+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 5 PrviPrvi ... 2 3 4 5 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 61/85

Tema: Kriptovalute - sadašnjost ili budućnost?

Citiraj Prvotno napisano od zlatna ribica Vidi poruku
    Za Grunfa: intervju s likom koji je stavio na Doge 180.000 $ i 69 dana kasnije postao milijunaš:

1,2 milijuna dolara ima sad. Svaka čast, dobar ulov.

Koliko vidim, prvo je štedio, pa ubacio malo u Tesla dionice, a onda na kraju sve u kripto. Ili skoro sve.

Ja sam krenul drugim putem, prvo kripto, a onda dionice.

Zanimljivo da je čovjek koji je imal relativno puno love odlučio uložiti u dogecoin, obično takvi ulažu u bitcoin i eth. U dogecoin ulažu oni koji nemaju love i žele se obogatiti, narodska kriptovaluta. Da sam ja imal tolko love kao on, pitanje je da li bih sve uložio u dogecoin, vjerojatno bih švrljao kao i sad. U sve bih stavio ponešto. Moj portfelj je trenutno učetverostručen, svaki mjesec dokupljujem i ubacujem ponešto novaca u kriptovalute. Uskoro bu intervju i sa mnom.

Jesi ti kupila kaj?
    Posljednje uređivanje od Grunf : 02-05-2021 at 20:28

Znači lik ima godišnju plaću od 60.000 dolara, a živi u garsonijeri i ovaj drugi ga smatra skoro pa sirotinjom. Kod nas bi taj bio bogataš.

Za Grunfa: intervju s likom koji je stavio na Doge 180.000 $ i 69 dana kasnije postao milijunaš:

Ovo je bilo prije 3 dana, lik sad ima 2 milijuna dolara.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Koliko milijuna ti imaš Grunf?

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Ne znam ništa o tim kripto valutama, jel taj može to prodati za dolar, euro ili dinar?

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Koliko milijuna ti imaš Grunf?
    Još nijedan nažalost, ali kak je krenulo tko zna.

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Ne znam ništa o tim kripto valutama, jel taj može to prodati za dolar, euro ili dinar?
    Da, može se kupiti za bilo koju valutu i može se prodati za bilo koju valutu preko online mjenjačnica. Nisam ni ja znao do početka ove godine, ali sad sam ponešto naučio, a fora je u tome da 98% ljudi ne zna ništa o tome tak da kad to uđe u mainstream, odo ja u mirovinu. Oni koji su ušli prije par godina su već u mirovini.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 05-05-2021 at 08:59

Elon Musk objavio kako Tesla više neće prihvaćati bitcoin kao sredstvo plaćanja jer rudarenje bitcoina troši previše energije i štetno je za okoliš. Cijelo tržište palo preko 10%.

Ono što je zanimljivo je da je rekao kako su kriptovalute prava stvar i da će Tesla gledati da prihvati neku kriptovalutu koja ne troši toliko energije. Ak mene pitate, tu cilja na Dogecoin.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 13-05-2021 at 13:20

Ribice, BTC je ispod 50.000 dolara, prilika da uđeš.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Ribice, BTC je ispod 50.000 dolara, prilika da uđeš.

Jesi ti još DOGE fan? Si vidio kako se brzo to okrene, sa 0,75 na 0,35.. dobro sad se pomalo vraća, al dug je još put.

Kupila sam bila nešto malo različitih kripto valuta, u mom slučaju to su skoro pa smiješne cifre, onako čisto za igranje i učenje. BTC mi je tek no.4 u portfoliu, prvi mi je ETH, ali očekujem da će ga ADA skinut svaki čas sa trona.. I MATIC raste kao ludo zadnjih nekoliko dana.

U biti ono što bih ja htjela je naći neku novu valutu s dobrom tehnologijom i potencijalom, koja ima sad cijenu 0,00000nešto, pa da uz mali ulog imam odmah par desetaka milijuna coina.. i onda kad naraste na 1$

Znaš kolko je 1 BTC vrijedio 2009. kad je napravljen? Punih 0,0008$, nevjerojatno kad gledaš iz današnje perspektive.
    Znači netko tko je tad uložio samo 100 $, dobio bi 125.000 coina.. koji bi danas da ih je do sad držao, ako računamo da 1 BTC vrijedi 50.000$, vrijedili 6.250.000.000
    Posljednje uređivanje od zlatna ribica : 15-05-2021 at 23:19
    I solemnly swear that I am up to no good

Jesi ti još DOGE fan? Si vidio kako se brzo to okrene, sa 0,75 na 0,35.. dobro sad se pomalo vraća, al dug je još put.

Kupila sam bila nešto malo različitih kripto valuta, u mom slučaju to su skoro pa smiješne cifre, onako čisto za igranje i učenje. BTC mi je tek no.4 u portfoliu, prvi mi je ETH, ali očekujem da će ga ADA skinut svaki čas sa trona.. I MATIC raste kao ludo zadnjih nekoliko dana.

U biti ono što bih ja htjela je naći neku novu valutu s dobrom tehnologijom i potencijalom, koja ima sad cijenu 0,00000nešto, pa da uz mali ulog imam odmah par desetaka milijuna coina.. i onda kad naraste na 1$

Znaš kolko je 1 BTC vrijedio 2009. kad je napravljen? Punih 0,0008$, nevjerojatno kad gledaš iz današnje perspektive.
    Znači netko tko je tad uložio samo 100 $, dobio bi 125.000 coina.. koji bi danas da ih je do sad držao, ako računamo da 1 BTC vrijedi 50.000$, vrijedili 6.250.000.000
    Jesam, vidio sam ja već 3 takva ciklusa pumpanja i korekcije u zadnjih 5 mjeseci. To je općenito pravilo za kriptovalute, velika volatilnost, i BTC isto ide gore dolje po 20 tisuća dolara tak da ovih 30 centi je ništ. Te nagle promjene su odlična prilika za zaraditi velike novce, tko je okretan trgovac. Tko ima nos taj se brzo obogati.

ETH će za godinu ili dvije doći do razine BTC-a tako da ti je to dobra odluka. ADA-u sam ja htio kupiti dok je bila 30 centi, ali mi se nije dalo gledati koji ću novčanik za nju uzeti pa sam radije kupio XLM, tu sam se zeznuo skroz jer me očito moj osjećaj za kupnju nikad ne vara. No nekad idem kontra njega.

Da, svi bi htjeli naći nešto jeftino pa prodati skupo. Ja sam tak uspio uzeti Doge po niskoj cijeni. Shiba ti je sad jako jeftina: https://coinmarketcap.com/currencies/shiba-inu/ Jedan poznanik na netu je uložio 80 dolara u nju prije par tjedana i izvukao 16.000 dolara. No Vitalij Buterin joj je srušio malo ugled i cijenu, ekipa koja je razvila kovanicu je poslala par milijardi Vitaliju koji ju je zamijenio za ETH i poklonio u dobrotvorne svrhe. Srušio cijenu duplo.

Većina tih shitcoinova je na opskurnim mjenjačnicama tako da ih je zeznuto uopće i kupiti. Recimo pogle Shibu na onoj splitskoj mjenjačnici: https://bitcoin-store.hr/buy-sell/SHIB Moraš potrošiti najmanje 750 kuna da bi je mogao uzeti, a i onda ti uzmu 32% Shiba koje si kupio, znači 250 kuna ti lape...

Kina zakonom zabranila kriptovalute. Sve mi se više čini da su kriptovalute nekaj stvarno revolucionarnoga.

Utjecaj na tržište je kratkoročno loš, ali dugoročno nas boli briga, kriptovalute su i smišljene da izbace državu iz jednadžbe.

P.S. Bitcoin pao na 43.000 dolara. Razne su prognoze, da krećemo u novi ciklus velikog pada cijena kriptovaluta, poput onog zadnjeg pada 2018. godine. U tom slučaju pričekajte još malo s kupnjom jer će sve biti jeftino uskoro.
    Druga prognoza je da je ovo kratkoročna korekcija nakon koje slijedi veliki rast tržišta do rujna. U tom slučaju kupujte odmah sve. Kad bi barem znali koji je od ta 2 scenarija, bili bi bogati.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 18-05-2021 at 22:15

Ode sve u 3pm, Bitcoin na 38.000 dolara. Trenutno smo izgleda na početku bikovskog tržišta, sve će brutalno pasti. Ili za vizualne tipove sad smo na Complacency dijelu tržišnog ciklusa. Osjećamo ugodu zbog zarađene love.

Bitcoin na 32.000, doge 0,24, ethereum na 2.000

Pa onda ti buy the dip, a ne znaš kad je dip..

Ako bitcoin kojim slučajem (a neće) padne ispod 1000 $, e onda ćem si kupit jedan cijeli.
    I solemnly swear that I am up to no good

Bitcoin na 32.000, doge 0,24, ethereum na 2.000

Pa onda ti buy the dip, a ne znaš kad je dip..

Ako bitcoin kojim slučajem (a neće) padne ispod 1000 $, e onda ćem si kupit jedan cijeli.
    Danas je bil, trebalo je to uzeti, sad je BTC već na 40.000 opet. Ali mislim da će još jednom pasti jače nego danas, onda treba uzeti sve kaj moreš. Mislim da BTC više neće ići ispod 20.000 dolara, a kad dođe tamo da će onda krenuti prema gore do 100.000 dolara.

Bolje onda uzmi ETH ak padne ispod 2.000 dolara jer će ETH za godinu ili dvije biti di je Bitcoin danas.

Opet se vratio Bitcoin na 32.000, a Eth ispod 2.000 dolara. Izgleda da će ovo još padati, vjerojatno Bitcoin do 20 ili 25 tisuća dolara. Stanje na tržištu je FUD, strah, nesigurnost, dvojba. Ali to su tržišni ciklusi. Svakako da ćemo sad jedno vrijeme gledati stagnaciju i pad cijelog tržišta i onda krajem godine opet skok do visina.

Evo jedan zanimljiv projekt, kriptovaluta BitcoinZ ili BTCZ: https://getbtcz.com/

Novčanik za btcz možete skinuti na google play trgovini. Trenutno je cijena niska, postoji 21 milijarda btcz-a, a cijena je 0,1 cent. Koliko vidim, ozbiljna ekipa je iza kriptovalute i mogla bi cijena rasti. Sam imam par tisuća trenutno. Ako netko želi, dijele besplatno svaku minutu 1 kovanicu, morate samo utipkati adresu svog novčanika i uzeti 1 komad kad potvrdite da niste robot. Evo stranica za besplatne bitcoinze: http://btcz.in/

Trenutna cijena btcz-a: https://coinmarketcap.com/currencies/bitcoinz/

grunfek, reci ti meni što ćeš radit kad postaneš milijunaš ?

Citiraj Prvotno napisano od LB86 Vidi poruku
    Isto što i sada, pisati po forumu.

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Citiraj Prvotno napisano od LB86 Vidi poruku
    pa napisel sam ja,još prije dva mjeseca...

Citiraj Prvotno napisano od kiler Vidi poruku
    Kad se Grunf nenormalno obogati,uvest će diktaturu proleterijata na forumu,zbaciti Inkvija,nametnuti oktroirani ustav i zavladati samostalno kao kralj Aca I.
    Vuk dlaku mijenja,ćud nikada.

devar

Imati dogecoin u portfelju je kao imati pistolj uperen u slijepoocnicu...

(Nemogu zalipti link pa evo Text)

Albuquerque, NM | Jenifer Garcia, a 25-year-old woman, allegedly forced a 21-year-old Tinder date to ejaculate inside of her vaginal cavity in hopes of conceiving.

A Tinder date that started as a simple hook-up ended up as sperm robbery after Tomas Martinez, a Dogecoin millionaire, showed Garcia his cryptocurrency wallet after engaging in sexual intercourse. Garcia then convinced Martinez to have unprotected sex with her, stating that the condom was irritating her skin. She told him to pull out if he is scared of getting her pregnant.

“I think she knows that I was going to pull out any second because she told me to slow down and then reached for a pistol under her mattress, point it to my head, and told me to cum inside her like God intended,” Tomas said he thought she was joking and until she showed her that the gun was loaded. She told him she wants his baby and called him Dogecoin Papi.

A terrified Tomas said he was so scared that it took him 10 minutes to ejaculate with the gun on his head. “I went to the police station right away after she let me go hoping they’ll at least make her take a Plan B or something. They held her for the night in custody, and I think their most significant concern was the gun, and apparently, they dropped all the charges because I was the one at her place

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove