+ Odgovori na temu
Stranica 237 od 237 PrviPrvi ... 137 187 227 235 236 237
Prikaz rezultata str. 4,721/4723

Tema: Kako diše Srbija

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Meni je to prava stvar.
    To Vam zaista vjerujem. Samo još kada bi bili dobri ukazati mi na prednosti ovog poduhvata za hrvatsku stvar. Npr. od cijene, pa na dalje... Možda me i pridobijete, zašto ne?!

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    To Vam zaista vjerujem. Samo još kada bi bili dobri ukazati mi na prednosti ovog poduhvata za hrvatsku stvar. Npr. od cijene, pa na dalje... Možda me i pridobijete, zašto ne?!
    Nisam zainteresiran za tak nekaj. Oni koji imaju oči znaju zakaj je ovo dobro.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Nisam zainteresiran za tak nekaj. Oni koji imaju oči znaju zakaj je ovo dobro.
    Očekivao sam od Vas makar banalnosti, ali baš ništa?! Što je dobro u toj zapovijedi Milanovića i Plenkovića? Da niste u stanju ničim argumentirati svoj stav, nego neka doskočica o tome "koji imaju oči"?! I nije po srijedi nametanje stava, nego radoznalost. Stvarno, što to kolega Grunf - vidi? Bilo bi zanimljivo vidjeti kako na političku temu unosite dašak ezoterije! Kristalna kugla, tarot, svijeće... Ono, vidim, vidim, vidim, Biden sad okreće svoj pogled prema poslušnim Hrvatima i upravo smišlja kako će ih nagraditi....

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove