+ Odgovori na temu
Stranica 9 od 9 PrviPrvi ... 7 8 9
Prikaz rezultata str. 161/163

Tema: Vijesti iz života Crkve

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Najvjerojatnije je dobio naputke iz Vatikana. Šta je slijedeće? Da svećenici propovjedaju da je homoseksualnost božji dar?! Pro choice svećenici?!

Eto zašto treba kritizirati Crkvu pa i papu ako skrenu s puta.

Osobno, meni je ovo sve prestrašno a za sve krivim onog Argentinca. Ili ne reagira ili reagira potpuno krivo.
    U međuvremenu prijeti raskol u njemačkoj katoličkoj crkvi i to zbog pedera i blagoslova njihovih tzv. brakova.
    Zlo se gura tolerancijom. Sotona je našao načina da uništi čovjeka, a to je da uništi crkvu, a to radi preko izokretanja milosrđa koje je božanska vrlina. Milosrđe koristi kako bi progurao zlo. Budimo tolerantni i milostivi prema grijehu. E pa nećemo biti.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Njemacki i svjetski portali hvale Guzinica na sav glas.
    Posebno Njemcacki laici su odusevljeni. Skakutaju u trokutu, mislim da ce skandirati ''Guzi-guzi-nic'' na blagoslov misama. Kazu Duhacek ce u Njemackoj postati svecenik.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Njemacki i svjetski portali hvale Guzinica na sav glas.
    Posebno Njemcacki laici su odusevljeni. Skakutaju u trokutu, mislim da ce skandirati ''Guzi-guzi-nic'' na blagoslov misama. Kazu Duhacek ce u Njemackoj postati svecenik.

Ma dobro, mediji jedni drugima tapšaju rame i izokreću sve kaj je rečeno u svoju korist.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove