+ Odgovori na temu
Stranica 30 od 30 PrviPrvi ... 20 28 29 30
Prikaz rezultata str. 581/600

Tema: Papa Franjo/ Patrijarh Franja

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od imperator Vidi poruku
    Budimo razumni i hladne glave.
    Nije lako izopčiti iz Crkve bilo koga pojedinačno, a kamo li čitavu jednu struju u Njemačkoj.
    Papa nema vlasti niti nad kim tko tu vlast neće prihvatiti.
    Ostaje da iz ove dvije premise polučimo zaključak.
    Papa Francisko je u velikim problemima,a neće da panići, jer ni sam nije siguran što mu je činiti..
    Slažemo se da te stvari koje govoriš za te pojave nisu apsolutno u redu, ali to nam samo u biti ukazuje da ostanemo tvrdi u svojoj vjeri i da pokušamo razumjeti pod kakvom se prešom nalazi jedan osamdesetogodišnjak koji je s drugog kontinenta upao među europske vukove, a da toga vjerojatno nije niti svjestan ikoji je pri tome u jednom strašnom turbulentnom vremenu Papa.
    Zanimljiv upis, koji sugerira da je Franja jadnicak medj' vukovima, i nema pojma sto radi.
    Franja je jednostavno politicki crveno obojen covjek, koji zmiri na ljevo i novoprotestantsko oko, dok istovremeno na najjaca kritizira onih par postotaka ortodoksnih vjernika.
    Dok je Papa Benedikt cinio sve da se sporazumi sa tradicionalistima, ovaj cini sve da jaca suprotno struju, pedere, liberale, kvazi protestante.
    Ima on itekako moc ekskomunicirati, samo fali volja.
    I dalje pratimo situaciju, pa bumo vid'li tko je bio u pravu.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Zanimljiv upis, koji sugerira da je Franja jadnicak medj' vukovima, i nema pojma sto radi.
    Franja je jednostavno politicki crveno obojen covjek, koji zmiri na ljevo i novoprotestantsko oko, dok istovremeno na najjaca kritizira onih par postotaka ortodoksnih vjernika.
    Dok je Papa Benedikt cinio sve da se sporazumi sa tradicionalistima, ovaj cini sve da jaca suprotno struju, pedere, liberale, kvazi protestante.
    Ima on itekako moc ekskomunicirati, samo fali volja.
    I dalje pratimo situaciju, pa bumo vid'li tko je bio u pravu.
    Morat ćeš ipak potkrijepiti nekim navodom , nekom poveznicom, to što tvrdiš riječima " ovaj cini sve da jaca suprotno struju, pedere, liberale, kvazi protestante"...
    Inače argumentirana diskusija postaje deplasirana...

Datum registracije
    Sep 2016
    Sve sto postavljam je dokaz tome.
    Ne-cinjenje, muk, tiha podrska, vjesto mjenjanje molitva na sada razumljiv nacin, kako bi utabanio put drugima koji ce mjenjati stosta.
    Jedino sljep covjek ne vidi sto radi Franja.
    Ali ja nisam tu da se ponavljam kao papiga zbog tih namjerno sljepih.

Sve sto postavljam je dokaz tome.
    Ne-cinjenje, muk, tiha podrska, vjesto mjenjanje molitva na sada razumljiv nacin, kako bi utabanio put drugima koji ce mjenjati stosta.
    Jedino sljep covjek ne vidi sto radi Franja.
    Ali ja nisam tu da se ponavljam kao papiga zbog tih namjerno sljepih.
    Na sreću ti si tu da nama pripadnicima RKT otvoriš oči, bez i jednog jedinog jasnog dokaza.
    Ipak hvala ti, hvala ti na tolikom trudu dostojnom jednog čestitog praoslavca.

Datum registracije
    Sep 2016
    Zanimljivo, sa istom tom pricom nekriticki fanovi Franje kvalificiraju tradicionaliste, Lefebrveovce, Piovo bratstvo.
    Redosljed je ovakav
    "Pozabavi se sa naukom KC i krscanstvom opcenito"
    Kada se covjek pozabavi, i uoci koliko trulezi, gibanja i ocitih nelogicnosti postoji medj' velikom djelu onih koji se najzesce protive toj "desnici" ide sljedeca faza.
    "Nisi pripadnik RKC ako ne slusas sve sto kaze Franja, bez ikakvog suprotstavljanja"
    Sto je najocitija glupost, laz i bacanje pjeska u oci.
    Dok vrli Franja pomalo mjenja tradiciju, sto sam, sto kroz svoje sekundante u Njemackoj, Americi i drugdje, ko fol "ujedinitelji" mantraju "ne napadajte Papu".
    Posljednje uređivanje od Puntar2.0 : 20-04-2021 at 10:42

Zanimljivo, sa istom tom pricom nekriticki fanovi Franje kvalificiraju tradicionaliste, Lefebrveovce, Piovo bratstvo.
    Redosljed je ovakav
    "Pozabavi se sa naukom KC i krscanstvom opcenito"
    Kada se covjek pozabavi, i uoci koliko trulezi, gibanja i ocitih nelogicnosti postoji medj' velikom djelu onih koji se najzesce protive toj "desnici" ide sljedeca faza.
    "Nisi pripadnik RKC ako ne slusas sve sto kaze Franja, bez ikakvog suprotstavljanja"
    Sto je najocitija glupost, laz i bacanje pjeska u oci.
    Dok vrli Franja pomalo mjenja tradiciju, sto sam, sto kroz svoje sekundante u Njemackoj, Americi i drugdje, ko fol "ujedinitelji" mantraju "ne napadajte Papu".
    No za početak argumente inače od diskusije nema ništa.

Datum registracije
    Sep 2016
    KC u Njemackoj, slike nisu iz filma, ovo su katolicki svecenici.

Ima takvih slicica jos, sveukupno je 110 njemackih svecenika davalo ''blagoslov'' pederima.

Uz sutnju, ili u jednom slucaju, otvorenu potporu jednog biskupa.

Ovih dana dolazi njemacki ministar vanjskih poslova kod Franje, a prije toga je porucio kako podrzava ove akcije.

Biti ce zanimljivo vidjeti kakva ce biti reakcija vrlog Argentinca, i kada ce sljediti ekskomunikacije.

Datum registracije
    Sep 2016
    Inace, najveci fan pape Franje u Hrvatskoj, Tvrtko Barun, djeli uokolo portale nazvane "Katoiik 2.0'' po uzoru na njemacku, feministicku kvazi katolicku organizaciju ''Maria 2.0'' koja se zalaze za peder blagoslove, zenske svecenike et cetera.

Taj portal katolik 2.0 se bavi sa napadima na svecenika Dominikanca, i postavlja pitanja poput zasto krscanstvo i komunizam i nemaju neke razlike.

Dodatno djeli tekstove Miljenka Jergovica.

....

Ako ste mislili da su ovakve slike samo moguce u Njemackoj, nemojte se zavaravati. Kroz sutnju ste dopustali to.

Otpadnici od vjere moraju postojati, raj i pakao postoje, netko mora završiti i u paklu.

Ovako, kao što sam već rekla u ranijem postu: ovdje se radi o herezi i blasfemiji.
    Nema tu nikakve rasprave; te "svećenike" treba izopćiti iz Crkve pa ako treba i cijelu njemačku Katoličku Crkvu pa neka osnivaju neku svoju novu vjeru i crkvu (ne bi im bio prvi put).
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 13-05-2021 at 03:09
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Ovako, kao što sam već rekla u ranijem postu: ovdje se radi o herezi i blasfemiji.
    Nema tu nikakve rasprave; te "svećenike" treba izopćiti iz Crkve pa ako treba i cijelu njemačku Katoličku Crkvu pa neka osnivaju neku svoju novu vjeru i crkvu (ne bi im bio prvi put).
    Slazem se. Vrijeme je da se napokon jasno odredi gdje je linija preko koje se ne ide. Ako ova ''akcija'' ostane bez posljedica, to je de facto odobrenje sa strane Franje. Presutno toleriranje.

Gledala sam u Podcastu Velebit Valdeca. Jurič ga pita da komentira pismo nekog američkog biskupa a on mu odvrati da više ne prati vijesti iz Vatikana otkako je izvršen državni udar (da, tako je to nazvao) i maknut papa Benedict XVI pod izgovorm da je bolestan i star te instaliran Jorge Argentinac za papu. I još je rekao da kad bi mogao nekoga intervjuirati da bi to bio papa Benedict.
    Nikad nisam o povlačenju Benedicta tako razmišljala, no moram priznati da to što kaže Valdec ima smisla.
    Papa globalist, ljevičar i na istoj političkoj liniji onih koji žele stvoriti novi svjetski poredak. Nije to slučajno.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Vjera i u svetu Crkvu Katoličku je svačija osobna stvar. Katekizam će reći da vjera u Crkvu podrazumijeva vjeru u crkvenu hijerarhiju od Pape do mjesnog Biskupa.
    U Molitvi Vjerovanja ispovijeda se vjera u Boga Oca i Sina i Duha svetoga, te u Svetu Crkvu katoličku.
    Ne može se vjerovati parcijalno u jedan dio ove molitve a u drugi ne.
    Dakle, Po pitanju vjere uloga svetog oca Pape (Francesca) u hijerarhiji Crkve i njenog vođenja po Duhu Svetomu, nije stvar osobne naravi, nego obveza, uostalom kao i RKT vjera uopće.
    Oblajavanje Francesca, temeljem raspopljenih biskupa i raznih službenika Vatikana uvijek je imala gomilu pristalica, posebice kod inovjeraca, ali i u ne malom broju katolika koji se u prijelaznoj fazi ka ateiziranju.
    Stoga uz puni rešpekt možemo diskutirati o Papi i nekim stvarima koje on izgovori, a koje nam nisu jasne ili ih tumačimo temeljem natpisa antipapinskih tiskovina ili pak temeljem neprijatelja Crkve.
    Uvijek pozivam na dokumenta preko kojih se nešto negativno tvrdi o Papi, ne slučajno.
    Posljednje uređivanje od imperator : 15-05-2021 at 14:28

Datum registracije
    Sep 2016
    Napisao si puno, a napisao si nista. Nigdje ne pise da Katolik ne smije kritzirati postupke, izjave pa cak i frizuru Pape. Od Petra je to tako.

Drugi Vatikanski Koncil je posljedica volje jednog jedinog Pape, nije volja Svetoga Duha.

Okolisemo, jedino sto ti tu radis je braniti ''dignitet'' aktualnog Pape, bez da ides u meritum, njegovo nekritziranje, neekskomuniciranje biskupa i laika koji najocitije kontriraju nauku.

Ja tvoju argumentaciju mogu jedino shvaitit ako smatras da su pederbrakovi od Boga, te da se mora dopustati zenske svecenike, kako su sve religije svjeta istovjetne sa krscanstvom.

Jedini koji moze biti jasan, odresit i jasno dati do znanja gdje su granice ''liberalizacije'' je Franjo, nitko drugi.

Ako on to NECE, svatko normalan se mora zapitati ZASTO.

Napisao si puno, a napisao si nista. Nigdje ne pise da Katolik ne smije kritzirati postupke, izjave pa cak i frizuru Pape. Od Petra je to tako.

Drugi Vatikanski Koncil je posljedica volje jednog jedinog Pape, nije volja Svetoga Duha.

Okolisemo, jedino sto ti tu radis je braniti ''dignitet'' aktualnog Pape, bez da ides u meritum, njegovo nekritziranje, neekskomuniciranje biskupa i laika koji najocitije kontriraju nauku.

Ja tvoju argumentaciju mogu jedino shvaitit ako smatras da su pederbrakovi od Boga, te da se mora dopustati zenske svecenike, kako su sve religije svjeta istovjetne sa krscanstvom.

Jedini koji moze biti jasan, odresit i jasno dati do znanja gdje su granice ''liberalizacije'' je Franjo, nitko drugi.

Ako on to NECE, svatko normalan se mora zapitati ZASTO.
    Ajd ne lupaj.
    Rekao sam što sam imao i samo jezikom argumenta s tobom na ovoj tebi mogu razgovarat.

Datum registracije
    Sep 2016
    Suska se da ce Franjo ukinuti Summorum Pontificum Pape Benedikta i time stare, latinske mise baciti u ilegalu.
    Ako je ovo tocno, Franja vodi rat sa tradicionalistima dok vecina europskih biskupa zagovara pederbrakove.

Suska se da ce Franjo ukinuti Summorum Pontificum Pape Benedikta i time stare, latinske mise baciti u ilegalu.
    Ako je ovo tocno, Franja vodi rat sa tradicionalistima dok vecina europskih biskupa zagovara pederbrakove.
    Što babi milo - to joj se i snilo.
    Navedi izvor ovoj najnovijoj bajkovitoj maštariji.
    Jasno mi je da praoslavni ne podnose Papu i da na njega laju ko bijesni psi, ali muslimani su do sada bili suzdržaniji u tom izljevanju gnjeva na Vatikan, valjda od straha od "zapada" da im ne ospori muslimansku BiH.
    Najveći antipapisti su tzv katolici koji su si umislili da mogu da laju "na svoje" i kao da je to ono opravdano i "pravedno".
    To je fela najgore vrste, u biti ateizirani mrzitelji katoličanstva koje ih je razočaralo jer Bog nije trčao da izvrši nihove psihopatološke želje.

Di nam je Puntar, je li sve u redu?

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Di nam je Puntar, je li sve u redu?
    Traga za validnim dokazima protiv svetog oca Pape, pa se malo zabavio.

Vatikan je okupiran, ja to stalno govorim, Vatikan s SPC potkopava vjernike u Hrvatskoj. Vatikan se prema Hrvatima odnosi, na isti način kao i četnici, jer kako drugačije objasnit negiranje Međugorja, i rasprave kanonizacije Stepinca s četnicima iz SPC ?

još samo fali da Titoiste pitaju za mišljenje, antifašiste i partizane, i komplet će biti cijeli, antihrvatski blok u Vatikanu će biti kompletan. ja davno govorim, da se ne treba vezat za ništa i nikoga izvan granica Hrvatske, osim uz hrvatsku dijasporu, i tu treba biti kraj internacionale i hrvatske politike van granica Hrvatske, a svima koji žele prodrijet na naš teritorij iz internacionalne i globalističkih centara moći, u kojima je i Vatikan jedan krasni odjeb.

ne treba nama Vatikan, da bi rekao što je i tko je hrvatskom narodu i vjernicima Stepinac, i što je Međugorje i vjera u Isusa. papa Franjo nikome neće držat predavanja o tome, pogotovo ne meni, neka drži ta predavanja po Italiji.

Talijani ovdje nemaju šta tražit, osim kao gosti turisti na jadranu, toliko bi im prisutnosti dozvolio, svima koji žele potrošit pare i eure kod nas, dobrodošli ste, za sve ostalo imate rampu na granici.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove