Vidi rezultate ankete: Treba li Hrvatska primiti ilegalne imigrante?

Glasači
42. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Da

5 11.90%
  • Ne

37 88.10%
+ Odgovori na temu
Stranica 143 od 143 PrviPrvi ... 43 93 133 141 142 143
Prikaz rezultata str. 2,841/2849

Tema: Navala ilegalnih imigranata (i na Hrvatsku)

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    To je igrica ovih Soros NGOova, namjerno ih placiraju blizu hrvatske granice, i namjerno plasiraju ovakve pricice.
    Neka ih uzmu Biden fanovi u Hrvatskoj, ako gospoda misli da ce Hrvatska postati njihov izbgjeklicki kamp, nema to.
    Neka svatko pogleda propalu drzavu Grcku, to je scenario Hrvatske ako se upusti u tu igricu dobrodoslice.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Čim oni vode takvu propagandu protiv nas to znači da radimo donekle dobar posao. Ne kak Mađari, ali opet određen suverenitet prakticiramo.

Datum registracije
    Sep 2016
    To je tocno. Koliko god ljigav Mesicevac Bozinovic bio, tu radi posao.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Čim oni vode takvu propagandu protiv nas to znači da radimo donekle dobar posao. Ne kak Mađari, ali opet određen suverenitet prakticiramo.
    Kako onda velike skupine migranata haraju Gorskim Kotarom.

Ja mislim da je to dogovorena priča. Optužbe na hrvatsku policiju iz Europe na Hrvatsku kako bi mi posmisli da oni rade dobar posao jer ih eto napadaju iz DW i BBC-a.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Izglasan novi zakon o strancima

Ukidaju se godišnje kvote za zapošljavanje stranaca, poslodavac mora podnijeti zahtjev HZZ-u i onda ono daje dozvolu. Naravno postoje iznimke i uvodi se i novotarija za spajanje obitelji.

Zakon propisuje i iznimke od provedbe testa tržišta rada vezano uz deficitarna zanimanja poput tesara, zidara, konobara, mesara te u slučaju sezonskog rada do 90 dana u poljoprivredi, šumarstvu, ugostiteljstvu i turizmu.
    Prema novom zakonu uvodi se i novi institut dugotrajne vize, takozvane vize D, u slučaju da je državljaninu treće zemlje odobren privremeni boravak zbog rada, spajanja obitelji, studiranja, istraživanja i srednjoškolskog obrazovanje.
    https://lider.media/poslovna-scena/h...javanje-134211

Ukratko, trebamo promijeniti naziv teme u navala legalnih migranata u Hrvatsku jer je ovo potpuno liberalizirani zakon o strancima koji ima za cilj uvesti čim više stranaca u Hrvatsku. Dogodit će nam se stagnacija plaća, ogroman rast cijena nekretnina, geta, terorizam, nesiguran život i sve ono što viđamo u Francuskoj i ostatku zapadne Europe.

Još jedna u nizu HDZ-ovih izdaja hrvatskog naroda.

Datum registracije
    Sep 2016
    Ovo je zaista zanimljivo, ne znam kako to prosjecan HDZovac gazda restorana ili gradjevinar zamislja, doci ce Pakistanci i Afghanistanci plus Arapi, koji su i na zapadu najproblematicnija grupa za zaposljavanje, pa ce u Hrvatskoj raditi za 2 000 kuna dan i noc za gazdu Jozu....

Je li to prvi alahu akbar napad nožem u Hrvatskoj? Čast otvaranja sezone ima Pula.

NGO sotonisti idu dalje.
    Ustavni sud odbacio je tužbu obitelji Madine Hussiny i sad oni traže neku pravdu na Europskom sudu za ljudska prava.
    Naravno, nahuškani od strane sorševskih udruga i fiškala.https://www.youtube.com/watch?v=3kmU9udcyv8

Da smo kao Mađarska (eh, da smo!) protjerali bi i ove afganistanske kozojebe i niškoristi te njihove sponzore, soroševske plaćenike.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    NGO sotonisti idu dalje.
    Ustavni sud odbacio je tužbu obitelji Madine Hussiny i sad oni traže neku pravdu na Europskom sudu za ljudska prava.
    Naravno, nahuškani od strane sorševskih udruga i fiškala.https://www.youtube.com/watch?v=3kmU9udcyv8

Da smo kao Mađarska (eh, da smo!) protjerali bi i ove afganistanske kozojebe i niškoristi te njihove sponzore, soroševske plaćenike.
    Koliko god smo jadni, još uvijek nismo totalni mazohisti, ali ELJP je soroševska institucija, oni će nas udariti po džepu. Nema veze, suverenitet košta, da smo bar suvereni kao Mađari...

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove