+ Odgovori na temu
Stranica 21 od 46 PrviPrvi ... 11 19 20 21 22 23 31 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 401/912

Tema: Lokalni izbori u Hrvatskoj

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    5
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Na N1 je. Da di je...Pa na Z1 stranicama. Tomaševićevi su malo pumpali, ali svi znamo da lik nema ni 15% podrške.
    tu si vjerojatno u pravu.
    iz iskustva znam kako ankete funkcioniraju. zovu redom po imeniku, pa im netko i pristane. ja uvijek mislim - ajd, ljudi rade svoj posao, mogu im pokloniti dvije minute svog života. dakle, ispitaju te vezano na temu ankete, a onda na kraju pitaju jesi li za to da te redovito zovu i da sudjeluješ u anketama, spomenu nekakve nagrade, popuste, blabla. i sad zamisli nekog penzića/penzićku koji sjede doma po cijele dane, pa naravno da će porazgovarati sa bilo kim tko nazove. i to im je uzorak za anketu. uvijek isti ljudi kojima je tv jedini izvor informacija. i ako su čuli za TT - a gdje neće, iskače iz paštete - on dobije 35% glasova.

p.s. nisam nasjela
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Na N1 je. Da di je...Pa na Z1 stranicama. Tomaševićevi su malo pumpali, ali svi znamo da lik nema ni 15% podrške.

To mi je previše da LGBT yugoleftardi imaju u zbroju preko 40%
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Metodologija osoba koje će biti anketirani jasno je da se može "namjestiti" kako odgovara vašem kandidatu radi "ubjeđivanja" šire javnosti u "kvalitetu" kandidata, što eto "potvrđuju" i ankete.
    Ovaj sustav kao takav je u biti promidžba i ne treba, Kako Gabi kaže, nasjedati, nego ga treba promatrati upravo tako- kao promidžbu.
    Kad se sve sagleda, čini mi se da je Škoro najzreliji kao kandidat, vrlo moguće ipak u drugom krugu.

Super ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    To mi je previše da LGBT yugoleftardi imaju u zbroju preko 40%
    Zašto??

Pa imaju preko 50%... Kad je desnica pobijedila u Zg?

Citiraj Prvotno napisano od philly Vidi poruku
    Zašto??

Bandić je klupio šarolike glasove..

Zašto??

Pa na predsjedničkim izborima 2019. godine su desni kandidati, ako ih tako možemo nazvati pokupili 42%, a lijevi 33%. U Zagrebu je situacija da je širi centar ljevičarski bastion, a sve okolo desnica dominira. S time da ljevičarski centar odumire, a desničarski kvartovi povećavaju broj ljudi.

Datum registracije
    Sep 2012
    Bandić je klupio šarolike glasove..
    Zadnjih 20 godina SDP na lokalnim izborima u ZG dobije duplo više glasova od HDZ-a... ako ćemo ovako ugrubo definirat sdp-livo, hdz-desno.
    Desna opcija nema šanse u ZG... jedini izuzetak je pobjeda Kolinde protiv Josipovića za 1% u drugom krugu.

Datum registracije
    Sep 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Čirkova cijela, ali baš cijela izborna kampanja na prošlim izborima se sastojala od glupih napada na Škoru i DP. Izgleda da se dosta opametio od tada i sada izabrao pravi "target" za napade.
    Nije baš točno, evo šta je reka ima 10ak dana:
    Od ljevičarske kulture otkazivanja gora je samo kultura ispričavanja koju njeguje dio desnice. Koliki papak moraš biti da na prvi mig nekog Duhačeka s Indexa te nekoliko ljevičarskih piskarala, koji su u tetovaži orla s Dinamovim grbom vidjeli veličanje nacizma, odmah bez borbe saviješ kičmu, kreneš se ispričavati i ograđivati od nepostojećeg nacizma, daš otkaz voditeljima multimedije u vlastitoj stranci te na kraju popljuješ i otkažeš suradnju mladom reperu koji ti je želio pomoći da postaneš gradonačelnik. Može li se niže pasti?
    Uostalom, kad ti netko tko vodi portal koji se zove "Liberal.hr" kaže da nemaš muda i to potkrijepi argumentima, onda znaš koliko je sati.
    Kako naša koalicija nema kandidata za gradonačelnika Zagreba, dvojio sam se hoću li Škori opet dati svoj glas. Nakon ovoga definitivno ne ću. Nemojte ni vi.

Škoro mi je definitivno među većin pičketinama na hr političkoj sceni. Odreć se momka i stopirat predizborni spot o Zagrebu iz razloga jer momak ima istetoviranoga orla koji u kanđama drži grb Dinama. I to sve iz razloga jer su momka jugoslavenčine proglasili naciston.
    Torcida old school... 150/200

Mislim da nista postigao nije, sve da sad napravi spot sa Kekinom i da se umota u jugoslavensku zastavu, ne bi bio dovoljno simpatican onima kojima se konstantno pravda i podilazi im.

Ljudi ne živcirajte se ionako ništa nemožete prominit ti leftardi imaju sve u svojim rukama lovu,medije zapad je već pao sad se šire prema istoku.
    Hajduk: 50ak

Nije baš točno, evo šta je reka ima 10ak dana:
    Iako me ugodno iznenadio svojim nastupom na "Velebit-u" i tumačenjem Tomaševićevih "dostignuća", evo ga opet po starom, bavi se glupostima.
    Ćirko, za Škorine ludorije sa reperom, Škoro će biti od birača nagrađen ili "nagrađen". To je njegova stvar, tim više, što suverenistička opcija (na čiji si se vlak ukrcao), nema svog protukandidata. Unosiš razdor i zlu krv na (kakvoj takvoj) desnici, sutra ćeš morat dogovarati sa DP koaliciju u gradskoj skupštini (prvo, ako uopće uđeš u zagrebačku skupštinu, drugo, a s kim drugim??). U budućnosti eventualno i za parlament. Napalio se Ćirko na sirotog Škoru i sada agitira protiv Škore, ali onda bi bilo lijepo da kaže za koga za. Uglavnom, Ćirko, ovo je bilo glupo do boli.

Budimo realni Škoro je to zaslužio.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Realno zaslužio je, i realno kad bi postao gradonačelnik nastavio bi puzati pred jugočetnocims, ali isto tako, realno, nema druge opcije u zg osim njega.

Agan Begić i Bago su napucali 41% postavljaču LGBT osvjetljenja i faktički ga proglasili pobjednikom.

jebote ovi su luđi od najgoreg komunističkog AGITPROP-a

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Soroševac se već godinama bori za Zagreb, tko je kriv tkz. desnici što je stajala po strani ili još gore stala iz bandića.

Plijen ide pobjedniku, a za pobjedu nije dovoljno samo se pojaviti na izborima.

Tako da, sorošev mali je čak i zaslužio pobjedu, on se borio godinama za to. Gdje su ostali bili?

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Kad kažem borio za Zagreb mislim borio da ga osvoji, ne da mu pomogne.

Nisu ti u Zagrebu ništa drugačiji od većine Hrvata. što si ti učinio . što je 99% Hrvata koji se busaju u prsa uradili za to vrijeme.

Jugodesnica je organiziranija, borbenija i složnija. I stalno se bavi aktivnostima. Piše, vodi, portale, čuči na instagramu, facebooku, na ulicama je.

A što mi radimo. Vječno kukamo.

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Nisu ti u Zagrebu ništa drugačiji od većine Hrvata. što si ti učinio . što je 99% Hrvata koji se busaju u prsa uradili za to vrijeme.

Jugodesnica je organiziranija, borbenija i složnija. I stalno se bavi aktivnostima. Piše, vodi, portale, čuči na instagramu, facebooku, na ulicama je.

A što mi radimo. Vječno kukamo.
    Sve je to u redu inkvi,ali ja sam mislio na konkretne političare.

u zadnjih 20 godina u zagrebu se nije pojavio,nije se isprofilirao političar na tkz.desniic koji bi bio ozbiljna oporba čovjkeu koji je bio ljevičar,antifašist i kriminalac sve u jednom.

I ne samo to,nego danas se bandića stavlja na teret domoljubima,kao i mamića i ostale.Znači čovjeka koji je bio sve samo ne hrvatski domoljub uspjeli su natovariti domoljubima na dušu.

koliko moraš biti politički nesposoban da 20 godina ne uspiješ ostvariti nikakav politički kapital na temelju borbe protiv jednog lopova i to lopova koji je uz to i antifašist(u Hrvatskoj uz časne izuztetke drugačiji i ne postoje)

I sad bi kao pobjedu,pa ne ide to tako.

što je najbolje,Škoro će najvjerojatnije ući u drugi krug sa ovim soroševcem,a Škoro se sjetio Zagreba pred izbore. što bi tek bilo da recimo postoji netko tko je jasno i glasno godinama prije upozoravao što anttifašistička mafija radi po Zagrebu?
    Posljednje uređivanje od Humphrey : 08-05-2021 at 15:51

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove