+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1 2 3 4 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 21/66

Tema: Kriptovalute - sadašnjost ili budućnost?

Ukupna tržišna kapitalizacija svih kriptovaluta je trenutno 1,5 bilijuna (1.500 milijardi) dolara.

https://coinmarketcap.com/charts/

Grunfe to je ripilo u vis. Budeš se besramno obogatil kak Krez.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Grunfe to je ripilo u vis. Budeš se besramno obogatil kak Krez.
    Nadam se.

Al teško jer nisam puno uložil. Opet, poduplati lovu u mjesec i par dana nije loše. Bolje nego klada. Jedino kaj tržište ruši rekorde tak da bi uskoro mogel biti pad i opća rasprodaja. Jučer je bila opća rasprodaja, cijelo tržište je bilo crveno, ali se sad opet malo vratilo. Bumo vidli.

Bitcoin nakratko probio cijenu od 50.000 dolara za 1 Bitcoin. Povijesni rekord.

Bitcoin se bliži vrijednosti od 1 bilijun dolara, 1 btc vrijedi 51.000 dolara. Prognoze su da će cijena ići preko 100.000 dolara za 1 btc.

U zadnjih mjesec dana je više-manje stagnacija vrijednosti svih valuta. Cijena BTC-a se kreće oko 47-51 tisuća dolara, a ostale kriptovalute prate fluktuaciju njegove vrijednosti.

Dogecoin je postal prva kriptovaluta s kojom možete kupovati karte i dresove NBA momčadi Dallas Mavericka. Pretpostavljam da će uskoro ostale NBA momčadi uskočiti na taj vlak, a i ostali profesionalni američki sportovi. Cijena će vjerojatno uskoro skočiti, vjerojatno par puta od sadašnje.

koliko si u plusu..???
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    koliko si u plusu..???
    Ono kaj sam uložil mi se skoro udvostručilo. Nisu velke cifre. Prvotno ulaganje mi se bilo utrostručilo, ali sam još malo uložil, a taj dio mi je pao za 30-ak posto.

Kongres donio zakon, a Biden ga potvrdio, svaki Amer će dobiti 1.400 dolara stimulacije zbog korona krize. Prva lova će već početi stizati za vikend, ali će potrajati par tjedana da svi dobiju. Kriptotržište će eksplodirati opet. Bitcoin već sad juri prema cijeni od 60 tisuća dolara.

Hanfa veli da je promet u hrvatskim kriptomjenjačnicama bio oko pola milijarde kuna. Ove će vjerojatno ići na duplo, s time da naši ljudi većinom kupuju preko stranih mjenjačnica kriptovalute.

Kompanija Tesla od danas omogućuje kupnju Tesla auti direktno uplatom Bitcoina s novčanika na novčanik. Nikakvi pretvornici u valute.

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    5
    Grunfek, jel ti baš znaš nešto o kriptovalutama, ili se samo hvališ zaradom?
    ako je prvo, reci mi nešto o Pi.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    Grunfek, jel ti baš znaš nešto o kriptovalutama, ili se samo hvališ zaradom?
    ako je prvo, reci mi nešto o Pi.
    Nešto malo sam i naučio praćenjem. Koliko vidim, postoji velika mogućnost da je Pi prijevara tj. društvena mreža koja se pretvara da je kriptovaluta kako bi izmuzla podatke od korisnika i prodavala ih zainteresiranim stranama. Već 2 ili 3 godine se može samo rudariti i još uvijek nemaju namjeru izaći na tržište i ponuditi je za kupnju i prodaju kaj je sumnjivo. Znači daješ im svoje podatke i svoj procesor te struju, a zauzvrat ti oni daju neki imaginarni broj Pi-eva koji ne vrijedi ništa jer se ne može nigdje prodati.

Ne znam, budi oprezna. Čak i za prave kriptovalute postoji mogućnost da izgubiš lovu, pogledaj koje imaju dobar tim iza sebe, uporabnu vrijednost, koje se trguju na više poznatih kriptomjenjačnica itd.. Pi zasad nije kriptovaluta, oni najavljuju da će postati, tad bi moglo biti nekaj od nje, ali upitno je hoće li ikad postati prava kriptovaluta.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 25-03-2021 at 12:02

Kaj se tiče tržišta, jučer prvo kratki rast cijena zbog objave da Tesla prihvaća BTC za kupnju vozila, a onda ogromni pad. BTC je pao ispod 52.000 dolara, sad polako kreće opet gore. Sve ostale kriptovalute ga prate u stopu, raste btc, rastu i ostali i obratno.

Dogecoin luduje opet. Ajmooo

Iskreno, mislim da će uskoro cijelo tržište krahirati tj. doživjeti veliku korekciju, mislim da će uskoro sve ići bar za pola dolje. Veliki igrači će izvući lovu van. To se već događalo 2 puta nakon velikih pumpanja cijene tako da mislim da će i sada doći do toga.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Ukupna tržišna kapitalizacija svih kriptovaluta je trenutno 1,5 bilijuna (1.500 milijardi) dolara.

https://coinmarketcap.com/charts/
    2 mjeseca je prošlo od ovog posta, sad je ukupna tržišna kapitalizacija svih kriptovaluta prešla 2 bilijuna (2.000 milijardi) dolara. Znači u 2 mjeseca su vrijednosti porasle za trećinu. Pitanje je dokle će ovo ludilo trajati, to mora puknuti uskoro tj. korigirati se pa polako opet gore.

Bitcoin dosegao novi rekord, cijena mu premašila 63.000 dolara po kovanici. Ethereum također dosegao rekord s 2.300 dolara po kovanici. Dogecoin se napumpao na 9 centi po kovanici, blizu je rekorda. XRP također luduje, bikovsko tržište je, manje više sve raste.

Dogecoin to the moon.

Posljednje uređivanje od Grunf : 13-04-2021 at 20:42

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Kad se Grunf nenormalno obogati,uvest će diktaturu proleterijata na forumu,zbaciti Inkvija,nametnuti oktroirani ustav i zavladati samostalno kao kralj Aca I.
    Vuk dlaku mijenja,ćud nikada.

devar

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove