+ Odgovori na temu
Stranica 51 od 229 PrviPrvi ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,001/4578

Tema: Hrvatska

Ugledni član Florida avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Lupus in fabula Vidi poruku
    dobro izdanje boysa obzirom na radni dan
    Oš iskreno, za mene malo jednih i drugih, ipak je to finale kupa, pa nek se naljuti ko hoće.
    Šibenski Funcuti 41 godina.50+

dobro izdanje boysa obzirom na radni dan
    Ma ovo nema veze sa ničin a kamoli sa dobrin izdanjen.
    Pogledaj finale kupova nekad i usporedi sa ovin danas.
    Ovo ne sliči na ništa.Cila HR scena se srozala na najniže grane.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Ma ovo nema veze sa ničin a kamoli sa dobrin izdanjen.
    Pogledaj finale kupova nekad i usporedi sa ovin danas.
    Ovo ne sliči na ništa.Cila HR scena se srozala na najniže grane.
    niste shvatili što je autor želio reći, al nema veze
    25, UCV, 30+

Datum registracije
    Apr 2012
    niste shvatili što je autor želio reći, al nema veze
    Ja san sve shvatija, radni dan ovo, ono, malo malo bojsa premalo.Evo samo usporedbe radi slika funcuta finale kupa prije 2 godine isto radni dan i to tekma u 15 sati.

Uz napomenu da su posli te utakmice funcuti bili kritizirani u kolko malom broju su došli.Eto to padaju nam standardi iz godine u godinu.

pusitite bbb,kako se kohorta jos nije mobilizirala

@florida, nije u tome bila bit posta, al nebitno... Osječana ak ne bude bar 1500, bolje da ni ne idu na uzvrat
    25, UCV, 30+

Datum registracije
    Apr 2012
    @florida, nije u tome bila bit posta, al nebitno... Osječana ak ne bude bar 1500, bolje da ni ne idu na uzvrat
    Ma nebitno šta se tiće biti, ha ha. Ko će ih dati toliko, mislim na kohortu, ne na simpatizere. Jučer su jedva popunili onaj svoj kavez, koliko tamo stane 500 ljudi plafon, i to je ta ekipa koja želi navijat cilu utakmicu. E sad po kojoj logici bi pravih navijača tribalo doć milju i pol u zg kad ih doma bude 500????

Citiraj Prvotno napisano od Florida Vidi poruku
    Ma nebitno šta se tiće biti, ha ha. Ko će ih dati toliko, mislim na kohortu, ne na simpatizere. Jučer su jedva popunili onaj svoj kavez, koliko tamo stane 500 ljudi plafon, i to je ta ekipa koja želi navijat cilu utakmicu. E sad po kojoj logici bi pravih navijača tribalo doć milju i pol u zg kad ih doma bude 500????
    istina,ako ih dode stoja bit ce dobro,al neznan cemu ti Lupus pises takve nebuloze?

Taj tiJE kavez duplo veći od gostujećeg ,ko god dođe u Osijek i napune kavez za goste kažu bilo nas je 800 900, koliko onda stane u domaći kavez¸'¸'¸'¸'
    kohorta-osijek53-75

Datum registracije
    Apr 2012
    Citiraj Prvotno napisano od SAMO OSIJEK Vidi poruku
    Taj tiJE kavez duplo veći od gostujećeg ,ko god dođe u Osijek i napune kavez za goste kažu bilo nas je 800 900, koliko onda stane u domaći kavez¸'¸'¸'¸'
    Evo slika od jučer vašeg kaveza

Plafon 500 ljudi.
    Šteta je šta ste se odlučili tako ograničiti na taj mali kavez pored onakve velike tribine, ali to su vaše unutarnje stvari i ni me briga.

jel ti nije fino objasnio da pišeš ako si bio ? ................................................
    admini,
    kakvo je ovo vredjanje ovde? ako je ovo ok, onda vratite Argentina, koji je za razliku od ovog 'strucnjaka' pravi navijac!!! Argentinu bi se licno obratio za ovakva sranja, a ovaj to ne zasluzuje, tako da se obracam vama.
    Posljednje uređivanje od caporegime : 03-05-2012 at 18:30

Citiraj Prvotno napisano od SAMO OSIJEK Vidi poruku
    Evo san se potrudija pa san iša malo izbrojit kapacitet kaveza domačega i gostujučega.
    Domači ima 15 redova a gostujuči 10 sa tin da gostujuči ima duplo više stolica u redu!
    Baš me zanima po čemu si zaključija da je domači duplo veči??????
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    u pravu si. ako smo znali upozoravati (a i banirati) za proglašavanje neke navijačke grupe "pičkama", ovakve ocjene uistinu na navijačkom podforumu ne trebaju javno stajati, bez obzira što mislili o tome privatno a i bez obzira što netko mislio na brisanje toga.

dakle uzdržavajte od svih takvih generalnih ocjena bilo da se radi o navijačkog grupi ili o narodu.
    ili, takve stvari eleborirati na gornjem dijelu foruma.
    Posljednje uređivanje od caporegime : 03-05-2012 at 18:38
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Evo san se potrudija pa san iša malo izbrojit kapacitet kaveza domačega i gostujučega.
    Domači ima 15 redova a gostujuči 10 sa tin da gostujuči ima duplo više stolica u redu!
    Baš me zanima po čemu si zaključija da je domači duplo veči??????
    Dobro sori htjeo sam reći da u domaći stane duplo više ljudi.Jedna stepenica u gostujućem je ko 3 kod nas, taj gostujući kavez je napravit kao i cijeli zapad kao sjedenje.
    kohorta-osijek53-75

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    bilo koliko bilo, za finale kupa nedovoljno. da je bio pun kavez i opet nedovoljno.
    ja prvi koji nisam otišao niti mi je bilo nešto krivo. osim godina i posla sama cijelokupna situaqcija i u nogometu i u društvu i klubu, represiji, jebanju u zdrav mozak dovela je do toga da odlazak u osijek ( ai ne samo tamo) na finale kupa nažalost ne predsatvlja neki užitak kojem bi se radovao.
    eto. iskreno od mene.
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Član u nastajanju
    Datum registracije
    Jun 2011
    Ja san sve shvatija, radni dan ovo, ono, malo malo bojsa premalo.Evo samo usporedbe radi slika funcuta finale kupa prije 2 godine isto radni dan i to tekma u 15 sati.

Uz napomenu da su posli te utakmice funcuti bili kritizirani u kolko malom broju su došli.Eto to padaju nam standardi iz godine u godinu.
    prika po ovim upisama, bez uvrede, meni se cini da i ne razumis baš...
    kako moš uopće uspoređivat funcute i purgere za ovako neku utakmicu? prvo: s obzirom na rasulo u hnl-u i sasrano stanje općenito u nogometu i svemu trenutno, dobro da ih je bilo i ovoliko tamo. da meni hajduk igra sad trenutno neko finale kupa u sridu u osijeku, nisam siguran bili iša ili nebi, iako ga nismo osvojili par godina, ovisi prije svega od ekipe i momenta. a pogotovo šta bi se navijači zg dinama tribali popalit na neko finale kupa, dvadeseto u nizu, sa jos skupa 15 sramotnih i sasranih titula prvaka u nizu jos od doba franje tuđmana.
    čudo šta još uopće i funkcionira ova liga uopće. i šta se igra i šta je neko gleda i prati.
    I da, vas je tribalo bit više na poljudu. iako da si me pita dok nisam sad vidia ovu sliku koliko vas je bilo, nebi ima pojma. s obzirom da možete pljunit do splita i da ste igrali prvo i valjda jedino to finale kupa u povijesti, tribalo vas je bit bar 10 tisuća.
    ova liga je i skrojena za klubove tipa šibenik i inter zaprešić. šta uopće hajduk ima igrat ikad u životu sa nekim Lučkim sa naplatnih ili dinamo sa Kostrenom. i ko to gleda, prati i ko tu koga zajebaje već godinama. a da se i ne počme spominjat sve ostalo......................
    Posljednje uređivanje od 100s : 03-05-2012 at 19:05
    HAJDUK SPLIT

Nema mi ništa gore kad se fina le kupa igra radnim danom iako mislim da ni 8000 nije tako loš broj za sve nas osim Hajduka, ni ulaznice nisu bile baš jeftine pogotovo 50 za boyse.
    kohorta-osijek53-75

Datum registracije
    Apr 2012
    Citiraj Prvotno napisano od 100s Vidi poruku
    prika po ovim upisama, bez uvrede, meni se cini da i ne razumis baš...
    kako moš uopće uspoređivat funcute i purgere za ovako neku utakmicu? prvo: s obzirom na rasulo u hnl-u i sasrano stanje općenito u nogometu i svemu trenutno, dobro da ih je bilo i ovoliko tamo. da meni hajduk igra sad trenutno neko finale kupa u sridu u osijeku, nisam siguran bili iša ili nebi, iako ga nismo osvojili par godina, ovisi prije svega od ekipe i momenta. a pogotovo šta bi se navijači zg dinama tribali popalit na neko finale kupa, dvadeseto u nizu, sa jos skupa 15 sramotnih titula prvaka u nizu.
    čudo šta još uopće i funkcionira ova liga uopće. i šta se igra i šta je neko gleda i prati.
    I da, vas je tribalo bit više na poljudu. iako da si me pita dok nisam sad vidia ovu sliku koliko vas je bilo, nebi ima pojma. s obzirom da možete pljunit do splita i da ste igrali prvo i valjda jedino to finale kupa u povijesti, tribalo vas je bit bar 10 tisuća.
    ova liga je i skrojena za klubove tipa šibenik i inter zaprešić. šta uopće hajduk ima igrat ikad u životu sa nekim Lučkim sa naplatnih ili dinamo sa Kostrenom. i ko to gleda, prati i ko tu koga zajebaje već godinama. a da se i ne počme spominjat sve ostalo......................
    Neka si ti mene kvota kralju i objsnija mi kako stoje stvari, evala tiDa i ako si tek sad vdija ovu sliju, znaći da nepratiš aktivno našu scenu,za razliku od tebe iako sam stariji i dalje sam aktivan, zato tvoj post ne samo ovaj nego i sve upućene meni doživljavam kao provokaciju, zaobiđi me pliz.
    Posljednje uređivanje od Florida : 03-05-2012 at 19:10

Član u nastajanju
    Datum registracije
    Jun 2011
    i još, evo ne nemoš ne primjetit, koliko ste opterećeni tim brojkama na domaćim utakmicama i gostovanjima, tu ne mislim posebno na vas funcute, nego općenito na vas manje grupe tipa gademz, varaždinci, vi i ostali. iako i kod nešto većih grupa, valjda radi nekih starijih kompleksa ili ko zna zbog čega bude toga, nas ovoliko, vas onoliko..
    normalno da je lipo vidit da ima više ljudi, punu tribinu i to, al ako je bilo sve dobro i ako je bila dobra ekipa šta ima veze te brojke, nebrojke. ima vas koliko vas ima i doviđenja..
    HAJDUK SPLIT

Datum registracije
    Apr 2012
    Citiraj Prvotno napisano od 100s Vidi poruku
    i još, evo ne nemoš ne primjetit, koliko ste opterećeni tim brojkama na domaćim utakmicama i gostovanjima, tu ne mislim posebno na vas funcute, nego općenito na vas manje grupe tipa gademz, varaždinci, vi i ostali. iako i kod nešto većih grupa, valjda radi nekih starijih kompleksa ili ko zna zbog čega bude toga, nas ovoliko, vas onoliko..
    normalno da je lipo vidit da ima više ljudi, punu tribinu i to, al ako je bilo sve dobro i ako je bila dobra ekipa šta ima veze te brojke, nebrojke. ima vas koliko vas ima i doviđenja..
    Pa ti si totalno kontradiktoran, čas govoriš jedno, čas drugo? Govoriš deset milja funcuta, pa nas ima plafon 500 kad su neke najvažnije utakmice, i tih 500 je došlo u st, nije bilo nikakvih baba teta dice itd.Koji kompleksi o čemu ti pričaš.Čini mi se onako od oka da i nisi previše upućen u našu navijačku scenu, iako te to nesputava da pišeš o istome.
    Posljednje uređivanje od Florida : 03-05-2012 at 19:29

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove