = Mamić, rh= hdz

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Dinamo je nogometni klub koji je preuzela,u koji se infiltrirala zločinačka organizacija zdravka mamića. Ali razumijem zbunjenost, dinamo = Mamić, rh= hdz
    Profesionalni nogometni klub. U kojem igraju profesionalni nogometaši. A službeno je neprofitna udruga građana. Tako se to radi u pravnoj državi. Al' jebe me se za Dinamo. Meni je važno da Hajduk nije ni infiltriran ni pokraden ni oštećen. A volia bi da je na način na koji je to napravljeno Dinamu. Hm..volia bi da mene osobno tako neko ošteti i pokrade. Da ne duljim... ništa ti ne razumiš. Ne razumiš čak ni to..da ništa ne razumiš.

https://www.vecernji.hr/vijesti/hrva...ajcima-1479537

Hrvatska u Strasbourgu izgubila tri slučaja: Razriješenom sucu odšteta teška tisuće eura

Interesantno je kako Mamicevi fanovi u kontekstu price o Mamicu kao "superuspjesnom menadzeru koji je stvorio Dinamo i HR reprezentaciju" nikada ne idu na temu Dinamovog vlasnistva nad negativnim rekordima u ligi prvaka, gol razlici 4-35, 3-22, nesto sto do danas nikome nije "uspjelo" oboriti. I to u godinama kad je Zdravko suvereno vladao Dinamom, ulazio u svlacionicu kad pozeli, na poluvremenu, na kraju utakmice, silazio do klupe za rezerve, smjenjivao i postavljao trenere koje je zelio.

Koliko se ja sjećam uspjeli su dat u dvije sezone jedan jedini gol. Krstanović iz nekog izmišljenog penala na kraju utakmice
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 27-03-2021 at 10:22
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Da to su ti neki nizovi, imali su i taj rekord najduzeg niza bez pozitivnog rezultata ali taj "rekord" je oborio Lyon ja mislim.

Ovo 3-22 je omjer u jednoj ili dvije sezone, ne da mi se sad traziti.

Sjecam se da su se izblamirali prije osam devet godina, i odjednom je to zaboravljeno. Mamicu ce parcijalno gledaju rezultati, samo dobri se uzimaju a oni losi zaboravljaju. Ako je kormilar ili kapetan, onda je valjda i za negativne rekorde zasluzan.

Takodje i argumenti tipa "pa sta ako je ukrao novac od Dinama, Dinamo se ne buni dakle nema ni problema", to je bas onako... u rangu one "Tito je krao ali je i narodu dao". Mislim, besmisleno.
    Ja i nisam neki hejter Mamica, ink najbolje zna, vise puta smo se kacili oko te teme. Ali realno, suluda mi je prica o Mamicu kao velikom menadzeru, tvorcu hrvatskog nogometa, i covjeku koji kad ode, odlazi i hrvatski nogomet odnosno propada Dinamo i HR reprezentacija odnosno Mamic = hrvatski nogomet.

Cijela ta ekipa "hrvatskog nogometa" koju personificira Mamic i dodao bih Bandica kao pandana na gradskoj razini, sve ove godine nije bila u stanju jedan posten stadion izgraditi. Osim prebacivanja loptice i krivice, ali samo za poluslijepe fanove jer su cijelo vrijeme dijelili talove i ubirali kajmak, nista uradili nisu. Ali ni za to nisu krivi jer... kriv je netko drugi, vjerojatno mucki jugoslavenski provokatori.

Stvorena je neka suluda slika kako je Mamic ultra mega giga trgovac igracima, covjek koji ulazi bez kucanja u ured predsjednika Reala ili Barcelone, covjek koji moze prodati krme u Teheranu, covjek koji vodu pretvara u vino a kamenje u zlato... to je naravno slika koju je on stvorio a mase usvojile, bez da itko razumije sustav rada Dinama, hrvatskog nogometa opcenito, i da Mamic tu zapravo ima samo jednu ulogu, stvorio je klasicni mafijaski sustav unutar Dinama i malo sire, u kojem mu svi moraju lizati dupe ako ne zele biti izgnani, pa je preuzeo zasluge krvavog rada Dinamove skole nogometa, potkupljivanjem i cascavanjem sudaca i sudaca ima Lokomotivu kao B momcad, ima raznorazne benefite, financijsku potporu grada Zagreba koji vodi a gle tko drugi nego pokojni Bandic, dakle cijela jedna kriminalna hobotnica za punjenje novcanika... da nije lakom i pohlepan kakav jeste, mogao je jos godinama raditi u tom sustavu i nitko ga ne bi dirao, cascavao bi suce kurvama u Dubaiju i slicno, ali on kao i svaki drugi kriminalac nizeg intelektualnog ranga zelio je puno i odmah. Pa je zagrabio gdje nije smio, i sto nije smio, nelegalno posrednistvo kod prodaje igraca, menadzerske agencije u vlasnistvu sina, nelegalni robovlasnicki ugovori sa igracima i ostale trice.

I sad kad je pao, sad se igra na kartu "zrtve udbaskog sustava" a do jucer je bio dio istog.

Ma smijurija jedna velika.

Mamic je zrtva "svojih" koji se oteo kontroli.Nije stvar da netko sad simpatizira Mamica,al simpatizira nacin na koji se Mamic sa svima njima obracunava.Da mi imamo suce,nikad bas nikad ovako daleko stvari ne bi otisle vec bi to bilo sasjeceno u startu prije 20 godina.
    Pa gdje to ima,da suci arce i bance sa optuzenikom ,i pazi bahatosti nemaju problem sa snimanjem.Pa da smo normalna drzava frcali bi u roku keks plus dozivotna zabrama bavljenja advokaturom.A uza sve sta je Mamic prilozio,nikome nije pala vlas sa glave.DORH,USKOK kao nesto rade,a sve je to sinko kaljuza ove Croslavije.Nema tu pomaka...I zato ako Mamic ima materijala,neka ih povuce sto vise u glib.Njima se ionako nista nece dogoditi,al bar cu na sekundu imat osjecaj pravde u ovoj drzavi.Kad ionako nista vise nemamo

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Interesantno je kako Mamicevi fanovi u kontekstu price o Mamicu kao "superuspjesnom menadzeru koji je stvorio Dinamo i HR reprezentaciju" nikada ne idu na temu Dinamovog vlasnistva nad negativnim rekordima u ligi prvaka, gol razlici 4-35, 3-22, nesto sto do danas nikome nije "uspjelo" oboriti. I to u godinama kad je Zdravko suvereno vladao Dinamom, ulazio u svlacionicu kad pozeli, na poluvremenu, na kraju utakmice, silazio do klupe za rezerve, smjenjivao i postavljao trenere koje je zelio.
    Pa samo sudjelovanje u grupnoj fazi Lige Prvaka je uspjeh ne samo za bilo koji hrvatski klub nego i za skoro svaki klub koji nije iz velikih liga petice. A taj neslavni rekord Dinama je srušio upravo klub iz lige petice. Ima mamić fanova ali ih nema ovdje. Samo zato što neko gleda ili pokušava gledat objektivno na stvari ne čini ga mamićevim fanom. Previše histerije i halabuke se diglo i diže oko njega a premalo il nimalo oko stvarnih problema države i društva.

Dovoljno je samo usporedit slučaj Mamić sa slučajem Vidošević. Svi znamo da je lova koju je mamić "pokrao" dolazila iz inozemstva, i to njegovom zaslugom, a ne iz džepova poreznih obveznika. A Vidošević, koji nije ništa siromašniji od Mamića, je sve stekao legalno kažu sudski vještaci a lova i nekretnine koje ima nemaju izvor u lovi iz inozemstva nego baš iz džepova poreznih obveznika. Al' ovdje nema teme o Vidoševiću a nema ga svakodnevno ni na naslovnicama portala/novina ni na TV-u. A Vidoševića ima mali milijun dok je Mamić samo jedan.
    Posljednje uređivanje od Picaferaj : 27-03-2021 at 09:40

Citiraj Prvotno napisano od šanta85 Vidi poruku
    Mamic je zrtva "svojih" koji se oteo kontroli.Nije stvar da netko sad simpatizira Mamica,al simpatizira nacin na koji se Mamic sa svima njima obracunava.Da mi imamo suce,nikad bas nikad ovako daleko stvari ne bi otisle vec bi to bilo sasjeceno u startu prije 20 godina.
    Pa gdje to ima,da suci arce i bance sa optuzenikom ,i pazi bahatosti nemaju problem sa snimanjem.Pa da smo normalna drzava frcali bi u roku keks plus dozivotna zabrama bavljenja advokaturom.A uza sve sta je Mamic prilozio,nikome nije pala vlas sa glave.DORH,USKOK kao nesto rade,a sve je to sinko kaljuza ove Croslavije.Nema tu pomaka...I zato ako Mamic ima materijala,neka ih povuce sto vise u glib.Njima se ionako nista nece dogoditi,al bar cu na sekundu imat osjecaj pravde u ovoj drzavi.Kad ionako nista vise nemamo
    Da, već bi "frcale glave" u uređenoj državi. Mamić sad prokazuje svoje pajdaše s kojima se kurvao i koje je tovario lovom. kad su ga otkantali. Da ga nisu otkantali on bi s njima pio, jeo, kurvao se i dalje, tko zna dokad. Sad se one osvećuje a samog sebe dodatno prokazuje. S ovime je sebi priskrbio još par optužnica za podmićivanje "službene osobe". Suci u Hrvatskoj žive od osoba poput Mamića i zato moraju ić u paketu. Ali naravno ne idu. jer država brani sebe. Kao da je ovdje netko rekao, ti suci su heroji jer su osudili Mamića. To pišu tamo po fhru i sl.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 27-03-2021 at 10:33
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Pa samo sudjelovanje u grupnoj fazi Lige Prvaka je uspjeh ne samo za bilo koji hrvatski klub nego i za skoro svaki klub koji nije iz velikih liga petice. A taj neslavni rekord Dinama je srušio upravo klub iz lige petice. Ima mamić fanova ali ih nema ovdje. Samo zato što neko gleda ili pokušava gledat objektivno na stvari ne čini ga mamićevim fanom. Previše histerije i halabuke se diglo i diže oko njega a premalo il nimalo oko stvarnih problema države i društva.
    Neka samo pogledaju novi nogometni podcast sa Dragom Ćosićem i nek poslušaju što čovjek kaže o Mamiću.

Zaključak: ''Hajduku treba jedan Mamić. Da ga je imao 10 puta bi igrao Ligu prvaka''.

Da je Mamić u Hajduku sumnjam da bi ga ovdje neki napadali.

Ovo je vec lagano modus operandi prosjecnog muje iz Bosne koji ovih dana govori "joj da je Mamic u FK Zeljo, sad bi prodavali igrace za 30 miliona, hocemo Mamica za hrvatskog clana predsjednistva".

Sto je najsmjesnije, njemu bi glas dao i Juro iz Viteza jer je "Zdravko rvatina" i Mujo iz Visokog jer je "Mamic dobar raja nije nacionalista pravi bosanac".

I to je Mamic, kratko i jasno.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove