+ Odgovori na temu
Stranica 11 od 230 PrviPrvi ... 9 10 11 12 13 21 61 111 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 201/4583

Tema: Hrvatska

Samo zbog toga što svojim neprimjerenim izjavama baš svi potiču na podjele na Zagreb -Split (Mamić i Maleš)u sportu koji ne bi trebao imati nikakove veze sa politikom.Jednako je i sa Pušičkom i Burdušem u politici.I zašto ne bih smio spomenuti Maleša, što je on nije mi jasno da ga se ne može spomenuti.Tvoje me želje da ti pravo kažem ni najmanje ne zanimaju vidiš ja to ne želim jer ne vidim razloga zašto bi poželio "da mi susjedu crkne krava".Što mi želiš time reći,ne znam da moram biti kao i ti.Pa ja ne tražim od tebe da imaš stavove kao ja o bilo kome.

Citiraj Prvotno napisano od mardar Vidi poruku
    Samo zbog toga što svojim neprimjerenim izjavama baš svi potiču na podjele na Zagreb -Split (Mamić i Maleš)u sportu koji ne bi trebao imati nikakove veze sa politikom.Jednako je i sa Pušičkom i Burdušem u politici.I zašto ne bih smio spomenuti Maleša, što je on nije mi jasno da ga se ne može spomenuti.Tvoje me želje da ti pravo kažem ni najmanje ne zanimaju vidiš ja to ne želim jer ne vidim razloga zašto bi poželio "da mi susjedu crkne krava".Što mi želiš time reći,ne znam da moram biti kao i ti.Pa ja ne tražim od tebe da imaš stavove kao ja o bilo kome.
    Iz razloga što je Maleš izabran natječajem ¸a Mamić je ukra klub.Da si spomenia Štimca¸Vidoševića¸Rožića¸Grgića...onda ti ne bi odgovara.Za sada se Maleš ne uklapa u tu sliku.
    Te gluposti o svađanju sjevera i juga preko nogometa ne puši više ni baba s pazara.Osim ako ne čita EPH smeća.Najbolje se vidilo i sinoć u Splitu.
    U svim normalnim zemljama ¸koja je i moja¸svaki normalni navijač želi da mu rival izgubi.Pa neću navijat kontra Belupa ili Varteksa u Europi. Tako je u Rimu¸Liverpoolu¸Milanu¸Madridu...pa nisu oni ništa manje rodoljubi zbog toga.
    U stvari¸mislim kako ti je cijeli upis politički a ovo je navijački forumu pa su ovakve rasprave suvišne.

"Kakve veze ima hrvatstvo sa mojom željom da Dinamo izgubi sa kim god igra?"

A sada već tvrdiš eto da nećeš navijati kontra Belupa ili Varteksa u Europi.I doista misliš da se niije u politika upetljala u naš sport.I zašto ja ne bi smio reći da sad ne bi smio sam npr.prohodati Splitom u Dinamovu dresu ili Hajdukovim u Zagrebu.Baš nešto i nisam siguran da bi dobro prošao.Mene ne moraju zanimati navijačke skupine i odnosi među njima ali ne prolazi ti tvrdnja da sve nije ispolitiziranio.Meni su jednaki i Hajduk i Dinamo.Volim da pobjedi Hajduk u međusobnim susretima ali mi nije drama i neće mi se srušiti svijet ako i Dinamo pobjedi.

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    momci, svak od vas ima svoje razloge za svoje stavove.
    koliko su oni opravdani i tko bi bio više u pravu, pitanje je koje bi se moglo izbistriti i dovući do kraja ali, kako je ovo ipak navijački podforumforum sa drugom tematikom, ovakvoj vrsti rasprave nije mjesto ovdje.
    naravno, nema nikakvih problema da se ovakva problematika prenese u posebnu temu pa tamo na miru raspravi sa svim mogućim argumentima.
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4

kohorta u subotici

funcuti

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4

gošk gabela-hajduk

Član u nastajanju Osijek United avatar
    Datum registracije
    Feb 2011
    Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku

i na kraju, nije li malo sramotno za naše grupe (hrvatske) da neki tamo iz novog pazara odrade u boljem broju gostovanje u novom sadu nego starije, brojnije i etabliranije hr grupe (armada, kohorta) bliža gostovanja?
    ili ovi iz užica koje prvi put vidim?
    evo kad si spomeno Kohortu..ne znam odakle ti podatak da je npr. Kohorta brojnija od grupa koje si spomenuo???? Kohorta ima 100-150 ljudi na tribini..to je Kohorta..a na gostovanja ide u prosjeku 40tak ljudi..dakle trećina grupe..ne vidim što je tu sramotno??? a da ne govorim koliku kilometražu naprave za razliku od BBB-a npr..
    Posljednje uređivanje od Osijek United : 14-09-2011 at 08:27

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Osijek United Vidi poruku
    evo kad si spomeno Kohortu..ne znam odakle ti podatak da je npr. Kohorta brojnija od grupa koje si spomenuo???? Kohorta ima 100-150 ljudi na tribini..to je Kohorta..a na gostovanja ide u prosjeku 40tak ljudi..dakle trećina grupe..ne vidim što je tu sramotno??? a da ne govorim koliku kilometražu naprave za razliku od BBB-a npr..
    osijek je veći grad od novog pazara. osijek za razliku od novog pazara ima i dulju i bolju tradiciju nogometa. osijek za razliku od novog pazara ima i navijačku tradiciju s kojom se novi pazar ne može mjeriti.
    ti si broj ljudi svoje grupe smanjio na minimum brojeći samo ljude koje bi po najstrožim kriterijima nazvao navijačima. tu si na neki način u pravu a ja nisam htio kritizirati te ljude.
    samo sam konstatirao da mi nije jasno kako neki tamo novi pazarci imaju i više volje i više im nešto očito znači da u većem broju odrade gostovanje koje bi neke hrvatske skupine po ovim nabrojanim kriterijima trebale odrađivati u puno većem broju. odnosno da hrv. skupine sve ovo odrađuju u manjem broju, to je pravilniji izričaj.
    dapače, trebale bi biti brojnije i kod kuće, ali to ponavljam nije problem onih ljudi koji su navoijači u pravom smislu riječi nego općenite situacije, okruženja i afiniteta ljudi.

Datum registracije
    Feb 2011
    a ja tebi opet kažem da u prosjeku trećina Kohorte ide na gostovanja..i tu ne vidim ništa sramotno za Kohortu..veličina grada nikad nije igrala neku ulogu u broju navijača..primjer Vinkovci..ili relacija Split-Zagreb, Torcida-BBB...govorim naravno o brojnosti navijačke grupe i veličini grada iz kojeg dolaze...

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    kako je ovo tema za srpsku scenu nema potrebe za zauzimanjem prostora.
    intonaciju svoje misli sam iskazao post ranije pa mislim da je to dosta.
    samo da ti ponovim; za veći grad, nogometno i navijački tradicionalno nemjerljivo jači, broj ljudi na stadionu kao i na gostovanjima je premali ako usporedimo sa ovim čudnim pazarcima.
    ako se kohorte na derbiju skupi 800-100 a u zagreb dođe 50 onda je to mjera a ne to što prave kohorte ima do 150.
    pa i pravih boysa nema više od 1000 čak i manje a na derbiju se skupi do 7000 ljudi koji su na navijačkoj tribini.
    zar misliš da je ciganski sjever pun baš od ekipe po kriterijima na koje zti misliš?
    nije, ali i njihovi fanovi, navijala ili kako god hoćeš iskoriste priliku pa idu na gostovanja.
    problem je omjer veličine grada i broja ljudi na tribini sa onima koji odu na gostovanja i to nije samo problem kohorte, nego i armade u još većem rasponu a bogme i moje grupe koja je isto tako premala u odnosu na veličinu grada kao i broj navijača u cijeloj zemlji.
    varaždin ili karlovac koji su na prdomet od zagreba tek rijetko dožive četveroznamenkastu posjetu moje grupe.
    premda u odnosu na broj bbb po kriterijima koje smo sad uzeli da vrijede, na gostovanjma bude od pola pa do još više od tako definirane ekpie uz još one letewće kojima se zalomi gostovanje a koji također dižu broj.

Datum registracije
    Feb 2011

ajd ti meni reci kad je vas u Osijeku bilo ovoliko???? ista udaljenost..i sad usporedi BBB I Pazarce i njihovo odrađivanje Beograda i vaše Osijeka..a da ne govorim o veličini gradova Zagreba i N. Pazara, o broju navijača, koliko vama dođe sa strane a koliko njima itd. to je ono što ti ja govorim..usporedio si Kohortu i te iz N.Pazara a isto tako možeš usporediti svoju grupu s njima..tako da je bezveze prozivanje Kohorte i Armade npr.
    Posljednje uređivanje od Osijek United : 14-09-2011 at 11:58

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    pa ovoliko nas je često bilo kao ne, i više čak, jer naguranih u onaj kavez bude više nego ovdje raširenih. ako zavoj tribine jna stadiona primi oko 6 000 ljudi, probaj izračunati koliko ima stolica ovaj ćošak a na kojem ćošku i nisu baš zbijeni.
    međutim, unatoč tome, iznenadio si me.
    obzirom na grad i svu onu tradiciju proporcionalno su prešišali i nas pa povlačim sve opaske koje se tiču i armade i kohorte.
    ovi pazarci me prilično iznenadili, što jest, jest.

Datum registracije
    Feb 2011
    nitko nije rekao da vas nije bilo u Osijeku...ali u ovom broju..budimo realni..e baš bi volio vidjeti tih 13 veličanstvenih da su sami na utakmici u Osijeku..jel... 13 veličanstvenih plus 400-500 ljudi na gostovanju
    Posljednje uređivanje od Osijek United : 14-09-2011 at 12:39

ajd ti meni reci kad je vas u Osijeku bilo ovoliko???? ista udaljenost..i sad usporedi BBB I Pazarce i njihovo odrađivanje Beograda i vaše Osijeka..a da ne govorim o veličini gradova Zagreba i N. Pazara, o broju navijača, koliko vama dođe sa strane a koliko njima itd. to je ono što ti ja govorim..usporedio si Kohortu i te iz N.Pazara a isto tako možeš usporediti svoju grupu s njima..tako da je bezveze prozivanje Kohorte i Armade npr.

Ovo je kavez odprilike li-la ka kavez na jugu poljuda koji prima 1450 sidalica.
    Sve ostale diskusije su bez ikakve potribe jer se nesičan nijedne grupe u HR da je došla na Maksimir ili Poljud u ovome broju.

Datum registracije
    Feb 2011
    ne može ni doći jer niti jedna grupa nema toliko aktivnih navijača..

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    nitko nije rekao da vas nije bilo u Osijeku...ali u ovom broju..budimo realni..e baš bi volio vidjeti tih 13 veličanstvenih da su sami na utakmici u Osijeku..jel... 13 veličanstvenih plus 400-500 ljudi na gostovanju
    sami na utakmici doduše nismo bili, ali na tom mjestu smo bili. nije bilo vremena da nam itko pomogne jer su ljudi bili većinom na tribini.
    a jurišalo je na nas jako puno ljudi.

što se tiče točnog broja siceva na prikazanoj slici, imamo i grobare na forumu pa mislim da bi oni mogli najbolje znati.

Datum registracije
    Feb 2011
    evo da nas prebacim u pravi topic mislim da bi Kohorta iskoristila potencijale grada tek kad bi klub nekoliko godina igrao značajniju ulogu u HNL-u...ovako, 10 godina ničega ubilo je i zadnje Mohikance..naravno, uvijek dođu neki mlađi ali to je ipak premalo za neku ozbiljniju navijačku skupinu..i prebrzo se odustaje od cijele priče...a da ne govorim o broju zabrana kojima se uništava Kohorta..daleko najveći broj od svih ostalih skupina ako ne računamo BBB i Torcidu..
    Posljednje uređivanje od Osijek United : 14-09-2011 at 14:21

Super ugledni član exx avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    .e baš bi volio vidjeti tih 13 veličanstvenih da su sami na utakmici u Osijeku..jel... 13 veličanstvenih plus 400-500 ljudi na gostovanju
    upućeni u događanja znaju na kaj sam ciljo sa 13 ljudi

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove