+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 3 1 2 3 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/50

Tema: NLO-i

NLO-i

The truth is out there
    I solemnly swear that I am up to no good

Ovdje stavljajte snimke, slike, članke i mišljenja o fenomenu NLO-a (neidentificiranih letećih objekata).

Jesu li unutra izvanzemaljci ili se radi o super naprednoj i sofisticiranoj tehnologiji, koja još nije predstavljena mainstreem javnosti...

Je li sve samo jedan velika zavjera iluminata, ili stvarno imamo posjetitelje iz svemirskih dubina

Varlamova Stiliana avatar
    Datum registracije
    Nov 2011
    Možda je istina sve od navedenog.

Ima jedan dokumentarac na YT u kojem se tvrdi da ta viđenja uzrokuju demoni tj. da to i jesu demoni... da su ljudi koji su prilikom vanzemaljske otmice zazvali Isusovo ime odjednom bili 'pušteni', ako me kužiš...

Al vjerujem da nešto stvarno ima, većina toga je scam i zajebancija, ali čak je i moj vlastiti otac, najvećki skeptik kojeg poznajem, pričao kako je prije rata s još jednim kolegom vidio niz od nekoliko svjetala na nebu koja se nekamo brzo hitala. Inače ne vjeruje u vanzemaljce, ali ne zna što je to bilo... što me pak dovodi do one teorije tj. priče kako se prie ratova uvijek mogu vidjet čudne stvari i oko sebe i na nebu... što možda ipak znači da netko gore nešto kemija i promatra nas u najmanju ruku (a nije Bog)

I još da dodam da sam stala na petoj epizodi prve sezone Ancient aliensa
    Malo da proširim temu... jel.
    Posljednje uređivanje od Stiliana : 08-11-2013 at 18:49

“O divine Sun, may you never see anything greater than Rome!” - Quintus Horatius Flaccus

Nisam gledala to na YT, ali to za demone sam čitala nedavno u nekim katoličkim novinama... kao, to što mi smatramo izvanzemaljcima su raznorazni zli entiteti tj. demoni. Ali ne vjerujem u to, zašto ne bi postojali izvanzemaljci, svemir je dovoljno velik za još nekog.

Inače se slažem da je istina kombinacija svega... sigurno da postoji u tajnosti razvijena tehnologija, puno naprednija od ove opće poznate. Isto tako je vjerojatno i da tajne strukture, zvale se one laminati, bilderberzi ili kako god, imaju dostup toj tehnologiji i koriste ju za špijunažu i sl... A opet, mogće je i da su neki NLO-i (iako sasvim sigurno ne svi) stvarno letjelice izvanzemaljaca. Nije mi bez osnova ni teorija da su oni imali prste u razvoju čovjeka, tj. da su nas napravili na svoju sliku ko što kažu u Ancient aliens

Datum registracije
    Nov 2011
    Citiraj Prvotno napisano od zlatna ribica Vidi poruku
    Nisam gledala to na YT, ali to za demone sam čitala nedavno u nekim katoličkim novinama... kao, to što mi smatramo izvanzemaljcima su raznorazni zli entiteti tj. demoni. Ali ne vjerujem u to, zašto ne bi postojali izvanzemaljci, svemir je dovoljno velik za još nekog.

Inače se slažem da je istina kombinacija svega... sigurno da postoji u tajnosti razvijena tehnologija, puno naprednija od ove opće poznate. Isto tako je vjerojatno i da tajne strukture, zvale se one laminati, bilderberzi ili kako god, imaju dostup toj tehnologiji i koriste ju za špijunažu i sl... A opet, mogće je i da su neki NLO-i (iako sasvim sigurno ne svi) stvarno letjelice izvanzemaljaca. Nije mi bez osnova ni teorija da su oni imali prste u razvoju čovjeka, tj. da su nas napravili na svoju sliku ko što kažu u Ancient aliens
    I meni se čini vrlo sigurnim da je tekmologija uznapredovala u tajnosti tj. da su se ljudi dočepali vanzemaljske tekmologije...

Što se tiče laminata, raširila se neka priĆa da će organizovat lažnu vanzemaljsku invaziju te će taj događaj bit paravan za uspostavu svjetske vlade... to je tako scary i van pameti da mi se čini kao zapravo sasma dobar plan.

Ja mislim da vanzemaljci nisu imali prste u stvaranju čovjeka, ali mislim da su nas dolazili gledat i nešto kemijali po Zemlji. Sad je pitanje zašto i čemu. Jel zbog zlata u Africi (annunaki), energije (piramide) ili običnog kurioziteta... al onda se sjetim onih radioaktivnih gradova u Indiji koje je naizgled sjebla atomska bomba... pa nekako sumnjam da je iz znatiželje ili nekog biološkog eksperimenta

“O divine Sun, may you never see anything greater than Rome!” - Quintus Horatius Flaccus

Datum registracije
    Nov 2011
    Btw, mnogo zanimljiva ova prva snimka... ove druge mogu bit bilo što... bilo kakva svjetla u noći.

Inače, svaki put kad gledam te snimke obuzme me neobjašnjiv poriv za posjedovanjem raketnih projektila.
    Ne bu nas niko u našoj kuruzi...

Citiraj Prvotno napisano od Stiliana Vidi poruku
    I meni se čini vrlo sigurnim da je tekmologija uznapredovala u tajnosti tj. da su se ljudi dočepali vanzemaljske tekmologije...

Što se tiče laminata, raširila se neka priĆa da će organizovat lažnu vanzemaljsku invaziju te će taj događaj bit paravan za uspostavu svjetske vlade... to je tako scary i van pameti da mi se čini kao zapravo sasma dobar plan.

Ja mislim da vanzemaljci nisu imali prste u stvaranju čovjeka, ali mislim da su nas dolazili gledat i nešto kemijali po Zemlji. Sad je pitanje zašto i čemu. Jel zbog zlata u Africi (annunaki), energije (piramide) ili običnog kurioziteta... al onda se sjetim onih radioaktivnih gradova u Indiji koje je naizgled sjebla atomska bomba... pa nekako sumnjam da je iz znatiželje ili nekog biološkog eksperimenta
    Hah, ne znam... al po meni je prilična vjerojatnoća da smo mi hibridi neke izvanzemaljske rase i nekog od davnog tipa čovjeka. Evolucijski se razvoj čovjeka dešavao jako sporo, a onda je naglo došlo do ogromnog preokreta i u vrlo kratkom roku smo došli do današnjeg modernog doba... ne može to biti slučajno. Prebrzo smo došli do ovog danas, a da bi to bilo samo djelo evolucije. Evolucijskom brzinom trebalo bi nam tko zna kolko još stotina tisuća ili milijuna godina... Od tuda i zagonetka karike koja nedostaje. Naravno da nedostaje kad je nema

Hah, ne znam... al po meni je prilična vjerojatnoća da smo mi hibridi neke izvanzemaljske rase i nekog od davnog tipa čovjeka. Evolucijski se razvoj čovjeka dešavao jako sporo, a onda je naglo došlo do ogromnog preokreta i u vrlo kratkom roku smo došli do današnjeg modernog doba... ne može to biti slučajno. Prebrzo smo došli do ovog danas, a da bi to bilo samo djelo evolucije. Evolucijskom brzinom trebalo bi nam tko zna kolko još stotina tisuća ili milijuna godina... Od tuda i zagonetka karike koja nedostaje. Naravno da nedostaje kad je nema
    Zar je 4 milijuna godina Ribili tebi prebrzi razvoj?

Citiraj Prvotno napisano od moonlight Vidi poruku
    Zar je 4 milijuna godina Ribili tebi prebrzi razvoj?
    Ne, ne razumiješ. Prvi "homo" se pojavio prije nekoliko milijuna godina.

Međutim sav razvoj od početka upotrebe govora pa do današnjeg modernog doba se desio u zadnjih 50.000 godina.

Prije toga smo u pećinama živjeli i to je trejalo 2,5 milijuna godina uz skoro nikakav značajan razvoj, osim što smo postajali sve uspravniji... I onda odjednom- zuuuuum, i evo nas, putujemo i u svemir...

Ne, ne razumiješ. Prvi "homo" se pojavio prije nekoliko milijuna godina.

Međutim sav razvoj od početka upotrebe govora pa do današnjeg modernog doba se desio u zadnjih 50.000 godina.

Prije toga smo u pećinama živjeli i to je trejalo 2,5 milijuna godina uz skoro nikakav značajan razvoj, osim što smo postajali sve uspravniji... I onda odjednom- zuuuuum, i evo nas, putujemo i u svemir...
    Nije zuuum, nego puno povoljniji klimatski uvijeti...u posljednjih 35-40 tisuća godina nikada nije bilo više takvih ekstremnih promjena koje bi se okarakterizirale novim ledenim dobom.

Datum registracije
    Nov 2011
    ne vjerujem ti ja u to... to đavo zavodi... ma ne ozbiljno, ne vjerujem u to pa tko god to zagovarao.

Pa ne znam može li se samo promjenom klime objasniti takva nevjerojatna brzina razvoja. Imaš i danas plemena koja žive nazovimo to "primitivno"... iako imaju dostupnu i svježu vodu i plodnu zemlju, ali i dalje vjeruju u svoja stara božanstva i baš ih briga za nas.

Osim toga uzmi u obzir da iako se mi smatramo najrazvijenijom civilizacijom ikad, da su Egipćani prije 5.000 godina gradili piramide nama još uvijek neobjašnjivim načinom, imali strašna znanja o svijetu i svemiru, a kad bi mi danas krenuli gradit piramide, teško bi to izveli, i uz svu moguću danas dostupnu tehnologiju...

Tako da od tih 50.000 godina oduzmi najmanje 5.000, pa dobiš svega 45.000 godina razvoja čovjeka od prve upotrebe govora pa do graditelja piramida.

A nisu ni piramide jedina stara čuda... svuda po svijetu nalaze se ostaci starih građevina, podzemnih tunela itd. koji su rađeni izrazito tehnološki vješto, a od tad je prošlo 5, 10 pa i više tisuća godina.

Jednostavno je prekratko vrijeme prošlo za takav skok u razvoju, ne može se to objasniti samo klimom.

I gdje je karika koja nedostaje?

Citiraj Prvotno napisano od Stiliana Vidi poruku
    ne vjerujem ti ja u to... to đavo zavodi... ma ne ozbiljno, ne vjerujem u to pa tko god to zagovarao.
    Ma ne kažem ja da je to tako bilo Al dopuštam to kao mogućnost.

Nema to veze s vragom, niti ikako pobija kršćanstvo. Kako god mi nastali, samom božjom rukom ili preko "posrednika" Bog nam se smilovao i poslao Isusa da nas spasi...

Datum registracije
    Nov 2011
    Ma ne kažem ja da je to tako bilo Al dopuštam to kao mogućnost.

Nema to veze s vragom, niti ikako pobija kršćanstvo. Kako god mi nastali, samom božjom rukom ili preko "posrednika" Bog nam se smilovao i poslao Isusa da nas spasi...
    Pobija kršćanstvo. Kršćani vjeruju da je ljude stvorio Bog. Ako su ih stvorili vanzemaljci, to je u totalnoj suprotnosti s onim što piše u Bibliji. Ali nije tema o tome...

Eto, a piramide neki ljudi uopće ne smatraju toliko nemogućima za izgradit u ono vrijeme. Ja isto mislim da su čudo, ali ipak čudo izgrađeno ljudskim rukama. Ove druge tunele i sl. sam gledala... kako je kamen izrezan i obrađen, nevjerojatno nešto...

Datum registracije
    Nov 2011
    Pa ne znam može li se samo promjenom klime objasniti takva nevjerojatna brzina razvoja. Imaš i danas plemena koja žive nazovimo to "primitivno"... iako imaju dostupnu i svježu vodu i plodnu zemlju, ali i dalje vjeruju u svoja stara božanstva i baš ih briga za nas.

Osim toga uzmi u obzir da iako se mi smatramo najrazvijenijom civilizacijom ikad, da su Egipćani prije 5.000 godina gradili piramide nama još uvijek neobjašnjivim načinom, imali strašna znanja o svijetu i svemiru, a kad bi mi danas krenuli gradit piramide, teško bi to izveli, i uz svu moguću danas dostupnu tehnologiju...

Tako da od tih 50.000 godina oduzmi najmanje 5.000, pa dobiš svega 45.000 godina razvoja čovjeka od prve upotrebe govora pa do graditelja piramida.

A nisu ni piramide jedina stara čuda... svuda po svijetu nalaze se ostaci starih građevina, podzemnih tunela itd. koji su rađeni izrazito tehnološki vješto, a od tad je prošlo 5, 10 pa i više tisuća godina.

Jednostavno je prekratko vrijeme prošlo za takav skok u razvoju, ne može se to objasniti samo klimom.

Dobiješ brz razvoj zbog klime, dobro ti je moon objasnio. S holocenom se sve mijenja, mobilnost ljudi, otkrivanje ratarstva, prve sjedilačke zajednice, gradovi, itd... ne treba za to bogzna kako puno vremena.

Upregnimo 100 tisuća robova i gradimo ih njihovom tehnologijom 20 godina, pa ćemo vidjet može li se...
    "Al' nisam kadar švindlati, za sobom skele paliti, da silom steknem nekog kom ću faliti"...

Upregnimo 100 tisuća robova i gradimo ih njihovom tehnologijom 20 godina, pa ćemo vidjet može li se...
    Egipatske piramide nisu gradili robovi.

A rok od 20 godina ne da je nemoguć, nego je nemoguć nemoguć... Velika (Keopsova) piramida je izgrađena od nekih 2,5 mil kamenih blokova težine od nekoliko tona pa do nokoliko stotina tona... kako bi to robovi prenijeli iz kamenoloma, obradili i savršeno smjestili, podizali na sve veće visine i sve samo svojom vlastitom snagom, bez upotrebe ikakve sofisticirane tehnologije... ? I sve to za 20 godina! Pa da ih je bilo i 100.000. Nemoguće...

Egipatske piramide nisu gradili robovi.

A rok od 20 godina ne da je nemoguć, nego je nemoguć nemoguć... Velika (Keopsova) piramida je izgrađena od nekih 2,5 mil kamenih blokova težine od nekoliko tona pa do nokoliko stotina tona... kako bi to robovi prenijeli iz kamenoloma, obradili i savršeno smjestili, podizali na sve veće visine i sve samo svojom vlastitom snagom, bez upotrebe ikakve sofisticirane tehnologije... ? I sve to za 20 godina! Pa da ih je bilo i 100.000. Nemoguće...

a cestu kojom su dovlačili kamene blokove 10 godina...

Ovdje stavljajte snimke, slike, članke i mišljenja o fenomenu NLO-a (neidentificiranih letećih objekata).

Jesu li unutra izvanzemaljci ili se radi o super naprednoj i sofisticiranoj tehnologiji, koja još nije predstavljena mainstreem javnosti...

Je li sve samo jedan velika zavjera iluminata, ili stvarno imamo posjetitelje iz svemirskih dubina
    Zanimljiva tema, aktuelna jos od Roswella 1947, kad se spustilo nesto "cudno" u pustinje Novog Meksika...

Dal postoje vanzemaljci... mogao bi da se opkladim da postoje, i da su posecivali zemlju... tako nesto je veoma izvesno...

Treba to odvojiti od poplave nekih snimaka sumnjivog kvaliteta i namere... odjednom stotine prodavaca magle svedoci da su videli "nesto"... u danasnje vreme kad graficka obrada moze da napravi i da bivolji testisi izvode akrobacije u stratosveri... u startu prilazim tome sa ozbiljnom dozom nepoverenja...

Osetio je neko da sirom globusa postoje milioni fanova takvih stvari, nije iskljuceno da neke interesne grupe i same salju neke skalamerije na nebo... da bi posle obrtali kintu, zarada od ovakvih tema je ogromna jer je trziste sve vece...

Stare civilizacije u raznim formama predstavljaju neke cudne iskrivljene njuske koje su dosle sa neba, a za njih su bili bozanstva... nije iskljuceno da su neki od njih i malo "posolili" po glavi praistorijskog coveka, koji je od poluzivotinje, lovca i nomada u kratkom periodu poceo da pravi impresivne civilizacije, i ima ogromno znanje o svetu oko sebe, pre svega kosmosu...

Za mene je tu veliki znak pitanja u vezi ovih danasnjih pojava - ako vec dolaze u letecim tanjirima... sto se ne pojave, da ih vide ljudi, sto ne uspostave neki kontakt... ako vec imaju tehnologiju da dolete iz dalekih svetova, sto podrazumeva da su miljama iznad naseg znanja i poimanja svemira... mi za njih mozemo biti samo jedna mala i limitirana ekipa, kao insekti... zasto bi se krili... dosli bi, uspostavili kontakt, vrsili neka ispitivanja... mozda nas i unistili, ili otimali resurse...

Ovako kako UFO-lozi danas pricaju o tome... uglavnom je produkt njihove maste... vrlo tesko je tu odvojiti zito od tona kukolja...

Nisu robovi zidali...

Faraon je davao velike povlastice stanovnistvu koje je odlucilo da ucestvuje u zidanju piramide... to su bili slobodni ljudi, kamenoresci, zanatlije, ratari izmedju zetve i setve... to je bio monumentalan projekat koji je faraona vodio u vecnost, i upregao je sve resurse da se to sazida...

Ne slazem se sa Ribicekom da to ne moze da se izgradi za 20 godina... moze, samo je bila potrebna fantasticna organizacija... izvodivost takve piramide nije meni veliki znak pitanja, vec sama ideja, i volja da se pravi takvo cudo...

Kamenje su transportovali Nilom, granitne blokove kojima su oblagane unutrasnje odaje cak iz Asuana... postoje dileme kako su sa reke to dovodili do gradilista, kako su sekli blokove tako precizno, kako su ih dizali na visine...

U svakom slucaju, Keopsova piramida ostaje remek-delo za sva vremena...

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove