+ Odgovori na temu
Stranica 55 od 63 PrviPrvi ... 5 45 53 54 55 56 57 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,081/1244

Tema: Parlamentarni izbori 2020-te

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ja nikad neću razumjet ovo vrijeđanje hrvatskih gradova. Što fali Zadru. Jel ništa ne vrijedi ako nije u Zagrebu.
    Nije to vrijeđanje hrvatskih gradova nego ismijavanje Esihičinih očajničkih poteza zadržavanja vlastite stolice po svaku cijenu.

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Jedino gora od "hrvatske ljevice" je "hrvatska desnica". Navodno je izjavio Franjo Tuđman.
    Franjo je puno toga navodno izjavio.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Da, to su rekli da odgađanju do 2020. ili 2021. tak da bi ga sad mogli opet aktivirati.

Nijemci, Francuzi i slični su svakako zainteresirani za HEP, to je zlatna koka, a Bačić nek si privatizira svoju kuću. Za HEP ćemo se svakako morati boriti, to je vjerojatno posljednja crta obrane HR suvereniteta, uz kunu, vojsku i policiju.
    Kada je svojedobno nudio svoj prijedlog "liberalizacije" referenduma (u praksi trajnog onemogućavanja narodnih referenduma) tada predsjednik Josipović predočio je i "Listu zabranjenih pitanja" koja bi pokrila sve, među ostalim i poreze. Znači nije to nešto o čemu bi se trebalo pitati narod. Oko toga bi htjeli "uvesti red" i HDZ i SDP, tako da će to pitanje ubrzo biti riješeno u skladu sa EU načelima. Pa ni jedna Njemačka nema referendum, pa što će to onda nama?! A ne sumnjam kako će ga Hrvati bez problema "popušiti". Pa RF im je poručila kako treba uzeti ušteđevine, pa što ne onda i nekretnine. A tu su i eurofili, a taj porez ima većina EU zemalja, pa zar mi da ne prihvatimo nešto tako napredno i europsko?!

Što se tiče HEP-a, Plenković je bio na nekom sastanku kod Merkel i o tome se razgovaralo. Znači na dobrom smo putu. Pa ako EU brani Hrvatskoj da ima naftnu kompaniju, što će nam onda HEP? Monopolisti, mastodonti - ne treba to nama! Okrenimo se turizmu. Inače, neće se Hrvati za to boriti. Mediji će im lijepo objasniti kako je to baš super i da nismo mi nekakva Bjelorusija, pa da imamo jeftinu struju, nego ponosna članica EU i logično je da imamo europske cijene.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Nije to vrijeđanje hrvatskih gradova nego ismijavanje Esihičinih očajničkih poteza zadržavanja vlastite stolice po svaku cijenu.
    Naravno da je vrijeđanje. Kao da je održala sabor u Kragujevcu.

Mjesto održavanja sabora uopće nije bitno.

Da su htjeli članovi predsjedništva bi otišli u Zagreb i ona bi izgubila.

Ali nisu.

Onaj na kojeg se ti pozivaš, otišao je kod nje u Zadar. Nitko ga nije prisilio.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Ne odgovara ti pitanje koje je legitimno i opravdano pa ides s tim glupostima o vrijedjanju gradova.
    Jel ponudila ostavku Bruna Esih da pojednostavim?

Filozofiranje i ispraznosti. Samokritika, uviđanje vlastitih grešaka i isprika biračima? Tašta ženica, dobra za neku zvučnu, ali nebitnu funkciju (počasna ..... već nešto).

Išla je iz pacerske greške u grešku (da sada ne nabrajam - a i mogao bi), do trenutka kada je partija bila izgubljena i stvar više ne bi mogao spasiti ni Kasparov. I nije problem samo u pobačaju...

To vas ne bi trebalo zanima kao što mene ne zanima je li Škoro ponudio ostavku. Ili Petrov premudri.

Koje pitanje mi ne odgovara. Hoće li Bruna organizirati nešto u Zadru.

Hoće.

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Filozofiranje i ispraznosti. Samokritika, uviđanje vlastitih grešaka i isprika biračima? Tašta ženica, dobra za neku zvučnu, ali nebitnu funkciju (počasna ..... već nešto).

Išla je iz pacerske greške u grešku (da sada ne nabrajam - a i mogao bi), do trenutka kada je partija bila izgubljena i stvar više ne bi mogao spasiti ni Kasparov. I nije problem samo u pobačaju...
    Sve je odlično secirala. Naravno uz priznavanje i vlastitih greški.

Imate Škoru, imate Most i uživajte.

Ajde dobro kad ce u Zadar,tamo je dobra stranacka infrastruktura,cilih 183 glasa.

Naravno da je vrijeđanje. Kao da je održala sabor u Kragujevcu.

Mjesto održavanja sabora uopće nije bitno.

Da su htjeli članovi predsjedništva bi otišli u Zagreb i ona bi izgubila.

Ali nisu.

Onaj na kojeg se ti pozivaš, otišao je kod nje u Zadar. Nitko ga nije prisilio.
    Slažem se, nebitno je, bitan je Esihičin bijeg iz sjedišta stranke u podružnicu radi zadržavanja čelnog mjesta. I to je Šanta ismijavala, a ti to jasno ismijavanje Esihičinog nepoštenog postupka nepošteno izokrećeš u to da je Šanta vrijeđala hrvatske gradove.

Ne pozivam se na nikog, nisam s nikim od političara u kontaktu.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Udari na NHR, izvanjski i unutarnji, nanijeli su nam golemu štetu. Nju trpimo i s njom se nosimo zadnjih godinu i pol dana, ali sada je vrlo mjerljiva u spomenutim izbornim rezultatima. Njih nitko ne može negirati, ignorirati ili bježati od odgovornosti. Ponajmanje ja - moja je odgovornost zapovjedna i stvarna i stavljena je na raspolaganje stranačkim tijelima koja će o njoj odlučivati.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Stavljena na raspolaganje i davanje ostavke koliko znam nije isto.
    Staviti na raspolaganje je mogla prvi put,drugi je vec za kako ono neopozivu ostavku.

Datum registracije
    Sep 2016
    Ne razumijem polemiku. Ima hrpa Skorinih izjava koje upucuju na to, da covjek nije desnicar, pocevsi od onih pricica da su njegove pijesme univerzalne, a ne eksplicitno o Hrvatskoj itd. Za dnevnopoliticku uporabu je Skoro naravno u ovom trenutku vrijedniji. Ja msilim da bi ponajprije na ekonomskom polju bio osvijezenje. I legitimno je birati njega, kao dio desnich opcija. Ili ljude oko njega.
    Ne shvacam zasto se ne ide sa pola zestinom na Raspudice, koliko se mlatara po toj Desnoj Ligi. Pa po logici nekih i oni su HDZovi igraci, i prakticki su okinili ono nemalo mandata Skori.
    Zasto tu nema ljutnje.

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od šanta85 Vidi poruku
    Stavljena na raspolaganje i davanje ostavke koliko znam nije isto.
    Staviti na raspolaganje je mogla prvi put,drugi je vec za kako ono neopozivu ostavku.
    To ce valjda odlucivati clanovi stranke, ako njima valja, sto se za to zanimaju apologeti Pevexa, nije mi jasno. Mozda ima ustasa, desnicara, ultranacionalista u Hrvatskoj koji hoce svoju strancicu, a oni koji ne zele imaju mismas Pevex grupaciju.

To vas ne bi trebalo zanima kao što mene ne zanima je li Škoro ponudio ostavku. Ili Petrov premudri.

Koje pitanje mi ne odgovara. Hoće li Bruna organizirati nešto u Zadru.

Hoće.
    Znači smije nas zanimati samo čelnik stranke za koju smo glasali? Onda ne smijemo pričati niti o Plenkoviću niti o Bernardiću niti o Pupovcu, zapravo o nikome na političkoj sceni.

Sve je odlično secirala. Naravno uz priznavanje i vlastitih greški.

Imate Škoru, imate Most i uživajte.
    Sve pogrešno shvaćate i Vi i ona. Odlično je secirala (zanimljiv izraz) pitanja vezana uz emocije, pravičnost i nebitno.
    Prave greške (svoje) ne spominje, da li što ih i dalje ne vidi ili je toliko tašta pa ne želi dopustiti mogućnost da je vukla pogrešne poteze. I to je sada prošlost, međutim, ona iz te prošlosti očito nije naučila ništa - zaključak, opet će (u najboljoj namjeri) izvoditi budalaštine.

Podmetanje Škore i MOST-a?! Ja sam za NzH glasao dva puta. Glasao bi treći put, da sam mislio kako imaju šanse ući u Sabor. A svoje šanse su prokockali sami - ponajviše zaslugama predsjednice. I da sam to učinio treći put, zapravo bi indirektno glasao za HDZ ili SDP (https://narod.hr/hrvatska/kako-je-dh...okreta-i-mosta). Glasao sam za neidealnog Prkačina (i opet boljeg od najboljeg HDZ-ovca), a usput preferencijalno otkantao Lazara Grujića. U ponuđenom izboru i zadanim okolnostima, učinio sam najbolje.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Ne razumijem polemiku. Ima hrpa Skorinih izjava koje upucuju na to, da covjek nije desnicar, pocevsi od onih pricica da su njegove pijesme univerzalne, a ne eksplicitno o Hrvatskoj itd. Za dnevnopoliticku uporabu je Skoro naravno u ovom trenutku vrijedniji. Ja msilim da bi ponajprije na ekonomskom polju bio osvijezenje. I legitimno je birati njega, kao dio desnich opcija. Ili ljude oko njega.
    Ne shvacam zasto se ne ide sa pola zestinom na Raspudice, koliko se mlatara po toj Desnoj Ligi. Pa po logici nekih i oni su HDZovi igraci, i prakticki su okinili ono nemalo mandata Skori.
    Zasto tu nema ljutnje.
    Pa pričajte o Škori, tko vam brani? Jel vam ja velim da nemate kaj pričati o Škori jer niste glasali za njega? Ne, dapače, kritizirajte, nismo ovdje da budemo vojnici stranaka nego da guramo naša zajednička načela.

Pa ako ovde kritiziramo odreda sve stranke,zasto ne mozemo NHR?Pa nije se nitko od vas vjencao za nju?
    Na neka pitanja nema odgovora,odgovor mi nije ni Skoro ni Pevex ni Todoric niti sto ja znam.
    Al eto im tamo...Nisam glasac pa eto....

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    To ce valjda odlucivati clanovi stranke, ako njima valja, sto se za to zanimaju apologeti Pevexa, nije mi jasno. Mozda ima ustasa, desnicara, ultranacionalista u Hrvatskoj koji hoce svoju strancicu, a oni koji ne zele imaju mismas Pevex grupaciju.
    Zanimamo se jer nam je stalo da naša desna načela dođu na vlast, a Esihica je svojim postupcima uništila najbolju desnu stranku koja je jedina imala ozbiljnije šanse doći na vlast pa sad moramo birati Pevex.

Datum registracije
    Sep 2016
    Ja ne vidim svrhu ove rasprave, ponoviti cu se. Ej, koliko su pokupili glasova 0,5%. Uvijek ce biti onih kojima su ove mainstream stranke mlohave, premekane i nedorecene. U drugim zemljama se od takvih stranaka razvilo nesto veliko. Recimo jedna Lega u Italiji je politicki bliza Desnoj Ligi nego ikome u RH. Nije valjda da se toliko bojite te Desne Lige, i da se toliko bojite za uspjeh DPa, pa da vam je to sada primarni cilj, navijati za raspad i ovog ostatka.
    Svi mi koji smo na desnom politickom spektrumu imamo premocnog neprijatelja u vidu Plenkovica i HDZa, to je primarni cilj.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove