+ Odgovori na temu
Stranica 232 od 232 PrviPrvi ... 132 182 222 230 231 232
Prikaz rezultata str. 4,621/4626

Tema: Hrvatska

Citiraj Prvotno napisano od philly Vidi poruku
    To se i ja pitan.

Vriđali su prvog hrvatskog predsjednika i glasali za SDP da vrate dynamo, a danas se hvale sa titulama i poviješću Građanskog i HAŠK-a???

Kad se sitin još onog transparenta dynamo ponos Hrvatske??!
    Vriđali su ljudi Tuđmana zbog koje čega, pa je ispalo da je bio u pravu. Mislim i sami Bojsi su poslije na teži način skužili da su bili manipulirani oko nekih stvari.

Jedan od proklamiranih temelja društva nakon "oslobođenja" 1945. je "da fiskultura u novim uvjetima mora postati odgojno sredstvo, s pozitivnim utjecajem na radničke i seljačke omladinske mase". Naravno da je bilo teško odoljeti takovu pozivu/naredbi, pa se nedugo nakon toga u Gundulićevoj ulici, okupilo 200-tinjak sportaša iz Elektre, Plinare, Vodovoda, ZET-a, Klaonice(!) i Gradskog poglavarstva na osnivačkoj skupštini Fiskulturnog društva. Mudre glave su brzo to odradile, ali onda je zapelo na imenu društva. Naravno da je svaki predstavnik "vukao" na svoju stranu, pa su se redali prijedlozi; "Elektra", "Turbina", "Torpedo", "Čelik" i slično. S obzirom na nedavni završetak rata, pretpostavka je da predstavnici Gradske klaonice nisu imali svoj prijedlog....

Torcida Split

Niti se Tuđman trebao baviti nogometnim klubom niti su Boysi trebali zapeti za to prilično bezlično ime i to još nametnuto 45-te. Al eto netko se s tim klubom identificira. Meni je sve to bilo smiješno i djetinjasto s obje strane. Ustvari tu je samo inat radio. Tuđman je tada bio neomiljen, mediji su ustali protiv njega i ko fol podržavali Boyse
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Citiraj Prvotno napisano od Sekstant Vidi poruku
    Poruka ka poruka.Infantilna navijacka provokacija i nista vise ni manje.Prvi put bila na derbiju 2002, a na suprotnoj bandi ona o tovarskin svinjama (!?) i kolinju...

Ja cu se osvrniti na potez dinamove uprave o zabrani SVIH transparenata ubuduce ka i pompu oko skandiranja pojedinih igraca na festi iza utaknice i to van terena (inace do sada nevidjeno nesto : facepalm )

Sve ce napraviti da destabiliziraju i uskrate potporu Hajduku a HNS ce im dati i ruke sta i radu konstantno od 92...

Gadljivci u sluzbi establishmenta otkad znan za sebe, a ne simbol hrvatstva.: kava
    grube riči. haha dinamo je koljevka hrvatstva, unatoč imenu koje zaudara na istok, svi znaju da je dinamo hrvatski klub s hrvatskom tradicijom.

daleko od toga i da kod nas nije bilo komunjara u klubu, ima ih i danas, ali je poanta da je navijačka baza kluba kao i sam klub hrvatski.

osobno da se klub zove građanski, ne znam kako bi bilo navijat i skladat pjesme građanskom ? posebno u vrijeme kada su hrvati "građani" a ne hrvati, meni osobno je drago da nije građanski, jer je danas važnije biti građanin nego hrvat.

i Dynamo Dresden je "komunjarski klub"" koji ima izrazito progermanske navijače, općenito najveći desničari u Njemačkoj danas su ovi s Istoka, izuzetak je jedino još Dortmund na zapadu. to im je baza koja možda spasi njemačku jednog dana, od ove okupacije. hvatate se za gluposti, ime ko ime ne mora značit ništa, a ime Dinamo ujedno znači i pokretač, snaga, električni udar, to što su komunjare staru grčku riječ iskoristile za stvaranje nogometnih klubova, ne može promjenit dobar naziv.

bolje biti pokretač pozitivnih promjena, nego građanin svijeta, i kozmopolit, građanski je bio put u svijet, Dinamo je bio energija koja je vodila prema samostalnoj hrvatskoj. meni je svakako draži Dinamo zbog toga, jer nisam građanin svijeta hvala bogu već Hrvat.

BBB su se s Franjom zakačili upravo zbog toga, uostalom klub ne može nosit ime Croatia, jer je to državno ime koje po meni nijedan klub ne smije baštinit ni nosit, jer po tome ispada da Hajduk Osijek Rijeka i ostali nisu Croatia, već samo Croatia Zagreb. to je Tuđmanova inatljiva želja, ko tvorca partizana i antifašista, da pokaže svijetu kako smo sad pravi Hrvati preko Dinama. bilo bi pametnije da je tu energiju potrošio na lustraciju svojih bivših drugova, nego na mjenjanje imena Dinama. jer neće ova lijepa naša, bez dinama biti bolja.

dzg-35(90)

dzg-35(90)

nabrijavanje za valentinovo. -d-

dzg-35(90)
    Slobodan Praljak nije ratni zločinac, s prijezirom odbacujem vašu presudu!

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove