Zatvorena tema
Stranica 1 od 8 1 2 3 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/152

Tema: HERA-Aktivisti Hercegbosanske Republikanske Alternative

HERA-Aktivisti Hercegbosanske Republikanske Alternative

HERA provela koordiniranu akciju u Mostaru i Posušju.SRETAN TI ROĐENDAN HR HB !

Aktivisti Hercegbosanske Republikanske Alternative ( HERA ) zbornih područja Mostar i Posušje su tijekom protekle noći izveli koordiniranu akciju obilježavanja Dana Republike to jest obilježavanja obljetnice Hrvatske Republike Herceg-Bosne.

Aktivisti HERA-e su kao lokacije za svoju akciju ,šaljući pri tome vrlo jasnu političku poruku , nakon akcija u Grudama , bivšoj prijestolnici Herceg-Bosne ,Kupresu , simbolu otpora Hrvata Herceg-Bosne i Bugojnu , simbolu stradanja Hrvata Herceg-Bosne izabrali budući stolni grad BiH Hrvata i sjedište buduće multietničke Federalne jedinice sa hrvatskom većinom Mostar kao i rodno mjesto velikobošnjačkih vazala Živke Budimira , Zvonka YUrišića ,Slave Kukića i Vjekoslava Čambera , Posušje.

Tako su jutros na više lokacija u Mostaru osvanuli grafiti HR HB sa grbom Herceg-Bosne u sredini a u Posušju također na više lokacija grafit na kome piše „SRETAN TI ROĐENDAN HR HB“.

Osim toga natpisa grafiti su ukrašeni i natpisima HSP=SDP i SINN FEIN kao i u posljednje vrijeme neizbježnom slikom efendije Zvonkhudina YUrišića , predsjednika Halal socijalističke partije bošnjačko islamskih hababa ( HSP BiH ) koga aktivisti HERA-e očito smatraju najvećim izdajnikom Hrvata u novijoj povijesti.

http://www.posusje-online.info/index...utvo&Itemid=54

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    obzirom na programska načela, te teritorijalni raspored za koji se očekuje da će biti hrvatski, bit će neizbježan sukob sa srbima.
    tu će se vidjeti koliko su iskrene njihove (iako mi znamo koja je to iskrenost) za političkom podrškom interesima hrvata, odnosno otkrit će svoije pravo lice.
    projekt "mi sami" znači upravo to. bez očekivanja ičije podrške, muslimanske, srpske, platformaške, sadašnje navodno hrvatske političke "s maslacem na glavi" elite.
    bez iluzija da će rh imati interes u cijeloj priči a najteže će biti sa srboljubnim elementima koji prisvajaju i ime i ideju.
    od njih će, ako hera ima ovakav koncept, dolaziti najteži udarci jer je njima izvorna hrvatska samostalnost tek pokriće za neke posve druge, od osobnih do prikrivenih, ciljeva.
    a beskompromisna ekipa koja ne plazi ni pred kim je njihov najveći protivnik jer im raskrinkava ideje i prikazuje njihovu bijedu u pravom svijetlu.
    zato oprez. čuvajste se onih koji vas napadaju ali još više onih koji vas, odnosno ime i borbu naglas podržavaju.
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Dajte Gala zbilja podcjenjujete našu inteligenciju ovdje pa se ti ljuti koliko hoćeš.A sada mi jasno odgovorite.Koja je to Hera .Je li se ta Hera na bilo koji način ogradila od onih Zirdumovih izjava .Jer isti Zurdum sada eto zasluge terenske HERE propisuje sebi.Što mi sada trebamo razlikovati jednu ili drugu HERU.Pa da vidim čime se ta HERA odrekla .Ako ta HERA jednostavno se nije ogradila od onakvih izjava ja ne vjerujem da mi ovdje trebamo nju podržavati.Možda Forum hoće ali evo ja neću ono podržati nikada.Ostavio sam i jedan komentar na Poskoku ali sada ču ga i ovdje postaviti malo izmjenjenog.Tek kada mi se odgovori jasno onda možemo i dalje barem ja .Vrijedi samo za mene.A na neki način i ja učestvujem u radu ovoga portala.Pa jednostavno da znam kuda ću ja osobno dalje:

sinovi oluje Jučer 08:10 AM
    Ovo nije HERA koja se odriče proslave Oluje i vrijednosti domovinskog rata.

Ovo nije HERA čiji vođa sa konja Tristana tvrdi da su Hrvati "istrijebili" Židove ,Rome i Srbe.

Ovo nije ni Hera koja tvrdi da su Hrvati protjerali 50 000 Kninjanki
    ,Glinjanki i Petrinjki na teret BIH,a iste te Kninjanke,Petrinjke i
    Glinjanke su sa pjesmom ispraćale svoje horde kada su pogromom
    ,ubojstvima i paležima protjerivale Hrvate baš iz Petrinje ,Gline i
    Knina.

Ovo nije HERA koja se odriče svojih roditelja ,braće i rođaka koji su uzeli za pušku i branili svoje ognjište.

Ovo je Hera koja i čini nešto i na ovaj način pokazuje bunt
    Hrvata.Ovoj HERI treba odati poštovanje jer radi nešto konkretno a onome
    koji prlja istu HERU svojim suludim priopćenjima treba pokazati da ga je
    ova HERA prerasla iako je njegovo djete. Oćito je da je djete mnogo pametnija od oca.Otac je zabrazdio ali djete nije a zbog oca niko nema prava osuđivati djete

Jasno je koga sam podržao ali zašto bih ja to radio.

Pa evo pitanja :

Da li je ovo HERA koja se odriče proslave Oluje i vrijednosti domovinskog rata.

Da li je ovo HERA čiji vođa sa konja Tristana tvrdi da su Hrvati "istrijebili" Židove ,Rome i Srbe.

Da li je ovo Hera koja tvrdi da su Hrvati protjerali 50 000 Kninjanki
    ,Glinjanki i Petrinjki na teret BIH,a iste te Kninjanke,Petrinjke i
    Glinjanke su sa pjesmom ispraćale svoje horde kada su pogromom
    ,ubojstvima i paležima protjerivale Hrvate baš iz Petrinje ,Gline i
    Knina.

Ili je ovo HERA koja se odriče svojih roditelja ,braće i rođaka koji su uzeli za pušku i branili svoje ognjište.

Je li ovo Hera koja i čini nešto i na ovaj način pokazuje bunt
    Hrvata.Ovoj HERI treba odati poštovanje jer radi nešto konkretno a onome
    koji prlja istu HERU svojim suludim priopćenjima treba pokazati da ga je
    ova HERA prerasla iako je njegovo djete. Oćito je da je djete mnogo pametnija od oca.Otac je zabrazdio ali djete nije a zbog oca niko nema prava osuđivati djete

E pa neka neko pojasni koju ja HERU podržavam i da li će se ta HERA ograditi od tih izjava.Ja sam nevažan ali hoću da znam koga bih i ovdje podržavao.

I da dodam ovu koja radi po terenu i čini nešto ću podržati kako god mogu .Mada sam nevažan ali hoću ima načina .Ali ne bespogovorno da ne znam što podržavam nekako mi neka priopćenja HERE prije ne odgovaraju.a ovakova koja izražava bunt bi imala mnogo jaču podršku.Ne bi smjela dopustiti da joj smetaju ishitrene izjave.Kada već rade nešto.

Iskreno , u početku mi je čak kao nekakav oblik pa ako hoćete i virtualnog otpora , bilo simpatično ovo sa HEROm , ali istražujući i po netu a i među običnim pukom , mogu samo iskreno reći :-- HERA JE VRLO OPASNA GLUPOST I PLOD MAŠTE OBIČNE KUKAVICE , KOJA SE SKRIVA POD PSEUDONIMOM NIKOLA ZIRDUM .
    Taj , po habitusu novopečeni socijaldemokrat , otvoreno srpsko-četničkog poimanja socijaldemokracije , upravo ovakvim podvalama čini strahovito veliku štetu ionaku razjedinjenom Hrvatskom narodu u BiH , i zamislite gospodo taj lik otvoreno u svom sluganstvu drugom ( čitaj Srbima )poziva na terorizam i širi ideologiju jedne od preostalih terorističkih organizacija .I pitam vas , što će biti sutra , kad jedan neodgovorni ili odgovorni pojedinac , poput Zirduma , počne šarati automatom umjesto boje ...I kako bi to tek dočekali naši politički protivnici i otvoreni neprijatelji ...
    Što to dobro može donijeti Hrvatima u BiH ...
    Što to Zirdum može donijeti dobra Hrvatima .....
    HERA , virtualna HERA je glupost ...
    HERA KAO SIMBOL OTPORA , ONA ISTINSKA HERA KOJA TINJA U SVAKOM HRVATU TEK ĆE DOĆI NA RED , TEK ĆE POČETI ali na pravi način , sa podrškom Hrvatskog naroda i izabranih vođa Hrvatskog naroda , jer na drugačiji način svako postupanje je izrazito opasno i protivno interesima Hrvatskog naroda.
    Koja je HERA prava , ona virtualna Zirdumova ili ova čiji se rad vidi ...

Uostalom , mišljenja sam , veći i zapaženiji odjek u javnosti bi imali natpisi HVO , iscrtan Hrvatski grb , a svakako i postavljanje Hrvatskog barjaka na jarbole u Hrvatskim mjestima , zatim slaviti Hrvatske praznike , itd .itd ---zaista postoji tisuće načina ..

Od kada traje Turska okupacija širokobriješkog mjesta TRN , tko dozvoljava postavljanje TURSKE ZASTAVE na nediplomatskom mjestu ....
    Čeka se reakcija HERE ...
    Posljednje uređivanje od ljuta trava : 25-08-2011 at 14:47

A ovu koja čini nešto na terenu će mnogo više ljudi podržati ali im mora biti jasno koga i što podržavaju.Jer već neki i Hrvati s podsmjehom dočekuju ono što se radi a time u kvare ono što "terenska " Hera čini.Zato smatram i Jozino pitanje na mjestu.

Ne boj se ..Hrvati nemaju taj običaj da šaraju mecima nego samo slovima.

nemamo taj revolucionarni gen..nego znaš ono, nigdar ne bu da nekak ne bu i nigdar ni bilo da ni nekak bilo..

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ne boj se ..Hrvati nemaju taj običaj da šaraju mecima nego samo slovima.

nemamo taj revolucionarni gen..nego znaš ono, nigdar ne bu da nekak ne bu i nigdar ni bilo da ni nekak bilo..
    Dobro Inkvi ali evo recimo pogledaj ovo.Koliko god izgleda virtualno ovo po meni nije dobro :

HERA Jučer 01:50 AM
    asd dosadnjakoviću, ostavi svoju adresu i broj moba ako nas smatraš tako virtualnim. Jamčim ti da ti nećemo šarati po kući.

Trebamo li zastrašivati Hrvate koji se ne slažu u stavovima.Ovo nije dobro i iza nicka kojemu je ovo upućeno se krije osoba neka .Bunt je u redu iskazivati ali ne i ovo .

zavisi koje Hrvate . Ako se misli na ekipu iz HSP Jurišića i ekipu....to za mene nisu Hrvati.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    zavisi koje Hrvate . Ako se misli na ekipu iz HSP Jurišića i ekipu....to za mene nisu Hrvati.

Ma to se i ja slažem Inkvi pa baš to i treba oni su ljudi sa imenom i prezimenom i treba usmjeriti sve ovo što je u HERI dobro na znane likove i izdajice .A oni imaju svoja imena i prezimena .Zbog toga poštujem ovu HERU koja piše po Bugojnu .Mostaru ,Posušju ali neka ne uzimaju njihove zasluge drugi.Ništa drugo.

Prije par dana u lokalu Antik u Posušju sreo sam efendiju YUrišića , bilo je to malo nakon okupacije VIRA, sasvim mirno je ispijao kavu , nitko ga niti taknuo nije , čak što više izgledalo je da se jako ugodno osjeća u tom lokalu ...
    HERA nije bila u blizini, a niti Zirdum nije viđen .

Pa zato i kažem..nema tu straha, mi Hrvati smo takvi.

U drugoj zemlji..eh u drugoj zemlji..takvi kao on..

dobro što je čovjek izdajica nego je glup i nepismen..

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    uzmemo li da se radi o dvije skupine (za ovu virtualnu nismo ni sigurni je li skupina ili nešto manje) koje se razilaze u nekim poimanjima odnosno u stavovima radi kojih smo popizdili na njihovo priopćenje u povodu obljetnice oluje, ova uvjetno rečeno, prava hera, mora jasno dat i do znanja da se ne slaže sa takvim stavovima te da su oni koji takve stavove propagiraju na istoj razini kao i platformaški izdajnici.
    i to što prije i što jasnije. radi njih samih.

Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    uzmemo li da se radi o dvije skupine (za ovu virtualnu nismo ni sigurni je li skupina ili nešto manje) koje se razilaze u nekim poimanjima odnosno u stavovima radi kojih smo popizdili na njihovo priopćenje u povodu obljetnice oluje, ova uvjetno rečeno, prava hera, mora jasno dat i do znanja da se ne slaže sa takvim stavovima te da su oni koji takve stavove propagiraju na istoj razini kao i platformaški izdajnici.
    i to što prije i što jasnije. radi njih samih.
    -slažem se ...
    Samo mala napomena , postoji i IRA i Prava IRA ...
    A rezultat njihovog rada je poznat ...
    Posljednje uređivanje od ljuta trava : 25-08-2011 at 15:17

Član u nastajanju
    Datum registracije
    May 2011
    Očito postoji ekipa momaka koji rade na terenu riskirajući ukoliko ih uhvati od banalnog šamara milicajca do ozbiljnih konsekvenci da ga proglase teroristom.Da ne spominjam kako bi npr prošao student koji je u HERA-i na ispitu kod Slave Kukića.Umjesto da se barem na virtualnoj razini ( mislim na Forume i sl ) to podrži očekuju se objašnjanja i priopćenja tko to komu i zašto kakav je konačni cilj pa čak i nebuloza kakvu napisa Luta Trava
    sa podrškom Hrvatskog naroda i izabranih vođa Hrvatskog naroda , jer na drugačiji način svako postupanje je izrazito opasno i protivno interesima Hrvatskog naroda.
    Mislim da sam dovoljno kompetentan pokušati odgovoriti na neka pitanja pošto živim u Herceg-Bosni.
    Prvo mišljenja sam da se ovim momcima treba skinuti kapa do poda , sve što su uradili uradili su na svoju ruku i na svoj rizik bez potpore od bilo koga.Ti momci nikada nisu napisali a mislim da neće ni napisati bilo kakvo priopćenje a također mislim da barem oni nisu dužni objašnjavati bilo kome bilo što.Prije bi neki drugi virtualni ratnici trebali objasniti zašto ne čine ništa osim što pišu komentare na portalima i postove na forumima.( ovo je općenito i ne odnosi se ni na koga osobno,ukoliko se netko osjeti prozvan neka se zamisli i to je njegov a ne moj problem).
    Izabrane vođe naroda su obične pičke koje se nadaju da će se Zlaja smilovati i udjeliti im toliko željene fotelje a ukoliko se to dogodi borba za nacionalne interese će trenutačno završiti i Velike vođe će zdušno prionuti izgradnji jedna nam i jedine.
    Jedan post mi je navlastito upao u oči i moram ga zasebno izdvojiti.
    ljuta trava

Prije par dana u lokalu Antik u Posušju sreo sam efendiju YUrišića , bilo je to malo nakon okupacije VIRA, sasvim mirno je ispijao kavu , nitko ga niti taknuo nije , čak što više izgledalo je da se jako ugodno osjeća u tom lokalu ...
    HERA nije bila u blizini, a niti Zirdum nije viđen .
    Što si ti uradio nakon što si ga sreo.Jesi li ikako odreagirao?Ili je za reakciju potrebno deset pripanika HERA-e iza tvojih leđa i Nikola Zirdum koji preko megafona daje upute stila aperkat,kroše,sad ga nogom?
    Zbog čega prevladava mišljenje da uvijek netko drugi treba učiniti "nešto" a kad taj netko drugi to i počne činiti onda se traži još mali milion objašnjenja dok se ne uspije prevaliti preko usana ili tipkovnice svaka čast?
    Od mene toliko za sada

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    ne možemo uspoređivati ta dva pojma.
    te dvije ire su puno bliže u osnovnim, odnosno ne razlikuju se, stavovima.
    ovdje imamo s druge strane nekog tko se poziva na hrvatske interese a sadržajno igra igru koja upravo ruši hrvatske interese.
    nema te srpske propagande koja bi mogla obaviti bolji posao nego oni koji su pisali ona ogavna priopćenja.
    ja mislim da im se sami srbi, njihovi mentalnio gospodari smiju u sebi i debelo preziru.
    takvu mentalnu podložnost i servilnost nazivati pojmom "mi sami" je komično, kad u ovim okolnostima ne bi bilo zapravo tragično.
    prava hera (dakle ona koja ne bi trebala izražavati servilnost prema srbima i imati stavove u kojima je rh zločinačka genocidna tvorevina koja je započela rat u bih s osvajačkim tenzijama i s ciljem da uništi BiH hrvate) bi se morala vrlo jasno distancirati od takvih istupa pod njihovim imenom.
    uzalud takvima pozivanje na hrvatske interese jer otvoreno kleče i tjeraju vodu na mlin onima koji su i započeli s agresijom na hrvatski narod u bih i koji će to isto napraviti čim im se ponovo pruži prilika.
    a da im to uspije prvo bi ovu servilnu virtualnu heru nabili na kolac kao primjer kako se postupa sa izdajnicima i slabićima.
    jer što očekivati od takvih kad sami svoj vlastiti narod faktički prodaju ko zadnji sluge.

Citiraj Prvotno napisano od Borna Bekijski Vidi poruku
    Očito postoji ekipa momaka koji rade na terenu riskirajući ukoliko ih uhvati od banalnog šamara milicajca do ozbiljnih konsekvenci da ga proglase teroristom.Da ne spominjam kako bi npr prošao student koji je u HERA-i na ispitu kod Slave Kukića.Umjesto da se barem na virtualnoj razini ( mislim na Forume i sl ) to podrži očekuju se objašnjanja i priopćenja tko to komu i zašto kakav je konačni cilj pa čak i nebuloza kakvu napisa Luta Trava

Mislim da sam dovoljno kompetentan pokušati odgovoriti na neka pitanja pošto živim u Herceg-Bosni.
    Prvo mišljenja sam da se ovim momcima treba skinuti kapa do poda , sve što su uradili uradili su na svoju ruku i na svoj rizik bez potpore od bilo koga.Ti momci nikada nisu napisali a mislim da neće ni napisati bilo kakvo priopćenje a također mislim da barem oni nisu dužni objašnjavati bilo kome bilo što.Prije bi neki drugi virtualni ratnici trebali objasniti zašto ne čine ništa osim što pišu komentare na portalima i postove na forumima.( ovo je općenito i ne odnosi se ni na koga osobno,ukoliko se netko osjeti prozvan neka se zamisli i to je njegov a ne moj problem).
    Izabrane vođe naroda su obične pičke koje se nadaju da će se Zlaja smilovati i udjeliti im toliko željene fotelje a ukoliko se to dogodi borba za nacionalne interese će trenutačno završiti i Velike vođe će zdušno prionuti izgradnji jedna nam i jedine.

Što si ti uradio nakon što si ga sreo.Jesi li ikako odreagirao?Ili je za reakciju potrebno deset pripanika HERA-e iza tvojih leđa i Nikola Zirdum koji preko megafona daje upute stila aperkat,kroše,sad ga nogom?
    Zbog čega prevladava mišljenje da uvijek netko drugi treba učiniti "nešto" a kad taj netko drugi to i počne činiti onda se traži još mali milion objašnjenja dok se ne uspije prevaliti preko usana ili tipkovnice svaka čast?
    Od mene toliko za sada
    nikada bolje objašnjenje vezano za HERU i dečke u njoj BRAVO

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4

Od mene toliko za sada
    možda zato jer taj netko ima problem da u ime njega pišu i daju priopćenja neki koji su pljunuli na najosnovnije temelje hrvatskog nacionalnog progresa.

zamisli slučaj,dakle hipotetski, da netko pod imenom hera počne izvoditi noćne akcije u kojima platformaški stav zastupa kao jedini ispravni stav hrvata hercegbosne.
    ja vjerujem da bi ovi pravi poludili i potrudili se dati do znanja da netko leže kukavičja jaja.
    ili da si ti neki heroj u stilu supermena ili srebrnog letača (nemoj ovo shvatiti kao podsmjeh nego mi je došlo kao dobar primjer) koji pomaže ljudima a onda se pojavi netko tko se poziva na tebe ili na tvoje ime i, ne znam, radi upravo suprotno, krade bakicama torbice, propagira sodomiju dila drogu?
    vjerujem da bi u oba slučaja onaj pravi itekako potrudio se dati do znanja da se ne radi o istim pojmovima.

hera ima taj problem da će ljudi koji nisu upoznati dobiti dojam da se za hrvatsku stvar šatro bore oni koji javno daju do znanja da im je hrvatsvo svedeno na borbu protiv svega onoga za što je hrvatski narod hercegbosne krvario i da im je hercegbosna u najboljim projekcijama zamišljena kao srpski vazalni prostor.
    sumnjam da će na to pristati Hrvati hercegbosne koji su puškom pokazali srbima di im je mjseto.

što je najgore, ta prava hera riskira hapšenje, probleme poivezane s tim a oni koji iz sigurnosti svojih naslonjača liječe komplekse i ne pada im na pamet izložiti guzicu radi nekog višeg cilja za svoj narod, jednim priopćenje pljunu zapravo na tu pravu heru.

Od mene toliko za sada
    Upravo i je problem u tome što je reakcija zapravo nikakva, jer da je , ne bi se događalo ovo što se događa , a namjerno nisam niti ću napisati kako sam ja reagirao , to zna par meni bliskih osoba , i nije za portale , niti forume ...
    Upravo je problem što pojedinci dolijevaju ulje na vatru i gdje treba i gdje ne treba , a zapravo se danas događa kulminacija pogrešaka u politici koje su počinjene još 90-tih ...
    Ne pada mi napamet nekoga pučavati demokraciji , jer se iskreno nadam da su svi sudionici ove rasprave jako dobro upoznati sa pojmovima demokracije i sa svim što ista podrazumijeva ...
    Onaj tko je na demokratskim izborima izabran od mojega naroda , da bude politički predstavnik i vođa tog naroda , može se meni sviđati , ili ne sviđati , može pripadati ovoj ili onoj političkoj opciji , ali ja sam dužan izbor svog naroda poštivati ...jer to je bit slobode , bit demokracije ...
    Nitko nas poštivati neće i nitko nam ništa pokloniti neće , sami se moramo za sve izboriti, a tek kad prestanu svađe i podjele u narodu , tek tada se može učiniti nešto ...Iskreno se nadam da će taj dan doći čim prije .

Član u nastajanju
    Datum registracije
    May 2011
    Prilično se slažem sa tvojim postom ali ajde da malo obrnemo teze,tebe citiram
    možda zato jer taj netko ima problem da u ime njega pišu i daju priopćenja neki koji su pljunuli na najosnovnije temelje hrvatskog nacionalnog progresa.
    Vidiš , ja osobno imam problem da u moje ime daju izjave Božo Ljubić i Dragan Čović,dva notorna foteljaša i kriminalca ega većega od Velebita. Da ne pišem o tome da je Božo Ljubić u vrijeme dok sam ja u sastavu HVO-a se borio protiv Armije BiH bio Alijin ministar a Dragan Čović dok sam se u sastavu HOS-a borio protiv JNA je servisirao avione iste.Šta me je činiti ?

Zatvorena tema

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove