PDA

Pogledaj Full Version : EP u košarci-Slovenija 2013.

Stranice : 1 [2]

Humphrey
20-09-2013, 19:38
E sad zalutali,pošteno su pobjedili sve do danas i eto danas je došao kraj.Litva bolja,mi jako loši .

S obzirom na sve polufinale je odličan rezultat,idemo na svjetsko,ma ovo je bilo uspješno prvenstvo za nas.

Naravno pod hitno treba neke nove igrače uvoditi,ova ekipa je jako limitirana i osim Bogdanovića i Šarića svi ostali su zamjenjivi,a ako nisu onda smo u problemima.

Inkvizitor
20-09-2013, 19:42
E sad zalutali,pošteno su pobjedili sve do danas i eto danas je došao kraj.Litva bolja,mi jako loši .

S obzirom na sve polufinale je odličan rezultat,idemo na svjetsko,ma ovo je bilo uspješno prvenstvo za nas.

Naravno pod hitno treba neke nove igrače uvoditi,ova ekipa je jako limitirana i osim Bogdanovića i Šarića svi ostali su zamjenjivi,a ako nisu onda smo u problemima.

Zalutali, zalutali. Ne znam jesam vidio ekipu koja je bezvoljnije igrala polufinale. Može se izgubiti i polufinale a i finale i većom razlikom ali ne pokazat nikakvu volju ni želju to se rijetko viđa.

Kao da su igralli za predzadnje mjesto a ne za finale.

Njihov govor tijela, slembavost, mlitavost, konfuzija u igri pokazuje da nisu ni željeli pobijedit. To je ono najgore.

Pobijedila ih je Litva 15 razlike, koja sama nije ništa nije nešto posebno.

Rezultat je bolji nego inače ali igra je ostala ista.

Humphrey
20-09-2013, 19:47
Nisu zalutali, pobjedili su što se moralo pobjediti i tu su zasluženo.

To je limitirana ekipa,ali uspjeh je uspjeh.

E sad,ako Šarić ostvari svoj potencijal,uz Bogdanovića,njega i još barem jednog kvalitetnog mladog igrača mi ćemo na idućim olimpijskim igrama biti opasni za sve i medalja ne bi trebala biti iznenađenje.

Sad je samo pitanje kako će se razvijati Šarić,onaj mali Hezonja,pa čak i Bogdanović koji je već vrhunski igrač,ali koji bi ako ode u NBA mogao tamo još razviti svoju igru.

Inkvizitor
20-09-2013, 19:51
Ušli su u polufinali jer su naletili na baš ne prejaku Ukrajinu Inače bi se završilo kao i ostala četvrtfinala. I njima su se nudili samo Ukrjainci nisu to znali uzet.

Ne može u polufinalu EURa bit ekipa koja u 10 minuta ubaci jedan koš iz igre, koja ima onako mlitave i traljave centre koji sa dva metra od 5 pokušaja 3 puta ne dobace do obruča, i to bez faula. I to ne u jednoj utakmci. Koja tako slabo izvodi slobodna.

Košarka je spala na niske grane ako takva ekipa igra polufinale.

moonlight
20-09-2013, 21:05
Zalutali, ne nikako...
Pali bez ispaljenog metka danas, to da.
Šut, nula bodova, bez šuta se ne dobija tekma...ulazilo im je štošta u 3 četvrtini, ali naše postavljanje i kretanje olakšalo im je još i više, naša igra u napadu u 3 čet:rofl
pa mi polaganje nismo mogli do kraja završiti, Žorić ne zna zakucat, Tomić, igramo bez Tomića...većinu prvenstva.
Nije nas htjela trica, u obrani još koliko toliko...napad katastrofa u drugom pol...Litva istina ništa posebno, ali mi smo danas izgledali kao protiv Španjolaca.

biro
20-09-2013, 22:41
tko im moze ista prigovorit,on je debil!

moonlight
20-09-2013, 22:45
Francuzi i Španjolci igraju finale prije finala...strašna tekma...ajmo Francuzi, ako spuše i ovo imaju kompleks Španjolaca definitivno.
Kako su se vratili, zaslužili su.

moonlight
20-09-2013, 22:59
Red je red...
A, i da i mi neš vratimo...:bravo

Inkvizitor
20-09-2013, 23:09
Čestitke Francuzima. Muški su se vratili nakon onih -14. Tko bi rekao nakon one katasttofalne druge četvrtine.

NorthStand
21-09-2013, 00:16
nije mi namjera nikoga pljuvat, na kraju krajeva svi su oni napravili i više nego je bilo tko od njih očekivao, pa ni oni sami nisu vjerovali da mogu doći ovako daleko. ali moram zamjetit par stvari, dakle igrači koji su igrali dobro su vraćani na klupu, ne znam zašto to Repeša radi nisam ga htio prije po tom pitanju kritizirat, ali očito je da stavlja onog što inkvi kaže svilenog tomića koji kurca ne može napravit u napadu, a Andrića vadi van kada ga krene šut. to se tako ne radi, nećemo sada na konto toga što su ostvarili odličan rez, njima sipat hvalospijeve, jer svi znamo da je neka imalo jača reprezentacija bila u četvrfinalu od ukrajine, pomela bi pod s nama ko i Litva. i baš zato treba detektirat očite probleme već sada, tako da na iduće natjecanje SP u španjolskoj dođemo kvalitetni i spremni za velike stvari.

Drapić je dobar, ali čim dođe malo jebeniji igrač ko što je danas bila Litva njega nema, nestane s parketa. nama definitivno treba bolji play, ako ga nemamo onda neka ostane Drapić, iako mu trud želju i sve to ne negiram, ali danas je i on prosuo par vrlo važnih lopti kada se lomio rezultat, to se ne radi osim ako nisi sto posto da ćeš poentirat, nema smisla forsirat šut a to naši stalno rade, i onda lijepo glatko izgube.

još jedna stvar, protok lopte od Litvanaca je danas bio ogledni primjer, kako treba igrat košarku brzo i na prvog slobodnog igrača, ako ga nema šalješ ju van na nekog tko će naći tog slobodnog igrača, litvanci su po nekoliko puta vrtili loptu dok nas nisu izvukli iz obrane i onda otvorili mjesto za šut, ili za lako poentiranje nekog njihovog centra.

u napadu, sačuvaj bože, niti su im probijali centre kako to treba radit, dodaš na drugi obruč ili šalješ van loptu i rotiraš sastav dok ih ne izvučeš. šut izvana nam je bio kriminalan, i danas je to izgledalo tako da kad šut izvana nije išo nije išlo ništa. pa ljudi moji, ne igra se košarka na silu, ovo danas je bilo silovanje košarke. to je jednostavan sport, i treba mu tako pristupit, dalje ispadaju im lopte ja kad vidim da jednom Tomiću koji je neupitno odličan igrač ispadaju lopte iz ruke ko da su nauljene ili dobro nasupane dobijem slom živaca. ne znam kako ga nije sram, da mu skoro svaka lopta bježi iz ruke? ja bih ga osobno volio priupitat, kako mu se može to stalno događat?

Žoriću nije mjesto u napadu, on je totalno bezidejan i ne zna ništa napraviti s lopto do je izgubit, ili eventualno pogodit jedan koš u 20 minuta igre. jesmo li mi normalni, da s takvim igračem računamo finale? on je vjerojatno privatno odličan tip, ali za njega košarka nije i točka.

isto tako, vidljiva je još jedna stvar, na poluvremenu gubimo -3, umjesto da uđemo totalno furiozno i nabrijano u drugo poluvreme upravo tako uđu litvanci i razbiju nam sve nade o finalu u roku pet minuta serijom 15-0, ja to jednostavno ne mogu shvatit i gotovo. šta se motalo njima u glavama, kada je bilo poluvreme? njih su litvanci u biti sjebali u glavi, ušli su smireno i hladnokrvno u utakmicu, a još smirenije je nastavili u drugom poluvremenu i razbili nas totalka.

realno mi u ovom momentu i nismo za ništa više, ali nadam se da će uzet broncu, iako s ovakvom igrom nemaju se čemu nadat protiv španjolaca. gledo sam ih protiv francuza, i meni osobno ni francuzi ni španjolci ne igraju dobro, ali očito igraju dovoljno dobro da naše pometu s 30 razlike. ja to ne razumjem, kako se to može dogodit, jer vidim da su limitirane ekipe a to govori i kakva je trenutna kvaliteta euro košarke, po meni Litva je pokazala i nekako najviše pošto je Srbija ispala, i osobno sam između srba i litve očekivao pobjednika natjecanja, svakako da navijam za litvance u finalu, a naši će nadam se sabrat glave u ovaj dan odmora, i probat dobit nezgodne ali ne nepobjedive španjolce. stvarno nisu ništa specijalno, i ako opet izgube 30 razlike, onda će morat na žešći remont ekipe, iako je činjenica da nam fale neki jaki igrači, ali bilo je natjecanja gdje nam nisu falili pa nismo ostvarili ovako dobar rezultat.

slažem se s repešom da je puno toga napravljeno s time, što se košarka vratila u hr, ali ovo neće puno značit ako se ne napravi žestoki remont momčadi i ne uigra nova generacija kako bog zapovijeda. i drugi puta sigurno neće imat ukrajinu u četvrftinalu, i neka i na to malo povedu računa. nema više šetanja do polufinala, to je bilo sada a na idućim natjecanjima očekujem puno težu borbu da bi se došlo do polufinala, a mislim da bi nam to trebao biti cilj, sama završnica natjecanja a ne da natjecanja kao i proteklih 10tak godina završavamo u prvom djelu skupina, hrvatska ima veliki i ono najvažnije neiskorišteni potencijal u košarci, i šteta bi bila da se sve te mlade talente ne iskoristi i ne napravi jedna hvale vrijedna ekipa. bio sam uvijeren da ćemo dobit litvance, ali kada sam vidio početak tekme i kako nemaju ideje u napadu, kako u obrani curi na sve strane, znao sam da to neće završit dobro.

ali svejedno im svaka čast, napravili su više nego što je itko od njih očekivao, ali po meni to će sve biti velika propuštena prilika ako se ne uzme brončana medalja! španjolci su gotovo sigurno više demoralizirani od nas, i to treba iskoristit, ovo nije početak natjecanja već kraj i treba doslovce poginut za tu bronačanu medalju, budu li imali vjere i koncentracije koje danas nisu imali, vratit će se s njom u zagreb.

isto tako, mislio sam da su ovi francuzi samo divlja horda koja sve igra na silu, ali danas su pokazali i karakter, iako bez parkera ne bi bili ovdje gdje jesu.

NorthStand
21-09-2013, 00:27
''Ne mogu se sjetiti kad sam u karijeri više uživao igrajući košarku. Atmosfera je bila prekrasna. Imao je Real sjajmu sezonu, ali ovo je nešto sasvim drugu, igraš za cijelu zemlju'', rekao je Draper nakon utakmice.:bravo

http://www.vecernji.hr/slika-640x348/vijesti/hrvatska-nije-uspjela-litva-finalu-eurobasketa-slika-1296104

čuo sam da si ovo ti? :D

NorthStand
21-09-2013, 00:38
e da, i cijeli tim svaki dan, svaki trening osim Bogdanovića na vježbanje šuta s slobodnih bacanja. prestrašno je za gledat, koliko slobodnih bacanja oni fulavaju, nas su Grci umalo dobili jer su zabili preko 30 koševa iz slobodnih bacanja. često se dogodi, da ekipa koja ubaci više slobodnih pobjedi, a mi fulavamo skoro svako drugo bacanje s slobodnih. to je kriminalno za gledat, i ako to nisu u stanju dečki istrenirat, onda bolje da se ne nadaju više polufinalu.

ps-

ako osvoje broncu, odat ću im priznanje za srčanost i borbenost, ako ne neću. jer do sad su odigrali dvije prave tekme, onu protiv talijana i onu protiv grka, ako ponove onakvu igru protiv španjolaca vraćaju se s broncom. ako zajebu, stvarno im nemam šta pričat o srčanosti i karakternosti, jer se upravo te osobine pokazuje u trenucima kada ti je najteže, a njima je sada najteže i sada se trebaju dignut iz pepela i njime posut španjolce!

Inkvizitor
21-09-2013, 08:29
Čitam tekstove ..svlačionica se neće predati..idemo po broncu, bla bla truć..pa što ste se onda predali prije polufinalne utakmice. Imali su šansu osigurat finale i sigurnu medalju nego su izišli na susret predane utakmice. Da su bar pokazali volju i želju da pobijede. Ne moraš pobijedit , ali moraš pokazat volju a oni je nisu pokazali. Igrali su utakmicu kao da su u grupi pa osigurali prolaz pa im ta utakmica nebitna. Situacija koja je izgledala ovako..joooj evo nas u polufinalu, kuku nama što ćemo sad, ajmo to izgubit i pobjegnimo s parketa.

Njihov govor tijela je govorio da su oni tu utakmicu izgubili prije nego su izišli na parket. A polufinalna utakmica. Igraš za finale. Jedna šansa.

Litva po meni isto nije nikakva strašna ekipa. Oni su kružili oko naših jer su se ovi raspali. Nit su branili reket nit šut. U ono rijetkih trenutaka kad bi se malo posložili u obrani Litvanci nisu znali što bi. Samo što je to bilo 5-6 minuta od 40. Ostalih 35 su imali prolaze na sve strane.

ja se ne slažem north da je ovo ikakav napredak. Tih 7 pobjeda u nizu je samo dimna zavjesa. Sve su utakmice skoro sve bile na knap. Ja ne vidim napredak u igri. Pukim slučajem su u polufinalu. Tamo njima nije mjesto

Inkvizitor
21-09-2013, 08:34
A Španjolska. Ne moram ni govoriti što mislim da je realan rezultat. Šansa je što su Španjolci vjerovatno razočaraniji od nas. Ako su naši uopće razočarani. Jer kod njih nije ni postojala želja da uđu u finale. Kod Španjolaca ipak jest. Imali su finale u rukama i ispustili ga ne neobjašnjiv način. Francuzi jesu siledžijska ekipa, skromnog tehničkog znanja. Nosi ih Parker i krenio ih luđački šut nakon promašenih prvih 9 za tricu.

One tri akcije kad Španjolci preko cijele obrane daju ono NBA zakucavanje..znaš kad će naši to napravit?'. Oni ne mogu zakucat ni kad su sami pod košem. Konjine se ne mogu ni odrazit.

Uglavnom mogu nas naknatat kad se site, jedini je štos koliko će im se dat. Imaju hrpe medalja i njima je to rutina

Humphrey
21-09-2013, 11:20
Ovo sa španjolcima neće dobro završiti po naše.:D

Našima bi cilj trebao biti dati više od 40 koševa.:D

Grunf
21-09-2013, 13:37
Netko bu ovdje gutal knedle nakon kaj osvojimo broncu. :kava

NorthStand
21-09-2013, 17:49
dobivamo španjolce laganini, +15 na poluvremenu, na kraju tekme +8. :D

najveći adut, bit će Ante Tomić koji će ponovo briljirat s crte slobodnih bacanja, i peterca kada će savršeno precizno pogađat obruč koša. :rofl

Inkvizitor
22-09-2013, 10:01
Netko bu ovdje gutal knedle nakon kaj osvojimo broncu. :kava

U Bosni bi rekli..daj Bože kćeri da te beg uzme ali Cigani su oko kuće.

LIKOTA
22-09-2013, 10:52
http://www.vecernji.hr/slika-640x348/vijesti/hrvatska-nije-uspjela-litva-finalu-eurobasketa-slika-1296104

čuo sam da si ovo ti? :D

heheheheheh :kez

Humphrey
22-09-2013, 13:06
Idemo po tih 40 i više koševa danas.:D

DzoniBG
22-09-2013, 13:50
Nije me bilo par dana... pa da rezimiramo...

Cestitke vasima na plasmanu u polufinale... kao sto sam pricao Litvanija je najozbiljnija ekipa na ovom prvenstvu, sa najkonstantnijom formom... tesko je bilo preko njih... imate danas borbu za medalju, pitanje je samo koliko ce Spanci biti motivisani da pruze maksimum...

Ono sto su nama uradili, moglo je negde da se predoseti, cim sam video da su pustili Italijanima, ocekivan je bio tornado, nismo imali sanse, mnogo su bolja ekipa, i tu nema sta da se radi... sacekacemo mi te Spance kroz godinu dve, pa cemo videti cija majka crnu vunu prede...

Izborili smo plasman na svetsko, primaran cilj je ispunjen... peh da izvucemo Spance u cetvrtfinalu je bacio senku, al idemo dalje...

Danas je i finale, drago mi je da su Francuzi izbacili Spance, igrali su muski do kraja... ironicno obe ekipe u finalu smo dobili...nemam mnogo simpatija ni prema jednoj ekipi, gledacu neutralno i navijati za dobar basket...

moonlight
22-09-2013, 18:20
Igramo i pariramo vrlo dobro, prijenos lopte i igra u obrani šteka, ali ono što je očito to je kriterij, s ovakvim kriterijem nema šanse da dobijemo...pa sad su nas uneredili u zadnju min. i pol,sramotno navlačenje...a tek par faula i ona lopta Bogdanovića kad su svirali nepostojeći faul Šarića...:facepalm

Humphrey
22-09-2013, 19:48
Četvrti u europi, nadmašili 40 koševa iz prve utakmice protiv Španjolaca,sve u svemu odlično prvenstvo.

Sad početi slagati ekipu za Olimpijske.

Grunf
22-09-2013, 20:19
Igramo i pariramo vrlo dobro, prijenos lopte i igra u obrani šteka, ali ono što je očito to je kriterij, s ovakvim kriterijem nema šanse da dobijemo...pa sad su nas uneredili u zadnju min. i pol,sramotno navlačenje...a tek par faula i ona lopta Bogdanovića kad su svirali nepostojeći faul Šarića...:facepalm

25 naših faulova i 15 njihovih. S takvim kriterijom je čudno da nismo izgubili 50 razlike. Europski suci su jad nad jadima. :(

No, ne treba očajavati jer će se sve ovo uskoro vratiti. Nama dolaze generacije bisera koje će harati košarkom, a Španjolcima su sve njihove zvijezde na laganom zalasku. Slijedeće EP ćemo vjerojatno igrati s 3 NBA igrača, a za 2 EP-a s 5 NBA igrača pa ćemo vidjeti tko kosi, a tko vodu nosi. :kava

NorthStand
22-09-2013, 23:30
stvarno nama sude sve i svašta, u pet minuta prve četvrtine gotovo uvijek nam isviraju pet osobnih. tako je stvarno teško nešto napravit, ali realno mi smo još miljama daleko od španjolaca francuza litvanaca srba itd, treba se ozbiljno shvatit ovo, ove zadnje dvije tekme su najbolji pokazatelj naše snage, odnosno putokaz da imamo još jako puno radit na sebi da bi bili sam europskih vrh.

i namjerno sam spomenuo srbe, jer Srbi su pobjedili i litvu i francusku, je da su obadvije te reprezentacije igrale puno bolje u nastavku prvenstva, ali oni su ih pobjedili i to govori da Srbi nisu imali sreće naletjeli su na španjolce i oni su ih prelagano razmontirali, tu sam od njih očekivao li la tekmu, a na kraju su ispali lagani zalogaj španjolaca. realno gledano europska košarka je u padu, sama činjenica da mi koji smo na ovo natjecanje došli tek toliko da se pojavimo uđemo u borbu za medalju dovoljno govori o tome.

mogu oni pričat da su došli po medalju, ali mi znamo da to nije istina, oni su realno bili presretni kao i ja kad smo onu prvu skupinu prošli. naša realnost je da moramo ubacit nove klince u košarku, Bogdanović je u prvoj petorci prvenstva i više nego zasluženo, i nadam se da će hrvatska košarka od ovog trenutka ići samo prema naprijed, dakle nije bitno što smo ponovo ostali bez postolja, bitno je da se nove klince i starije iskune igrače dovuče u A selekciju, i da konačno i na tom SP ostvarimo dobar rezultat, realno nijedna ekipa od ovih koje su bile u završnici nije ništa ekstra, problem je što kad se nekom otvori šut i sve mu ulozi protivnička ekipa prelako se preda, danas je litva odigrala bijedno čim je francuze krenuo šut. a stvarno im je danas ulazilo sve što su zapucali, te francuze nikada neću doživljat, i stvarno mi je tragično za pratit da za francusku ne igra ni jedan francuz, to je gadljivo za gledat. baš iz tog razloga sam i navijo za litvu, ovi afrikaneri bi komotno mogli biti dio nekog afričkog prvenstva a ne prvenstva europe.

no šta je tu je, francuzi zasluženo zlatni, a mi imamo još jako puno prostora za napredak, realno i ovo 4 mjesto je čudo, jer nisam očekivao od njih da će 1 skupinu proć, a kamoli da će se borit za jednu od medalja. nadam se da je ovo opomena svima onima što se ne odazivaju na poziv Repeše, da se malo zamisle, i što glume nekakve ozljede umjesto da im bude čast nastupat za hrvatsku. jedni crnci iz tko zna kuda, više privrženosti pokažu prema francuskoj nego neki naši rođeni hrvati. to što naša košarka godinama nije napravila ništa, nije kvalitetan argument da se eskivira poziv u reprezentaciju, iako vjerojatno ni s njima ne bi napravili ništa više od ovoga, ovo je naš trenutni plafon i nema se šta dečkima prigovorit, jer oni jednostavno bolje od ovoga ne mogu, niti igraju za nešto više od 4 mjesta, medalja je izvisila samo zato jer realno ni nemaju kvalitetu za medalju, ali na iduće natjecanje treba doći maksimalno pripremeljen i nabrijan, jer je očito da se za ovo nisu dobro pripremali i da nisu računali da će biti u završnici, pa su zato i odigrali polufinale i borbu za 3 mjesto kako su odigrali, ne mogu ne primjetit to. taj govoro tijela i bezvoljnost je vidljiva iz aviona, tako se ne može ništa napravit, pogotovo ne protiv ekipa koje su objektivno jače od tebe.

no šta je tu je, našima čestitam, ali mogu oni puno bolje od ovoga, ne može se sve u hrvatskoj igri oslanjat na briljantnog Bogdanovića, moramo pronaći još takvih klasnih igrača i onda ćemo moći u ravnopravni duel s najjačima.

Humphrey
23-09-2013, 15:43
Bogdanović u petorci prvenstva,svaka mu čast,zaslužio je to.

moonlight
23-09-2013, 17:00
Vratiti sustav natjecanja na 16 reprezentacija, kao na prošlom EP...ovaj sustav je nakaradan.
Bilo je dobrih i vrlo dobrih utakmica, ali u većini loše, prilično loše...
Dosta otkaza, ozljeda među igračima onih najboljih repki.

Inkvizitor
23-09-2013, 18:02
Dobro su igrali. Izgubili su ali pokazali su volju.

Grunf
23-09-2013, 22:04
Vratiti sustav natjecanja na 16 reprezentacija, kao na prošlom EP...ovaj sustav je nakaradan.
Bilo je dobrih i vrlo dobrih utakmica, ali u većini loše, prilično loše...
Dosta otkaza, ozljeda među igračima onih najboljih repki.

Taj sustav je izmišljen zato jer se Italija nije plasirala na EP pa su proširili broj momčadi. Bez brige, vratit će stari sustav odmah, a i ubrzo ide EP svake 4 godine tako da će svi dolaziti u najjačim sastavima uskoro. FIBA je još gora organizacija od FIFA-e i UEFA-e zajedno.

Trotoar
27-09-2013, 15:02
e jbg , kasno sam vidio temu.......

uglavnom, ako sam dobro shvatio poslije ukrajine ide novi sistem...... 24 tima, 4 grupe po 6, ali poslije prve faze odmah idu eliminacije (kao na sp u turskoj)

kad sam već zakasnio evo bar završni komentar.... predugo prvenstvo, glup sistem takmičenja, malo dobrih utakmica.....vlade divac je glup ko k.....

to bi bilo to u najbitnijem :)

NorthStand
27-09-2013, 15:39
vlade divac je četnik, i dražen mu nikada ne bi oprostio ono drapanje hrvatske zastave, ni da snimi sto onih svojih filmova o prijateljstvu s draženom. da je kojim slučajem ostao živ, dražen nije ovi mutavci što danas ne znaju, ni gdje je Vukovar na karti. dražen je bio nacionalno svijestan čovjek, iako nije etnički čisti hrvat. za razliku od nekih, koji danas pomahnitalo hrle u beograd, na splavove i razne provode. zato je Dražen velik, i ostat će trajno u našim srcima ne samo kao genijalni košarkaš već i kao genijalni čovjek i prije svega Hrvat.

Trotoar
01-10-2013, 11:40
jesi ga poznavao?

dražen je stvarno bio veliki igrač..... mada se ja slabo sjećam tog perioda, tako da ga više znam iz priča i sa YT.....

ali ovoga se sjećam (bar ja tako mislim) mislim da je juga igrala protiv francuske u četvrtfinalu SP1990, dražen je nešto bio bolestan i nije igrao od početka pa smo stalno bili u zaostatku par poena.... i onda uđe dražen i veže par trojki, koje je na drugoj strani bezuspješno pokušavo da vrati..... i francuzi puknu.... i uglavnom, jedna akcija francuza bude prekinuta zbog faula, a taj tip opuca i pogodi trojku onako iz zajebancije...... i onda pokaže put dražena nešto kao "jesi vidio sad"...... :)

tako je bar meni ostalo u sjećeanju....

NorthStand
06-10-2013, 21:59
nisam, bio sam premali, ali pogledo sam brdo njegovih utakmica i raznih razmišljanja i tako sam ga upozno i ko osobu.

uglavnom, jedan je Dražen.

Trotoar
07-10-2013, 13:35
što reći da si ti još mlađi od mene.... i da praviš sliku o draženu kakvog bi ti želio da je bio.......

ali slažem se u najbitnijem - jedan je Dražen!!!