+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 46 PrviPrvi 1 2 3 4 12 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 21/912

Tema: Lokalni izbori u Hrvatskoj

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    https://teleskop.hr/mostovac-troskot...etnuo-hos-ovce

Budem li u drugom krugu morao birati između ćuprijaša Troskota, nekog HDZ-ovca, SDP-ovca, Tomaševića (i njegove družine) , a na drugoj strani Bandić... E pa, živio gradonačelnik Bandić!
    Baš me čudi. Inače čita u crkvi gdje ja idem (Sv. Mati Slobode).

Baš je glup. Ni ranije se nije proslavio svojjim političkim govorima a ovo mu je krešendo gluposti.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Gadi mi se više forum.yu, no kad je netko spomenuo HOSovce...

Inkvizitor, Torcida1981 i ostali koji se vjerojatno bolje kužite u tu priču...

Da li su se u akciji Maslenica zaista sudjelovale postrojbe HOSa pod HOSovim obilježijma?

Da li je (što se pisalo) Gotovina, kad je obrana u Škabrnji popuštala zaista u tom trenutku rekao: Zovite Skeju i HOSovce?

Da li postoji kakav dokazni materijal, poveznica i takvo nešto?

https://portal.braniteljski-forum.co...eju-i-hos-ovce

https://www.index.hr/vijesti/clanak/...a/2248675.aspx

Kome vjerovati, Miklolčeviću ili Džanku, da li ima nekih pocveznica koje govore u prilog jednom ili drugom. I jedan i drugi pozivaju se na Gotovinu, dok se ovaj ne oglašava.
    Posljednje uređivanje od IscoAlarcoN : 22-01-2021 at 19:39

Citiraj Prvotno napisano od IscoAlarcoN Vidi poruku
    Gadi mi se više forum.yu, no kad je netko spomenuo HOSovce...

Inkvizitor, Torcida1981 i ostali koji se vjerojatno bolje kužite u tu priču...

Da li su se u akciji Maslenica zaista sudjelovale postrojbe HOSa pod HOSovim obilježijma?

Da li je (što se pisalo) Gotovina, kad je obrana u Škabrnji popuštala zaista u tom trenutku rekao: Zovite Skeju i HOSovce?

Da li postoji kakav dokazni materijal, poveznica i takvo nešto?

https://portal.braniteljski-forum.co...eju-i-hos-ovce

https://www.index.hr/vijesti/clanak/...a/2248675.aspx

Kome vjerovati, Miklolčeviću ili Džanku, da li ima nekih pocveznica koje govore u prilog jednom ili drugom. I jedan i drugi pozivaju se na Gotovinu, dok se ovaj ne oglašava.
    Jasno da su bili. Pa čak ima u dokumentarcu o Masleničkoj operaciji dobar dio o HOS-ovoj obrani Škabrnje.

Džanko laže. Njega niti ne spominju u tom dokumentarcu. Odjednom on planer operacije. Džanko je bivši JNA oficir a Mikolčević bivši pripadnik niške 63-će padobranske.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 22-01-2021 at 19:54

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Jasno da su bili. Pa čak ima u dokumentarcu o Masleničkoj operaciji dobar dio o HOS-ovoj obrani Škabrnje.

Džanko laže. Njega niti ne spominju u tom dokumentarcu. Odjednom on planer operacije. Džanko je bivši JNA oficir a Mikolčević bivši pripadnik niške 63-će padobranske.
    Dali pod HOSovim obilježijma, ili kooptirani un neku postrojbu HV-a?

Da li netko od javnih osoba može zamahati tim papirima gdje se u akciji Maslenica jasno vide da su HOSove postrojbe bile u akciji Maslenica?

Ako je to zaista istina onda je ovaj Džanko smard nad smradovima, koji laže isključivo u političke svrhe. Još laže pozivajući se na Antu Gotovinu?

Nemoj zezat. Di je to rekao
    Na N1 televiziji.

Da li netko od javnih osoba može zamahati tim papirima gdje se u akciji Maslenica jasno vide da su HOSove postrojbe bile u akciji Maslenica?

Ako je to zaista istina onda je ovaj Džanko smard nad smradovima, koji laže isključivo u političke svrhe. Još laže pozivajući se na Antu Gotovinu?
    Kažu na Faceu da je do kraja 8. mjeseca Džanko s Mladićem i ostalima bio u Kninu na vojnim vježbama. Sad koliko je istina, ne znam. Isto tak vele da je dobio stan u Splitu da prijeđe na našu stranu. Da se potpisivao ćirilicom, da nije dao staviti sliku od Tuđmana u stožer itd.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Kažu na Faceu da je do kraja 8. mjeseca Džanko s Mladićem i ostalima bio u Kninu na vojnim vježbama. Sad koliko je istina, ne znam. Isto tak vele da je dobio stan u Splitu da prijeđe na našu stranu. Da se potpisivao ćirilicom, da nije dao staviti sliku od Tuđmana u stožer itd.
    Mladić mu je bio klasić. Sam je to rekao na početku rata. JNA oficir s rijetkim izuzecima uvijek JNA oficir.

U sklopu 114-te brigade. Ali sa HOS-ovim oznakama. I Džanko laže kad kaže da ih je tada Gotovina kao utjerao pod 114-tu brigadu u operaciji Maslenici. Oni su u sklopu 114-te brigade još od 92-ge ali sa HOS-ovim obilježjima.

Pa ne trebaju posebni dokazi, to svi znaju, samo jugomedijska žgadija plitko laže.

Evo ti o Maslenici 2. dio

od 25:05 ti je o HOS-u u Škabrnji

Pred Škabrnjom su od HOS-ovaca stradale srpske Crvene beretke, Legija i Arkan su nakon tih gubitaka napustili bojište Ravnih kotara

HOS je lakmus papir, a Troskot je pokazal zmijski jezik, kao snaha u Šumi Striborovoj.

Pa nemoguće da sve ovo u dokumentarcu Džanko ne zna. Pa to je govno nad govnima.

Pa nemoguće da sve ovo u dokumentarcu Džanko ne zna. Pa to je govno nad govnima.
    Naravno da zna. Ali mene čudi da ti to ne znaš. Previše boraviš na forumu hr.

Super ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Ma jebeš Džanka.
    Imaš odi na forumu dosta o akciji Maslenica, a ja san priložia i link na opširne izjave sudionika dokumentarca.

IX. bojna HOS-a u sastavu 114. brigade je bila u Škabrnji kad je bilo najkritičnije, nekih misec ipo dana.
    Mislin da ih je bilo 70-80, znači satnija.

Nakon njihovog odlaska Škabrnja je pala, i HV je imala gubitaka tu.

Baš me čudi. Inače čita u crkvi gdje ja idem (Sv. Mati Slobode).

Baš je glup. Ni ranije se nije proslavio svojjim političkim govorima a ovo mu je krešendo gluposti.
    https://www.vecernji.hr/vijesti/hos-...ecenog-1463134

Nešto se kao Troskot ispričao, makar mislim da bi trebali prijevod te njegove isprike-muljaže na Hrvatski, pa da doznamo što je pjesnik zapravo htio reći.
    Kada se iskenjao po HOS-u bio je vrlo jasan. Jednostavnije bi bilo da napiše kako je zapravo tupavi ljevičar, te igra poznatu ćuprija igricu, gdje je 1/2 ćuprije za HOS, a 1/2 protiv. Kao i što je bilo 1/2 ćuprije za IK, a 1/2 protiv.... Pa glasači mogu glasati za MOST, ako su nacionalisti, desničari, feministi, LGBT, antife.... Sve može.

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    https://www.vecernji.hr/vijesti/hos-...ecenog-1463134

Nešto se kao Troskot ispričao, makar mislim da bi trebali prijevod te njegove isprike-muljaže na Hrvatski, pa da doznamo što je pjesnik zapravo htio reći.
    Kada se iskenjao po HOS-u bio je vrlo jasan. Jednostavnije bi bilo da napiše kako je zapravo tupavi ljevičar, te igra poznatu ćuprija igricu, gdje je 1/2 ćuprije za HOS, a 1/2 protiv. Kao i što je bilo 1/2 ćuprije za IK, a 1/2 protiv.... Pa glasači mogu glasati za MOST, ako su nacionalisti, desničari, feministi, LGBT, antife.... Sve može.
    Sve je to naravno smiješno. Ispričati se možeš ako si u afektu nešto rekao, opsovao, ili generalno aako si nešto u afektu rekao. Ovo nije bilo rečeno u afektu, te ne znam čemu isprika.

Raspudić se na to nadovezao valjda najizlizanijom floskulom odkad postoji politika u Hrvatskoj da to SDP i HDZ rade zbog izbora. A izbori tek u petom mjesecu. Onda je rekao drugu MOST-ovu frazetinu, da MOST osuđuje sve totalitartizme. Fino se Raspudić uklopio u Ćupriju.

Raspudić je protiv Pavelića i Tita. E pa mi smo samo protiv Tita, ali smo i protiv Mosta.

Hasanbegović opet imao show izgleda, ovaj put u Otvorenom, na temu novog gradonačelnika Zagreba. Veli da nema ništa protiv da mu Tomašević bude glavni komunalni redar, a Troskot glavni računovođa kad bude gradonačelnik.

Zlatko Hasanbegović (Domovinski pokret) rekao je da imaju nekolicinu ozbiljnih kandidata koji mogu preuzeti upravljanje Zagrebom. Rekao je da će se on sam izjasniti kad stranka donese konačnu odluku.

– Zar mislite da ne bi bio dobar i legitiman kandidat, pitao je. Kazao je da će se i u ovoj kampanji kandidati nadmetati floskulama i programima koji su slični kao jajetu.

– Ključni temelj svakoga programa su ljudi, autentični pojedini. Grad Zagreb nije samo dom građana grada Zagreba već i hrvatska narodna metropola. Osoba koja želi biti gradonačelnik Zagreba mora biti osoba jasnog nacionalnog i političkog integriteta, gradonačelnik Zagreba nije komunalni redar, već simbolička figura sa snažnim političkim i moralnim autoritetom, rekao je.

– Zagreb ima mnoštvo stručnjaka, službenika i svi su oni zarobljenici jednog paralelnog sustava, onog što se već klišeizirano zove duboka država, iza koje su različiti privatni interesi, kojih je Bandić instrument.

– Mislim da birači to znaju, a u konačnici sve ima svoj rok trajanja, kazao je Hasanbegović dodajući da je Bandić nominalno čedo SDP-a te da je isključivo zbog HDZ-ovih ruku u poziciji moći.
    Nemam ništa protiv da mi Tomašević bude glavni komunalni redar, a Troskot glavni računovođa i knjigovođa ukoliko budem u poziciji moći. Vrlo rado ću ponuditi poziciju gospodinu Tomaševiću da kao istaknuti stručnjak za ekologiju i takozvani održivi razvoj, samo ne znam na kojem prirodoslovnom, matemtičkom fakultetu. Neću imati ništa protiv takvih stručnjaka koji su kao nevladini aktivisti, logično, bili u različitim parapolitičkim tijelima HDZ-a i SDP-a i to kao ravnatelj nečega što je prtenciozno nazvao Institut za političku ekologiju, pa nemojte me nasmijavati , istaknuo je Hasanbegović.
    https://narod.hr/hrvatska/hasanbegov...kot-racunovoda

od dreke ništa nisi mogao čuti. Postalo je kao sučeljavanja u Srbiji.

neslušljivo i Negledljivo. Koliko su se standardi srozali.

čak je protuHOS-ovac Troskot drečao i galamio.

Kaj drugo očekivati na Jutelu.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Hasanbegović opet imao show izgleda, ovaj put u Otvorenom, na temu novog gradonačelnika Zagreba. Veli da nema ništa protiv da mu Tomašević bude glavni komunalni redar, a Troskot glavni računovođa kad bude gradonačelnik.

https://narod.hr/hrvatska/hasanbegov...kot-racunovoda
    Hasanbegović je uskočio u emisiju umjesto Škore. Možda uskoči i u utrku za gradonačelnika.
    Nakon onog izdajničkog razlaza sa NHR-om nisam ljubitelj Hasanbegovića ali mislim da ima veće šanse u Zagrebu nego Škoro; ako ništa barem bi dizao živce Tomaševiću i sličnima.
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 12-02-2021 at 03:19
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Malo o "Institutu za političku ekologiju, udruzi kojoj je šef Tomašević:

Podsjetimo, portal Narod.hr je u seriji tekstova u rujnu prošle godine opširno analizirao poslovanje i djelovanje nevladine organizacije koja je sebe nazvala Institut za političku ekologiju (IPE), a čiji je suosnivač Tomislav Tomašević.

U analizi je zaključeno nekoliko stvari:

1. Riječ je o udruzi koja se u medijima predstavlja kao “Institut” čime neupućeni čitatelj stječe dojam da je riječ o organizaciji koja ima status javnog znanstvenog instituta.

2. Ovoj udruzi nije prioritet znanstveno djelovanje lobiranje za određene “oblike za demokratsku, političku i ekonomsku transformaciju društva”.

3. Udruga je nastala suradnjom četiri udruge povezane s Tomislavom Tomaševićem. Riječ je o inicijativi Pravu na grad (Tomašević predvodnik), udruzi Zelena akcija (Tomašević predsjednik), organizaciji Grupa 22 (Tomašević suosnivač) i zagrebačkom uredu njemačke zaklade Heinrich Böll Stiftung (Tomašević voditelj ureda).

4. Udruga svoje ciljeve želi ostvariti između ostaloga u suradnji sa “zelenim i lijevim političkim grupacijama”. Koalicija stranaka koju čine platforma Možemo, Nova ljevica, ORaH, Zagreb je naš!, Za grad i donedavno Radnička fronta identificira se kao zeleno-lijeva koalicija. Tomašević, koji je jedan od ključnih ljudi udruge IPE ujedno je i čelnik stranke Zagreb je naš te jedan od predstavnika koalicije s Možemo.

5. Nekoliko ključnih ljudi udruge IPE nalaze se u inicijativnom odboru platforme Možemo. To su Jelena Miloš koja je bila programska savjetnica IPE-a, Teodor Celakoski koji je bio član upravnog odbora IPE-a, Danijela Dolenec koja je bila predsjednica IPE-a i Dražen Šimleša koji je bio u akademskom savjetu IPE-a.

6. Od 12.195.529 kuna donacija u pet godina, njih čak 89%, odnosno 10.869.261 kuna pristiglo je inozemnih vlada i međunarodnih organizacija.

7. Udruga Institut za političku ekologiju je u pet godina uprihodila oko 12 milijuna kuna, a više od 8 milijuna je dobila samo od jedne njemačke političke zaklade – Heinrich Böll Stiftung.

9. Heinrich Böll Stiftung je politička zaklada njemačke radikalno lijeve Zelene stranke, a četiri glavna cilja su joj promoviranje ideje klimatskih promjena kreiranje politika u svrhu promocije takozvanih “LGBT prava” i “rodne demokracije” te aktivnosti vezanih uz “probleme migracije” kao posljedice glasi i klimatskih promjena.

10. Inicijativa otvorenog društva za Europu (OSIFE), europska podružnica Otvorenog društva, milijardera i samoprozvanog filantropa Georgea Sorosa je u razdoblju od 1.8.2016. do 31.12.2019. godine udruzi Institut za političku ekologiju (IPE) donirala oko 174.740 eura odnosno oko 1.300.000 kuna.

11. U organizaciji Tomaševićeve udruge te podršku Heinrich Böll Stiftunga, Zelene Europske Fondacije i Inicijative otvorenog društva za Europu Georgea Sorosa, 2016. se u Hrvatskoj održala peta Zelena akademija, program političkog obrazovanja na kojoj između ostaloga sudjeluju.

12. Na Zelenoj akademiji – programu političkog obrazovanja sudjelovali su između ostalih Dejan Jović, bivši glavni analitičar predsjednika RH Ive Josipovića te kandidat stranke srpske nacionalne manjine SDSS-a na europarlamentarnim izborima i Tin Gazivoda viši programski voditelj OSIFE-a i član Vijeća za nadzor sigurnosnih službi u Republici Hrvatskoj.

13. Tomislav Tomašević (suosnivač udruge) i Teodor Celakoski(bivši član uprave udruge) također se nalaze među osnivačima zaklade Solidarna.

14. Godine 2017. u Berlinu, na konferenciji o “Solidarnost protiv desnog ekstremizma u akciji: aktivistička i filantropska inovacija iz Hrvatske”, raspravu su vodile su zaklada Heinrich Böll te s platformom Možemo povezani zaklada Solidarna i udruga Institut za političku ekologiju.
    https://narod.hr/hrvatska/14-cinjeni...govic-spomenuo

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove