+ Odgovori na temu
Stranica 26 od 26 PrviPrvi ... 16 24 25 26
Prikaz rezultata str. 501/516

Tema: Politički ring - dnevnopolitička događanja u Hrvatskoj

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    odakle toliko komunjara i jugoslavena u lijepoj "našoj"?

pa štitio ih Tuđman i hdz.

mislim da su to zvali pomirbom

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Katarina Peovic je prije nekih sat vremena Franju Tudjmana nazvala ratnim zlocincem a Domovinski rat udruzenim zlocinackim poduhvatom.

I nikome nista, upozorena je da "bira rijeci".
    Istine radi, i Tudjman je onomad dozvolio Feral Orjun koji nije bio nista blazi i koji se bavio sa Domovinskim ratom iskljucivo u svrhu prikazati isti kao zlocinacki. Franjo je demokraciju shvatio preozbiljno. Trebao je iskoristiti vrijeme nakon rata da se obracuna sa onima koji su se obracunavali sa Hrvatima od 45.
    1:1.
    Peovicka je otvoreni nasljednik tih ljudi. Zasto bih ja nekome dozvoljavao uzivanje u demokraciji ako bi mi ta ista sutra oduzela drzavljanstvo i prikljucila Hrvatsku Beogradu.
    Tudjman je bio veliki politicar, ali Orban ga je presisao.
    Taj je srusio madjarski SDP i najveci kriticari zive danas u Berlinu a ne u Pesti.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

"prirodni saveznik" dosao, izbjegavao teme o polozaju Hrvata u BiH, podijelio packe da Hrvati ne bi trebali da angaziraju Kineze na strateskim projektima, uglavnom kao i svaki gospodar prema svom vazalu

Humphrey pobogu brate i dragi kolega dobro ti reče da ih je štitio Tuđama i HDZ. A tko će drugi, svak svoje štiti i brani.
    Drugo ti reće da su to zvali "pomirbom". Ma o kojoj pomirbi ti ovdje govoriš o onoj koja je isišla u Istarskoj Drini br. 3/4 1964, st. 18/21 ili o pomirbi o kojoj je pisao Darko Hugel, mislim da se je tako zvao. Možda ti znaš više pa mi pomozi to pronaći; jer i jedno i drugo je vrlo interesantno za naš hrvatski današnji slučaj kako smo razdvojeni...

Lijep poZDrav.

A1 maknuo N1 i Sportklub iz ponude, navodno je i HT blizu tog poteza, nadam se da će ga napraviti jer bi to bio jedan potez bliže lustraciji hrvatskog medijskog prostora.

Zašto Sport klub. Tu gledam tenis. A ni N1 ništa nije gori od HTV-ea. Dapače, tamo mogu doći ljudi koje HTV nikad ili vrlo rijetko poziva.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Zato sto su N1 i Sportklub vlasnistvo onog Kragujevackog tajkuna Solaka, koji je suvlacnik United Grupe... rijec je o sukobu Vucicevog MTS (Arena Sport) i United Grupe koja je vlasnik i Nove tv, i Doma tv, oni su kakti oporba Vucicu i forsiraju tog kako se zove, Djilasa.

Hrvati su sport prepustili srbijanskim medijima, takodje i news prostor.

U sustini, rat je na toj relaciji, pa je United Grupa digla cijenu reemitiranja, sto ovi nece platiti, a prije toga je MTS digao cijenu Arena sport kanala. Oni se prepucavaju, a "nasi" se tu malo ili nista pitaju.

Pater Dominik Gerbic je bio gost u Bujici. Onaj zbog koga se HRT ispričavao Plenkiju.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Pater Dominik Gerbic je bio gost u Bujici. Onaj zbog koga se HRT ispričavao Plenkiju.

Ajde da je napokon Crkva u Hrvata progovorila! Osim Košića mnogi u Crkvi danas šute a trebali bi galamiti kakvo je stanje u državi!
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Ajde da je napokon Crkva u Hrvata progovorila! Osim Košića mnogi u Crkvi danas šute a trebali bi galamiti kakvo je stanje u državi!
    Slažem se, a stanje nije dobro. Evo kak izgleda nastava u školi u Zaprešiću.

https://narod.hr/hrvatska/zapresic-u...a-zastavom-skh

Znaju li ova djeca da je komunizam proglašen totalitarnim društveno-političkim sustavom jednako kao i fašizam?
    Ne mislim da ih treba uhititi, ali da ih svakako treba pozvati na obavjesni razgovor u policijsku postaju to bez svake sumnje treba, dapače, mora i očekivati je...
    Ako je netko pomiješao 01.svibnja kao praznik rada sa komunizmom, onda je svrha te proslave posve promašena.

Jasno, sve ovo o čemu govorim je utopija, jer Hrvatskom još uvijek vladaju udbovci, komunjare ili njihovi potomci, jugonostalgičari, orjunaši i ostala bagra koju plaća Soroš i njemu slični kupci hrvatske mladosti za jeftine pare i svi mogući oportuni koji se usraše da rastoče Hrvatsku..

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Ovo je slika i prilika Hrvatske. Da je kojim slucajem ekipa sa slikom Ante Pavelica tako pozirala, i sa usatim U, svi odreda, pocevsi od Plenkovica, preko Pupovca, do Krausa bi osudjivali i kudili klince, izdavala bi se priopcenja, izraelski veleposlanik bi pozvao na veliki stastanak, imbec, smutarnji i vecernji bi eksplodirali.

Ovako.

Nikom nista.

RH 2021
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Ah, šta sad; kad se bude učilo u školi o NDH molim učenike da stave ustaške kape na glavu i zapjevaju kao Puljak.
    Naravno, sve je to u sklopu učenja i nastave. Molim gospodu, moralne higijeničare i lovce na fašiste Pupija, Krausa i slične da pokažu malo razumijevanja i toleranciju.
    Djeca samo uče povijest.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Tako je, tako i mi kad pjevamo naše pjesme to radimo iz povijesnih razloga.

Veli bolesnik Pupovac da 12 ubijenih u Borovu selu nisu bili civili. Želi reći da budući da nisu bili civili nego policajci da su zaslužili biti ubijeni. Znači po njemu, članu vladajuće koalicije, dozvoljeno je ubijanje policajaca jer nisu civili. Ne samo ubijanje nego i brutalno masakriranje. Znači Pupovac je kraticu ACAB doveo na višu razinu.

I onda se čudi kaj ljudi viču ubij Srbina. Pa kako neće kad ti predstavljaš Srbe i kad stalno provociraš Hrvate do razine da te zamrze do kostiju?

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Tako je, tako i mi kad pjevamo naše pjesme to radimo iz povijesnih razloga.
    Satira i učenje povijesti nisu izgovori koje mogu Hrvati koristiti.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove