+ Odgovori na temu
Stranica 6 od 7 PrviPrvi ... 4 5 6 7 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 101/132

Tema: Miroslav Škoro i Domovinski pokret

Neprijatelji nam vladaju, ne treba se čuditi ishodima tog vladanja nego treba preuzeti vlast u našoj državi i sve postaviti kako treba i spada. Ovo sa Škorom je jedan korak nazad u preuzimanju vlasti Hrvata u svojoj domovini.

Kako, i tko ce, ja ne vidim tu snagu, stranku, osobu, koja moze.

Skoro je malo priprijetio, vise zbog "magnetizma svoje licnosti" da se nasalim odnosno vise kao Miroslav Skoro kojeg ljudi prepoznaju i cije ime ima neko znacenje, to je otprilike kao da Thompson udje u politiku... i vec je odstranjen.

Desnica je tradicionalno razjedinjena, uz 1000 HSPova sad imamo i more malih strancica, svatko hoce stranku, ne podnose se medjusobno, svi su u paranoji da je onaj drugi HDZ zeton, glasacko tijelo uglavnom trazi mane i tu nema kruha.

Nek stave Čipu za predsjednika.
    Torcida old school... 150/200

Mlinarić nije za lidera. Penava već ima taj kapacitet ali sumnjam da će on biti u igri.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 21-07-2021 at 21:11
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Škoro je bil Domovinski pokret, ovo je veliki udar na domoljubnu političku scenu, nadam se da će Suverenisti ili Generacija obnove ili svi skupa zajedno popuniti rupu koja se otvara.
    Suverenisti nemaju realnu snagu a GO su još u mikroaktivističkoj fazi.

KVK osniva stranku. Beskompromisna je i srčana s puno elana i energije. Sve ono što što je falilo Škori.

Bujo šuti. Zasad.

Nije Škoro za politiku. Ima talent za biznis i pisanje pjesama ali za politiku baš i ne.
    Na neki način me ovo ni ne iznenađuje.
    Već je prije bio u politici pa se povukao da bi onda prije dvije godine iznenada opet ušao u politički ring. Uz veliki blagoslov Buje a na štetu Suverenista i NHR-a.
    Na kraju ćorak; tri izborna poraza u nizu i nikad više rascjepkana desnica. Pa sad da se čovjek zapita...
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 22-07-2021 at 05:15
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku

KVK osniva stranku. Beskompromisna je i srčana s puno elana i energije. Sve ono što što je falilo Škori.
    Kako ce suverenisti imat snagu za ista na celu sa Zekanovicem i Tomasickom.Nesto tako bahato i odljepljeno od naroda nisam odavno srela i upoznala.Rugaju se Plenkovicu a bome identicni

Slažem se s tobom,aktivna je u saboru i cilja u srž problema.Čak joj ni anemični ne može ništa sa svojim pravničkim eliptikama.Sviđa mi se i ovo s lustracijom pri pristupanju stranci,malo populistički,ali mi se sviđa.

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Bujo šuti. Zasad.

Nije Škoro za politiku. Ima talent za biznis i pisanje pjesama ali za politiku baš i ne.
    Na neki način me ovo ni ne iznenađuje.
    Već je prije bio u politici pa se povukao da bi onda prije dvije godine iznenada opet ušao u politički ring. Uz veliki blagoslov Buje a na štetu Suverenista i NHR-a.
    Na kraju ćorak; tri izborna poraza u nizu i nikad više rascjepkana desnica. Pa sad da se čovjek zapita...
    Bome neće bit nikad rascjepkanija desnica. Ja ne znam kad je bilo više "desnice" u saboru. 16 iz DP-Suverenisti i ako se računa MOST to je 24 ukupno. Rekord je dosad bio 8 HSP-ovaca 2003-2007.

Druga je stvar jel nama to dovoljno desnica...ali mislim da su glasači desno..oni mogu ostat i kod DP-a a mogu i u novu stranku. Npr Karolininu. Bitno da su tu.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 22-07-2021 at 11:21

Citiraj Prvotno napisano od šanta85 Vidi poruku
    Kako ce suverenisti imat snagu za ista na celu sa Zekanovicem i Tomasickom.Nesto tako bahato i odljepljeno od naroda nisam odavno srela i upoznala.Rugaju se Plenkovicu a bome identicni
    A svi oni imaju neke mane, oholost je glavni problem svih desničara, jer smo samosvjesni, samopouzdani, individualisti i onda to ponekad otiđe u krivu stranu. Ali generalno gledano, trebaju nam i Suverenisti i Domovinski pokret i Konzervativci i Generacija obnove, pa i Most. A možda čak i NHR. Možda.

Citiraj Prvotno napisano od Galjego Vidi poruku
    Slažem se s tobom,aktivna je u saboru i cilja u srž problema.Čak joj ni anemični ne može ništa sa svojim pravničkim eliptikama.Sviđa mi se i ovo s lustracijom pri pristupanju stranci,malo populistički,ali mi se sviđa.
    Pa to meni ne zvuči populistički nego ne znam koliko je provedivo.

treba pazit da joj duboka država koja vlada HDZ-om ne ubaci spavače koji će se aktivirati u odgovarajućem trenutku ko što su se izgleda aktivirali u DP.

HDZ u je prvi zadatak da uništi i satare sve desno od sebe. I kad su bili desniji nego sad a sad su skroz lijevo. I da onda sa ekstremnom levicom i Srbima rasturaju Hrvatsku.

Znači lako je kontrolirati svoj uzak krug ljudi ali bome ni to nije lako. A tek ako se stranka omasovi. Ne znaš koga si primio na terenu. A nekoga moraš ako želiš omasovit stranku. Tako je rasturen NHR tako je valjda ranije i HSP a tako će izgleda i DP.

U Hrvatskoj vlada udbaško-pravosudno-medijsko podzemlje. Kako su se nekad ubacivali u emigrantske organizacije tako se sad ubacuju u domoljubne stranke. Vođenje desne stranke u Hrvatskoj, to je ekstremno težak posao.

Mediji te satiru iz dana u dan, sponzori ne smiju blizu, strane ambasade upozoravaju na tebe i upiru prstom, stalni strah od "trojanaca" koji nije neosnovan. Biti ljevica, to je igra. Mediji te maze i paze, love koliko hoćeš, stranci te guraju, ko ove dibiduse iz "Možemo". Skupina karikaturalnih aktivista s ruksačićima na leđima čiji je najveći radni domet u životu ležanju na asfaltu dvi minute, dobila je neviđenom medijskom pripremom glavni grad na pladnju.

Mi moramo bit svjesni da živimo sa skoro 100% kontroliranom političkom scenom
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 22-07-2021 at 12:52

Pa to meni ne zvuči populistički nego ne znam koliko je provedivo.

treba pazit da joj duboka država koja vlada HDZ-om ne ubaci spavače koji će se aktivirati u odgovarajućem trenutku ko što su se izgleda aktivirali u DP.

HDZ u je prvi zadatak da uništi i stare sve desno od sebe. I kad su bili desniji nego sad a sad su skroz lijevo. I da onda sa ekstremnom levicom i Srbima rasturaju Hrvatsku.

Znači lako je kontrolirati svoj uzak krug ljudi ali bome ni to nije lako. A tek ako se stranka omasovi. Ne znaš koga si primio na terenu. A nekoga moraš ako želiš omasovit stranku. Tako je rasturen NHR tako je valjda ranije i HSP a tako će izgleda i DP.

U Hrvatskoj vlada udbaško-pravosudno-medijsko podzemlje. Kako su se nekad ubacivali u emigrantske organizacije tako se sad ubacuju u domoljubne stranke. Vođenje desne stranke u Hrvatskoj, to je ekstremno težak posao.

Mediji te satiru iz dana u dan, sponzori ne smiju blizu, strane ambasade upozoravaju na tebe i upiru prstom, stalni strah od "trojanaca" koji nije neosnovan. Biti ljevica, to je igra. Mediji te maze i paze, love koliko hoćeš, stranci te guraju, ko ove dibiduse iz "Možemo". Skupina karikaturalnih aktivista s ruksačićima na leđima čiji je najveći radni domet u životu ležanju na asfaltu dvi minute, dobila je neviđenom medijskom pripremom glavni grad na pladnju.

Mi moramo bit svjesni da živimo sa skoro 100% kontroliranom političkom scenom
    Imal je jedan slikar, da ga ne imenujemo, odličan recept za takve spavače. Imao je oštru i ektremnu retoriku tako da samo najjači ljudi pristupe njegovoj stranci. Da je Škoro podupirao ustaše i Za dom spremni, riješio bi u startu 99% spavača.

Seka ima više muda od brace. Puno je žešća Vesna od Mire.
    Možda ona preuzme DP?
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Imal je jedan slikar, da ga ne imenujemo, odličan recept za takve spavače. Imao je oštru i ektremnu retoriku tako da samo najjači ljudi pristupe njegovoj stranci. Da je Škoro podupirao ustaše i Za dom spremni, riješio bi u startu 99% spavača.
    to se neće dogodit, zato jer opstrukcije uvijek postoje, među političkim hrvatima je puno jalnog i pohlepnog svijeta, a onda kada se još ovi dušmani aktiviraju nije ni čudo da se ne može isprofilirat jasna politička opcija za hrvate.

zato jer svi oni koji se guraju kao desničari i domoljubi, sami su dio korupcije i kriminala kojim se minira nastojanja hrvata. jedinstvo u hrvata ne postoji, i uvijek se minira one koji ne idu linijom manjeg otpora. to je suština hrvata, i hrvatsko političkog života, ne vidim nikakvu prosperitetnu budućnost s ovakvim načinom razmišljanja, i ljudima koji se uguraju u prvi plan da bi opstruirali a ne vodili. tako da, to traje već stoljećima kada smo mi u pitanju, carstva kraljevine države propadaju, ali suština politike u hrvata ostaje ista.

ključno je zajebat svoje, pod svaku cijenu, a onda signalizirat vrline, jer mi ne mrzimo mi volimo cijeli svijet, za sve takve imam poruku.. probudite se, vrijeme je jer nas sigurno ne voli cijeli svijet, ne voli tj ne cijeni nas ni pola svijeta a kamoli cijeli. a ni mi sami sebe ne cijenimo, pa je suludo očekivat da će takvi koji sami sebe ne cijene, i koji svoje ne cijene nametnut svijetu da nas cijeni.

U DP-u perje leti na sve strane.
    Škoro kukavički otišao i ostavio stranku u problemima a jedino Vučemilović pokušava spasiti stranku od kokošara, mutikaša i izdajnika.
    Inače, Škoro je još prije tri tjedna dao ostavku na mjestu predsjednika zagrebačkog DP.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Bez škore nema DP, nažalost još jedan poraz hrvatske, još jedna pobjeda četnika.

Dokad će ići ovako ne znam, ali s obzirom na stoku vjerojatno zauvijek, narod bez časti i samo poštovanja.

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    U DP-u perje leti na sve strane.
    Škoro kukavički otišao i ostavio stranku u problemima a jedino Vučemilović pokušava spasiti stranku od kokošara, mutikaša i izdajnika.
    Inače, Škoro je još prije tri tjedna dao ostavku na mjestu predsjednika zagrebačkog DP.
    to je stranka kriva, ZNA SE koja.

HDZ od Tuđmana do danas, mrvi desnicu i uništava, počelo je s njim, jer nije htio imat konkureciju, a završava s Smradanerom Jacom Plenkovićem Koko Lindom i sličnima.

a jasno je svima da su svi navedeni, euro američki projekt, i da s hrvatskim nacionalizmom imaju veze koliko i ja s turcima i srbima.

nevjerojatno je da Hrvati biraju HDZ, i nakon svih kriminalnih radnji protiv ovog naroda, iskreno meni se fućka za korupcijske afere jer postoje u svim državama svijeta, ali oni vode kriminalnu politiku prema hrvatima i opet dobivaju vlast.

to je puno opasnije, od same korupcije čiji je HDZ otac. a SDP samo sljedi put HDZ-a po tom pitanju, i opet su dvije najjače stranke, to govori da su Hrvati poprilično politički priglup narod. a pobjeda Tomaševića u Zagrebu, je to najbolje ilustrirala.

dakle jedan aktivist, ti vodi glavni grad države, pa toga ima samo kod nas.

HDZ vode četnici udbaši i zaljubljenici u Srbe, a ne u Hrvate. HDZ nikad nije bio hrvatska stranka kakvom se predstavljao, HDZ je bio donekle hrvatski samo za života Tuđmana, od kad je on umro pokazalo se da većina u toj stranci nema nikakve veze s hrvatskom i hrvatima, a članstvo HDZa koliko god bilo hrvatsko me uopće ne zanima, jer to članstvo podržava ranije navedene, normalan čovjek bi izašo iz takve stranke koja radi protiv njega i ostatka hrvatskog naroda. prema tome fućka mi se za tzv hrvatsko članstvo HDZ-a, kada služe tom zlu ko korisne budale.

domovinski pokret je sam kriv za sve, da su poput AFD-a u njemačkoj nastupili radikalnije, svi spavači HDZa bi nestali preko noći iz istog. zato treba biti radikalan, da se sva ta kukavičja jaja razbježe u roku odmah, samo radikalno plenkovićevi i hdz spavači nestaju, jer oni se boje radikalnog više od sibira i putinovih sibirskih tigrova iza urala.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 25-07-2021 at 10:42

ovako se tjeraju HDZovci, samo treba imat muda, dođeš u stranku i kažeš prvo knjigu u ruke, a ti Plenkoviću na cijepljenje i ne moraš se ni vraćat više.

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Bez škore nema DP, nažalost još jedan poraz hrvatske, još jedna pobjeda četnika.

Dokad će ići ovako ne znam, ali s obzirom na stoku vjerojatno zauvijek, narod bez časti i samo poštovanja.
    DP nastavlja samo mora nać nekoga sa karizmom čije ime ima težinu. Je li to Penava? Šteta za Karolinu, ovo bi bija momenat.
    Torcida old school... 150/200

"Nijedan politički cilj ni poredak ne mogu opravdati zločine koji se čine u njegovo ime. Republika Hrvatska kao demokratska država, nastala na zasadama svih pozitivnih vrednosti istorijske borbe hrvatskoga naroda za slobodu, među kojima je i antifašizam, bezrezervo osuđuje zločine počinjene u ovom logoru te s poštovanjem trajno čuva sećanje na sve njegove stradalnike, u jedinstvenoj opredeljenosti za poštovanje ljudskih prava svih svojih građana, kao jamstva napretka i mira“, napisala je Kitarovićeva u Knjigu utisaka.

ja sam za Kolindu, dok god Hrvatska bude u raljama desnih antifašista, biti će tu di je. nećemo se mrdnut s mjesta ni za mm, u hrvatskoj nije podjela na ljevicu i desnicu, od Franje do danas, podjela je na desne i lijeve antifašiste. ko ne vjeruje, neka sto puta pročita što je Kolindica upisala u knjigu sećanja u jasenovcu. neki ni da im je slon pred očima, ne bi shvatili da zbog slona ne vide šumu. na žalost većinom hrvati i jesu takvi, zato politički veći dio povijesti ne postojimo, i nije ni čudno da nas Srbi bošnjakistanci i svi ostali ismijavaju, i govore da nismo bili država kada je Tesla bio rođen i slično. pa pričaju da smo austrijsko carstvo, pa Hrvati su se bez ikakve dileme i borili za to, kao i za jugoslavensko carstvo, i danas za europsko carstvo, ne kažem da su Srbi bolji od nas nisu samo su luđi, i ne znaju do koje mjere mogu potraživat prava za sebe.

ali u suštini, uvijek dobiju više od hrvata, jer u svom prirodnom stanju ludila uvijek traže i ono što mogu i ono što ne mogu dobit, i u pravilu uvijek dobiju više od nas. zločine nisu počinili nigdje, kamoli genocide, dok naši intelektualci, posebno desni antifašisti uče nove naraštaje da je NDH zločinačka država, a i ova danas nije prošla bez zločina, i nju smo stvorili na zločinu jer smo opet ustali, a ne smije se ustat, treba se čekat desne antifašiste da ustanu umjesto nas, oni znaju kad treba ustat s petokrakom na glavi. ajde šarajte partizani negdje drugdje, dosta mi vas je za tri života.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove