+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 2 3 4
Prikaz rezultata str. 61/69

Tema: Ufc

Super ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Grunfe, neke od najvećih zvijezda UFC-a , dakle oni koji in donose najveću zaradu su pale na doping testu. Spominješ Overeema? Pa taman kad je triba postat superzvijezda, kad je zaustavio Lesnara, pao je na doping testu! To je taman vrijeme kad su počela ova random i učestala testiranja zbog kojih je praktički nemoguće bit na dopingu.

Zatim se Lesnar vraća protiv Hunta, donosi veliku zaradu UFCu i pada na doping testu. Kasnije su pokušali napravit megafight Lesnara i Cormiera, kad je potonji Stipu nokautirao. Nisu mogli jer je Lesnar triba pola godine bit testiran. Zatim pad Jona Jonesa 2 puta na doping testu... ako UFC ne može zaštitit najveće zvijezde, tj. one koje in donose najveću lovu, šta bi štitia Ngannoua? Pa skoro pa su ga se i tili riješit nakon poraza protiv Stipe i one sramotne izvedbe protiv Lewisa, ali se on izvuka nokautiravši Blaydesa.

Inkvizitore steroidi povećavaju snagu i mišiće. Najviše padova na doping testovima na Olimpijadi upravo imaju sportaši olimpijskog dizanja utega, sporta koji zahtijeva najveću snagu od svih olimpijskih sportova. Ne bi uzimali steroide da ih ne čine jačima.
    Grunfe nije nužno da je Lebron na kemiji, pa čovik je jedan od najvećih atleta na svitu. Jednostavno prirodna selekcija, u vrhunskom sportu uspijevaju oni najtalentiraniji.

Da se vratim na Stipu i meč, dakle prva runda je bila katastrofa, nešto slično ka prva runda protiv Cormiera u drugom meču. Prvo je primio desni direkt/kroše koji bi uspavao većinu boraca, nakon toga ide na rušenje dok je ovaj svjež?? Ni u prvom meču ga nije prva 2 - 3 puta uspija srušit dok je ovaj bija svjež! I to rušenje odradi skroz krivo na šta je i Chael Sonnen ukaza. Preživia je opet šta većina ne bi, i izdržao dosta udaraca od Ngannoua. Nakon toga je dobio nogu u glavu, i opet izdržao. Strašna izdržljivost.
    Znači gubu prvu rundu uvjerljivo. Izgledao je letargično i usporeno, gdje su nestale one prekrasne eskivaže iz prvog meča??

Ali, unatoč lošoj izvedbi, meni je optimizam skočia jer je izdrža prvu rundu, Ngannou se već malo uspuhao.

U drugoj rundi ga Ngannou ruši onin zamaskiranin direkton, opet jer Stipe ne miče glavu nikako za razliku od prvog meča gdje je pokazao odlične eskivaže, ali Stipe i to preživljava, nevjerojatno! I još ga odlično pogodi desnim direktom u kontri dok je ovaj u naletu i malkice ga uzdrma! Odlično, okreće meč u svoju korist praktički! Je li pretjerujen?? Pa mislin da ne! Zašto?
    Zato jer je Ngannou pogodia dosta udaraca koje bi uspavale praktički sve ostale borce a Stipe i dalje stoji i još mu vraća! Znači, to djeluje na psihu i ako čovjek koji je na glasu ka najubojitiji borac svih vremena ne nokautira svog protivnika unatoč tolikim pogocima, on gubi samopouzdanje! I još se zapuhao očigledno!

I taman kad je Stipe u tom trenutku trebao ići na rušenje kad je zaustavio Ngannou u napadu i malkice ga stresao ili iskoristit priliku da konsolidira redove, i da nastavlja se kretat i pokuša kontrirat ovog u stojci, on ka naivni mladić, a ne iskusni šampion, nažalost se zalijeće i prima teški nokaut.
    Znači unatoč svim greškama šta je učinija, i lošoj izvedbi, a zahvaljujući svojoj legendarnoj izdržljivosti, virujen da je drugačije postupija u trenutku kad je zaustavio i stresao Ngannoua, da bi se situacija u oktagonu počela okrićat u njegovu korist!
    Nažalost, šta je tu je.

Fala Stipe na svim trenucima radosti šta si nan priuštija! Najveći si teškaš slobodne borbe svih vremena
    Posljednje uređivanje od philly : 30-03-2021 at 06:32

Stipe ima šanse odradit još 1 do max 2 borbe, ako dobije obadvije ide s pojasom u mirovinu, ako dobije jednu, drugu za naslov izgubi zna da je napravio sve što je mogo da ode ko pobjednik u mirovinu.

a s druge strane, ne mogu se otet dojmu koliko bi sjebo Danu nebijelca, kada bi uzeo još jedanput naslov i otišo u mirovinu s Daninim trofejom i kiselim osmjehom dotičnog, u biti to bi bila najbolja satisfakcija za sve što mu je UFC radio godinama kao dokazanom šampionu ove borbe.

znači nije tu samo u pitanju lova, već i ovo što sam rekao, jebeš pare, nikad ne bih uzeo milion eura i otišo u mirovinu s porazom. zašto ne probat još jednom uzet naslov ? mislim što može izgubit, a da već nije izgubio ?

priče o tome da će ga Francis ubit i slično su smješne, ko broj jedan većina boraca i Filopović je već milion puta reko da na ekranu to sve djeluje puno užasnije nego što realno je. i s druge strane, naravno da je bilo slučajeva di su neki preminuli od posljedica borbe, u boksu recimo ali to je zato jer boks ima puno deblje jače rukavice, recimo da u MMA koriste takve rukavice, i ja bih se bojo za Stipu i mislio da ovaj ima šanse da ga ubije ako ga pogodi čisto i jako. ali ovako, ni u ludilu ne vidim to ko scenarij, em ga ovaj nikad neće pogodit tako čisto, em rukavice u boksu i ove u MMA su nebo zemlja u pogledu razornosti udaraca. zato i cijenim boksače, jer ne mora nitko u boksu pretjerano jako udarat, dovoljno da je precizan s onim rukavicama ti radi finu štetu na mozgu i glavi.

ali po meni, Stipe je taj koji mora odlučit što dalje ? ako nema goriva u njemu, a u ovoj borbi je djelovo da je mislima negdje drugdje, i da je osto bez goriva, onda se mirovina čini najrazumnije riješenje, u slučaju da misli da može otić kao pobjednik i da može odradit još dvije teške ali izvedive borbe, zašto ne probat ? ne kužim skepticizam, ako Gonzaga onomad nije ubio Mirka, i još ga je Mirko fino napenalio na uzvratu, što bi se to Stipe bojo opet ući u ring s ovim, samo zato jer jako udara ? kao da Stipe jako ne udara, Stipi je problem bio kardinalni već prije same borbe što je bio previše lagan za ovakvu borbu, on je za ovu borbu morao biti osjetno teži. 7-8 kg razlike je puno, a 15 je praktički druga kategorija, on je izgledo ko poluteškaš u ovoj borbi na spram Francisa koji je bio na max težini. i to bez sala, samo mišići i možda koja nedozvoljena supstanca, ali nije to razlog poraza, jer ako ga je dobio u prvoj mogo je i u ovoj, samo da je pristup bio isti, i priprema za borbu ne ista, već i bolja, jer je morala biti bolja s obzirom da je Francis ipak i napredovao nešto u posljednje 3 godine, i toga je Stipe i njegov tim morao biit svijestan, i tako se pripremit za ovu borbu, ja vidim da nisu, i oni sigurno sada znaju da su zajebali s procijenom, jer kada izgubiš izgubio si prije svega zbog vlastitih propusta, a ne zbog tuđih velebnih pomaka. Francis je bio strpljiviji, je bio jači istreniraniji, popravio obranu od hrvanja itd itd, nešto precizniji, ali opet nije to razlog poraza, i onakvog na oko teškog KO Stipe, prvenstveno je njegov tim i on sam usrao motku, a iako ne govori puno siguran sam da je toga jako dobro svijestan, jer onaj prizor koliko je bio utučen nakon borbe prilikom dizanja ruku pobjednika, najbolje govori sve. to je trenutak, kada je Stipe prvi put vidno djelovo kao netko tko očajava nakon borbe, a ne očajava se ako nisi svijestan nekih svojih propusta, jer ako si ti napravio sve što treba da dobiješ pa izgubio, čemu onda očaj i govor tjela kao da je duša iz njega otišla ? nije to samo zato jer te netko izbatinao, i ja sam znao bit izbatinan, ali me nikad to nije tako duhovno slomilo kako je ovo slomilo Stipu, prema tome svijest o propustima postoji ali će on i njegov tim to vjerojatno analizirat tek kada se oporavi, a onda i odlučit dal ima smisla nastavit dalje ?

po meni ima, ali opet sve je na Stipi. ja uvijek kažem, zašto bi čovjek odustao zbog jednog poraza, i zato što ima 38 godina, prošla su vremena kada si s 40 u slobodnoj borbi bio starac, Cormier je u prvoj borbi protiv Stipe čak i drugoj djelovo brutalno dobro, a imao je preko 40. danas postoji prehrana i sto drugih načina, kako se produljuje vijek trajanja borca, i sada bi se Stipe trebao zbog jednog poraza umirovit, onda se trebo umirovit i nakon KO Cormiera, iskreno meni je onaj KO djelovo opakije po Stipu nego ovaj od Francisa, čišće i iz veće blizine ga je Cormier pogodio čisto s puno snage. a jedina razlika je ta, što je Francis maljem još jednom opalio kad je ovaj bio na zemlji, ali i Cormier je još par puta zveknuo Stipu nakon tog lijevog uperkata, očito STIPE ima problem s time i to mu je sada vidna mana, ne predosjeća taj udarac, em ga fintiraju em ga s njime već dva puta ruše na pod i završavaju, dakle na tome treba radit. nije to SF, da se ne može, već je on naviko kroz čitavu karijeru hodat s bradom na izvolite, a to si više ne može priuštit, posebno ne nakon toliko godina, i toliko ratova iza sebe.

ja Stipi želim sve najbolje, i reko sam mu na instagramu, da jedan poraz ne mjenja sve ono dobro što je napravio u ovom sportu, i ono dobro što je napravio za druge ko vatrogasac i čovjek, i da ne može razočarat nikoga, a kamoli Clevaland i Hrvatsku, kada je toliko dobroga donjeo svom rodnom gradu, i svim Hrvatima u svijetu, nitko nije predstavljao Hrvate bolje od njega, prema tome zašto biti utučen i nakon jednog bolnog poraza očajavat i mislit kako ništa nije bilo dobro ?

naravno da ovakvi porazi bole, ali pravi šampioni, uvijek nađu način da se dignu iz pepela i poput feniksa još jednom pokažu srce šampiona, i to je ono zašto ja želim da Stipe nastavi i da ne ode pognute glave, već da poput feniksa još jednom zasja prije zaslužene mirovine, a znam da to može, samo je pitanje dal on vjeruje da može i još važnije dal ima volje da pokaže da može ??? on sam će dati odgovor na to pitanje, u idućih godinu dana.

Dojma sam da su masmediji jedva docekali da sa trona spadne dosadni bijeli covjek, znamo da je Dana vec duze vrijeme ljut jer nitko Miocica nije skinuo sa trona, a sad je ovaj mungos "nepobjediv, zvijer, tko mu smije na crtu stati" kao da su mediji otcepili dolaskom novog prvaka koji je prvak tek dva tri dana a vec je o njemu napisano vise nego o Miocicu tijekom cijele karijere nositelja pojasa.

Citiraj Prvotno napisano od philly Vidi poruku
    Grunfe, neke od najvećih zvijezda UFC-a , dakle oni koji in donose najveću zaradu su pale na doping testu. Spominješ Overeema? Pa taman kad je triba postat superzvijezda, kad je zaustavio Lesnara, pao je na doping testu! To je taman vrijeme kad su počela ova random i učestala testiranja zbog kojih je praktički nemoguće bit na dopingu.

Zatim se Lesnar vraća protiv Hunta, donosi veliku zaradu UFCu i pada na doping testu. Kasnije su pokušali napravit megafight Lesnara i Cormiera, kad je potonji Stipu nokautirao. Nisu mogli jer je Lesnar triba pola godine bit testiran. Zatim pad Jona Jonesa 2 puta na doping testu... ako UFC ne može zaštitit najveće zvijezde, tj. one koje in donose najveću lovu, šta bi štitia Ngannoua? Pa skoro pa su ga se i tili riješit nakon poraza protiv Stipe i one sramotne izvedbe protiv Lewisa, ali se on izvuka nokautiravši Blaydesa.

Inkvizitore steroidi povećavaju snagu i mišiće. Najviše padova na doping testovima na Olimpijadi upravo imaju sportaši olimpijskog dizanja utega, sporta koji zahtijeva najveću snagu od svih olimpijskih sportova. Ne bi uzimali steroide da ih ne čine jačima.
    Grunfe nije nužno da je Lebron na kemiji, pa čovik je jedan od najvećih atleta na svitu. Jednostavno prirodna selekcija, u vrhunskom sportu uspijevaju oni najtalentiraniji.
    Treba razlučiti između UFC-a, Whiteove privatne firme, koja čini sve da bi ostvarila čim veću zaradu i državnih agencija koje sprječavaju doping u sportu. Ngannou je bio glavni projekt Whitea za tešku kategoriju, puno love je uložio u njega i to kaj je Stipe porazio Ngannou je koštalo puno love Whitea, normalno da se naljutio na Ngannoua, ali eto, ipak se vratio i uspio. Nije uložio samo puno love nego i puno kvalitetnog dopinga.

Lesnar, Overeem i Ngannou su najbolji primjeri dopingiranih sportaša, Lesnar je jedno vrijeme izgledao kao bik, bio je pojam dopingiranog sportaša. Onda mu je tu titulu preuzeo Overeem pa sad baklju nosi Ngannou.

Mislim, sjeti se, Overeem je bio nepobjediv na dopingu, kad su ga državne agencije prisilile da stane onda je počeo gubiti kao na traci. Lesnar je isto ulovljen, ali je dobro izbjegavao, nije ga bilo po par mjeseci zbog "povreda". Ali kad je bio na dopingu je tamanio protivnike. Sad to radi Ngannou.

Mislim da su sad pravila čak i blaža nego prije, puno supstanci je legalizirano jer bi morali zabraniti cijeli sport. Kaj se tiče Jamesa, nemoj imati iluzija, on koristi doping, ali ga koristi i cijeli NBA, samo kaj je kako kažeš James genetski bolje napravljen, ima više talenta i puno više trenira od ostalih.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 31-03-2021 at 10:08

Super ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Treba razlučiti između UFC-a, Whiteove privatne firme, koja čini sve da bi ostvarila čim veću zaradu i državnih agencija koje sprječavaju doping u sportu. Ngannou je bio glavni projekt Whitea za tešku kategoriju, puno love je uložio u njega i to kaj je Stipe porazio Ngannou je koštalo puno love Whitea, normalno da se naljutio na Ngannoua, ali eto, ipak se vratio i uspio. Nije uložio samo puno love nego i puno kvalitetnog dopinga.

Lesnar, Overeem i Ngannou su najbolji primjeri dopingiranih sportaša, Lesnar je jedno vrijeme izgledao kao bik, bio je pojam dopingiranog sportaša. Onda mu je tu titulu preuzeo Overeem pa sad baklju nosi Ngannou.

Mislim, sjeti se, Overeem je bio nepobjediv na dopingu, kad su ga državne agencije prisilile da stane onda je počeo gubiti kao na traci. Lesnar je isto ulovljen, ali je dobro izbjegavao, nije ga bilo po par mjeseci zbog "povreda". Ali kad je bio na dopingu je tamanio protivnike. Sad to radi Ngannou.

Mislim da su sad pravila čak i blaža nego prije, puno supstanci je legalizirano jer bi morali zabraniti cijeli sport. Kaj se tiče Jamesa, nemoj imati iluzija, on koristi doping, ali ga koristi i cijeli NBA, samo kaj je kako kažeš James genetski bolje napravljen, ima više talenta i puno više trenira od ostalih.
    Falivaš za UFC skroz, pa Overeem i Lesnar su izgledali tako jer tada NIJE bilo USADA testiranja. Sjeti se samo kako je Vitor Belfort izgledao dok USADA nije došla...

Pa baš se mnogo fanova žali kako je pao kvalitet borbi i boraca zadnjih godina otkad je striktno testiranje na doping, tj. otkad je USADA u sportu.

Whiteu bi puno veću lovu donio Lesnar nego Ngannou, al Lesnar ne može proć doping testiranja... Nema smisla ta teorija da White plaća USADA-u da ovog ne testira. Pa onda bi se Lesnar, Overeem, Jones (na kemiji), Belfort i ekipa bez problema borili, jer donose veću lovu od Ngannoua.

Ekipa iz Pridea je bila nakemijana, tamo nije bilo testiranja.
    Posljednje uređivanje od philly : 31-03-2021 at 11:43

Citiraj Prvotno napisano od philly Vidi poruku
    Falivaš za UFC skroz, pa Overeem i Lesnar su izgledali tako jer tada NIJE bilo USADA testiranja. Sjeti se samo kako je Vitor Belfort izgledao dok USADA nije došla...

Pa baš se mnogo fanova žali kako je pao kvalitet borbi i boraca zadnjih godina otkad je striktno testiranje na doping, tj. otkad je USADA u sportu.

Whiteu bi puno veću lovu donio Lesnar nego Ngannou, al Lesnar ne može proć doping testiranja... Nema smisla ta teorija da White plaća USADA-u da ovog ne testira. Pa onda bi se Lesnar, Overeem, Jones (na kemiji), Belfort i ekipa bez problema borili, jer donose veću lovu od Ngannoua.

Ekipa iz Pridea je bila nakemijana, tamo nije bilo testiranja.
    Pa istina, ali kaj moreš kad je Lesnar utjelovljeni doping. Nisam rekao da White plaća USADA-u nego da mu je bitna zarada, a zarada je veća, kak ti veliš, dok su borci na stimulansima.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Dojma sam da su masmediji jedva docekali da sa trona spadne dosadni bijeli covjek, znamo da je Dana vec duze vrijeme ljut jer nitko Miocica nije skinuo sa trona, a sad je ovaj mungos "nepobjediv, zvijer, tko mu smije na crtu stati" kao da su mediji otcepili dolaskom novog prvaka koji je prvak tek dva tri dana a vec je o njemu napisano vise nego o Miocicu tijekom cijele karijere nositelja pojasa.
    normalno da je pobjediv, recimo ja mislim da Jones ima šanse protiv njega, jer je brz i ful taktičan borac. Miočić je bio loš u ovoj zadnjoj borbi, nikad nije bio toliko loš u izvedbi ko protiv ovog, i sada ovi veličaju ovog umjesto da shvate da je Stipe realno u ovoj borbi bio ispod prosjeka. mislim da bi i Jones dobio Stipu, kada bi imao onakav gameplan i statičnost tokom borbe, i srljanje u razmjene koje nisu pametne. u razmjene ulaziš kad si siguran da možeš zadat udarac, a ne primit težak u kontri od rivala. u prvoj borbi je Stipe puno bolje stajao, držao distancu i točno radio sve u pravo vrijeme, da je to bio slučaj u ovoj borbi imao bi realne šanse za pobjedu. ovako je popušio KO, ali to je mogo i izbjeć da je imao bolji gameplan i fiziku. Jones će imat preko 110 kg kada se bude borio protiv ovog, i sigurno će ići na hrvanje pametnije. on je u hrvanju odličan borac, i mislim da ima realne šanse riješit Francisa hrvanjem, ali neće ko Stipe naivno odmah na startu ići na rušenje, jer ovoga ipak treba malo iscrpit prije nego se ide u rušenje.

koliko god taj Jones bio razvikan, ima tu i dosta razloga zbog kojih ga se veliča, iako je i on dokazano uzimao doping, ali mislim da za ovu borbu ima pravo tražit veće pare, jer ova borba nije obična borba, i treba je dobro naplatit. Stipe je po meni premalo uzeo, s obzirom da je morao računat na to da možda neće imat više priliku borit se za naslov, stoga je trebo on to masnije naplatit, ali njegov tim i on sam očito nisu imali plan u slučaju što ako izgubi ? tako da Jones nije glup, što želi tu borbu na platit, jer svatko tko ulazi u kavez s ovom gorilom može puno izgubit, lako za KO, u pitanju je legacy i lova. ali Stipe je uvijek na ta pitanja odgovorao ležerno, whatever. ali nije to baš tako, da bi ti trebalo biti svejedno po meni kada su u pitanju pare i legacy, posebno zato što je Stipe opravdano mogao birat protivnike ko šampion, i što je imao pravo tražit više para kao dokazani šampion. tako da koliko god ga White jebao kroz karijeru, na neki način je i sam sebe jebuckao s takvim pristupom borbama i nije ni pokušavao izvuć više love. bilo je, daj šta daš, i kada su protivnici u pitanju, i kadaj e u pitanju lova, recimo Cormier i Jones su tu puno pametniji, iako su i ljigavih karaktera, ali to je pametno što oni rade. zašto ne uzet više, ako možeš ?

uostalom, Cormier se ne bi ni borio nikad protiv Francisa, ne zato jer ga se boji, već zato što zna da u toj borbi ima male šanse za pobjedu plus s tom borbom ne bi dobio lovu koju priželjkuje. tako da, Jones nije glup kada zahtjeva veliku stimulaciju za ovu borbu, potpuno opravdano. a i to da neće stajat ko vreća za napucvanje mu vjerujem, iako mora biti svijestan da protiv ovog dovoljno da jednom naleti na krivu razmjenu, teško će ostat na nogama. problem je što Francis ima ogromnu fizičku prednost pred svima, što je i pomalo nepravedno jer se tako ne pokazuje sama kvaliteta borca u borilačkim vještinama, već i fizička dominacija kojom se zapravo stječe velika prednost i prije svih ostalih taktičkih i borilačkih vještina. tako da, zato ja osobno nisam ljubitelj ovog "Predatora", je on atraktivan za gledat jer ima taj KO power kao malo tko, ali mi se čini da uglavnom to i je jedino što on i ima, u hrvanju i boksu neće biti ni približno dobar ko Miočić Cormier ili Jones, a ima šanse za dugogodišnju dominaciju nad svima, upravo zbog fizičkih prednosti nad ostalima. jedino što nije lijen ko Brock Lesnar, pa će zato i duže trajat, ali opet da je nepobjediv to su gluposti, upravo je Stipe pokazao u prvoj borbi kako se treba s njim, ako se želi uspjet, jer teško da će njega itko uspjet KO, upravo zbog fizike, i što nema baš neku staklenu bradu pa ga nije ni lako KO, ali ga se može svladat na bodove, pametni borac kao Jones itekako ima šanse protiv njega, a siguran sam da neće srljat ko Stipe na direkte. tako da, mogu oni njega dizat u nebesa, ali svatko je pobjediv, uz dobar gameplan fizičku pripremu, i pravi mentalni pristup borbi. ako uđeš u borbu spuštenih gaća, spuštenih gaća ćeš i otić iz borbe. ali ako uđeš s ciljem da pobjediš, i dobro se pripremiš i provodiš svoju taktiku do kraja, onda imaš i realne šanse za pobjedu ako imaš alat za to, a Jones ima borilački IQ te vještine za pobjedu protiv ovog, tako da sasvim opravdano traži i veću lovu, jer nije ovo borba koju ćeš prihvatit samo tako. tu je Stipe bio cijelu karijeru jako limitiran, jednostavno bilo mu je svejedno, ali po meni nije mu trebalo biti svejedno, no šta je tu je. neka se odmori, i onda neka odluči što je najbolje za njega.

Usman poslao Masvidala na spavanje. Pogledajte koliko publike.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Masvidal je dosta popustio, mozda je i njega pogodila odluka o strozem kontroliranju.
    Meni najocitiji primjer je onaj lik koji se tukao protiv Jonesa, pa de facto dobio, ali su mu uzeli borbu. Taj je sada sjena od sebe, ocito bez dzusa nije to to.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove