+ Odgovori na temu
Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 4 5 6
Prikaz rezultata str. 101/115

Tema: Rekreacija za svoju dušu

Ugledni član RockyMarciano avatar
    Datum registracije
    Nov 2013
    https://www.google.hr/maps/place/Vat...d7b47e9daa7e54

Nemam pojma koliko je dugo, ali je teren dobar. Ima dosta uzbrdica za jačanje nogu.

Citiraj Prvotno napisano od RockyMarciano Vidi poruku
    Moj trening "program" trenutno : sklekovi 5 serija 20 ponavljanja
    zgibovi široki hvat 4 serije 10 ponavljanja
    trbušnjaci 5 serija 40/50 ponavljanja
    sklekovi (ovaj put širi razmak ruku da se aktiviraju prsa) 5 serija 20 ponavljanja
    trbušnjaci 5 serija - do otkaza
    zgibovi (hvat za bices) 4 serije 10 ponavljanja
    propadanja 4 serije po 10 ponavljanja

Ovo je nekako okvirno, broj ponavljanja ovisi o snazi i volji.
    Ti stvarno ko Rocky Marciano jbt..
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Datum registracije
    Nov 2013
    Ni u snovima, ali hvala na komplimentu. Kako ti Inkvi stojiš s rekreacijom?

Ni u snovima, ali hvala na komplimentu. Kako ti Inkvi stojiš s rekreacijom?
    Kako ni u snovima šta si sve pobroja, mislim da žemske na plaži iskrive vratove prateć te po plaži.

Ja sam već u godinama protrčim tu i tamo, al zapusti se čovik, kad dođem u Split otrčim po Marjanu, pa uz onu trim stazu, pa gore do one antene što li je, al da protrčim i da se nagledam Splita, spustim se na prvu vidilicu, naguštam se, nagledam se, pa nazad.

prvi put kad sam trča uzbrdo uz onu trim stazu nisam moga po minute, duša oće van al za 20-tak dana sam je istrča do vrha..mislim ne do vrha Marjana nego gore do one gimnastičarske sprave sa krugovima kako se to zove sad se ne mogu sitit..to je za mene već uspjeh..
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Datum registracije
    Nov 2013
    Neka, neka, dobro je to.

Datum registracije
    Nov 2013
    Jedan od najvećih fitness instruktora u regionu daje savjet koji je zlata vrijedan

Datum registracije
    Nov 2013
    sklekovi - 5 serija/40 ponavljanja
    zgibovi (biceps) - 5 serija/10 ponavljanja
    trbušnjaci - 5 serija 50 ponavljanja
    zgibovi (leđa) - 5 serija/10 ponavljanja

Dakle 400 sklekova, 100 zgibova, 250 trbušnjaka u jednom danu. Kad radim sklekove preferiram varijantu za tricepse u kojoj su ruke bliže jedna drugoj. Ovo je idealno raditi svaka dva dana jer je potrebno 48 sati da se mišić odmori. Nema smisla svaki dan derati po istim mišićnim grupama, to je kontraproduktivno. Za te "slobodne" dane ubacim trčanje od oko 45-50 min, po mogućnosti da je blaga uzbrdica. Ovo mi je osobno draže od teretane, iako u teretani po pitanju mase napreduješ brže jer imaš pomoć utega.

Svaka cast za ove sklekove. Ne znam kolika ti je pauza izmedju serija ali treba odraditi 400 komada. Ako sve ovo uspes da odradis za jedan trening od sat ipo ti si zmaj

Datum registracije
    Nov 2013
    Pauza 2 min, ne mogu kraće od toga.

Dakle 400 sklekova, 100 zgibova, 250 trbušnjaka u jednom danu. Kad radim sklekove preferiram varijantu za tricepse u kojoj su ruke bliže jedna drugoj. Ovo je idealno raditi svaka dva dana jer je potrebno 48 sati da se mišić odmori. Nema smisla svaki dan derati po istim mišićnim grupama, to je kontraproduktivno. Za te "slobodne" dane ubacim trčanje od oko 45-50 min, po mogućnosti da je blaga uzbrdica. Ovo mi je osobno draže od teretane, iako u teretani po pitanju mase napreduješ brže jer imaš pomoć utega.
    Svaka cast, jedna pjesma.

Posljednje uređivanje od Grunf : 23-06-2016 at 14:27

Super ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012

oldschool boksačka rutina

svaka čast na rezultatima i volji, pitanje je jel rocky bia jači od tebe! nema puno ni boksača koji ovako rasturaju...
    zanima me visina i težina, odnosno koja si kategorija?

najveća zamjerka ovakvog treninga je šta se noge ne mogu kvalitetno odradit, a i ti si već negdi pri vrhuncu toga šta moš dobit od bodyweight vježbi... ipak u teretani moš osjetno više ojačat i nabacit kg.

Datum registracije
    Nov 2013
    182/73kg

Ovo moje nije baš impresivno kad uzmeš u obzir koliko sam lagan tj. moga bi imat više kila na svoju visinu.
    U teretani svakako možeš bolje napredovati, pogotovo ako nabijaš masu, ipak imaš pristup utezima što znatno olakšava stvar. Nije ti potrebno puno ponavljanja. Ima i to svoju draž, ali ja više nisam u tom điru. Bolje se osjećam kad sam lakši, a imam nekakvu snagu. Nije mi toliko do mase i volumena mišića, to me ne zanima.

Al si vjerojatno isklesan ko Apolon.

Ja se isto bolje osjecam s manjom kilazom, sad sam smrsavil jedno 3-4 kile, odmah sam pokretniji.

182/73kg

Ovo moje nije baš impresivno kad uzmeš u obzir koliko sam lagan tj. moga bi imat više kila na svoju visinu.
    U teretani svakako možeš bolje napredovati, pogotovo ako nabijaš masu, ipak imaš pristup utezima što znatno olakšava stvar. Nije ti potrebno puno ponavljanja. Ima i to svoju draž, ali ja više nisam u tom điru. Bolje se osjećam kad sam lakši, a imam nekakvu snagu. Nije mi toliko do mase i volumena mišića, to me ne zanima.
    187/95 kg ja nema sta nisam pokusao da smrsam,teretana,trcanje,jedino klopu nemogu smanjit jer radim jebem posao pa se moram hranit vrhunski.S godinama dosle kile i uzas,odvratno se osjecam,tezinu osjetim naopako.
    Najizglednije da cu nekakvu dijetu pokusat iako nevjerujem u te gluposti,s druge strane neznam kako izdrzat posao na tikvicama i nekim drugim glupostima

Najbolje se normalno hraniti i jesti kad ogladnis, a s druge strane krenuti na nekakav trening gdje ces pojacano trositi kalorije. Trcanje, bicikl, plivanje, kosarka, nogomet...Ali 3 puta tjedno po sat i pol i onda ces vidjeti kak ti se kile tope, a osjecat ces se odlicno.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove