+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/15

Tema: Article: Kelava odveo Dinamo u Ligu prvaka!

Article: Kelava odveo Dinamo u Ligu prvaka!

Sačuvaj Bože Hrvate od srpske dobronamjernosti,bošnjačke merhametli duše i kukuriku vlade

Kelava je glavni krivac za dramu jer je primio gol kroz uši na prvu stativu. Čovjek nema golmansku školu i tragično ispucava lopte. Obranio je par šuteva ali ajme klubu kojem je on na golu.

Očito ja da ima dobar refleks i talent, ali stati na sredinu gola dok se izvodi udarac iz mrtvog kuta govori da je najvjerovatnije malo poglup, mogo je dosad steći školu i iskustvo jer dugo je u Dinamu i ima i europskog isksutva.

Nema on nikakav talent a iz aviona se vidi da je neškolovan golman koji brani samo na refleks i tragično se postavlja a o izlascima na centaršut da ne govorim

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    ajte nemojte zajebavat
    čovjeka će proglasiti na kraju najzaslužnijim za ulazak.
    jebite me ako novine već tako ne pišu
    a frajer veze nema
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

pa ja to i kažem..onako trutast, nesiguran, bez vratarske škole..ko onaj..Turina..Dinamo ima tragikomične golmane..sve neke priučene..i zalomi se par obrana..pa guraju ga u repku..komedija..

Ma nisam znao što ću staviti.Krv su mi popili jebeni Vrsaljko .Hajde neka su prošli .A da mi je i Rukavina bio blizu dobio bi degenek.Najveći krivac za dramu je Vrsaljko.Treba ga žestoko opaliti po džepu.

koja je to drama bila. kelava je kriv za prvi gol u bliži kut. nije dobro ostavio zid, a i lopta je preletila preko onoga što je sagnuo glavu.

vrsaljko je bezveze dobio crveni.

rukavina je imao dvije miljardupostotne šanse

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    ja bih rađe da je dinamo otišao u ligu uefa.
    tamo bi imao šanse za proljeće.
    ovako, nema šanse da bude treći u skupini.
    znači, od proljeća i opet ništa.
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

ne bi sej a kladio da Dinamo neće bit treći a svašta tu može bit. Onaj mali Kovačić zna sve s loptom samo je još zelen a onaj Šitum je zvijer. Mali je ušao u utakmicu ko da ih je 300 odigrao a ima tehniku i brzinu strava.

Citiraj Prvotno napisano od Graničar Jozo Vidi poruku
    koja je to drama bila. kelava je kriv za prvi gol u bliži kut. nije dobro ostavio zid, a i lopta je preletila preko onoga što je sagnuo glavu.

vrsaljko je bezveze dobio crveni.

rukavina je imao dvije miljardupostotne šanse
    Zenzo Vrsaljko je dobio sasvim opravdano crveni karton.Bilo bi ravno čudu da mu ga nije dodijelio sudac.Jer je utakmica bila već prekunzta.Ma ja ne znam što se motalo po njegovoj glavi.Ali ono je ludost.Ma on je čisto ušao da napravi prekršaj a zašto pojma nemam.I ovo nije mišljenje samo jednog torcidaša.Nekoliko puta smo ponavljali snimku jer mi prijatelj to snima uvijek i jednakog je mišljenja kao i ja a Dinamovac je.Mislim da je neko već postavio i na internet.Jednostavno glup potez koji se ni mladošću ne može opravdati.

zato kažem da je bezveze dobio crveni. totalno nepotrebno. iako i onaj što je nastavio igru nakon što su je pokušali izbaciti zbog leke koji je ležao trebao je dobiti barem žuti. sa bezveze nisam mislio da je dobio nezasluženo. trebao mu je i onaj trener šveđana zapucat šamar. i njega je pokosio

Ma ja sam mislio dodati samo eto smo se nadopunili Jozo.A slušaj kako su mi tlak digli da sam samo mogao sve bi ih poredao i spucao šamarčinu.I krivim i pravim čisto onako edukativno.

Sinoć sam se isprepado ko da sam gledo horor film strave i užasa,to samo naš dinamo može priredit svojim navijačima,da je drukčije to ne bi bilo to!Kelava je takav kakav je, al je sinoć bio junak utakmice bez obzira na njegove pojedine mane koje ima i koje ja mislim da može ispraviti,al onaj prvi gol joooooj....moj Ivane jabuko sa grane...:009

Citiraj Prvotno napisano od sv. Ivan Kelava Vidi poruku
    Sinoć sam se isprepado ko da sam gledo horor film strave i užasa,to samo naš dinamo može priredit svojim navijačima,da je drukčije to ne bi bilo to!Kelava je takav kakav je, al je sinoć bio junak utakmice bez obzira na njegove pojedine mane koje ima i koje ja mislim da može ispraviti,al onaj prvi gol joooooj....moj Ivane jabuko sa grane...:009
    Aj ne zajebaji

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove