+ Odgovori na temu
Stranica 5 od 13 PrviPrvi ... 3 4 5 6 7 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 81/248

Tema: Mamić vs." Pravosuđe" RH

Nadam se da će Mamić čim više sudaca potegnuti sa sobom u rešt.

Iako nisam njegov ljubitelj (da ne nabrajam razloge), ne osjećam se osobno oštećenim njegovim "nezakonitostima". Kako je on prodao Lovrena, nije me briga i meni ni u džep ni iz džepa. Ako je što uzeo od Dinama, daleko mu je više dao. Bez njega Dinamo bi bio bezvezan klub koji gubi od Gzire i tsl., a ista priča i što se tiče reprezentacije.
    Također, ovo sa raskrinkavanjem sudaca ima potencijala da se izrodi u nešto dobro. Po tom pitanju bi mu dao amnestiju i status zviždača.

To se davno čekalo. Pitao sam često. Zašto se toliko dugo čekalo.?

https://www.vecernji.hr/sport/zdravk...-vucic-1478032
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Iako nisam njegov ljubitelj (da ne nabrajam razloge), ne osjećam se osobno oštećenim njegovim "nezakonitostima". Kako je on prodao Lovrena, nije me briga i meni ni u džep ni iz džepa. Ako je što uzeo od Dinama, daleko mu je više dao. Bez njega Dinamo bi bio bezvezan klub koji gubi od Gzire i tsl., a ista priča i što se tiče reprezentacije.
    Također, ovo sa raskrinkavanjem sudaca ima potencijala da se izrodi u nešto dobro. Po tom pitanju bi mu dao amnestiju i status zviždača.
    Uopće ti ne smeta situacija di se podmićuju suci, pa i sami sudac Vrhovnog suda. Vrlo vrlo zanimljivo.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Uopće ti ne smeta situacija di se podmićuju suci, pa i sami sudac Vrhovnog suda. Vrlo vrlo zanimljivo.
    Nema potrebe da izvrćete. Dakle, ti likovi su mi bili antipatični i prije ove afere, osobito što se tiče odbacivanja prigovora na izborni proces. I nije njih Mamić omađijao ili hipnotizirao, nego je na vidjelo izvukao ono što su ionako bili. Te pokrenuo slijed događaja, koji je razotkrio ono što je (do sada javnosti) bilo nedokazivo. Da nije bilo Mamića koji je iz svojih (sebičnih) razloga, učinio to što je učinio, Vi bi i dalje bili štovatelj suca Sesse? Ili Vi zapravo ne zamjerate tim sucima, inače uzornim ljudima, nego Mamiću koji ih je naveo na grijeh, a onda još i podlo razotkrio?
    Jao, grozno, podmićivao ih je, a to što su uzimali baš i nije nešto strašno. A nekako mi se čini da u tom smjeru guraju priču i veliki mediji, kao ono, užasno za Mamića - sad se je inkriminirao. I ništa Vam tu nije sumnjivo ili ne zvoni? Nisu veći problem DORH koji u ladici mjesecima drži stick ili suci jer su takvi kakvi jesu, nego - Mamić? On je to trebao čuvati kao njihovu zajedničku malu tajnu, pa bi ispao fini gospodin?

Neopisivo veće zlo su ti i takvi suci nego jedan Mamić, a što ih razvlači po blatu - je neću zaplakati. I dalje držim, kako je za taj slučaj sa sucima zaslužio amnestiju i status zviždača.

Ja navijač nisam (BBB ili Torcidaš), pa da po toj liniji imam neke loše emocije, ne smatram se osobno (financijski) oštećenim njegovim poduhvatima, od njegovih budaleština se ograđujem (primitivizam, srbofilija, bahaćenje...), a ovo (skandal) sa sucima, zapravo je nešto dobro. Pa možda doživimo neke smjene tih likova koji se vuku još iz SFRJ, a neki drugi suci neće toliko ljevičariti, odbacivati izborne prigovore i rušiti referendume. Gori od ovih ionako ne mogu biti...

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    5

Ja navijač nisam (BBB ili Torcidaš), pa da po toj liniji imam neke loše emocije, ne smatram se osobno (financijski) oštećenim njegovim poduhvatima, od njegovih budaleština se ograđujem (primitivizam, srbofilija, bahaćenje...), a ovo (skandal) sa sucima, zapravo je nešto dobro. Pa možda doživimo neke smjene tih likova koji se vuku još iz SFRJ, a neki drugi suci neće toliko ljevičariti, odbacivati izborne prigovore i rušiti referendume. Gori od ovih ionako ne mogu biti...
    nikad ne prolaziš Maksimirskom?
    samo za ono ruglo treba ga katapultirati na Mars. Bandić je pokojni, ne može mu se pridružiti.
    koliko novca su zamračili a ona sramota stoji.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Nema potrebe da izvrćete. Dakle, ti likovi su mi bili antipatični i prije ove afere, osobito što se tiče odbacivanja prigovora na izborni proces. I nije njih Mamić omađijao ili hipnotizirao, nego je na vidjelo izvukao ono što su ionako bili. Te pokrenuo slijed događaja, koji je razotkrio ono što je (do sada javnosti) bilo nedokazivo. Da nije bilo Mamića koji je iz svojih (sebičnih) razloga, učinio to što je učinio, Vi bi i dalje bili štovatelj suca Sesse? Ili Vi zapravo ne zamjerate tim sucima, inače uzornim ljudima, nego Mamiću koji ih je naveo na grijeh, a onda još i podlo razotkrio?
    Jao, grozno, podmićivao ih je, a to što su uzimali baš i nije nešto strašno. A nekako mi se čini da u tom smjeru guraju priču i veliki mediji, kao ono, užasno za Mamića - sad se je inkriminirao. I ništa Vam tu nije sumnjivo ili ne zvoni? Nisu veći problem DORH koji u ladici mjesecima drži stick ili suci jer su takvi kakvi jesu, nego - Mamić? On je to trebao čuvati kao njihovu zajedničku malu tajnu, pa bi ispao fini gospodin?

Neopisivo veće zlo su ti i takvi suci nego jedan Mamić, a što ih razvlači po blatu - je neću zaplakati. I dalje držim, kako je za taj slučaj sa sucima zaslužio amnestiju i status zviždača.

Ne, ti izvrćeš. Stalno se izvrće priča na to kako je Mamić donio Dinamu i reprezentaciji nešto veliko iako je on tu reprezentaciju a o Dinamu neće ni govorit držao kao svoje vlasništvo. Neću ponavljat što je sve radio i kako je manipulirao Dinamom a pogotovo reprezentacijom.

Onda se izvrće priča kako je on sad eto prokazao suce pa je i to dobro. A on nije tu. On lebdi u nekom međuprostoru, on nijue uprljan time, on nije dio toga nego eto on je nešto i nekoga prokazao.

Meni su i on i svi ti udbaški suci jedno te isto. Dokle god postoje "Mamići" i i takvi suci država će nam biti takva kakava jest. A vi kažete, samo dok postoje takvi suci, a "Mamići" nisu bitni. U toj priči valjda će suci podmićivati tada sami sebe.

Ne, ti izvrćeš. Stalno se izvrće priča na to kako je Mamić donio Dinamu i reprezentaciji nešto veliko iako je on tu reprezentaciju a o Dinamu neće ni govorit držao kao svoje vlasništvo. Neću ponavljat što je sve radio i kako je manipulirao Dinamom a pogotovo reprezentacijom.

Onda se izvrće priča kako je on sad eto prokazao suce pa je i to dobro. A on nije tu. On lebdi u nekom međuprostoru, on nijue uprljan time, on nije dio toga nego eto on je nešto i nekoga prokazao.

Meni su i on i svi ti udbaški suci jedno te isto. Dokle god postoje "Mamići" i i takvi suci država će nam biti takva kakava jest. A vi kažete, samo dok postoje takvi suci, a "Mamići" nisu bitni. U toj priči valjda će suci podmićivati tada sami sebe.
    Radi se o stvari u kojoj svoj stav niti ja ne mogu dokazati Vama, niti Vi svoj stav meni. Vjerujem kako bi bez njega Dinamo plivao u hrvatskoj osrednjosti, umjesto da pobijedi Tottenhem izgubio od Dnjipro-a, a reprezentacija se ne bi ni kvalificirala u Rusiju. Kao što mrzitelji rekoše - "dabog da sve izgubili". A Vi naravno vjerujete u suprotno i bez vidovitog Milana, to pitanje nećemo moći riješiti. Priznajem kako je na čudan način Dinamo postao njegovo vlasništvo, nema sumnje kako je manipulirao na sve strane. No može i gore, kada ti klubom upravlja ulica putem neke udruge...
    Uglavnom sve to je meni manje bitno.

Ono Važnije. Kako velite udbaški suci, bi i dalje nesmetano udbaški sudili, da u priču nije uletio Mamić, iz u startu nepoštenih motiva, pa učinio dobru stvar. Kao u nekoj komediji zabune, sa (nadam se) happy end-om. I naravno postoje pokajnici, amnestirani, zviždači, krunski svjedoci, gdje u ovom slučaju spada Mamić izaberite sami, pa tako zahvalna nacija trebala bi oprostom (za ovaj slučaj) nagraditi danas najpopularnijeg zviždača.
    Dakle navedeni likovi, nakon ovoga skandala, vjerujem kako će ipak biti (barem) smijenjeni i potjerani iz sustava. Doći će drugi, možda bolji, ali svakako ne gori, a ostali će vidjeti kako ipak nisu zacementirani u vječnost.
    Ispalo dobro, uživajmo u trenutku. Ne bi Mamići podmitili nekog tko je nepodmitljiv.
    Posljednje uređivanje od goran2hr : 22-03-2021 at 13:52

Mamić već odavno nije ni uz reprezentaciju ni uz Dinamo. Barem fizički. I gle, baš tada su i Dinamo i reprezentacija počeli ostvarivati uspjehe. Tko zna da on odavno ne bi smijenio Dalića kao što je smijenio Kovača i još to najavio u novinama.

I uvijek se ali uvijek spominje kontraprimjer Hajduka. kao da su to jedine dvije opcije. Mamićev sustav i Hajdukov sustav. Kao da ne posotji ništa treće, četvrto, ništa normalno. Samo te dvije krajnosti.

Nijedan sudac od tih koje je mamić podmićivao još nije kažnjen. ja mislim da neće ni biti. Možda neka sitna nebitna persona. I za ovo zadnje, da obrneom stvar, ne bi suci podmićivali da ih nema tko podmićivati. Ponavljam, neće valjda sami sebe podmićivati.

A onj je progovorio tek kad su ga se odrekli. Da nisu, on bi šutio. zar netko misli da su to jeidni suci koje je on podmićivao od 2000-te godine kad ej preuzeo Dinamo. Što ćemo s potencijalnim primateljima mita koje on nije spomenuo.

Nije mi jasno to branjenje, kao ne branimo ga mi ali sve ispada na branjenje kad se zbroje rečenice.

Ova boldana rečenica šta bi rekli englezi doesn't make sense. Koliko sam te razumia, "takvi suci" su suci koji primaju mito. Pa ako ih nema ako ih zamijene suci koji nisu podmitljivi zašto ono "valjda će suci podmićivati tada sami sebe"?
    Ne znam jesam li reka ovdje ili negdi drugdi: "riješiš pravosuđe riješio si i sve mamiće, riješiš (samo) Mamića riješia si kurac"...pa eto, u slučaju da to nisam reka ovdje.

Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    nikad ne prolaziš Maksimirskom?
    samo za ono ruglo treba ga katapultirati na Mars. Bandić je pokojni, ne može mu se pridružiti.
    koliko novca su zamračili a ona sramota stoji.
    Ovo ne razumim. Ko je vlasnik tog rugla na maksimiru?

Nešto se ipak počelo dimit oko pravosuđa zbog Mamića. Predsjednik suda u Osijeku traži smjenu dvojice sudaca zbog druženja sa mamićem (a ne zbog primanja mita) a USKOK ispituje Mamićevu suprugu kao svjedokinju koja je blila prisutna prilikom podmićivanja. A onaj smrad Olujić na RTL-u laje malo o korumpiranosti pravosuđa i da je Mamić u pravu, da govori istinu i da je Plenković itekako upoznat sa stanjem u pravosuđu. A Mamić pokrenia pravu ofenzivu na facebooku i ima masu pratilaca/lajkaša.
    Kako ono kažu stari ljudi..klin se klinom izbija. Oće li se i izbiti..ja sumljam al' vidit ćemo.

Mamiću treba dati status pokajnika, njemu slobodu, a potrpati pola pravosuđa u zatvor.

I mi se pitamo zasto ratni zlocinci slobodno setaju ?
    Ovo je ogavno ogavno sta se radi...
    Da Mamic jednom sucu i njegovoj ljubavnici placa hotele i avionske karte.
    Dno dna od drzave al vjerujem da moze i gore

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Mamiću treba dati status pokajnika, njemu slobodu, a potrpati pola pravosuđa u zatvor.
    Pa da nastavi s onim što i je i dosad radio. jel..

Udbaški bilten izbacio info da je Mamić Kolindi plaćao razliku od plaće u NATO-u do plaće hrvatske predsjednice

To bi stvarno bilo bizarno ali me uopće ne bi čudjelo od nje. Od nje me ništa ne bi čudilo.

Kao i to da joj je plaćao kampanju.

Usput nastavlja iznositi pikanterije o plaćanju puteva sudaca u Dubai. Spominje još neke suce. Ima on toga još na kamare ali dozira. Drži se nižih sudaca, osim Sesse.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 23-03-2021 at 11:45

Udbaški bilten izbacio info da je Mamić Kolindi plaćao razliku od plaćeu NATO-u do plaće hrvatske predsjednice

To bi stvarno bilo bizarno ali me uopće ne bi čudjelo od nje. Od nje me ništa ne bi čudilo. Kao i to da joj je plaćao kampanju.

Usput nastavlja iznositi pikanterije o plaćanju puteva sudaca u Dubai. Spominje još neke suce. Ima on toga još na kamare ali dozira. Drži se nižih sudaca, osim Sesse.
    Kolinda je demantirala. Zašto imam dojam da je tu negdje i Šeks? Ne znam.

A Sessa je prvi među jednakima!!!

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Kolinda je demantirala. Zašto imam dojam da je tu negdje i Šeks? Ne znam.

A Sessa je prvi među jednakima!!!
    Ajde..to me baš čudi.

Pa da nastavi s onim što i je i dosad radio. jel..
    Nek se bavi čim želi, ak bude strpal pol pravosuđa u rešt.

Udbaški bilten izbacio info da je Mamić Kolindi plaćao razliku od plaće u NATO-u do plaće hrvatske predsjednice

To bi stvarno bilo bizarno ali me uopće ne bi čudjelo od nje. Od nje me ništa ne bi čudilo.

Kao i to da joj je plaćao kampanju.

Ovo je samo poruka višim instancama, da ak će inzistirati na njegovom uhićenju da će i oni završiti u zatvoru s njim.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Nek se bavi čim želi, ak bude strpal pol pravosuđa u rešt.

Ovo je samo poruka višim instancama, da ak će inzistirati na njegovom uhićenju da će i oni završiti u zatvoru s njim.
    Neće on nikoga strpat u rešt plašim se. Država neće protiv sebe. pa di bi oni stigli da ih razni Mamići ucjenjuju.. usput ne pola pravosuđa, nego cijelo. Te smrdljive štale netko mora rasčistiti ali se plašim da nitko ne smije ući u sukob sa udbaškom hidrom koja je Mamića toliki niz godina štitila dok ga se nije nije iz nekih razloga odrekla.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove