+ Odgovori na temu
Stranica 236 od 237 PrviPrvi ... 136 186 226 234 235 236 237 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 4,701/4723

Tema: Kako diše Srbija

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku

Praunuk četničkog vojvode je transvestit.
    Mozda i on radi u Dubaiu, kao 90% srpskog jet seta.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Budući predsjednik srbijanske vlade.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Šta se ono u Kaliforniji sjaji, Daneove šljokice na glavi.

Šljokičavi Dane, umetničko ime četničkog vojvode.

Datum registracije
    Sep 2016

Pa kada vidim ovu fotku...

Hm....

Kacavenda style....

Srbi snimili seriju o kralju Aleksandru

Po prvoj epizodi reklo bi se, polutreš..

.....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Datum registracije
    Sep 2016
    U srpskoj Politici clanak o tome kako je ikavica zapravo srpska.
    To im je odgovor na Zigmanova, koji je trazio uvodjenje hrvatskog jezika u pojedinim opcinama po Vojvodini.
    Srpski mainstream se i dalje radikalizira, nezaustavno.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    U srpskoj Politici clanak o tome kako je ikavica zapravo srpska.
    To im je odgovor na Zigmanova, koji je trazio uvodjenje hrvatskog jezika u pojedinim opcinama po Vojvodini.
    Srpski mainstream se i dalje radikalizira, nezaustavno.
    To je ono kaj sam pričal, ovo uvođenje bunjevačkog nije samo za rashrvaćivanje Hrvata u Vojvodini nego i za svojatanje ikavice i hrvatskog jezika i književnosti tj. cijele kulture i cijelog prostora od Vardara do Slovenije.

šta kaže picousti, vjerojatno čeka komemoraciju u Jasenovcu da prezentira dozu protuhrvatstva s našim idiotima.

najjače mi je kad netko oboli od korone, to je nova fora jugopančara, pa kažu pozitivan a ustaša. ono mentalita tito.

baš su šaljivi, samo što mene ne jebe ni pozitivna ni negativna korona, ja ionako ne vjerujem u ništa što me ne ubija.

u rak vjerujem, jer on dokazano ubija. ove ostale bolesti, koje prosječni zdrav čovjek preboli me ne zanimaju ni najmanje.

a oni o ustašama koji ne mogu biti pozitivci, sad će i Vučić o tome, ipak je blizu komemoracija u Jasenovcu, a to je idealno vrijeme da se utvrdi kako ustaše nisu pozitivci već negativci.

Ma utvrdit će oni da su ustaše pozitivci kad tad.

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti...virati-1094975

Ovo bi možda bilo više za neku vojnu temu i kao usporedba sa onim, što je nekada bio ZNG, a danas se zove "sustav". Ovom promjenom, njihova vojska osima kvalitete (u odnosu na "sustav"), dobiti će i kvantitetu. A mi?

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    https://slobodnadalmacija.hr/vijesti...virati-1094975

Ovo bi možda bilo više za neku vojnu temu i kao usporedba sa onim, što je nekada bio ZNG, a danas se zove "sustav". Ovom promjenom, njihova vojska osima kvalitete (u odnosu na "sustav"), dobiti će i kvantitetu. A mi?
    Spremaju se Srbi polako za novu rundu.

Par dana nakon uvođenja tzv. bunjevačkog jezika u Suboticu radi podjele hrvatskog naroda u Vojvodini, Vulin i Vučić kukaju kako otkud sad da Hrvatska vojska radi vojni kamp na Kosovu? Pa eto, palo s Marsa.

Iako ne vidim zakaj se bune, to je druga država. Nećemo ih napasti sazada.

Par dana nakon uvođenja tzv. bunjevačkog jezika u Suboticu radi podjele hrvatskog naroda u Vojvodini, Vulin i Vučić kukaju kako otkud sad da Hrvatska vojska radi vojni kamp na Kosovu? Pa eto, palo s Marsa.

Iako ne vidim zakaj se bune, to je druga država. Nećemo ih napasti sazada.
    Vidim kako su se i na drugim portalima ljudi napalili tim hrvatskim misionarenjem na Kosovu. Pozdravlja se to kao nešto čime ćemo uzvratiti Srbiji i poziva da RH tamo pošalje svoje viškove oružja (koje crne viškove oružja mi to imamo(???)). A zapravo, radi se samo o još jednoj budalaštini. Ta misija "spaliti" će novac koji nam ionako fali, a mogao se utrošiti u nabavke nove opreme ili izgradnju stanova za vojnike (demografija). Kosovare štiti najveća SAD vojna baza i dok je tako, njih nitko neće napasti. Kada i ako, Amerikanci (zapad) odu (malo vjerojatno), Kosovari su gotovi i neće im pomoći ni hrvatska satnija. Dakle radi se samo opet o još jednom besmislenom hrvatskom janjičarenju.

Što se tiče Srbije, bunjevačko jezika i njihovih uobičajenih čuda, umjesto slanja "sustava" na Kosovo, uvesti reciprocitet (politička prava, financiranje manjina, vlasništvo medija...), podići čuvanu žilet žicu (ilegalne imigrante koje su pustili na svoj teritorij neka si i zadrže), žurno riješiti pitanje teritorija koje nam još drže pod okupacijom, uvesti kontrole hrane na granici, srušiti spomenik u Srbu itd. i tsl.

Datum registracije
    Sep 2016
    Amerika jos ima Camp Bondsteel na KosovA, sto je rekacija Vucica?
    Isao je uredno polizati Trumpu guzicu, potpisivao sto nije ni procitao, a doma se hvalio kaku mu je dao nalivpero.

Vucic spram Hrvatskoj:

Demagogija, gluposti, demogagogija, jos vise gluposti.

Uvjek tvrdim, Srbi jedino postuju silu. Treba li veci dokaz.

Albanska velesila Kosovo, je hrvatski prijatelj i saveznik u borbi protiv istočnog neprijatelja, koji se zove Srbija, a tu Srbiju nastanjuje Srblje, nekad davno otomansko roblje.

ovako zbori Vulin o Hrvatima Ustašama, pa ću i ja o njima. kažu da smo fašističke sluge i zločinci, da mrzimo sve srpsko od koljevke do groba. prije je obratno.

a svaki Hrvat, doslovce svaki koji mrzi Srbe, mrzi ih opravdano, i jednu stvar je rekao Kerum dobro, ne znam nijednog Srbina izuzev možda Tesle koji je Hrvatima napravio išta dobroga. u pravilu ako i postoje Srbi koji su radili nešto dobroga, to su pojedinci, koji u suštini ne mogu ocrtat većinu naroda. ja npr ne gledam na sve Srbe kao četnike, jer realno oni nisu svi četnici, ali velika većina je. dok velika većina Hrvata nisu Ustaše, velika većina Hrvata se grozi Ustaša kao i ti Srbi, i onda netko nas i njih uspoređuje.

mi imamo kud i kamo više ološa, i onih koji i jednoj mizernoj Srbiji su voljni puzat i gmizat, i Franjo je dobar dio života puzao pred njima, dok mu nije dopizdilo. pa je zaokrenuo priču, poučen osobnim iskustvom, ali kod nas hrvata je kobno što svaki Hrvat mora biti Franjo, mora iskusit na svojoj koži čari pojedinog režima, uglavnom antihrvatskog plus Srba. a pošto većina Hrvata ne zna što su i kakvi Srbi, već ono što mediji projiciraju, kao i o komunizmu i SFRJ samo najljepše, kao i maršalu još ljepše. jer on je krao, ali je i nama dao, prema tome suština je da se kod nas prirodno naivan i zaglupljen narod, kada pričamo o politici još dodatno zaglupljuje pričama o tome kako su ustaše sramota itd, a svaki narod baš svaki narod u svojoj povijesti imao je pandane našim ustašama.

imao je te nacionaliste, osvajače, zlostavljače, zločince itd, ali ni za jedan narod ne vrijedi pravilo generaliziranja, pa zašto bi u našem slučaju bio izuzetak ? zašto se na Židove ne gleda preko njihovih zločinaca, kako se recimo gleda na Nijemce kroz prizmu njihovih zločinaca ? zašto Srbi mogu opravdavat domovinski rat, i sva klanja i palež u tom ratu Jasenovcem, jer kao sve je tad počelo, a to nije istina, počelo je o tome je i ona Jugoslavenčina Krleža pričao u Odesi.

https://projektvelebit.com/je-li-pok...asenovac-1941/

problem je što Hrvati samo pričaju, i Krleža je to znao, pa se oženio srpkinjom plus zagovarao Jugoslaviju i bio frend s Titom, to su vam na žalost u pravilu Hrvati. a Srbi, Srbi od svih opcija i svih idelogija nađu one koji rade za njih, i komunisti i Tito ko "hrvat" su radili za njih, a Hrvatima to nije smetalo dok ih ovi nisu počeli klat, nije im smetalo dok Titina JNA nije počela rušit po Hrvatskoj, to je ta razlika između Hrvata i Srba, mislite da bi Srbima trebao netko počet palit i klat po Srbiji da bi oni znali na vrijeme zauzet stav za sebe ? Hrvatima čitavu povijest od doba križara, do danas, treba neki palež pljačka ubijanje da se osvijeste. i opet tima koji harače po našoj zemlji se kunemo, kunemo se u Vatikan koji je poslao križare na Zadar, kunemo se u Papu kao da je Bog sam, kunemo se u bratstvo jedinstvo koje je skovano na način, da Srbi budu i ostanu dominantna nacija na prostoru ex YU. to sve hrvatima prolazi, jer su em glupi em prihvaćaju instrukcije izvana, em se poput Krleže pomire lako s činjenicom da svijetom vladaju ti koji vladaju, pa je njima najnormalnije prihvatit to sve, nema veze što ti koji vladaju vladaju u ime sotone, oni ko veliki vjernici će to prihvatit, jer eto nije pametno suprostavljat se jačima od sebe.

a što bi nam se moglo dogodit, moglo bi nam se dogodit da kao Srbi budemo bez struje i vode neko vrijeme, plus da nas NATO izbombardira, ali realno to je kratkog daha, i brzo prođe ta nesreća, ali sačuvaš obraz i ne vidim da Srbima generalno nešto fali, jedino su im plaće mizernije od naših, sve ostalo nisu oni puno iza nas. a i kada se uzme standard Srbije i Hrvatske u obzir, mi živimo lošije od njih, jer naša plaća može pokrit puno teže tekuće troškove, od njihove njihove troškove. prema tome, Hrvati vrludaju čitavu povijest, nemaju konsenzus oko ničega, osim oko navale Turaka Križara Srba Napoleona Germana Talijana Mađara, ali to je u dugogodišnjoj povijesti ovog naroda možda jedno stoljeće, a što je s ostalim vremenom ? pa uglavnom izgleda kako danas to sve izgleda, uvijek težimo tome da ne povijredimo susjede, a ti isti susjedi cijelo vrijeme vrijeđaju i ponižavaju nas, plus kad god im se ukaže prilika napadnu nas i osakate, ali Hrvati i dalje moraju biti veći Papa od Pape, koji šalje križare na Zadar, sigurno ih je tako Bog učio, plus Franjo koji kamatari Međugorje, da bi priznao vidjelice i ukazanje Marije. jer naravno, po tom Francesku nemoguće je da se gospa ukaže u Međugorju, ona se može ukazat samo u Fatimi ili na mjestima gdje je tom Francesku logično da se ukazala, on je taj koji u ime Marije odlučuje gdje će se ona ukazat. a Hrvati takvome slijepo vjeruju, i onda kada dotični prima one četnike iz SPC u svoje krilo, i daje im odriješene ruke da odlučuju o čovjeku koji je svoj život među ostalim položio, i zbog toga što nije htio odvojit Katolike i Katoličku crkvu u hrvata od Vatikana, on daje odriješene ruke četnicima iz mordora iz SPC, da odlučuju o tome jel ili nije Stepinac svet, i odlučuju u ime Katolika što nama znači Stepinac.

korumpirano je sve, a ovaj Francesko je pokazao i dokazao da je i Vatikan ništa drugo nego praonica love, pa ako netko vjeruje u praonicu love neka vjeruje, ja ipak vjerujem u Boga poglavnika svoga.

a Srbi dobro znaju ćud Hrvata, i samo provociraju i manipuliraju, a ja bih im nakon svake provokacije, poslao dodatnih 100 HVojnika na Kosovo. logičnije je da Hrvatska ima vojsku na Kosovu, nego u Afganistanu za onog cionista Bidena. zato jer s Albancima nemamo neriješenih pitanja, kao s Srbima, i zato što Srbi svaki put u svoje pohode i palež po Hrvatskoj kreću s Kosova, dovoljan argument i razlog da dolje imamo barem 1000 vojnika, i isto toliko bunkera u čast Envera Hodže. a svi znamo da te bunkere, Srbi i Rusi ne mogu osvojit, jer su ti bunkeri neprobojni za Vučića i Putina.
    Posljednje uređivanje od LB86 : 08-05-2021 at 17:39

Ak se braća zaigraju da možemo uzvratiti s 2 strane.

Ak se braća zaigraju da možemo uzvratiti s 2 strane.
    Tko i čime?
    Sa 2 brigade koje imamo, 4 zastarjela zrakoplova, bez topništva...... Ljudi pa nije to ZNG sa pričuvnim i ročnim sastavom, to je "sustav".
    Ali zato imamo JOCKER ZOVI - Crnogorce, Slovence, Kanađane, Dance i tsl.

Inače, Afganistan - 2.400.000.000,00 kuna iz hrvatskog proračuna. Koliko da damo za misionarenje po Kosovu?

Gorane, polako, diši, nećemo ih napasti iz 2 smjera, ako oni nas ne napadnu. Ali eto, čisto da im postoji prijetnja u glavi kaj bu se dogodilo ak nekaj pokušaju.

Gorane, polako, diši, nećemo ih napasti iz 2 smjera, ako oni nas ne napadnu. Ali eto, čisto da im postoji prijetnja u glavi kaj bu se dogodilo ak nekaj pokušaju.
    Ak buju oni..., onda bumo mi njih.... optozadi... Koje pričice s šanka, što Vi to gutate?! Već viđeno janjičarenje, ovaj put za Bidena. Halo, imamo 2 brigade i to ne ZNG-a, nego "sustava"?! I npr. sutra zapadnjaci odu, HV ostaje na Kosovu, svih 150 i bori se do zadnjeg?! Osobito žene...
    Dakle, financiranje obuke (možda i opremanje) slabašne vojske Kosova, SAD želi prebaciti na RH. Cijena? Ma neprocjenjivo! Ubaciti im se odostraga, Beograd drhti i još te Amerikanci hvale i tapšaju po leđima. Daleko smo dogurali....
    Neopisiva glupost po raznim osnovama, ali normalno, da vlada i mediji to ne žele javnosti prezentirati kao pušionu i korak unazad - nego herojski podvig ubacivanja naših njima odostraga.

Za Vas ponovno jasno pitanje - koliko kuna bi vrijedilo "spaliti" na Kosovu? Kojega ionako nitko neće napasti.

Meni je to prava stvar.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove