+ Odgovori na temu
Stranica 23 od 46 PrviPrvi ... 13 21 22 23 24 25 33 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 441/912

Tema: Lokalni izbori u Hrvatskoj

Citiraj Prvotno napisano od LB86 Vidi poruku
    eto, sad znate zašto sam za možemo, zato jer sam i ja malo maka.

Rasplesani, neoptereceni, zelenilo oko njih, kezual odjeca, djeca cvijeca, svaka bi ih mater za zeta snahu pozeljela.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Rasplesani, neoptereceni, zelenilo oko njih, kezual odjeca, djeca cvijeca, svaka bi ih mater za zeta snahu pozeljela.
    Kao da je došel cirkus u grad. Žena div, muškarac patuljak, još sam fali brkata žena i hodač na tramplinu.

Po omjeru likeova se vidi da i nisu baš toliko popularni među mlađima, ismijan im je spot skroz.

Citiraj Prvotno napisano od LB86 Vidi poruku
    ja sam za Tomaševića, i LGBTQUQUQU, jer to je moderno, danas je bitno biti moderan, a ne nacionalist i još uz to zatucan, pa za kraj i kockoglav ne može to tako, moramo biti svi lijepi ko Tomašević, zato moj glas ide njemu.
    Ha,ha,ha! No sad za ozbiljno; sestrinska stranka od Možemo u Španjolskoj, Podemos, popušili na španjolskim lokalnim izborima. Čelnik stranke najavljivao da će biti premijer (zvuči li to poznato?) no lokalni izbori ga prizemljili pa nakon fijaska na izborima dao ostavku.
    Nadam se, još uvijek se nadam da se naši ljudi neće dati navući na prevaru zvanu Tomašević. Zaboga, pa zar ljudima nije jasno šta bi značilo kad bi glavni grad vodio čovjek koji je sorošev plaćenik i sluga?! E da, ne smije se zaboraviti i da ga financiraju veleposlanstva zapadnih država; pa ako ovo nije alarm za uzbunu onda stvarno ne znam šta je!
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

To je taj spot o kojem se priča. :

Upravo ovako zamišljam Tomaševićeve glasače. I baš samo takve.

A pismu su našli TBF, da su oni mali vrazi,

A što Tomašević baja u spotu..što govori..koja je poanta da je on na mute to je najefeketnije,,,isključite mu ton, bolje da se ne čuje...brže, brže..

kako se uopće došlo u poziciju da on i ova škvadra uopće budu u u poziciji da se o njjima ozbiljno poriča u kontekstu vladanja Zagrebom.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 12-05-2021 at 10:31
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    U Splitu koalicija Pametno, Mozemo i Nova ljevica. Ko fol ''hrvatski liberali'' zajendo sa krajnjom ljevicom.

Mislim, nije da nismo znali, ali vazno je ponoviti, kada zagrebes ''hrvatskog liberala'', skoro pa uvjek ispadne dubokocrveni Titoist.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    To je taj spot o kojem se priča. :

Upravo ovako zamišljam Tomaševićeve glasače. I baš samo takve.

A pismu su našli TBF, da su oni mali vrazi,

A što Tomašević baja u spotu..što govori..koja je poanta da je on na mute to je najefeketnije,,,isključite mu ton, bolje da se ne čuje...brže, brže..

kako se uopće došlo u poziciju da on i ova škvadra uopće budu u u poziciji da se o njjima ozbiljno poriča u kontekstu vladanja Zagrebom.
    Ne ne, ono je prerađeni spot di je neki vragolan ubacio pjesmu od TBF-a, a ovo je originalan spot. Pjesma je užas kao i spot, uklapaju se zajedno.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    U Splitu koalicija Pametno, Mozemo i Nova ljevica. Ko fol ''hrvatski liberali'' zajendo sa krajnjom ljevicom.

Mislim, nije da nismo znali, ali vazno je ponoviti, kada zagrebes ''hrvatskog liberala'', skoro pa uvjek ispadne dubokocrveni Titoist.
    Ma ono, kad primaju čovjeka koji je pjevao Juru i Boban onda to nisu nikakvi Titoisti, to su ljudi pohlepni za vlašću i lovom i sve bi učinili da se domognu love i vlasti.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Ne ne, ono je prerađeni spot di je neki vragolan ubacio pjesmu od TBF-a, a ovo je originalan spot. Pjesma je užas kao i spot, uklapaju se zajedno.

Ahaaaa. Pa ovakvi spotovi pale mediokritete.. Najslabija točka cijelog spota je Tomašević. On je najneuvjerljiviji
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 12-05-2021 at 14:13

Ahaaaa. Pa ovakvi spotovi pale mediokritete.. Najslabija točk acijelog spota je Tomašević. On je najneuvjerljiviji
    Pa ono, pojavio se 10 sekundi u spotu, toliko su mu dragi marginalci koji se tamo pojavljuju da im je posvetio punih 10 sekundi. I u tih 10 sekundi je nastupio s takvim prijezirom prema tome da mora nastupiti u spotu s marginalcima da je svakome tko to gleda neugodno. Tomašević je elita, i gnuša se bilo kakve borbe za marginalce, to je samo priča koja se dobro prodaje u politici. Klasično ljevičarenje, volim cijeli svijet, ali mrzim prvog susjeda.

Datum registracije
    Sep 2016
    U Osijeku Djapic izlazi zajedno sa HDZom?
    Koji mufljuz.
    A tocno prije izbora se opet aktivirala Budnica. Koja ce nestati nakon izbora.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    U Osijeku Djapic izlazi zajedno sa HDZom?
    Koji mufljuz.
    A tocno prije izbora se opet aktivirala Budnica. Koja ce nestati nakon izbora.
    Zato se i zove Budnica, jer budi narod pred izbore uvijek.

Bludnica ide stalno samo vi niste u toku.

Bludnica ide stalno samo vi niste u toku.
    Nemoj nam rušiti narativ.

Datum registracije
    Sep 2016
    Moja isprika, ja sam vrlog Marka zapazio jedino sada, iliti youtube mi ga je izbacio na lineu, pa sam mislio da nije bio aktivan.

Seve tvrdi da jedino Tomislav Tomašević može.

https://www.youtube.com/watch?v=SOAM71iNoQk

Zajedništvo - plus. I to bez pljucanja po Škori (moguće koaliranje) - plus. Suverenisti bili fer - NHR visoko na listi - plus. Ipak fali predizbornih obećanja - minus.

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    https://www.youtube.com/watch?v=SOAM71iNoQk

Zajedništvo - plus. I to bez pljucanja po Škori (moguće koaliranje) - plus. Suverenisti bili fer - NHR visoko na listi - plus. Ipak fali predizbornih obećanja - minus.
    Davorin Karačić
    12. svibnja u 15:11 ·
    Štovani sugrađani, naša koalicija Hrvatskih suverenista, Neovisnih za Hrvatsku, Generacije obnove i Hrvatske stranke prava vam ništa ne obećaje, da će vam dati.
    Jedino što vam možemo obećati je da ćemo poginuti u pokušaju da ostvarimo sve ono za što se javno zalažemo.
    Ipak, kako vidimo da naši konkurenti obećavaju sve i svašta, znajući o čemu se zapravo radi i koliko su iskreni i ozbiljni, dajemo vam riječ da ćemo u slučaju da ne pobijedimo, ostaviti simbolična dva jaja, tek da kompletiramo "stvar" koju će te od Gnua i njegove sljedbe, dobiti na dar.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Davorin Karačić
    12. svibnja u 15:11 ·
    Štovani sugrađani, naša koalicija Hrvatskih suverenista, Neovisnih za Hrvatsku, Generacije obnove i Hrvatske stranke prava vam ništa ne obećaje, da će vam dati.
    Jedino što vam možemo obećati je da ćemo poginuti u pokušaju da ostvarimo sve ono za što se javno zalažemo.
    Ipak, kako vidimo da naši konkurenti obećavaju sve i svašta, znajući o čemu se zapravo radi i koliko su iskreni i ozbiljni, dajemo vam riječ da ćemo u slučaju da ne pobijedimo, ostaviti simbolična dva jaja, tek da kompletiramo "stvar" koju će te od Gnua i njegove sljedbe, dobiti na dar.
    Ovi ništa ne obećavaju i u tome će istrajavati...Alan Ford.

Citiraj Prvotno napisano od imperator Vidi poruku
    Ovi ništa ne obećavaju i u tome će istrajavati...Alan Ford.
    oni samo obećavaju da će postat "stožerna stranka hrvatskog naroda", u zamjenu za bojlerov HDZ. HDZenjare, i komunjare će gledat neovisnima u guzove, i tepat im da su ustaše kada osvoje vlast.

tom danu se svi ovdje radujemo, jer nema ništa gore od HDZenjara i komunjara.

put je strmovit, težak, ali uz prave pripreme i ukopavanje na dobrim položajima, nešto ko operacija Dinara, dođi ćemo neprijateljima s leđa i zgromit ga....84 sata za slobodu Hrvata. ma i ako je 84 godine, neprijatelj će biti poražen.

jedino što je bitno u cijeloj priči je to, da kada se jednom komunistički ološ makne iz institucija, Hrvati će konačno biti gospodari svoje sudbine, koliko godina je HDZ na vlasti, čak ni Tuđman nije dirao u ostatke komunističkog carstva. dobivao je ordene od Žukova i koga sve ne, dok su se komunisti primirili i čekali da s orjunašima i braćom iz srbije ponovo zagospodare hrvatskom. 1995 to je bio vic, danas je surova stvarnost, sve dok nisu došli neovisni i neovisno ih isprašili po turu. malo pomalo, osvaja se vlast.

ne moraju neovisni odmah na ovim izborima zagospodarit sudbinom hrvatske, dovoljno je da se polako dižu, i postaju ozbiljna prijetnja aktualnim prodavačima magle. da se moglo Oluja bi bila provedena već 1991, ali prvo se neprijatelju morala dati šansa, nada da će nas porazit, a onda kada su se poradovali smo im došli s leđa, i dotukli ih ko ustaše četnike na lijevča polju, di je Tito i njegova partizanija bila tada? nigdje, čuvali su položaje u šumi.

tako je i trenutno stanje, dok neki čuvaju šume, neki se prikradaju neprijateljima s leđa, i čekaju idealan trenutak za Oluju. znam da se HDZenjare i komunjare boje tog trenutka, jer znaju da im se Oluja sprema. s tom razlikom, da ovaj put neće biti milosrdna kao 1995e. svaka lekcija košta, Hrvati su je naučili na teži način, i dobro je da je tako jer kad jednom preuzmemo vlast, nećemo tako brzo s nje sići.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove