+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 46 PrviPrvi 1 2 3 4 5 13 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 41/912

Tema: Lokalni izbori u Hrvatskoj

Znači lik je na čelu udruge kojoj je cilj napraviti totalnu transformaciju društva. Financiraju ga Soros i radikalni marksistički ljevičari koji promoviraju lgbt, klimatsku i rodnu ideologiju te borba protiv desnog ekstremizma.

I sad se ljudi čude zakaj će opet Bandić biti gradonačelnik? Pa da ova štetotična zasjedne na čelo našeg glavnog grada to bi bila katastrofa epskih razmjera.

Vuco ušao u HSS i najavio kandidaturu za gradonačelnika Splita.

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Da živim u Splitu glasovao bih za Vucu,definitivno.
    Vuk dlaku mijenja,potpis nikada.

devar

Vuco je definicija kretena. Budimo koliko toliko ozbiljni.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Super ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Šta mislite ko osvaja Zg?

Vesna Škare Ožbolt.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 12-02-2021 at 20:49

Mislim da će Bandić suvereno pobijediti. Prejak je, ovaj soroševski plaćenik Tomašević nema šanse.

Citiraj Prvotno napisano od kiler Vidi poruku
    Da živim u Splitu glasovao bih za Vucu,definitivno.
    Navijam za Keruma i Vucu da uđu u drugi krug. Kad je bal nek' je maskenbal!

PS Kad bi mogla glasati onda bi to bio Kerum (ipak je hrvatskiji od Vuce i Beljkovog HSS-a).
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 14-02-2021 at 01:06
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Je li netko gledao HDZ-ovog kandidata za gradonačelnika Zagreba, Davora Filipovića danas kod Ace? Izgleda da će HDZ ipak malo jače potegnuti i probati skinuti Bandića. Aco je išao džonom na lika i ovaj je poprilično uspješno branio svoj stav, sebe i stranku. Koliko vidim, čovjek je izvanredni profesor na ekonomiji u Zagrebu. Zna li netko nešto više o njemu?

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Je li netko gledao HDZ-ovog kandidata za gradonačelnika Zagreba, Davora Filipovića danas kod Ace? Izgleda da će HDZ ipak malo jače potegnuti i probati skinuti Bandića. Aco je išao džonom na lika i ovaj je poprilično uspješno branio svoj stav, sebe i stranku. Koliko vidim, čovjek je izvanredni profesor na ekonomiji u Zagrebu. Zna li netko nešto više o njemu?
    Gledao sam sredinu emisije i mogu reći da sam se baš ugodno iznenadio.
    Naš je čovjek ,rođen u negdje u BiH,mislim u Posavini,tako da ne može biti loš.
    Ponovio je opet ono o skojevcima koji vladaju ,nešto u tom smislu,misleći na Bandića najviše.
    To mi je drago čuti.
    Vuk dlaku mijenja,potpis nikada.

devar

Znači lik je na čelu udruge kojoj je cilj napraviti totalnu transformaciju društva. Financiraju ga Soros i radikalni marksistički ljevičari koji promoviraju lgbt, klimatsku i rodnu ideologiju te borba protiv desnog ekstremizma.

I sad se ljudi čude zakaj će opet Bandić biti gradonačelnik? Pa da ova štetotična zasjedne na čelo našeg glavnog grada to bi bila katastrofa epskih razmjera.
    Znaš čega se najviše bojim? Da jedan takav lik poput Tomaševića uđe u drugi krug a onda je sve moguće pa to da i postane gradonačelnik.
    Tomašević, njemu slični, ekipa s kojom se okružio, ljudi i zaklade koje ih financiraju su zloćudni tumor najgore vrste. To su ti LGBT-klima-ljudska prava globalisti i da im onda Zagreb padne u ruke to bi bilo gotovo kao i okupacija Zagreba u svibnju 1945.!
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Ponovio je opet ono o skojevcima koji vladaju ,nešto u tom smislu,misleći na Bandića najviše.
    To mi je drago čuti.
    Vjerojatno su dobili pitanja unaprijed, pa se lik spremio, ali svejedno, na Acine upadice je dobro kontrirao kaj pokazuje da je pametan.

Vjerojatno su dobili pitanja unaprijed, pa se lik spremio, ali svejedno, na Acine upadice je dobro kontrirao kaj pokazuje da je pametan.
    Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Znaš čega se najviše bojim? Da jedan takav lik poput Tomaševića uđe u drugi krug a onda je sve moguće pa to da i postane gradonačelnik.
    Tomašević, njemu slični, ekipa s kojom se okružio, ljudi i zaklade koje ih financiraju su zloćudni tumor najgore vrste. To su ti LGBT-klima-ljudska prava globalisti i da im onda Zagreb padne u ruke to bi bilo gotovo kao i okupacija Zagreba u svibnju 1945.!
    Jugoljevica ga već predstavlja po svojim medijima kao favorita, propagandno djeluju iz svih oružja. Realno, s Bandićem nema šanse, ako uđe u drugi krug, ali ja bih radije čak i ovog Filipovića nego ova 2 boljševika. Kao da se Staljin i Lenjin bore za naš glavni grad...

To mi je drago čuti.
    Evo ga, "prodati" će HDZ biračima (po tko zna koji put) svoje domoljublje. A vidim kako je svog prvog "kupca" već našao...
    Nije Filipoviću skojevac na čelu stranke? Ili je Filipović možda neki HDZ-ov disident - pa ga zato nagrađuju kandidaturom?! Nije li iz Posavine i Prgomet? I nismo li već popušili "Kolinda domoljublje", pa nam sad treba repriza?
    Može se on premazati svim mastima, ali HDZ-ovac od mene u II krugu može očekivati, da ako bi protukandidat bio neki zadrti ljevičar (npr. Tomašević), ne glasam za njegovog protivnika - nego prekrižim listić.

Izlazim na izbore samo ako se KVK kandidira

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Izlazim na izbore samo ako se KVK kandidira
    Izgleda da osniva svoju stranku pa bi moglo bit nešto i od kandidature

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Izgleda da osniva svoju stranku pa bi moglo bit nešto i od kandidature
    Podržavam.

Hrvatski Hugh Hefner ne posustaje..

https://www.vecernji.hr/vijesti/za-z...andica-1469758

Kao članica Bandićeve stranke ušla je u skupštinu kao zamjena, a 2011. ova je stomatologinja bila i Miss Hrvatske. Zadnji puta kada se njeno ime spominjalo u medijima bilo je u prosincu prošle godine kada je bila viđena s Bandićem u dućanu s bundama, što je objasnila da su obilazili obrtnike u krizi.

Početnik
    Datum registracije
    Apr 2014
    Isto mislim da Bandić pobjeđuje Tomaševića u drugom krugu. Za skupštinu u Zagrebu se bojim da će biti šarolika, ali više ljevice, Anke Mrak, Možemo, Radničke fronte, SDP-a i slično. HDZ mislim da neće osvojiti ni 5 mandata, što je i u redu. Nadam se da će ući i Raspudići i bar dva mandata Domovinski pokret, ovisi koga će staviti. Bandićeva lista nema nikakve šanse.

Super ugledni član teenager avatar
    Datum registracije
    Apr 2013
    Blog Entries
    1
    Tomašević je glavni projekt NGO scene već od proslih lokalnih izbora, pa i ranije, i sve bi se to svelo na šuplju medijsku priču da nije bilo potresa i istovremene propasti SDPa što je ovu skupinu ffzg klonova lansiralo sa 7 mandata u sabor i dalo im još veći zamašnjak za ove lokalne izbore. S obzirom da je ovaj put Bandić navodno u opipljivom padu popularnosti, čini se da su im se stvarno sve karte poklopile. Mediji ga programiraju kao novog gradonačelnika ,tj "najizglednijeg favorita" već jako dugo, ali tip je šupljak, a posebice cirkus ekipa koja je oko njega, sve redom ko da si ih pokupio sa onih skala ispred filozifskog... Tako da zapravo bi bilo super vidjeti ih kako bi se snašli da prvi put u životu moraju nešto zaista i raditi, pa eko nek im taj prvi posao i bude upravljanje gradom od milijun stanovnika
    Razvij mi se trobojnice mila,
    dosta si mi u potaji bila!

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove