+ Odgovori na temu
Stranica 79 od 79 PrviPrvi ... 29 69 77 78 79
Prikaz rezultata str. 1,561/1573

Tema: Dinamo Zagreb(obiteljski obrt familije Mamić)

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Dinamo umjesto da vodi s par razlike gubi iz šugavog penala.
    Loša večer, ali imam osjećaj da Dinamo prolazi, dobit će ih u gostima.

Ponište ti gol radi pedlja ofsajda i primiš gol iz šugavovog nepostojećeg penala. i utakmica se okrene totalno.

Ali nije mi janso zašto su izgledali onako razbijeni u 2-om poluvremenu, Umjesto da stisnu. Nije bilo ni trčanja, ništa. Nikakvog pritiska. Villarealovci su izgledlai ko da ih ima 20, uvijek tri igrača slobodna. Drugo poluvrjeme je bilo katastrofa. Petković je neozbiljan igrač postao.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Ponište ti gol radi pedlja ofsajda i primiš gol iz šugavovog nepostojećeg penala. i utakmica se okrene totalno.

Ali nije mi janso zašto su izgledali onako razbijeni u 2-om poluvremenu, Umjesto da stisnu. Nije bilo ni trčanja, ništa. Nikakvog pritiska. Villarealovci su izgledlai ko da ih ima 20, uvijek tri igrača slobodna. Drugo poluvrjeme je bilo katastrofa. Petković je neozbiljan igrač postao.
    Išli su u totalni divlji pritisak, a igrači Villareala su prejaki tehničari da to ne iskoriste. Krznar očito nije neka visoka razina trenera, kod Zokija se to ne bi događalo.

Bez obzira na ovakvu predstavu i rezultat, mislim da će Dinamo proći dalje i da će puno bolje odigrati u gostima.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Išli su u totalni divlji pritisak, a igrači Villareala su prejaki tehničari da to ne iskoriste. Krznar očito nije neka visoka razina trenera, kod Zokija se to ne bi događalo.

Bez obzira na ovakvu predstavu i rezultat, mislim da će Dinamo proći dalje i da će puno bolje odigrati u gostima.
    Ma tko je radio divlji pritisak. Nisu radili nikakav pritisak a kamoli divlji.

Villareal je jaka ekipa treba ih tmao dobiti najmanje jednim golom razlike ili 2:1 itd itd. Sve je moguće ali u Zagrebu je propuštena velika šansa pogotovo u provm poluvremenu a i malo peha i sudačke krađe. Tko sudi penal kad te s pola metra napuca u ruku koja stoji u prirodnom stanju.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 09-04-2021 at 13:04

Ma tko je radio divlji pritisak. Nisu radili nikakav pritisak a kamoli divlji.

Villareal je jaka ekipa treba ih tmao dobiti najmanje jednim golom razlike ili ".1 itd itd. Sve je moguće ali u zagrebu je propuštena velika šansa pogotovo u provm poluvremenu a i malo peha i sudačke krađe. Tko sudi penal kad te s pola metra napuca u ruku koja stoji u prirodnom stanju.
    Čuj tko sudi, kaj misliš zakaj Španjolci dominiraju Ligom prvaka i Europa ligom, imaju jaki lobi i sudi se za njih. Bilo je jasno da jedva čekaju nekaj suditi, a ono za dobrobit nogometa nitko nikad ne bi trebao suditi. A i Theophile u zadnje 3 tekme skrivio 3 gola u Europi. Glavno da stavljaju Gvardiola na beka...

Villareal je ekipa koja rastura na gostovanjima, doma su slabiji. Dinamo će ih proći, jedan gol i ovi će se raspasti od panike.

Danas epski dvoboj s Villarealom, osjećaj je kao pred Tottenham, ajmo Dinamo, ajmo u polufinale.

Ovo dosad više sliči na Uspavanku za Radmilu.M nego na epski dvoboj.

Ovo dosad više sliči na Uspavanku za Radmilu.M nego na epski dvoboj.
    Nažalost, Krznar je igrao previše povučeno u ove 2 tekme. Šteta, jer Villareal nije toliki bauk da ih se čeka iza centra. Trebali su ih stiskati visoko gore pa nek ispucavaju loptu, Dinamo ima fizički jače igrače i to bi sve pokupili. Pa onda ih izmarati zadržavanjem i kruženjem lopte. Loša taktika po meni, ovo kaj su radili.

Šteta, ali svaka im čast za ovu sezonu, naučili su puno za budućnost.

Neambiciozna igra i sudačka krađa, totalno precjenjivanje protivnika koštali su Dinamo polufinala lige UEFA. Nisu uopće grizli. Kao da im nije bilo stalo. Ne razumijem.

Neambiciozna igra i sudačka krađa, totalno precjenjivanje protivnika koštali su Dinamo polufinala lige UEFA. Nisu uopće grizli. Kao da im nije bilo stalo. Ne razumijem.

A čak i takvi mogli su proći da nije bilo sudačkih krađa.

Sad je pitanje kako bi grizao Villareal da je Dinamo bio u prednosti.

A čak i takvi mogli su proći da nije bilo sudačkih krađa.

Sad je pitanje kako bi grizao Villareal da je Dinamo bio u prednosti.
    Slažem se, preveliki respekt su im pokazali, kao da igraju protiv Barcelone. Sve je u glavi, mi smo mala država, mala liga i to je igračima nažalost u glavi.

Čim su pokazali malo ambicije, zabili su gol, imali par prilika i stopostotnu šansu. Da su tak igrali cijelo vrijeme, napadački, prošli bi ih, unatoč sudačkim krađama. Nažalost, španjolski lobij je prejak u UEFA-i, to se znalo da će im suci pomoći prvom prilikom.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Slažem se, preveliki respekt su im pokazali, kao da igraju protiv Barcelone. Sve je u glavi, mi smo mala država, mala liga i to je igračima nažalost u glavi.

Čim su pokazali malo ambicije, zabili su gol, imali par prilika i stopostotnu šansu. Da su tak igrali cijelo vrijeme, napadački, prošli bi ih, unatoč sudačkim krađama. Nažalost, španjolski lobij je prejak u UEFA-i, to se znalo da će im suci pomoći prvom prilikom.
    kad su najvaljivali pred ovu utakmicu, znamo kako ćemo, ovo je prilika, tamo-vamo, znao sma da od tog ništa. Da će se trljat mrljat. uvijek tako bude kad se razgalame pred utakmicu. Šuti i igraj. Mislim zašto nisi tako igrao u Zagrebu. Nisam ni gledao drugo poluvrjeme cijelo, uključio sam se tik neg je Oršić dao gol. I odmah je Villarealu ušla malo "voda u uši", radili su neke greške u obrani.

Kad rezimiramo sudačke krađe, ovaj gol je iz iste pozicije kao i Oršićev u ZG, možda je ovo i čistiji ofsajd i onaj penal koji se nikad ranije nije sudio, ruka nije visoko dignuta napucano iz blizine, to se nikad ranije nije sudili a nagledo sam se utakmica mali milijun, ispada bi ako je ispravnim ili jednakim sudačkim kriterijima u Zg bilo 1:0 za Dinamo a u vamo 2:1 za Vilareal i Dinamo prolazi. A ako se ponište oba skoro u dlaku ofsajda, tj gola onda je u ZG 0:0 a u ovamo 1:1 i opet Dinamo prolazi.

Naravno tko zna kako bi se u tom slučaju igralo, samo kažem koliko su suci utjecali na rezultat. Da je Dinamo imao trenera s ojačim onim stvarima mislim da bi suci morali doć na razine totalne blamaže da bi Villareal prošao.

No što je tu je. Šteta prilike, ovaj Villareal je bio prolazan itekako.

kad su najvaljivali pred ovu utakmicu, znamo kako ćemo, ovo je prilika, tamo-vamo, znao sma da od tog ništa. Da će se trljat mrljat. uvijek tako bude kad se razgalame pred utakmicu. Šuti i igraj. Mislim zašto nisi tako igrao u Zagrebu. Nisam ni gledao drugo poluvrjeme cijelo, uključio sam se tik neg je Oršić dao gol. I odmah je Villarealu ušla malo "voda u uši", radili su neke greške u obrani.

Kad rezimiramo sudačke krađe, ovaj gol je iz iste pozicije kao i Oršićev u ZG, možda je ovo i čistiji ofsajd i onaj penal koji se nikad ranije nije sudio, ruka nije visoko dignuta napucano iz blizine, to se nikad ranije nije sudili a nagledo sam se utakmica mali milijun, ispada bi ako je ispravnim ili jednakim sudačkim kriterijima u Zg bilo 1:0 za Dinamo a u vamo 2:1 za Vilareal i Dinamo prolazi. A ako se ponište oba skoro u dlaku ofsajda, tj gola onda je u ZG 0:0 a u ovamo 1:1 i opet Dinamo prolazi.

Naravno tko zna kako bi se u tom slučaju igralo, samo kažem koliko su suci utjecali na rezultat. Da je Dinamo imao trenera s ojačim onim stvarima mislim da bi suci morali doć na razine totalne blamaže da bi Villareal prošao.

No što je tu je. Šteta prilike, ovaj Villareal je bio prolazan itekako.
    Jednostavno, na ovoj višoj razini moramo biti par puta pokradeni da bi nas pustili da nekaj osvojimo. Isto je bilo i s nogometnom i rukometnom repkom. Nema veze, ovo nam je škola za budućnost, da odigramo hrabrije i onda će se i suci postaviti bolje prema nama.

Nezgodna stvar je kaj je Emery već sa Sevillom 2 puta osvojio Europa ligu tako da je lik tu majstor, mogao bi opet uzeti kantu.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove