+ Odgovori na temu
Stranica 8 od 10 PrviPrvi ... 6 7 8 9 10 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 141/187

Tema: Događanja u Vukovaru i okolini

Ako je istina da su pjevali ono što su pjebali onda su budale. Spuštati se na srpsku tazinu i pjevati o klanju.

Da su Velikosrbi mogli ne bi im bolju "pjesmu" odabrali.

I kako de osjeća ju Srbi branitelji nakon toga. Nenad Gagić Predrag Mišić
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Pa je, ništa više od toga nisu, budale. To je navijački folklor. U Srbiji na svakoj tekmi se tak pjeva protiv Hrvata, Albanaca i Bošnjaka i nikome ništa.

Jedno je tribina, drugo je ovo. Osim toga pjesme o klanju ljudskih bića su odvratne.

Super ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Jedno je tribina, drugo je ovo. Osim toga pjesme o klanju ljudskih bića su odvratne.
    Kad san bija mulac bilo mi je napeto pivat svakakve pogrdne pisme na tribini o srbadiji... al šta iden zreliji, moran priznat da su i meni takve pisme postalne odbojne, odvratne.

Srićom, hrvatski navijači nemaju neki široki repertoar takve vrste, što mi je drago. Za razliku od srpskih navijača čiji repertoar obiluje morbidnim pjesmama o klanju i silovanju Hrvata.

Vidilo se u Domovinskom ratu koja je vojska hrabra i časna, a koja je nehumana razularena horda...

Navijaci ko navijaci, oni i visoke peci potpaljuju pa redaju purgere kao gorivo i tako dalje, imaju stvarno degenericne stihove.

Zar se nije kroz Borovo moglo skandirati Hrvatskoj, slaviti Bljesak, Oluju, onako da budes cist. Ovako samo dali goriva srpskoj bandi, oglasio se Vulin koji ujutro govori o srpskim zemljama i ujedinjenju jer kako moze Njemacka moze i Srbija, a popodne dobio priliku da on kao osudjuje.

pa te pjesme i jesu upućene određenim strukturama u hrvatskoj, i srbiji, koje su na vlasti plus tzv hordama obrijanih i neobrijanih četnika. sigurno da se neće klat normalne Srbe, nije ih se ni u NDH klalo nasuprot pričicama mladih i starih antifašista i Srba, i onih koji slave danas oslobođenje Rijeke, a nisu vlast promjenili od 1945, i onda pričaju da smo mi iz Like ili D.Zagore zatucani, stari moj vlast se promjenila gotovo svugdje, samo tamo gdje urbani jugoslaveni od 1945 caruju nije, toliko o zatucanosti, licmjerna govanca.

a ovu kanibalsku pjesmu pjevala je šačica ljudi na utakmici protiv Srbije, bio sam prisutan, i dobar dio tribine se uplašio te pjesme, ja sam je pjevao u čast Vulinu, jer nikad takve pjesme nisam doživljavao kao prijetnju cijelom narodu, već pojedincima u tom narodu, a Vulin je Srbin, kada bi poimence išli nabrajat Srbe koji su kao Vulin, koliko bi ih morali spomenut da otpjevamo pjesmu, zar nije onda jednostavnije reći jednostavno Srbi, i mislit upravo na te i takve ko Vulin ? čemu uvijek komplikacije, na kraju krajeva nigdje navijači nisu primjer civizliranog ponašanja, pa ne vidim zašto bi kod nas bili, vidjeli ste što su od manchestera napravili, vidjeli ste što su engelezi radili škotima i ircima stoljećima, što su turci napravili armencima, i dan danas se ne ispričavaju, ali da Hrvati se moraju Srbima Židovima i kome sve ne ispričat zbog Jasenovca, 4 godine tzv zločina, ovako da se razumjemo i da bude sve kristalno jasno, svi ovi što dans seru po fašistima, da je kojim slučajem churchil roosvelt ili staljin dobio po pički kao što je dobio hitler i musolini, identični ljudi identična ovčadija bi srala u čast fašista kontra antifašista, antifašizam bi bio iskonsko zlo identično fašizmu, da je pobjedila fašistička opcija, jer su ljudi ovčice koje uvijek bleje u čast pobjednika, oni nikada ne razmišljaju svojom glavom, niti kritički dovode u pitanje jednu i drugu stranu, već prihvaćaju samo onu koja je pobjedila, jer većini ovčica bitna je samo pobjeda a to što je taj pobjednik radio iste stvari kao i poraženi to nije bitno, jedino je to bitno ako su Hrvati u pitanju, onda obavezno treba navest da smo svi isto krivi, i da svi jednako dugujemo Bogu i narodu ispriku.

toliki je niz naroda, koji bi se trebali ispričavat za svoja zlodjela, prije hrvata, da im nema kraja, a ono zašto se nama stalno spominje NDH i Jasenovac, je to što smo bili na suprotnoj strani od amerike koja je primjer genocidne države, od engleske također genocidne države, od francuskih rasista koji su kolonizirali pola afrike, od ruskih predatora koji su se raširili do vladivostoka, i sada će nam takvi popovat o fašizmu, i govorit da moramo biti antifašisti jer su oni jelte antifašisti, e malo kurce. meni neće sigurno, a plenkovića i milanovića neka si uzmu, od njih govana ni ne očekujem drugačije istupe od ovih koje i imaju. uostalom takve ko ta dvojica, ni ne smatram hrvatima, kao ni ove opjevane antifašiste, prije govnima nego hrvatima.

a što se tiče povijesti, znam je bolje i temeljitije od 80 posto ovog zaglupljenog naroda, stoga me neće prevesti žednog preko vode do zatvora, jer ipak ja želim da budem slobodan, a po mogućnosti ako mogu da i svoj narod dovedem do te slobode. dakle želim biti ko pojedinac slobodan, plus dovest i kolektiv kojem pripadam, a to je Hrvatska do te slobode koju su nam upravo ovi na vlasti otuđili, i zatrli svojim politikanstvom i pričama o jasenovcu, koji stoji ko batić iznad naše glave da nas podsjeti valjda zašto nije dobro da imamo državu, jer kad god mi imamo državu, napravimo Jasenovac zar ne ? nije li upravo to poanta ovih njihovih komemoracija, neka turke odvedeu u armeniju na komemoraciju, ili neka šugava usrana amerika vrati Texas Meksiku, ej dečki pa to je antifašizam vi ste humanisti, pa dajte pokažtie to svoje humano srce na svom primjeru, bagro jedna meni su našli štoseve prodavat, kako ga ne prodajete Turcima nećete ni meni, moji su bili hajdučija.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Treba li su skandirati aboliciji i mirnoj reintegraciji, a refren neka bude erdutski sporazum.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Nemoj zezat da je to odvratno?! Prvi glas. Ali dajte dođite sebi...Mislim, nemojte da vas Pupovac kondicionira. Zna se kome su pjevali, čedama iz Borova Sela, koji i dan danas ruše spomenik našim poginulim policajcima, ubojicama koji i dan danas žive po Vukovaru, zločincima i njihovom atamanu Pupovcu koji je Vučićeva desna ruka. Poruka je jasna. Ne će te!

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Nemoj zezat da je to odvratno?! Prvi glas. Ali dajte dođite sebi...Mislim, nemojte da vas Pupovac kondicionira. Zna se kome su pjevali, čedama iz Borova Sela, koji i dan danas ruše spomenik našim poginulim policajcima, ubojicama koji i dan danas žive po Vukovaru, zločincima i njihovom atamanu Pupovcu koji je Vučićeva desna ruka. Poruka je jasna. Ne će te!
    Ne da mi se to slušati, ali mislim kako znam na što bi to moglo ličiti. Ovo mi izgleda kao uradak korisnih idiota. Oni bi nešto klali? Nisi zadovoljan politikom? Idu izbori organizirajte se i glasajte PROTIV takve politike. Animirajte rodbinu i susjede. Izborite se za opciju koja će prestati financirati manjine i "kulturu", mijenjati suce i istražitelje, pokrenuti industriju, demografiju, zaustaviti ilegalne imigrante..... Kopirati Orbana... Ovo u Borovu Selu je kontraproduktivno i kretenski.
    Pred zadnje parlamentarne izbore, jedan kandidat daje (valjda predizbornu) izjavu u kojoj brani budale koje su napravile zastavu na kojoj piše (između ostalog) kako bi oni silovali djecu (kao pedofili?). Nije dao svoj plan, program, viziju, nego je rekao što je rekao. Nije ušao u Sabor.

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Tako je, na izborima mjenjajte vlast, a poslije potražite djeda božićnjaka i onog svizca, on uvijek ima dobru čokoladu.

Sta su postigli ovime, njih ce pohapsiti, gamad dobila jos materijala da nasrce na Hrvate, ovakvim stvarima se samo daje goriva jugo bandi da se zabrane HOS zastave i ostalo sto zele uraditi.

Bas su se cetnici uzrujali, da ne kazem uplasili, koga i cega. Mozes misliti. Oni sjede u HR vladi i samo ce korist iz ovoga izvuci.

Oni se ruse na drugi nacin, a ovo glupiranje po ulici ne donosi nista, ali bas nista. To je rangu onih idiotskih okupljanja crnokosuljasa koje stanoviti anonimus redovito okuplja po Jelacic placu, koje ne donose nista konkretno hrvatskoj opciji a koriste samo jugobandi da mogu nastaviti sa svojom bolesnom retorikom o "ustasizaciji".

Prvo ih srusi, oslobodi Hrvatsku crvene bande, pa onda brate paradiraj ulicama. Postoji neki redosljed stvari.

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Tko će koga rušiti i kako? Na izborima?

Ne znam kako, ali ovako nece svakako.

Nekad treba biti i mudar, malo.

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    I dostojanstven,jer što reći ljudi, naši gospodari. Jer ovo ide na ruku pupiju i hdz, sad neće nikad kazniti četnike,a baš se digla masa, nešto se pokrenulo.

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Tko će koga rušiti i kako? Na izborima?
    Izaći ćete na izbore? Ili čekate revoluciju? I onda malo suda, malo APIS-a, pa i 16% bude sasvim dovoljno. Ako zbog bunta, ne izađete, Plenković i ekipa pasti će u depresiju.

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Ja izlazim na izbore, ali to ih ne čini ništa manje uzaludnim, a to što sam svjestan uzaludnosti mene ne čini ništa manje glupim.

A hoće li ih srušitu pjesmama o klanju. Jel to nešto za ponos. Ako su pjevali. I jel bi "hrvatska mati" htjela da ju se spominje u vezi klanja.

O čemu ti pričaš. I Grunf. Misliš da si sve objasnio jednom rečenicom. Mi kao eto ne znamo o čemu se radi. Pali smo s Marsa. Mogli su pjevati Čavoglave, mogli su pjevati "kninsku kraljicu" mogli su na kraju krajeva pjevati HOS ovu himnu, moćna je. Mogli su pjevati ustašku koračnicu, ni u njoj se ne spominje klanje. Sve su mogli samo ne pjevati o klanju. Pa će reći ovi koji ne znaju, evo ovi pjevaju istu stvar kao oni četnici s poznate snimke koja je obišla svijet laf je pafao Vukovar. Pa pni su isti reći će.

Bolje nek se organiziraju da im Delije i Grobari ne prave nered i ne prebijaju ih po Vukovaru i okolici nego što pjevaju odvratne katilske pjesme.

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Tko su ti koji će nešto reći i zašto je njihovo mišljenje važno? Možda su mogli na piće sa zokijem ili pod plenkijeve skute, a ne biti navijači ali eto. Oni otpjevali glupu pjesmice i završili u zatvoru, a neki ostali dostojanstveni dok ne legne lova na račun udruge.

Uvijek ali uvijek se uzimaju krajnosti. Ili si Plenkyjev ili si netko koji pjeva o hrvatskoj mati i klanju Srba. Između ne može ništa postojat. Ništa jednostavno između toga nema. Samo su te dvije opcije u igri.

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Tko su ti koji će nešto reći i zašto je njihovo mišljenje važno? Možda su mogli na piće sa zokijem ili pod plenkijeve skute, a ne biti navijači ali eto. Oni otpjevali glupu pjesmice i završili u zatvoru, a neki ostali dostojanstveni dok ne legne lova na račun udruge.
    Umjesto budalaštine koju su izveli, Vi im kao alternativu nudite novu budalaštinu. Mogli su (i mogu) svašta bolje. Od vikanja ZDS-a, pa do toga da animiraju mlade koji će za sobom na izbore povući starije i demontirati HDZ-SDSS družinu iz Vukovara. A ne opet 4 godine kukumakati o silovateljima, zločincima, uhljebima....

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove