Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
52. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

13 25.00%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 11.54%
  • Domovinsku koaliciju

4 7.69%
  • MOST

8 15.38%
  • POMAK

2 3.85%
  • Nekoga trećega

9 17.31%
  • Neću uopće glasati

10 19.23%
+ Odgovori na temu
Stranica 423 od 426 PrviPrvi ... 323 373 413 421 422 423 424 425 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 8,441/8501

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Pravomoćna presuda: Branitelj Hrastov Hrvatskoj mora vratiti više od dva milijuna kuna

https://narod.hr/hrvatska/pravomocna...-milijuna-kuna

“Pravomoćnom i ovršnom presudom Općinskog građanskog suda u Zagrebu Republika Hrvatska dužna je platiti tužiteljici Sanji Bižić iz Sombora, na ime izgubljenog uzdržavanja pok. Vase Bižića iznos od 308.539,97 uz zakonske zatezne kamate”, piše u presudi koja je objavljena na Facebook stranici Specijalna policija – u ratu i miru.

“Nakon što je Mihajlo Hrastov pravomoćno osuđen u kaznenom postupku, zbog gubitka svojih najmilijih obitelji su tužili Republiku Hrvatsku da im isplati odštetu. Državi je to presuđeno i sad ona ima regresni zahtjev prema Hrastovu”, kazala je 2017. za KAportal Hrastovljeva odvjetnica Iva Zlatić, dodajući da Republika Hrvatska od njega potražuje povrat odštete koja je po presudama u parničnim postupcima dosad isplatila obiteljima ubijenih vojnika...
    Vuk dlaku mijenja,potpis nikada.

devar

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Izgleda da HDZ-ovci ustraju u zabrani Za dom spremni i veličanja ustaša. Sve to na poticaj naših Šlomoa iz zagrebačke židovske općine. Inkvi mi je prošli put izbrisao temu kad sam upitao da li treba zabraniti pozdrav Shalom?
    Treba u najmanju ruku prikinuti sve diplomatske veze, i izbaciti iz "politickog Kniggea" ne-kritiziranje zidovske politike
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od kiler Vidi poruku
    Pravomoćna presuda: Branitelj Hrastov Hrvatskoj mora vratiti više od dva milijuna kuna

https://narod.hr/hrvatska/pravomocna...-milijuna-kuna

“Pravomoćnom i ovršnom presudom Općinskog građanskog suda u Zagrebu Republika Hrvatska dužna je platiti tužiteljici Sanji Bižić iz Sombora, na ime izgubljenog uzdržavanja pok. Vase Bižića iznos od 308.539,97 uz zakonske zatezne kamate”, piše u presudi koja je objavljena na Facebook stranici Specijalna policija – u ratu i miru.

“Nakon što je Mihajlo Hrastov pravomoćno osuđen u kaznenom postupku, zbog gubitka svojih najmilijih obitelji su tužili Republiku Hrvatsku da im isplati odštetu. Državi je to presuđeno i sad ona ima regresni zahtjev prema Hrastovu”, kazala je 2017. za KAportal Hrastovljeva odvjetnica Iva Zlatić, dodajući da Republika Hrvatska od njega potražuje povrat odštete koja je po presudama u parničnim postupcima dosad isplatila obiteljima ubijenih vojnika...
    Eto, nismo tražili odštetu od agresora, sad ćemo mi plaćati odštetu agresorima. Karlovčanin mora platiti lovu Somborki jer je njezin muž rušio Karlovac i zaginuo u tom zločinu. O jbt sve. Što je pustila muža da ruši Karlovac, ako je htjela da je uzdržava cijeli život.
    I kakve su to kamate na 300.000 kuna pa dođu sve do 2,5 milijuna kuna.

Ovo je povod za rušenje i lustriranje krivosuđa.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Treba u najmanju ruku prikinuti sve diplomatske veze, i izbaciti iz "politickog Kniggea" ne-kritiziranje zidovske politike
    nisu ni svi Židovi homogeni, ali generalno ovaj najjači cionistički lobi kod njih, radi sranja posvuda. oni i guraju globalizam, jer je to njihov projekt stavljanja svih naroda pod svoju šapu utjecaja.

kada vidiš da jedna amerika od njih ne može disat, što će jedna hrvatska kada se zagurala u taj zapad ? ovo što oni pompozno guraju ukrajince u rat s rusima, možeš si mislit što će im pomoć, njima je interes samo zakurit frku, a onda će ukrajince ostavit na cijedilu kao i poljake. pa će bit hitler fašist, staljin antifašist priča. staljin će biti putin, jer ako je ovaj bio antifašist što ne bi bio i putin, ipak ima vojnu paradu u čast crvene armije ?

cijeli svijet je u kurcu, zato jer pun kurac ljudi ne kuži di je problem, i ne kuži da par naroda kuri sranja između svih ostalih, a globalizam služi za to, plus podređivanje većine naroda posebno onih manjih s manjim utjecajem i moći, pod njihovu šapu.

a ova država je vic, dok se radi pamfleti hey sloveni, plaćaju se odštete rušiteljima i mrziteljima hrvata i hrvatske države. ljudi su ovce, reko bih da i ovce više promišljaju od ljudi. ko kad je meni kolega s posla poslo tu parodiju, i mislio da je meni to smješno, meni je to tragično kako se bitne stvari guraju pod tepih, a onda se soli pamet o mržnji, mržnja i postoji zato jer nitko ne riješava probleme koji postoje.

uostalom ne mrze se samo srbi židovi i slični, hrvati mrze sami sebe, biraju takvo vodstvo i imaju državu koja je satkana od ljudi koji je mrze. što s tom mržnjom, ili je najbitnije riješit mržnju jugoslovena pa da se opet igra rock and roll cela jugoslavija, možda je to važnije nego riješit obiteljsko nasilje gdje curicu od 2 i pol godine zatuku ko kera pored tarabe, ali tu mržnju severina i shalom ekipa nije vidjela, oni vide samo za dom spremni ustaše i ono što njih svrbi i žulja. i onda pompozno vrište, zaustavimo mržnju, jedno je sigurno ti degenerici neće ništa zaustavit, ali će zato za soroša rotchilda i sličnu gamad omogućit da bude još ratova, jer i tito je do smrti palamudio o bratstvu jedinstvu, i o tome da se svi moramo volit, ljubit i slično, a prvi on nije volio nikoga osim sebe, nije volio ni onu jovanku s kojom je bio samo zbog srba, i da ispadne kako on kao "hrvat" voli srpkinju. sve je to predstava za ovce, bez pameti i morala, tako da samo neka oni popuju o mržnji, jedno je sigurno taj mjehur od sapunice lako pukne kada naiđe na pravi problem zvan život, i realni problemi između naroda i ljudi koji postoje i bez njihove ideologije i demagogije.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Eto, nismo tražili odštetu od agresora, sad ćemo mi plaćati odštetu agresorima. Karlovčanin mora platiti lovu Somborki jer je njezin muž rušio Karlovac i zaginuo u tom zločinu. O jbt sve. Što je pustila muža da ruši Karlovac, ako je htjela da je uzdržava cijeli život.
    I kakve su to kamate na 300.000 kuna pa dođu sve do 2,5 milijuna kuna.

Ovo je povod za rušenje i lustriranje krivosuđa.
    Mamić koliko god smeće bio, je najbolje razotkrio kakvo je "hrvatsko pravosuđe", platiš kurve platiš eure, platiš žderačinu i krivosuđe sudi po ps-u, drago mi je da su njega zajebali ali isto tako zajebat će i puno normalnih ljudi, kada vidiš koja govna su u tim jaslama, i tko tu sudi i mudruje o zakonu i moralu društva.

uostalom, ovaj narod je trebao svoju državu, da vidi kakva smeća žive među nama, i da su najveća govna među nama. Srbi su samo koristili, ta naša domaća govna za svoje interese, ništa drugo, a što i ne bi kada vidiš da ti neprijatelj ima govna, iskoristiš ta govna protiv svog neprijatelja. davno sam ja reko, nisu Hrvatima problem Srbi, već "Hrvati".

https://www.youtube.com/watch?v=tGqoKGRDG0Q

Za one sa jačim želucem. Užas i strava, ali i edukativno u smislu, što je to danas jedan HDZ-ovac. A ovaj je čak i "bivši". Intelektualac koji gotovo ništa "ne zna" pa to ponavlja kao papagaj. Zamjeram voditelju što mu se ispričava kao nije gost na "optuženičkoj klupi", umjesto da ga je verbalno "cipelario" i "skakao po njemu". Ovako mu je dozvolio da skreće sa teme, ne odgovara na konkretna pitanja, spina i tsl.
    Toliko o nekoj jezgri unutar HDZ-a, koja je domoljubna i čeka pravi trenutak. Evo, to je jedan od takvih.
    HDZ zapravo za ništa "nije kriv", "nema boljih", a možda dođu bolja vremena (pa pušimo HDZ fore, budimo pasivni i čekajmo ta vremena).

Vlada će isplatiti 800 milijuna kuna glasačkog poticaja umirovljenicima prije izbora. To zovu kovid dodatak, ispravnije bi bilo reći dodatak za lokalne izbore. Je li ovakav oblik podmićivanja pred izbore legalan, je li legitiman, je li moralan? I kaj je najbitnije, hoće li imati učinka?

Vlada će u srijedu donijeti odluku kojom će se umirovljenicima isplatiti jednokratno novčano primanje radi ublažavanja posljedica uzrokovanih epidemijom Covida-19. Ova odluka obuhvatit će više od 800.000 umirovljenika, a ukupan iznos koji će biti isplaćen je oko 600 milijuna kuna. Premijer Plenković najavio je da se isplata jednokratnog novčanog primanja očekuje krajem travnja ili početkom svibnja.
    https://vlada.gov.hr/vijesti/isplata...842?impaired=1

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Ne, možeš biti i zoki ili škoro(ni on ne voli kad se pjevaju nepodobne pjesme). Mislim da to pokriva našu političku scenu.

Navijači nisu dio toga, oni nisu tamo bili sa zokijem i plenkijem.

Milanović je jedino dobar, kad treba bojlera posramit, kaže Milovan da PlenKiMun najbolje krka kremšnite. dok on najbolje krka pivu i viski, sad znamo zašto je Milovan tako lud i nabrijan. kud će kremšnita, na pivu i viski. to ne može dobro završit po kremšnitu nikako.

ja bih rado u mraku, kad me nitko ne gleda slistio kremšnitu, rađe nego pivo i viski.

ali što jest jest, dobra ova roba iz kolumbije što Zoki konzumira, od kad je na bijelom puno bolje zvuči, nego prije kad je bio na pivu i viskiju.

https://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/...---651609.html

u jednom trenutku, Zoki pročišćuje nozdrve, jer je prije dolaska pred kamere, pročistio sinuse.

Zdravko i Zorane, pročistite sinuse, cijeli grad voli vas, i pjeva na sav glas.... ale ale ale o mi te volimo Pablo, ti si jedan od nas, čistiš nos umjesto nas.

https://vlada.gov.hr/vijesti/plenkov...0-godina/32214

Nevjerojatno, ali pošlo im je za rukom donijeti dobru odluku. Valjda prvu, a možda i jedinu.

Pupovčevo zlato otvorilo granice srpskim državljanima, mogu bezuvjetno ući u Hrvatsku, u jeku pandemije. Hrvatski državljani ne mogu normalno iz BiH ući u Hrvatsku i obratno, isto tako ne mogu normalno u Srbiju. Isto tako ne mogu normalno ići na utakmicu ili vjenčanje, odmah dobiju kaznenu prijavu za širenje zaraznih bolesti. Kud ćeš veći dokaz da smo postali srpska kolonija.

Eto prilike DPu i skori da se dokažu, dignu galamu,razvuku HDZ ...,ali to će ostat nezamijećeno kao i taj DP

Ovo je čisto ruganje Hrvatima iz Bih. Pljuvanje drito u facu.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

91-ve Srbi na barikadama, baca se cveće na kolonje tenkova iz Srbije, Hrvati iz Bih slobodno ulaze u ZNG bez kontrole i ograničenja.

2021-ve Srbijanci imaju slobodan i nekontroliran ulaz u Hrvatsku i na njih se baca cvijeće a barikade prema Hrvatima iz BiH na granici Hrvatske.

I to sve u jednoj generaciji.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 28-06-2021 at 17:37

Neće se oglasiti HDZ BiH i njihove tri mumije, ni onih sedam osam koliko ih je već bilo prije, ni Hercegbosanske gazde, svi oni imaju nekretnine po HR, a mali Hrvat iz BiH nemore odvesti dicu na more, to je otprilike to...
    Uvodničar druge jedne teme je nabrojao sve uzroke a zaboravio nesvjesno, a time ekskulpirao odgovornosti politike i vlasnika kapitala Hrvata BiH, i ovi ljudi prolaze, to sam naveo kao primjer, a tako je konstantno, prolaze ispod radara najodgovorniji i oni koji bi trebali raditi posao za koji su jebeno pretplaćena pored moći s kojom navlače za pokoljenja
    Posljednje uređivanje od ivica : 28-06-2021 at 18:58

Srbi jedino slobodno mogu ići u Hrvatsku i BiH, jer tamo drže svu vlast.

Citiraj Prvotno napisano od ivica Vidi poruku
    Neće se oglasiti HDZ BiH i njihove tri mumije, ni onih sedam osam koliko ih je već bilo prije, ni Hercegbosanske gazde, svi oni imaju nekretnine po HR, a mali Hrvat iz BiH nemore odvesti dicu na more, to je otprilike to...
    Uvodničar druge jedne teme je nabrojao sve uzroke a zaboravio nesvjesno, a time ekskulpirao odgovornosti politike i vlasnika kapitala Hrvata BiH, i ovi ljudi prolaze, to sam naveo kao primjer, a tako je konstantno, prolaze ispod radara najodgovorniji i oni koji bi trebali raditi posao za koji su jebeno pretplaćena pored moći s kojom navlače za pokoljenja
    A "mali Hrvat iz BiH" na zadnjim izborima imao je ponuđene - generala Glasnovića, Marka Juriča, Elizabetu Mađarević, Tomislava Sunića..., ali nisu mu valjali navedeni, nego HDZ Plenkovićevi sljedbenici. To je otprilike to....

@goran. Nije točno. Poodavno je katastrofalno mala izlaznost na izbore za Sabor HR, tako da taj sigurno nije glasao za HDZ.
    Glasnovicev prošli mandat koliko sam pratio prošao u kritici SDP a i crvendaća dok su mu iza leđa u vladi sjedili HDZ i podsmjehivali se, a nije bio svjestan da bi se trebao okrenuti prema Vladi koja sjedi iza pa im očitati lekciju.
    Za prošle izbore mu je ovde u BiH trebala logistička podrška a to je nemoguće ako to nije HDZ, i to oni svi dobro znaju. Mogao je eventualno nešto preko HRS ali oni su istakli svog predsjednika za kandidata što je opet čudno da šalješ u Sabor RH vodu stranke, eventualno mu ostaju Lijanović i,HSP ali to je isto pakovanje ko i HDZ BiH.
    Posljednje uređivanje od ivica : 29-06-2021 at 16:28

Glasnović je pretprošli mandat u saboru osovjio kao nezavisni kandidat a ne kao HDZ-ovac. I napadao je HDZ.

Ovaj put mu je falilo 11 glasova da uđe u sabor. HDZ je sve upregnuo da ga onemogući i zamalo nisu uspjeli.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 29-06-2021 at 16:55

Ostalo mi u glavi da je išao s liste HDZ.
    To s druge strane znaci da je u četiri godine iselilo ili se od politike ohladilo dobar dio, pa je i rezultat bio vidljiv, dok je mašinerija ostala postojana.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove