+ Odgovori na temu
Stranica 9 od 9 PrviPrvi ... 7 8 9
Prikaz rezultata str. 161/178

Tema: Događanja u Vukovaru i okolini

Da su izišli na ulice četničke utvrde sa Hos ovskom zastavom i vikali ZDS reko bi , svaka čast, pokazali su bunt. Sto stvari su mogli samo ne ovu.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    ZDS je poziv na klanje, barem tako kažu oni čije je mišljenje važno Hrvatima.

Postovi prebačeni na odgovarajuću temu jer s onom nemaju direktne veze

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    ZDS je poziv na klanje, barem tako kažu oni čije je mišljenje važno Hrvatima.
    Nije važno nama ovdje a i još mnogima. Zašto koristiš argument jugoleftarda. Njima to je ali mi se ne povodimo za njima i to nije isto.

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Umjesto budalaštine koju su izveli, Vi im kao alternativu nudite novu budalaštinu. Mogli su (i mogu) svašta bolje. Od vikanja ZDS-a, pa do toga da animiraju mlade koji će za sobom na izbore povući starije i demontirati HDZ-SDSS družinu iz Vukovara. A ne opet 4 godine kukumakati o silovateljima, zločincima, uhljebima....
    To nije moja budalaštine nego realnost, to je dostojanstvena hrvatska, ona koja ne pjeva o klanju, ona koja kuka o zločinima i zločinci a, ona koja traži zaštitu od države.

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    A sto više reći neo Bog i Hrvat! Za dom, spremni!

Laku noć lijepa njihova!

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    To nije moja budalaštine nego realnost, to je dostojanstvena hrvatska, ona koja ne pjeva o klanju, ona koja kuka o zločinima i zločinci a, ona koja traži zaštitu od države.
    Nudite dvije loše krajnosti, a postoji više alternativa. Dostojanstvena Hrvatska nije uopće otišla u Borovo Selo, ali ova Hrvatska koja je otišla trebala je biti pametnija. Možda drugi put?!

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    A hoće li ih srušitu pjesmama o klanju. Jel to nešto za ponos. Ako su pjevali. I jel bi "hrvatska mati" htjela da ju se spominje u vezi klanja.

O čemu ti pričaš. I Grunf. Misliš da si sve objasnio jednom rečenicom. Mi kao eto ne znamo o čemu se radi. Pali smo s Marsa. Mogli su pjevati Čavoglave, mogli su pjevati "kninsku kraljicu" mogli su na kraju krajeva pjevati HOS ovu himnu, moćna je. Mogli su pjevati ustašku koračnicu, ni u njoj se ne spominje klanje. Sve su mogli samo ne pjevati o klanju. Pa će reći ovi koji ne znaju, evo ovi pjevaju istu stvar kao oni četnici s poznate snimke koja je obišla svijet laf je pafao Vukovar. Pa pni su isti reći će.

Bolje nek se organiziraju da im Delije i Grobari ne prave nered i ne prebijaju ih po Vukovaru i okolici nego što pjevaju odvratne katilske pjesme.
    Pričao sam napamet, ali sam pogodio. Evo i potvrda. Mogli su na četničke provokacije odgovoriti sa Stop the war. Ili Imagine all the people.

Neslužbeno nam je potvrđeno da je incidente, prvi započeo mladi navijač ‘Zvezde’, dvadesetogodišnji Miloš Mirić, koji je u noći sa subote na nedjelju, 01. na 02. svibnja, nakon što su Borovo Selo napustili pripadnici BBB-a, kod svježe oslikanog murala i spomenika palim hrvatskim redarstvenicima puštao i pjevao četničke pjesme, uključujući i one ‘Baje Malog Knindže’. Policija ga je uhitila i protiv njega je, navodno, podignuta tek prekršajna prijava, a mladići koji su ujutro, kao odgovor na provokaciju, skandirali nešto drugo, što je također okarakterizirano kao neprimjereno, zaradili su – kaznene prijave.

Val incidenata, prema tvrdnjama naših izvora u Vukovaru, pokrenuo je načelnik ‘Opštine Borovo’, Pupovčev SDSS-ovac Zdravko Baćanović. U subotu, 01. svibnja, na službenom općinskom facebook profilu napao je pripadnike BBB-a, zbog toga što su odlučili napraviti mural u čast dvanaestorice pobijenih hrvatskih redarstvenika”.
    Narod.hr

Uopce nije poanta tko je prvi poceo i sta je poceo, ovdje svi znamo da su srbi ti koji provociraju u vecini slucajeva uostalom znamo sve, spomenici cetnicima stoje kako stoje pocinitelji zlocina slobodno secu Vukovarom itd, ali sta si dobio ovime sto su oni uradili pjevajuci kako ce klati Srbe? hoce li ih klati? nece, ali ce sad kunto i panto osudjivati "ustasenje" po Borovu, opet ce ovi ispasti zrtve jer su mediji jedva docekali i opet ce kao i tisucu puta ranije, o stvarnim dogadjajima pisati dva portala a svi ostali ce kmecati o ustasenju i nuznosti sankcija.

Sta su dobili konkretno, eto interesira me, sta je postignuto ovim. Cak se ni srbi nisu uplasili, kako rekoh i zasto bi. Nece njih nitko klati.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Pričao sam napamet, ali sam pogodio. Evo i potvrda. Mogli su na četničke provokacije odgovoriti sa Stop the war. Ili Imagine all the people.

Narod.hr
    Eto vidiš. Delija im cijelu noć pušta četničke pjesme ko da je usred Stare Pazove.

Znači trebali su pjevati " Oj hrvatska mati, Baja ovdje neće pjevati"

Tribali su pivat hrvatska mati četnike čemo klati i vuk sit i ovce na broju. Ovako če popit krivične prijave.

https://www.rtl.hr/vijesti-hr/novost...nika-iz-knina/
    Posljednje uređivanje od 1981 : 04-05-2021 at 14:38
    Torcida old school... 150/200

Neka logika govori da su trebali otici do groblja i demolirati mauzolej cetnickog neplivaca Soskocanina. Pa da vidim tko bi se usudio to osuduti u medijima.

Super ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Neka logika govori da su trebali otici do groblja i demolirati mauzolej cetnickog neplivaca Soskocanina. Pa da vidim tko bi se usudio to osuduti u medijima.
    Zanimljiva ideja. Pogađaš u srž.
    Nema ništa od pjevanja glupavih pjesmica.

A ovo bi stvarno odzvonilo i napravilo pompu, ako se već želi nešto poduzet.

Osudilo bi se to u medijima itekako. Zato jer je na groblju. Da je to neki spomenik van groblja, to je druga stvar. Ima gorih stvari od Šoškočaninovog mauzoleja. Ako je stvarno taj dripac cijelu noć ili dan puštao onog Baju pitanje je što tade vukovarski Hrvati? Što rade vukovarski BBB. Ili Torcida. Što radi Penava. Što nije to onemogućio i sazvao presicu.

Super ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Osudilo bi se to u medijima itekako. Zato jer je na groblju. Da je to neki spomenik van groblja, to je druga stvar. Ima gorih stvari od Šoškočaninovog mauzoleja. Ako je stvarno taj dripac cijelu noć ili dan puštao onog Baju pitanje je što tade vukovarski Hrvati? Što rade vukovarski BBB. Ili Torcida. Što radi Penava. Što nije to onemogućio i sazvao presicu.
    Osudilo bi se, al bar bi čin ima neku podlogu za razliku od ovog nekidan.
    Ja mislin i da dio ljudi uopće nema pojma za mauzolej tog čede, tako da ako ništa drugo, bar bi se informira dio građana u kakvom je stanju država kad postoji nešto tako u gradu koji je najviše propatija u Domovinskom ratu.

Ne znam što rade navijači, policiju neću ni spominjat jer radi po zapovijedi određenih ljudi, al iman osjećaj da je situacija u Borovu ka 91e. Srbi se očito osjećaju jako i zaštićeno kad se tako bahate.

svijet je općenito otišo u kurac, to se najbolje vidi po razorenim obiteljima, a od obitelji sve počinje, svako društvo kreće od obitelji, a malo koja je normalna i cijelovita, koliko je danas samo razvoda brakova to ti najbolje govori koliko su ugrožene prave vrijednosti društva, a ne ove njihove izmišljenje lažne i manipulativne za dnevno političke potrebe pojedinaca, koji dok seru po mržnji praktički od nje jako unosno i lijepo žive, a o tome da su i sami izvor mržnje, i da sami mrze tek o tome neću. likovi koji sve neistomišljenike nazivaju seljačinama i primitivcima, samo zato jer ne misle kao oni, ne samo o ovome u Vukovaru već bilo čemu, su itekako skloni mržnji, ali kada oni mrze onda je to regularna mržnja, samo zato jer je nije osudila službena politika policija nije provela represiju, i mediji nisu o tome kokodakali ko neviđenom krimenu, pa onda mora da to nije krimen jer eto nitko nije ništa poduzeo protiv toga, a upravo to nepoduzimanje govori puno o tome da je sve ovo što se događa farsa i obična manipulacija, da je njima stvarno stalo do suzbijanja mržnje, i normalnih odnosa ljudi, za početak iskopali bi sve one partizanske kosturnice po hrvatskoj bosni sloveniji, pa bi onda išli na osudu svih zločina bez ideološkog predznaka, pa bi onda rekli da je Bleiburg isto što i Jasenovac, ako ne i gore, jer je neupitno veći broj ljudi stradao na križnom putu i Bleiburgu, nego u Jasenovcu, ali takvima koji "NE MRZE" to nije zločin, i po takvima ovi su zaslužili to što su doživjeli, a onda će se takvi zgražat kad im netko bude pod prozorom pjevao o klanju, samo se čudite i zgražajte. sve je to kolo koje se okreće, a Boga mi stati neće, i Stepinac je o tome pričao zlo rađa zlo, a oni misle da će svoje zlo amnestirat, a tuđe apostrofirat, i onda kada se dogodi bunt protiv te gamadi, onda je kao problem taj bunt, a nisu problem oni koji negiraju neke stvari već godinama, i siju mržnju već godinama, a onda bi kao spriječavali mržnju onih koji im ideološki nisu bliski, e hoćete kurca. nećete razbojnici, eno vam mamić tamo luduje po bosni idite njega spriječit, a Hrvate pustite na miru, dosta ste nam mozak trovali o tome da mrzimo i ubijamo, a ako i mrziimo i ubijamo hvala bogu mrzimo i ubijamo u svojoj zemlji, a ne u tuđoj kao vama draga genocidna amerika, genocidna francuska, genocidna engleska, genocidna rusija, genocidna njemačka, jel vam trebam još spomenut koju naprednu zemlju koja ubija po svijetu, i nitko o tome ni glasa nije pustio ali zato ako Hrvat učepi nekog na tlu svoje zemlje, to je svijetski a ne lokalni problem, samo nastavite mitomani, serem se na vas i vašu mitomaniju.

naravno ne mislim na vas na forumu ovdje, ovo govorim za ove globaliste internacionaliste i domaće izrode, koji se igraju svijetskih vrlina, i njeguju tekovine ovih genocidnih manijaka koji bi nas učili da smo fašisti i nacisti, jer smo eto svoju zemlju oslobodili. a kao nismo imali pravo na to, dok nam oni ne daju zeleno svijetlo, da smo njih čekali državu nikad ne bi imali, i tu i je odgovor zašto su ustaše bile s fašistima, zato jer ustaše nisu imale vremena čekat te genocidne idiote iz amerike i zapadne europe, da se bilo kome od nas u hrvatskoj smiluju i daju nam slobodu, uostalom sloboda se ne dobiva kao poklon, nego kao nagrada nakon žrtve, zato smo i imali domovinski rat i morali smo ginut da bi je imali, kao i državu. državu imamo, ali slobodu nemamo, upravo zbog ovih koji tobože "NE MRZE", i koji su proveli čitave svoje živote boreći se "protiv mržnje", uglavnom nas Hrvata. kao da je nas miljardu ko kineza, pa je to svijetski problem, pa da svih 4 miliona hrvata mrzi cijeli svijet, a ne Srbe, to ne bi trebao biti svijetski problem, čak ni lokalni jer je nas premalo, a oni halabuče o tome ko da smo mi Njemačka 1941 koja je sposobna pokorit niz naroda i država lakoćom. i još za bonus mrzimo sve, mediji i političari svih političkih opcija su rak rana, i zloćudni tumor koji uništava ovaj narod i državu. to je sve najobičnija propaganda, i njihovo maltretiranje ovog naroda, a počelo je s mitomanijom o Jasenovcu i NDH u vrijeme SFRJ, i to traje već skoro 100 godina.

u hrvatskoj većih mrzitelja od ljevičara, urbanih naprednih humanih nema, dakle jugoslavenčine su u hrvatskoj mrzitelji broj jedan, onda idu četnici, a onda ustaše i nacionalisti, dakle mi smo na 3 mjestu, kad ste čuli da oni sebe osuđuju za mržnju ?

pa nisam lud, da ću onda ja naše ili sebe osuđivat za mržnju, kada dotična bagra to ne radi u svom vlastitom slučaju.

bitno da je Titek bio ugledni gost kod Nixona, i da je nadživio Staljina, i sve one hrvate koje je pobio, a kojih je brojčano bilo malo više od onih koje su pobili fašisti, možda će to nekom dalmatincu ili riječanu ružno zvučat, ali to je lako dokaziva činjenica. više je Tito pobio Hrvata, nego su ih pobili fašisti, a to što antife drkaju kurac na svog idola mene isto boli kurac, kao i njih za Bleiburg, ali to što ih boli kurac, ne znači da na Bleiburgu odnosno križnom putu, broj žratava posebno nevinih nije bio puno veći nego u Jasenovcu, plus brojčano vjerojatno duplo veći. i žrtve su pogađate uglavnom bili Hrvati, ali Tito je kralj, dao mi je šniclu za Božić i čevape za 1 maj, živio drug Tito. takvi praznoglavci, i ne mogu ni biti ništa drugo nego marksisti i komunisti, te ovce uglavnom i jesu lijevo orijentirani a nastupaju kao da su jako pametni, i da su svi koji ne misle tako napredno kao oni seljačine i fašisti. a zapravo je prije obratno, oni mi puno više liče na seljačine, a komunisti su dokazano gori od fašista jer kada oni počnu pročišćavat društvo od "neprijateljskih elemenata" tome kraja nema dok god ne padnu s vlasti.

tako da, ljudi trpe jer su osuđeni na trpljenje, ali nakon niza godina trpljenja dogodi se Borovo, dogodi se marš u crnoj robi, a mi Hrvati putujemo k slobodi. žao mi je jedino Milanovića i Plenkovića, što nisu imali priliku napustit Hrvatsku s onima koji su je 1995 napustili, i svi njihovi istomišljenici, meni je recimo to puno gore od toga da netko mrzi nekoga. jer ne mrze svi neopravdano, neki mrze i s konkretnim razlogom. Torcida govori da ima neke šurikene, i da kada oni krenu da oni gaze sve, kao gazi kreni idu šurikeni, oni će bolje znat o čemu je riječ.

a što se tiče ovoga, samo ću reći da me one priče o loženju purgera na poljudu nisu nikad toliko intrigirale, a onda se zbog ovakog skandiranja radi drama, a što tek reć kada te netko želi ispeć ko janje ? ili kad se sjetim koliko su naših, znali ovi pobit u ratu nabijanjem na kolce i ražnjeve, i sada je kao problem što im se verbalno prijeti, pa bolje da mi njima prijetimo, možda ipak budu malo oprezniji. ali s obzirom kakva nam je vlast, neće oni biti oprezni jer vide da nas vode govna koja pokrivaju svoju guzicu, a ne guzicu naroda. tako da, onda sve ostaje na ovima što u crnom marširaju ka slobodi. za to je kriva vlast, a ne crni. a navijači ko navijači uvijek se mrze, i tuku, ovo je najobičniji incident i 1990ih je u Vukovaru bilo sto puta gore, samo što nije bilo masovnog interneta i medijskog kukulekanja soroševih gnjida, pa nisu informacije dolazile tako brzo, recimo prije bi trebalo tjedan dana da se to sazna, pa bi onda svi rekli ah to je bilo prije tjedan dana, vijest nije napeta, ako nije prenesena momentalno, tako da su soroševe gnjide otkrile način kako ljude držat budnima i uspaljenima, čim Crnac u Vukovaru skvikne protiv Srba, oni skviknu istog momenta po svojim naslovnicama, dakle u Vukovaru u 10-35 se netko najebe majke Srbima, ovi već u 10-45 prenose kako je netko jebo majku Srbima. eto, i onda misle da će mene upecat na te fore, pa da će me valjda raznježit, da ću suzu za njima pustit, zajebali su se. nisam nježan tip, i volim kada čizma gazi, i kada vritnjak odrađuje svoj dio posla.

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Nudite dvije loše krajnosti, a postoji više alternativa. Dostojanstvena Hrvatska nije uopće otišla u Borovo Selo, ali ova Hrvatska koja je otišla trebala je biti pametnija. Možda drugi put?!
    Dostojanstvena hrvatska je bila tamo. Polagali su vijence sa svojim državnim vrhom i pozivali na zajedništvo. A kasnije osudili "govor mržnje" navijača i kukali kako četničku spomenici još stoje i zločinci su na slobodi.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove