+ Odgovori na temu
Stranica 22 od 46 PrviPrvi ... 12 20 21 22 23 24 32 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 421/912

Tema: Lokalni izbori u Hrvatskoj

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Pa i ovo tvoje je sad kukanje,ali nisam ja na to mislio.

u zadnjih 20 godina u zagrebu se nije pojavio,nije se isprofilirao političar na tkz.desniic koji bi bio ozbiljna oporba čovjkeu koji je bio ljevičar,antifašist i kriminalac sve u jednom.

I ne samo to,nego danas se bandića stavlja na teret domoljubima,kao i mamića i ostale.Znači čovjeka koji je bio sve samo ne hrvatski domoljub uspjeli su natovariti domoljubima na dušu.

koliko moraš biti politički nesposoban da 20 godina ne uspiješ ostvariti nikakav politički kapital na temelju borbe protiv jednog lopova i to lopova koji je uz to i antifašist
    Da. ali ja ponavljam, ne znam jel me razumiješ a trebao bi, svi smo mi takvi. Svi smo mi inertni i oni su samo preslika nas. Što mi radimo da ne budemo kao oni. Kao što je svaka vlast preslika naroda tako su domoljubi u špicu preslika nas.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 08-05-2021 at 16:47
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

A sta mi obicni promatraci mozemo nego kukati. Situacija je kakva jeste i to je to, nije to ni kukanje, samo konstatiranje situacije.

Hrvati su narod koji je prilicno cudan, ne znam u cemu je problem sa Hrvatima ali narod koji sebe ne cijeni, ne moze ocekivati da ce ga itko cijeniti. Prvi ja cijeli zivot lutam po nekim pitanjima ali neke stvari su jasne i vide se ako zelis da vidis. Hrvati ne vide i to je zalosno, nije li najbolji primjer sto gomila Hrvata koji zaista misle hrvatski, dakle nisu nikakve prelivode cisto misle hrvatski, i danas glasuju za HDZ. To je po meni neki vid politickog ludila, to vise nije ni sljepilo, to je ludilo.

Narod koji nema jnasno definirane stavove i domoljubnu politiku, kod nas se domoljublje svelo na pjevanje ustaskih poskocica i becaraca na sajmu u Benkovcu, sto je besmisleno. Jos gori primjer kockasti dresovi na tribinama, to je kao neki vrhunac domoljublja sta li. Ili oni sto su neki dan pjevali po Borovu, to je eklantantan primjer besmisla, nekonkretnosti, promasenosti. Ne postoji politicka figura koja bi nesto konkretno ucinila, postoji par mislilaca i to je sve.
    Nema covjeka koji ce lupiti sakom o stol, a pitanje je li to moguce u drzavi koju nastanjuje narod i dalje dominantno opterecen etnomazohizmom i autosivinizmom, kako ti mozes u Hrvatskoj recimo ukinuti soros udruge kad ti vecina Hrvata ne bi rekla bravo. Nego bi te osudili.

Narod ne valja.

Čirko, elokventan, pametan, argumentiran, gađa u srž, sve redom i sve mirno.

Navodi me da glasam za njih jer ne vidim za koga bi drugoga. iako Sačića ne volim na vrhu liste jer je prilivoda.

Šteta velika šteta što taj čovjek ne vodi neku hrvatsku političku stranku

Volio bi ga vidjeti sa KVK. mogu osnovat stranku. Mislim da bi bila dobra sinergija.

Pitanje je što sve ovo o financiranju Tomaševića ne kaže Škoro. Sumnjam da ne zna.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 08-05-2021 at 18:22

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Nisu ti u Zagrebu ništa drugačiji od većine Hrvata. što si ti učinio . što je 99% Hrvata koji se busaju u prsa uradili za to vrijeme.

Jugodesnica je organiziranija, borbenija i složnija. I stalno se bavi aktivnostima. Piše, vodi, portale, čuči na instagramu, facebooku, na ulicama je.

A što mi radimo. Vječno kukamo.
    Cijela tajna njihove "organiziranosti, borbernosti i sloge" je činjenica da plivaju u lovi i da imaju medije i društvene mreže (mene upravo baniralo na facebooku). Da moraju radit za kruv i da su cenzurirani i/ili ignorirani od medija ne bi ni postojali..kako kod nas tako i u svijetu.
    Posljednje uređivanje od Picaferaj : 08-05-2021 at 18:19

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Cijela tajna njihove "organiziranosti, borbernosti i sloge" je činjenica da plivaju u lovi i da imaju medije. Da moraju radit za kruv i da su cenzurirani i/ili ignorirani od medija ne bi ni postojali..kako kod nas tako i u svijetu.
    To sam htio nadodat stvarno. I to financirani izvana i dio su svjetskih trendova. Ali opet svejedno mislim da se mi ne znamo nositi s time jer su oni toliko plitki da bi ih se i takve moglo lako pobjediti. Najbolji primjeri Mađarska, Poljska, Slovačka i jedna Češka iako socijalisti tamo vladaju.

Oni sebe precjenjuju, mi ih precjenjujemo i u tome je najveći problem.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 08-05-2021 at 18:54

Bilo je nekih pokusaja u Hrvatskoj, recimo ono malo vremena dok su NZH bili u zagrebackoj skupstini pa vrijeme Karamarkove vlade odnosno nije on bio premijer ali znate na sta mislim, nije li Hasan pokusao ukinuti financiranje udruga. Islo je to, da imamo neku takvu vladu koja nije sjajna i svi znamo Karamarkove mane ali bolje je od ovog uzasa danas... nesto bi se i uradilo, ne koliko bi neki htjeli ali daj sta das.

Trenutno imamo antihrvatsku vladu, u rangu SDP vlada. Uspjeli su i Krsticevica maknuti, nisam bio njegov fan kao ministra ali on je bar nesto, bar u svem resoru obnovljeno uciliste ne u Sepurinama ali u Udbini, vratio vojsku u Vukovar i na jug, sve je to simbolicno ali bar nesto znaci... ovaj sad Banozic je klasicni ugladjeni bljutavi plenkist.

Oni unistavaju Hrvatsku, problem je sto to ima i svoje posljedice, dugorocne.

Znam da mnogi misle kako je mozda dobro da sorosevac zajase na celo Zagreba, ali ja ne mislim tako, nista mi iz toga pozivitno necemo izvuci jer puk ne izvlaci pouke a samo ces se jednog dana probuditi u glavnom gradu prepunom isilovih "migranata" i LGBT parada. Pa neces smjeti krociti nogom u lupam Utrine jer tamo egipcani kolju prolaznike, i kad dobijes Pariz ili Brisel onda nema nazad. Onda ce Titov trg biti minoran problem, u odnosu na nove.

Budimo realni Škoro je to zaslužio.
    Također, što je sada Škoro zaslužio ili nije, totalno je nebitno. Za domoljubno desnu opciju Ćirko svojim neznanjem, neiskustvom i bedastoćama Ćirko je štetočina, a na desnicu unosi mržnju i neslogu. Napalivši se protiv Škore (koji koliko mi je poznato nije kritizirao Ćirka), Ćirko zapravo agitira za Škorine protivnike. Tim laprdanjem možda uskrati koji glas Škori, ali svojoj opciji neće pridobiti niti jedan. A sutra će (teško) Ćirko morati sjesti za stol sa DP dogovarati suradnju (prije ili postizbornu). Tako da znamo kako Ćirko mrzi Škoru, ali ne znamo:
    1. Što bi Ćirko sa spalionicom, otpadom općenito i 100000 T otrovnog mulja koji godišnje proizvodi pročistač zagrebačke vode? Ovako ne znaju što bi s njim i pokušavaju ga pobacati bez znanja seljacima po poljima...
    2. Što Ćirko misli o visini komunalne naknade i uvođenju poreza na nekretnine?
    3. Ćirkove ideje oko obnove grada?
    4. Kako riješiti problem parkiranje?
    5. Problem uhljeba?
    6. Podzemna željeznica i brza željeznica sa širom okolicom?
    7. Škorina ideja o besplatnim vrtićima - DA ili NE?
    8....
    Malo ideologije..
    Da li bi Zagreb i dalje trebao financirati "Dane balkanske ljubavi", odlazak zagrebačkih antifašista na proslavu u Srb, antihrvatsku "kulturu", parade ponosa, čudnovate udruge....?
    Sa kim bi ili sigurno ne bi koalirao Ćirko?
    Ako Škoro ne valja za gradonačelnika, a tko je onda alternativa (od ponuđenog)? Što Ćirko sada sebi ne dozove tog repera, to bi bilo ono pravo !?
    Posljednje uređivanje od goran2hr : 08-05-2021 at 21:53

Čirko ne može donositi nikakav razdor na desnici jer Škoro nije desnica.

odgovore na ta pitanja nismo vidjeli ni od koga ni od Škore.

Činjenica je da Škoro nema svoj stav i da mu ritam određuju yumediji. To nitko nije izmislio, to je Škorino ponašanje. To mu Čirko nije kriv.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 08-05-2021 at 22:17

Čirko ne može donositi nikakav razdor na densivi jer Škoro nije desnica.

odgovore na ta pitanja nismo vidjeli ni od koga ni od Škore.

Činjenica je da Škoro nema svoj stav i da mu ritam određuju yumediji. To nitko nije izmislio, to je Škorino ponašanje. To mu Čirko nije kriv.
    OK, Ćirko se ne kandidira za gradonačelnika. Ali eto, krenuo je u kampanju za gradonačelnika. Ne znam da li će Ćirko ovdje nešto odgovoriti, pa ću zato zamoliti Vas, jer vidim kako za njegove predizborne aktivnosti imate razumijevanja.
    1. Što mislite koji će politički profit ovim aktivnostima i napadima na Škoru ostvariti Ćirko? Da li će biti kakve štete?
    2. Dobro, Škoro ne valja i Ćirko veli ne za njega glasati. Pitanje za Vas - za koga da?
    3. DP je objavio predizboran program (obiman i suhoparan - https://www.domovinskipokret.hr/pdf/...ebu%202021.pdf ), a možda se unutra kriju odgovori na moja pitanja?! Ćirko ("Moramo") - banana? No na stranu sve, što bi Vi radije, Ćirko nudi nešto domoljubno i suvislo, repa sa odbačenim reperom ili Ćirko "bičuje" Škoru?

Po stoti put. Svi mi znamo tko je i kakav je Škoro. A dalje, nudi se što se nudi i uz napad na Škoru, korektno je ponuditi i alternativu. Za kojeg onda "desničara"? Troskot? Filipović? Škare Ožbolt? Ili na kraju možda Tomaševića (stric svećenik, tata pravaš, dosta je putovao)?

Cekaj, znaci ako mi ukazujemo na ocigledne gluposti Miroslava Skore, naprimjer skakanje u svoj stomak mislim na slucaj spota sa "nacistom", mi razbijamo nekakvu desnicu a Skoro ne?

Kakav je on to desnicar, ako vec inzistirate na toj kvalifikaciji, ako ukine predizborni spot i odjebe covjeka jer je neki jugoretard izjavio da je covjek nacist ili sto vec.

Mozda je on manje zlo od sorosevca, ali njegovi potezi su suludi i tragikomicni. Pretpostavljam da bi se trebali praviti slijepi i gluhi.. covjek sam izjavi vise puta "nisam desnicar" i sad kad kazes da on nije desnicar, podmeces mu nogu. Zanimljiva teza.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Cekaj, znaci ako mi ukazujemo na ocigledne gluposti Miroslava Skore, naprimjer skakanje u svoj stomak mislim na slucaj spota sa "nacistom", mi razbijamo nekakvu desnicu a Skoro ne?

Kakav je on to desnicar, ako vec inzistirate na toj kvalifikaciji, ako ukine predizborni spot i odjebe covjeka jer je neki jugoretard izjavio da je covjek nacist ili sto vec.

Mozda je on manje zlo od sorosevca, ali njegovi potezi su suludi i tragikomicni. Pretpostavljam da bi se trebali praviti slijepi i gluhi.. covjek sam izjavi vise puta "nisam desnicar" i sad kad kazes da on nije desnicar, podmeces mu nogu. Zanimljiva teza.
    Ne mislim Vam proturječiti oko Škore. Kao da ja to ne znam. Dakle i Vama pitanje, od toga što se nudi, ako ne za Škoru, za koga? I drugo, podržavate li ovo što sada (tajming) izvodi Ćirko? Što će Ćirko time dobiti za hrvatsku stvar? Troskota ili Filipovića umjesto Škore?!

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Soroševac se već godinama bori za Zagreb, tko je kriv tkz. desnici što je stajala po strani ili još gore stala iz bandića.

Plijen ide pobjedniku, a za pobjedu nije dovoljno samo se pojaviti na izborima.

Tako da, sorošev mali je čak i zaslužio pobjedu, on se borio godinama za to. Gdje su ostali bili?
    Ma, šta se borio?! Šetao je sa transparentima po Zagrebu i protivio se svemu i svačemu.Sorošev plaćenik koji bi sad širio bolesne pomodne ideologije a da nas sutra napadne Srbija ili netko drugi šta misliš da bi uzeo pušku i branio Zagreb i Hrvatsku? Malo morgen, sakrio bi se u neku rupu a kad bi sve bilo gotovo onda bi izgmizao iz te rupe i nastavio pametovati i širiti tzv, ljudska prava. Fuj od lika, fuj svi oni koji će glasati za njega i fuj za sve koji su kapitulirali pred ovom soroš bandom!
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Jeste li gledali sučeljavanje na Otvorenom? Bili su svi glavni kandidati za gradonačelnika Zagreba. Iznenađenje mi je Jelena Pavičić Vukičević, dobro je otresla i Ožbolticu i Tomaševića, ispali su nekomptetentni. Filipović također solidan u nastupu, par puta podbo Tomaševića za inozemne financijere. Škoro je bio dobar, ok nastup, a Tomašević opet dokazao da je jak jedino u medijskim anketama i reklamama plaćenim od stranih sponzora.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Jeste li gledali sučeljavanje na Otvorenom? Bili su svi glavni kandidati za gradonačelnika Zagreba. Iznenađenje mi je Jelena Pavičić Vukičević, dobro je otresla i Ožbolticu i Tomaševića, ispali su nekomptetentni. Filipović također solidan u nastupu, par puta podbo Tomaševića za inozemne financijere. Škoro je bio dobar, ok nastup, a Tomašević opet dokazao da je jak jedino u medijskim anketama i reklamama plaćenim od stranih sponzora.
    Komentar na ono malo što sam vidjela: Škare-Ožbolt iritantna i umišljena, Tomašević vidljivo skroz potkapacitiran i nesposoban i jedino zahvaljujući soroš medijima i lovi stoji visoko u anketama (samo idioti ispranog mozga i zatucani lijevi radikali mogu mu dati glas). Filipović ugodno iznenađenje, dečko je u redu (jedina mana je što dolazi iz HDZ-a), ostali više manje očekivano.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Škoro sinoć daleko najgori. Nezainteresiran, umišljen, bez truna političkog nerva. Ničim ne zaslužuje glas.

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Komentar na ono malo što sam vidjela: Škare-Ožbolt iritantna i umišljena, Tomašević vidljivo skroz potkapacitiran i nesposoban i jedino zahvaljujući soroš medijima i lovi stoji visoko u anketama (samo idioti ispranog mozga i zatucani lijevi radikali mogu mu dati glas). Filipović ugodno iznenađenje, dečko je u redu (jedina mana je što dolazi iz HDZ-a), ostali više manje očekivano.
    Filipović je sinoć jedini nabijao na nos onom LGBT leftardu, graditelju LGBT staza da non stop prima donacije iz inozemstva a dobra mu je fora bila i daje brži od Hitne pomoći kad čuje da se nešto gradi u Zagrebu.

Sorošoid je bio vidno pogubljen i vidi se da jaše na valu tih nekih AganBegićBago aneketa i tog medijskog hajpa koji se oko njega stvorio. U principu totalan bezveznjak.

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    5
    na listi DP-a za gradsku četvrt Sesvete nositeljica je Zorica Gregurić
    ako netko s istoka hoće dati glas njima - eto.
    ako ne znate tko je ona - pogledati filmove o vukovarskoj ratnoj bolnici.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

ja sam za Tomaševića, i LGBTQUQUQU, jer to je moderno, danas je bitno biti moderan, a ne nacionalist i još uz to zatucan, pa za kraj i kockoglav ne može to tako, moramo biti svi lijepi ko Tomašević, zato moj glas ide njemu.

Možemo napravili preizborni spot, izgledaju kao da su malo makli.

eto, sad znate zašto sam za možemo, zato jer sam i ja malo maka.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove