+ Odgovori na temu
Stranica 198 od 199 PrviPrvi ... 98 148 188 196 197 198 199 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 3,941/3975

Tema: Hrvatska nogometna reprezentacija

Povodljivi ljigavci. Nije ni čudo da onako igraju.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    https://www.vecernji.hr/sport/hrvati...stvari-1481077

Evo, našao sam vijest. Odradili su i tu budalaštinu....
    ja sam rekao i dalje govorim, da oni što pričaju o rasizmu su najveći rasisti, kao i oni što govore o fašizmu.

normalan čovjek živi svoj život, i ne radi nikome probleme, na kraju krajeva to je bila službena politika zemalja koje sada najviše vrište o rasizmu, i onda nama sole pamet koji s dotičnim nismo imali nikakve veze. a aluzije su im NDH i ustaše, rasni zakoni i slično, NDH nije bila rasistička država, već nacionalistička, prosječnog ustašu je bolio džon jesi li ovo ili ono, ako si za NDH. a slično je i danas, kojeg to hrvata mori boja kože ili etnicitet nekoga, ako se normalno ponaša i afirmativno djeluje na tlu Hrvatske ?

više nam se gade realno ovi naši izrodi, koji cijelom svijetu dokazuju "fašističku i rasističku" narav hrvatskog naroda, nego ovi koji su tobože žrtva rasizma.

da ne govorim da je na ovoj utakmici, prezentirano rasno nasilje od pojedinih crnaca koji su nakon poraza, htjeli poentirat rasizmom. Hrvati su nas pobjedili, Hrvati rasisti. toliko prozirno, i debilno da je nevjerojatno na što se svodi nogomet i politika. stalno neke borbe s vjetrenjačama, i nametnutim stereotipima konta nekoga, vidi se rukopis određenih plemena i naroda u tome, koji na konto takve politike ubiru velike plodove u obliku kapitala, svi ti rasni i kakvi sve ne sukobi su njihovo maslo i na tome oni grade svoj biznis, dok nama ispiru mozak idiotarijama.

neka kleče oni koji su vodili kolonijalnu politiku, Hrvati jedino mogu biti žrtva te iste kolonijalne politike, pa shodno tome neka oni kleknu pred nama, a ne mi pred njima. što je reko Mesić, viču dođite kleknite ovdje, a mi u jedan glas NEMAMO ŠTA PRED KIME KLEČAT, i basta.

Oni sa mudima pokazuju otpor i ne zele klecati, Cesi recimo, Poljaci i jos neki.

Cesi su umjesto stupidnog klecanja, odlucili pokazati prstom na ono "respect" sto im pise na dresovima.

Umjesto da se boris protiv anomalija u svom drustvu, a imas ih, ta imas gluhonijeme, imas invalide u kolicima branitelje bivse, imas raznorazne ugrozene kategorije koji nemaju ravnopravan status u drustvu... ti se dodvoravas stupidnom antitrump pokretu iz nekakve USA koji vise niti ne postoji jer od kako su srusili Trumpa i instalirali senilnog Bidena, rasizma u "oslobodjenoj" USA vise nema. To bi netko budalama trebao javiti.

Citiraj Prvotno napisano od LB86 Vidi poruku
    ja sam rekao i dalje govorim, da oni što pričaju o rasizmu su najveći rasisti, kao i oni što govore o fašizmu.

normalan čovjek živi svoj život, i ne radi nikome probleme, na kraju krajeva to je bila službena politika zemalja koje sada najviše vrište o rasizmu, i onda nama sole pamet koji s dotičnim nismo imali nikakve veze. a aluzije su im NDH i ustaše, rasni zakoni i slično, NDH nije bila rasistička država, već nacionalistička, prosječnog ustašu je bolio džon jesi li ovo ili ono, ako si za NDH. a slično je i danas, kojeg to hrvata mori boja kože ili etnicitet nekoga, ako se normalno ponaša i afirmativno djeluje na tlu Hrvatske ?

više nam se gade realno ovi naši izrodi, koji cijelom svijetu dokazuju "fašističku i rasističku" narav hrvatskog naroda, nego ovi koji su tobože žrtva rasizma.

da ne govorim da je na ovoj utakmici, prezentirano rasno nasilje od pojedinih crnaca koji su nakon poraza, htjeli poentirat rasizmom. Hrvati su nas pobjedili, Hrvati rasisti. toliko prozirno, i debilno da je nevjerojatno na što se svodi nogomet i politika. stalno neke borbe s vjetrenjačama, i nametnutim stereotipima konta nekoga, vidi se rukopis određenih plemena i naroda u tome, koji na konto takve politike ubiru velike plodove u obliku kapitala, svi ti rasni i kakvi sve ne sukobi su njihovo maslo i na tome oni grade svoj biznis, dok nama ispiru mozak idiotarijama.

neka kleče oni koji su vodili kolonijalnu politiku, Hrvati jedino mogu biti žrtva te iste kolonijalne politike, pa shodno tome neka oni kleknu pred nama, a ne mi pred njima. što je reko Mesić, viču dođite kleknite ovdje, a mi u jedan glas NEMAMO ŠTA PRED KIME KLEČAT, i basta.
    Nasi "liberali" kazu da su se Englezi pokajali, sad kazu joj oprostite i sve im je oprosteno, idemo dalje, sad su oni dobri a mali Hrvati, Poljaci, Cesi, Slovaci, Madjari oni su zli ksenofobni narodi.

Pri tome su Hrvati vecinom servilni, u poredjenju sa navedenim narodima.

Belgija je prije 60 godina u Briselu imala ljudski zoo vrt u kojem su drzali africke crnce kao eksponate, kojima su bacali banane, ali oni su se pokajali jelte i oni su sad super kul, belgijski i francuski nogometasi slave uz modernu techno glazbu a zatucani Hrvati uz Thompsona, eto to ti mori nase "liberale". Nije im dovoljno sto su kastrirali Hrvatsku, zele i ono malo preostalih normalno mislecih ljudi kastrirati namecuci im krivnju za nesto sa cim veze nemaju.

Ali dobro, kenjamo temu, jasna je politika koja se globalno vodi. Ovi nasi sto klece, samo pokazuju "karakter". Tipicni Hrvati, na zalost, klece pred utakmicu sluganski, a onda slave uz Thompsona. Eto ga opet tema Zdravko Mamic i moderni domoljubi, sve je to isto, folklorno hrvatstvo a sustinski juda.

crni bombarder@ naši liberali kažu, da ustaše ne mogu biti pozitivne na koronu, jer da nisu pozitivni.

naši liberali svašta kažu, ali oni su zapravo jugo liberali koji bi rado živjeli u državi s srbima crnogorcima bosancima makedoncima, čitaj slabije razvijenim narodima, nego ostatkom europe. nisu ni meni dragi talijani, ali talijani nijemci i austrijanci su za navedene space shutle u svakom smislu, da ne govorim o tome da su imali utjecaj kroz povijest na našu kulturu arhitekturu i slično, nekad pozitivni nekad negativni, ali ni približno na način na koji su to radili ovi iz "komšiluka", ajde da je ta Jugoslavija bila u nečemu svijetska sila, ali ona je sve svoje bazirala na Titu, i njegovom laviranja između Rusije tj SSSR-a i zapada. da toga nije bilo, niti Jugoslavija, kamoli Tito ko osoba ne bi imali nikakvo značenje, tj imali bi značenje jednog Plenkovića danas, običnog poltrona koji nema percepciju ni što će sam sa sobom, kamoli s državom i narodom kojim upravlja.

Poljaci Česi Mađari su no pasaran u ovom momentu, jer oni pjevaju hemos pasado. nisu im napeti ovi levo liberalni globalistički trendovi, pa i naši jugići tu ne vide priliku za sebe, taj krug zemalja im zapravo unutar europe najviše smrdi, kao treći rajh u vrijeme 2ww. oni znaju da s njima ne mogu tjerat regionalne igranke, niti djelit politički svijetonazor, stoga se uzdaju u Berlin Paris London, plus Washington, to je osovina u kojoj jugići vide svoju priliku, za svoje umotvorine, i preko njih pokušavaju oživjet sve što im je propalo. jugo nacionalizam nije bio problem, problem je samo hrvatski nacionalizam. Tito ih je lijepo izdresirao, ne mogu oni skrenut s puta njegovog.

ovi igrači samo znaju ganjat loptu, za nešto više od toga pameti nemaju, tako da im ne zamjeram to toliko, koliko tu povodljivost za svijetskim trendovima, a to rezultira da na lokalnom planu jugo utopisti dobivaju na važnosti. i tu vidim problem, liberalizam ima tendenciju od hrvatske napravit mini jugoslaviju. odnosno kad već ne mogu imat pravu, mogu od hrvatske napravit malu. to je u biti proces koji je pokrenut 2000ih, od naših leftarda do centrala na zapadu, jer suverenizam jedne za globalne prilike male hrvatske, je opasnost za sve, ne mogu zapadnjaci dozvolit da u hrvatskoj vlada suverenizam kada ni kod njih ne vlada, to je loš primjer, pa se treba pokorit i male narode, kako su već pokoreni veliki, i tu jugići dobivaju prostor jer su oni voljni provodit njihove umotvorine bez upitnika, a česi poljaci slovaci i ostali narodi koji su se oslobodili željezne zavijese, ipak imaju drugačije tendencije i trendove, i za razliku od hrvata njima tamo ne vode kolo neki koji su pandan našim jugićima, i to je ta bitna razlika. a i realno nisu im oni ni toliki trn u oku, kao mi, nas je malo ali nas gledaju kroz prizmu najodanijih saveznika hitlera tipa Biden, koji smatra da nas stalno treba imati na povećalu. i zato je sve ovo jedna režija, koja ima za cilj poslat poruku hrvatima, ne talasajte već klečite! zašto ? zato jer mi to od vas očekujemo, ako ne kleknete možda vas budemo morali prisilit na klečanje, a onda to ide u stilu Njemačke i Japana 1945, antifašizam nema alternativu, zar nam nisu rekli još za vrijeme 2ww ? fašisti su grozni, a mi iako koristimo iste metode kao i oni, nismo isti, zato jer smo mi rekli da nismo isti, i zato jer mi to možemo, jer smo mi pobjedili bla bla truć truć ser ser, dobro se zna koje zemlje i narodi guraju ovu politiku, i ta suicidalnost dotičnih će kad tad rezultirat pobunom manjih naroda, samo što manji narodi bez potpore nekih većih naroda, neće moći postić ništa, ako nije hićo mogo, koji je vodio jednu od najvećih nacija europe, još teže će poljaci slovaci mađari hrvati ukrajinci itd, to se mora stvorit baš poveći broj zemalja koje će se jasno oduprijet takvom ispiranju mozga, i tek onda se ovi možda zamisle, ali dok je sve vitalno i bitno u svijetu na njihovoj strani, teško će tu biti ikakvih pomaka.

Ma mi smo jedan u prosjeku jako servilan narod, kad se sve smucka mislim, cast izuzecima.

Nasim "liberalima" je pojam Mate Parlov koji se odricao Hrvatske i Hrvata nazivajuci sebe "prvakom svijeta" i da on ne moze biti nacionalist, kao da je to nesto lose, a oni su drkali na njega... Mate Parlov koji je sparingovao sa notornim cetnikom i kriminalcem Ljubom Magasom Zemuncem, drugovao sa njim, valjda dok je Ljuba nosio kokardu oko vrata. A i taj je mustra svoje vrste, caca mu je Šime iz Zadra a on nosio kokardu i ubijao Hrvate u iseljenistvu za UDBu.

To su njihovi idoli, serem im se u idola.

Mogli su neklečati, a Bišćan je trebao reći kako politici nije mjesto u sportu, ali su kleknuli i onda im je sudac izmislio penal. Tako im i treba kad nemaju kičme.

Zadnja vijest je da smo izgubili Sosu, izabrao je Njemacku, decko je rodjeni zagrepcanec porijeklom iz Ljubuskog.

Sad su svi ljuti na njega, a nitko se ne ljuti na izbornika koji forsira nizerazredne menadzerske igrace, nekakav Melnjak je zacementiran lijevi bek (direktna konkurencija Sosi) niti igra u nizerazrednom turskom klubu niti je ikakav kvalitet ali je Dalicev varazdinec.

Svi su kao ljuti i pozivaju na domoljublje, kako Sosa nije domoljub, a svi vec godinama sute ili sudjeluju u degradiranju domoljublja u Hrvata, za koga ili sta bi se trebao boriti danasnji mladi hrvatski nogometas, za "sveti dres" koji to nije? svi se pozivaju na Simunica koji je cekao pet godina na nastup u HR dresu a svi su ga osudjivali kad je pjevao za dom spremni, tada su ga pljuvali.

E pa gospodo, kakva drzava, kakav narod, takvo i domoljublje.

Gospon Šuker kao vladar HNS i ekipa oko njega je trebala prepoznati talent i sačuvati, to im je poso a ne sa sponzorusom Severinom putovati po j.americi,ovako momka danas razvlače po medijima, spominju i domoljublje, kurvanjska posla, momak odabrao i to je to, kao i mnogi koji su otišli trbuhom za kruhom.

Još Dalić kaže da nećemo nikoga moliti, kao da smo Brazil pa imamo 50 igrača po poziciji pa nam je svejedno. Strašno koja bahatost nakon nepotrbnog gubitka, koji su zakuhali Dalić, a i HNS jer nisu dečka pogurnuli makar da zaigra koju minutu. Jbg, Melnjak, Juranović i slični mogu pokupiti minute, oni su budućnost, a Sosa nije.

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Eh,da je Vlatko Marković živ,ovo se ni u snu ne bi moglo desiti.
    Čak štoviše,veće bi bile šanse da mi dovedemo nekog švabu da igra za Hrvatsku nego da rođeni Zagrepčanin odabere Njemačku reprezentaciju...
    Vuk dlaku mijenja,potpis nikada.

devar

Daj ne pišite gluposti. Sosa je bija ozljeđen i lani je odigra 10 utakmica. U isto vrime mali Bradarić je bija standardan u ekipi koja je trenutno prva u Francuskoj. Dalić je zva Bradarića i čak ga ubacija u prvu ekipu.Kakvi Dalić kakvi bakrači. Sosa je izabra Njemačku i sritan mu put.
    Torcida old school... 150/200

Nit sam ikad gleda tog Sosu niti znam kako igra. Ne znam jesam ga ikad gledao. Samo sam čuo. Vidim da ima 23 godine. Nije više tako mlad. Ne znam koliko je Štutgart dobar, bio je ispao mislim u 2--gu ligu.

Ne pravdam ni Dalića. Ako je tako dobar da ga nikad nije oprobao.

Ali njegova odluka da igra za Njemačku mi je bila šokantna. Za mene je to smiješno ali ako Hrvatska njemu ništa ne znači što ja tu imam reć.

Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Daj ne pišite gluposti. Sosa je bija ozljeđen i lani je odigra 10 utakmica. U isto vrime mali Bradarić je bija standardan u ekipi koja je trenutno prva u Francuskoj. Dalić je zva Bradarića i čak ga ubacija u prvu ekipu.Kakvi Dalić kakvi bakrači. Sosa je izabra Njemačku i sritan mu put.
    Meni ste vi Hajdukovci fenomen kada se radi o reprezentaciji i vašoj neobjektivnosti. Uvijek je svaki igrač koji je igrao nekad u Hajduku najbolji i svi izbornici vas zakidaju. Za reprezentaciju bi trebali igrati najbolji, nevezano za klubove.

Ali ono, lani je bija... mi smo preklani bili doprvaci svijeta, a ove godine smo popusili od Slovenije i jedva dobili Cipar i Maltu.

Bradaric trenutno grije klupu Mandavi, a Sosa je jedan od najboljih bocnih Bundeslige trenutno, mislim i Hrvat sa najvise asistencija u ovom trenutku.

Svejedno, Bradaric i Sosa su vec trebali biti u reprezentaciji kao dva lijeva bocna pri tome mogu igrati i zajedno jer Sosa je vise wingbek, no Dalic preferira svoje igrace koji su nekoliko stepenica nize po kvaliteti.

Sosa je pizdek ali da je Dalic na vrijeme uradio sto je trebao...

Ovo je fail Dalića i HNSa. Dalić se počeo ponašati ko ajatolah. Truna samokritike nema.

S druge strane isto mislim za Sosu. Takvi nam ni ne trebaju. On mi je razina onog što je iša igrat za BIh iz Sinja. Kako se ono zva

Posta sam senilan.

Hrgovic?

U sustini da, sta ce ti igrac koji "iz poslovnih" razloga izabere Njemacku, jucer je na svom instagramu obrisao sve slike u hrvatskom dresu dok ih je stavljao, lijepo je one citate kao srce kuca vatreno ili jedan je sveti dres... toliko o svetosti.

Citiraj Prvotno napisano od Vepar Vidi poruku
    Meni ste vi Hajdukovci fenomen kada se radi o reprezentaciji i vašoj neobjektivnosti. Uvijek je svaki igrač koji je igrao nekad u Hajduku najbolji i svi izbornici vas zakidaju. Za reprezentaciju bi trebali igrati najbolji, nevezano za klubove.
    Po čemu je to Sosa zaslužija da ga se zove prije Bradarića i Barišića? Bradarić je ako ništa ukopa mlade Engleze prije dva miseca.
    Torcida old school... 150/200

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Hrgovic?

U sustini da, sta ce ti igrac koji "iz poslovnih" razloga izabere Njemacku, jucer je na svom instagramu obrisao sve slike u hrvatskom dresu dok ih je stavljao, lijepo je one citate kao srce kuca vatreno ili jedan je sveti dres... toliko o svetosti.
    Bio je i onaj Strupar ili tako nešto. Davno je igrao za Belgiju.

Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Po čemu je to Sosa zaslužija da ga se zove prije Bradarića i Barišića? Bradarić je ako ništa ukopa mlade Engleze prije dva miseca.
    Po tome što igra u Stugarttu, a ovaj drugi grije klupu u Lilleu. Ne znači da se iduće godine to će promijeniti, ali sad je tako.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove