+ Odgovori na temu
Stranica 13 od 13 PrviPrvi ... 3 11 12 13
Prikaz rezultata str. 241/248

Tema: Mamić vs." Pravosuđe" RH

Po zakonu, ako se dokaze da je potkupljivao suce a eto sam je priznao, BiH ga mora izruciti.

Ocigledno i po cijenu pada presude, zele ga nazad u Hrvatsku.

Ovo je neka "vendeta". Trik da ga se dobije u Hrvatsku jer se usudio progovorit. Suci će možda malo biti kažnjeni na možda ih će se i odreći zarad toga da daju opomenu , kad podmićuješ suce ne smiješ o tome pričat čak i kad si osuđen.

To je moje mišljenje. Kao što i mislim da ga BiH ipak neće izručit. Nije ni on naivan da postupa tako da sam sebi komplicira situaciju. Lik se razbacivao sa stotinama tisuća eura ko šeik.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Sujeta je zajebana stvar, mozda nije na vrijeme mislio. Svako cemo vidjeti sta ce biti.

Ono sto je sigurno, bar po meni, ovaj ce i iz zatvora ako ikada tamo zavrsi, upravljati svim polugama. Kao i svaki sef mafije.

Mamić je skužia da mu trenutno ne paše bit jugosloven.

"Nisam želio kompromitirati ideologijom čistu istinu i dokaze koje sam iznosio u svojoj obrani, ali danas vam mogu malo slikovito prikazati protiv čega se moja obitelj i ja borimo. Ekskluzivno objavljujem fotografiju ureda danas uhićenog suca Krušlina, kojeg tako zdušno pokušava relativizirati zločinački odvjetnik. Da, ovo je fotografija ureda suca Republike Hrvatske! Čovjeka koji u uredu ima 3 slike jednog diktatora, po Bildovom popisu 10. najvećeg masovnog ubojice 20. stoljeća odgovornog za smrt milijuna ljudi. 1 000 000 ljudi je stradalo, još puta 5 ih je patilo, a čovjek koji bi trebao dijeliti pravdu mu se klanja. Zamislite da u Njemačkoj sudac županijskog suda u uredu drži Hitlerove slike. Njegova karijera trajala bi dugo kao jedna suha Marlboro cigareta. Protiv mreže takvih monstruma počela je danas lustracija, a nadam se da vam je sada jasnije protiv čega se borim, tko mi je montirao procese, tko je pokušao eliminirati moju obitelj, te zašto je uništavač Hajduka gospodin Pavasović Visković tako zdušno prije tri mjeseca postao branitelj čovjeka koji do danas za ništa nije bio niti optužen! PODIJELI!"

svi smo mi ZM, Mamara uno di noi. haha

problem je što je on godinama plesao po notama globalizma, a sada kada su ga stjerali u kut, se sjetio da je ipak Hrvat.

kasno Marko na Kosovo stiže, što bi rekli Srbi.

uostalom da je bio normalan, sjeo bi s BBB ispunio neke njihove uvjete i to je to, i sve bi bilo ok. ali on je morao drpat lovu do kraja, pohlepa i ludost ništa drugo.

sad kad je na koljenima, odbija klečat, a vidjet ćemo hoće li ipak kleknut kada i ako ga izruče HR.
    Posljednje uređivanje od LB86 : 10-06-2021 at 18:31

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Po zakonu, ako se dokaze da je potkupljivao suce a eto sam je priznao, BiH ga mora izruciti.

Ocigledno i po cijenu pada presude, zele ga nazad u Hrvatsku.

samo jako, samo mamara. napadaju sotone, ta sluganska pera, hoće mamića na križ da pribiju, ali on se neda. haha

Sudac koji drži tri Titove slike u uredu (sigurno nije jedini), potkupljivost i korupcija. Eto ovo su sve posljedice neprovedene lustracije.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Mediji su puni ove "afere" a niko ne spominje neophodnost uvođenja porote koja bi odlučivala umjesto sudaca o krivnji optuženika. A dok se porota ne uvede krivosuđe neće postati pravosuđe.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove