+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 7 1 2 3 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/128

Tema: Gdje je ženama nestao struk

Gdje je ženama nestao struk

Gledam malo po portalim a i inače sve neke ljepojke..ne može se reć da nisu, ali 95% njih ima jedna nedostatak.

Nemaju struka.

Sve ravno, pa čak i ispupčeno.

A nisu punačke a kamoli debele. Čak bi se moglo reč i da su mršave.

Struk još imaju samo one anoreksičarke ali to ne spada u kategoriju o kojima pričamo..kost i koža na ženi sumnjam da su kome privlačni.

u dobra stara vremena mogao si vidjeti ženu, curu, sa svim atributima, jedru i i napetu nipošto mršavu ali sa tankim strukom.

neš'to ne štima sa evolucijom ili načinom prehrane.

strukoljupci svih zemalja ujedinitite se i prosvjedujte.

Vratite ženama struk.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

ko to kaže da žene nemaju struka?,,,,
    ZALUD HEROJI POVIJEST PIŠU ,
    JER NAĐU SE ONI ŠTO ISTINU BRIŠU DA HERCEG BOSNA SINOVE JE DALA A DANAS JOJ NEMA NI RIJEČI HVALA !!!!
    HERCEG-BOSNO SUZO MOJA ZEMLJO BEZ SPOKOJA !!!

http://www.youtube.com/watch?feature...Czx_uWqo74#t=0

http://www.youtube.com/watch?v=leNFPy5HOxU

http://www.youtube.com/watch?v=5veX-SqhXdA

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Na ovoj kao da malo fali...

Ova je tetovirana, to je za baciti.

Meni takve žene uopće ne smetaju. Čak mi je draže što ih ima više ružnijih i bezveznijih
    ...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

Super ugledni član Bukowski avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Ova je tetovirana, to je za baciti.
    I to kako istetovirana...klasični tramp stamp

odvratno,di je onaj smajli šta riga

jbg,uvik san volija fine cure,da su ženstvene iznad svega.A tetovaža to sama po sebi nekako nije,bar po meni.Mada se može odradit da to izgleda fora,slatko,žensko.Mali detaljčić,negdi,još nekako,al ne iznad dupeta,iznad pice,il na sisi ne daj Bože.To mi je isto ka da vidin ženu sa ožiljkon preko arkade,plavog oka,bez keca gori desno,i još da žvače duhan jbt

nego,ne beren pitanje,di je nesta struk,a onda da je "sve ravno"?Kako struk,bokovi valjda?
    Dobro,i jedno i drugo daje tu liniju,al ovo "sve ravno",pa kakav triba struk bit,lopta?

Inače,po čemu ja vidin dobru žensku,aj,neka znate kolko san bolestan,šta ima veze,mislin da san jedini.Po vratu.I kako pada linija ramena.
    Ako mi to nije sve,ikad.
    Za bit meni ženstvena to i samo to.Ako je ostatak očaj,onda je ružna,ali ženstvena
    Dobro,obavezno je ponašanje,pokreti.Al to ne spada u tjelesne atribute.
    Za razliku od vrata.Ahahaahhaa

Aj,nije baš sve ikad,dupe je dupe.I rudlave po mogućnosti.Al vrat nije oko seksa,al ako ima lip vrat odma je ženstvenija.Ahahaha kako san lud.
    Ako ima vrat ka mister Jozo iz Blufonaca može imat najbolje dupe,sise,facu,sve ostalo,i biće NULA.
    -"The problem with this world is that intelligent people are full of doubts,while idiots are full of confidence."
    Hank

Zna se šta je struk, ne govorimo o trbuhu.

Vrat, pa naravno da je vrat bitan, nije samo tebi Bukowski, on bi samo sebi žemski vrat..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    Kad bi čovjek pisao što mu se sviđa sve na ženama, nigdje ne bi stigli, a struk...hm...
    Ne znam Inkvi, to ti je kao i lijepe noge, ti si zapazio nešto što je Božji dar kojeg nema svako, isto ko ni baš "dobru nogu", ko ni baš dobro dupence...
    Ima cura i to ovih što ih svakodnevno čovjek viđa, ama da ti oči ispadnu, imaju ali baš sve i baš sve kako treba..., a ima jasno, i "grobova slatke duše"..., prosječnih, slatkih, osrednjih, pametnih..., dobro sređenih, ukusno dotjeranih, ali ispod tanko, tanko da nemaš za što da se prihvatiš.
    E tako ti je i sa strukom.. neka ga ima neka nema, mislim da to nije neko pravilo, ishrana, trend, nego dar...

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od pdv Vidi poruku
    Meni takve žene uopće ne smetaju. Čak mi je draže što ih ima više ružnijih i bezveznijih
    Žena je ženi najveći neprijatelj.

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    5
    Citiraj Prvotno napisano od sagitarius Vidi poruku
    neka ga ima neka nema, mislim da to nije neko pravilo, ishrana, trend, nego dar...

točnije, genetika.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Žena je ženi najveći neprijatelj.
    Nego kako...ko će drugi bit? Muškarci, možda? To bi onda prešlo u šovinizam i sekusalno uznemiravanje

Inače, ovo o čemu Inkvi priča je isključivo stvar građe i uglavnom je oblik tijela poznat kao pješčani sat rijedak pogotovo u današnje vrijeme zaluđenosti neuhranjenim izgledom. Ima žena koje imaju lijep struk ali imaju npr. manje grudi pa onda struk dolazi manje do izražaja ili imaju uže bokove pa opet struk manje dolazi do izražaja. Dakle, sve je stvar građe i optičke varke

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    točnije, genetika.
    Ma da.
    Iako znam neke izuzetke od toga - koji nisu kontra genetike, ali mislim baš da su dar, naime znam dvije sestre, jedna je, o Bože izišla iz Raja sva je ko ...hm...a druga nema tu tjelesnu karakteristiku, lijepa je i ona skladno građena i to, ali nije to -to...
    I da, sve je do ukusa, a ljepota je u oku promatrača...

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    5
    Citiraj Prvotno napisano od sagitarius Vidi poruku
    Ma da.
    Iako znam neke izuzetke od toga - koji nisu kontra genetike, ali mislim baš da su dar, naime znam dvije sestre, jedna je, o Bože izišla iz Raja sva je ko ...hm...a druga nema tu tjelesnu karakteristiku, lijepa je i ona skladno građena i to, ali nije to -to...
    I da, sve je do ukusa, a ljepota je u oku promatrača...
    pa da, genetika. ako su sestre, ne znači da su naslijedile iste gene za oblik tijela.
    (da vidiš mene i moju sestru nikad ne bi rekao ni da smo u rodu a kamoli sestre. )

ima raznih oblika tijela - kruška, jabuka, pješčani sat...bojler.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Varlamova Stiliana avatar
    Datum registracije
    Nov 2011
    Citiraj Prvotno napisano od pdv Vidi poruku
    Nego kako...ko će drugi bit? Muškarci, možda? To bi onda prešlo u šovinizam i sekusalno uznemiravanje

Inače, ovo o čemu Inkvi priča je isključivo stvar građe i uglavnom je oblik tijela poznat kao pješčani sat rijedak pogotovo u današnje vrijeme zaluđenosti neuhranjenim izgledom. Ima žena koje imaju lijep struk ali imaju npr. manje grudi pa onda struk dolazi manje do izražaja ili imaju uže bokove pa opet struk manje dolazi do izražaja. Dakle, sve je stvar građe i optičke varke
    Veličina grudi ne utječe nikako na oblik struka... struk mogu istaknut malo razvijeniji latsi što žene u pravilu ne vježbaju a i često znaju imat neka bezvezna, cjevasta leđa koja se samo spoje sa strukom. Neuhranjenost isto nema veze s tim, ili si građena s tom krivuljom ili nisi, bez obzira na kile.
    Uski bokovi - to se slažem, najviše oduzimaju strukatosti žene...

Primjeri, mršavica s istkanutim strukom:

mršavica bez struka i bokova:

sportski građena adriana (koja btw ima solidnu sisu) gotovo uopće nema struka:

I jako naglašen struk kod Candice koja ima i dobre bokove i široka (proporcionalna) ramena:

“O divine Sun, may you never see anything greater than Rome!” - Quintus Horatius Flaccus

Meni se čini da i grudi i bokovi utječu na to da struk izgleda tanje. Ne u svih jer neke cure imaju baš ravan struk kao Adriana pa izgleda sve ravno kao stup. Ali ako su grudi veće i bokovi širi struk lakše dolazi do izražaja, naravno ako je građa takva.

Inače, di si ti?

Znači žene nemreju uvježbati struk? Nemrete uvježbati sise, struk, pamet...Pa kaj morete uvježbati?

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Znači žene nemreju uvježbati struk? Nemrete uvježbati sise, struk, pamet...Pa kaj morete uvježbati?
    .....vas
    u prirodi nam je svima želja za komunikacijom... za snovima..
    i oduvijek su ljudi pronalazili načine da budu povezani jedni s drugima,
    a svako vrijeme nosi sa sobom i svoje konce koji povezuju....
    taj labirint je život..

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    nije nestao struk nego nema bokova.
    odnosno, na scenu mogu proći samo djevojčice koje modne gurue podsjećaju na objekt svojih snova-tinejdžerske dječačiće.
    manje gledati tv i internet a više po cesti.
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove