+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 6 PrviPrvi 1 2 3 4 5 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 41/115

Tema: Rekreacija za svoju dušu

Ugledni član zlatni_ljiljan avatar
    Datum registracije
    Dec 2010
    Ooo je, naravno 50% rekreativaca i ne znaju da se noge trebaju trenirati,cak zaobilaze u najsirem krugu cucnjeve ,press masinu,a da ne pricam o vjezbama za listove kome vec to treba bitno je da je biceps napucan,ima njih dosta koji samo idu na bench i Z sipku ,valjda im dovoljno

capo-za aas(anabolicko-androgene steroide) treba proci odredjene tekstove i dobiti neka saznanja,da se moze pripremiti solidna kura..

posljedice mogu biti minimalne i nikakve ako se covjek dobro pripremi,do jako losih iskustava..

no ukoliko nije postignut naturalni limit,a rijetko tko ga postigne,te prehrana,trening i odmor doveden do krajnjih granica,rezultati mogu takodjer biti razocaravajuci s obzirom na genetski plafon koji je limitiran

za nakon treninga ce biti dovoljan obican protein sirutke-whey i roknes 80 grama grozdjanog secera+ koji gram vitamina c i to je to..

iako sam nakon bezbroj tekstova i probanog na sebi,zakljucio da je bolja odredjena mjesavina proteina od samog wheya..

ja sam bio suplement freak..trosio sam pa brat-bratu jedno 1000+ kuna na suplemente mjesecno..i dosao da zakljucka da jedino sto valja je omega3..

Datum registracije
    Dec 2010
    Citiraj Prvotno napisano od patriot Vidi poruku
    capo-za aas(anabolicko-androgene steroide) treba proci odredjene tekstove i dobiti neka saznanja,da se moze pripremiti solidna kura..

posljedice mogu biti minimalne i nikakve ako se covjek dobro pripremi,do jako losih iskustava..

no ukoliko nije postignut naturalni limit,a rijetko tko ga postigne,te prehrana,trening i odmor doveden do krajnjih granica,rezultati mogu takodjer biti razocaravajuci s obzirom na genetski plafon koji je limitiran

za nakon treninga ce biti dovoljan obican protein sirutke-whey i roknes 80 grama grozdjanog secera+ koji gram vitamina c i to je to..

iako sam nakon bezbroj tekstova i probanog na sebi,zakljucio da je bolja odredjena mjesavina proteina od samog wheya..

ja sam bio suplement freak..trosio sam pa brat-bratu jedno 1000+ kuna na suplemente mjesecno..i dosao da zakljucka da jedino sto valja je omega3..
    jednostavna je to matematika na svaki svoj kilogram 3 g proteina i to je optimala za nekog ko trenira ,omega 3 su svakako dobre i kao prophylaxa kod kardiovaskularnih oboljenja...naravno kao sto sam kazes ako nisi kao npr ja licno prirodno nagradjen da budes Tarzan,onda jednostavno ne preostaje nista drugo nego da prirodni plafon probijes hemijski...

Datum registracije
    Dec 2010
    iako mislim da Caporegime nece posegnuti za radikalnim mjerama jer covjek trenira nesto drugo,i tu nisu potrebni AAS nego recimo za njega je optimalan efedrin radi izdrzljivosti koja je boxeru svakako potrebna...

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    e to te ja pitam. nešto od čega bi mogao nastaviti s intenzitetom jer godina uzimaju danak.
    ne treba mi ništa od ovih stvari koje ste naborjali a koje ne znam ni pročitati.
    za mene je dovoljno ono najblaže, s najniže razine preparata.

Datum registracije
    Dec 2010
    Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    e to te ja pitam. nešto od čega bi mogao nastaviti s intenzitetom jer godina uzimaju danak.
    ne treba mi ništa od ovih stvari koje ste naborjali a koje ne znam ni pročitati.

za mene je dovoljno ono najblaže, s najniže razine preparata.
    Efedra je majkara za izdrzljivost i jedni side effect koji sam ja na sebi osjetitio je taj da su mi se poslije cardio treninga tresle ruku kao da bolujem o Morbus Parkinsona...inace super stvarcica male tabletice jedna do dvije pola sata prije treninga i onda si ko Bruce Lee...fakat probijaju one plafone

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    tresle ruke kažeš....
    pa ako je samo to onda ću tempirat korištenje u danima kad mi ženu bude bolila glava ili slično.
    samo ga staviš u ruke i ide samo......

Datum registracije
    Dec 2010
    tresle ruke kažeš....
    pa ako je samo to onda ću tempirat korištenje u danima kad mi ženu bude bolila glava ili slično.
    samo ga staviš u ruke i ide samo......
    Nije losa ideja moram isprobati patent haha...moju u zadnje vrijeme vazda muce nekakve migrene a i mene ponekad boli glava,znaci vakat je za efedru

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    iako sam i ja malo plagirao.
    jedan moj suseljanin koji se bavi bušenjem rupa za dinamit i koji u tom bušenju koristi neke pneumatske bušilice koje jako vibriraju reče, da kako stroj trese i on se nastavi trest, pa ga je stah otići na piš pauzu da ga ne izdr.... usput

Datum registracije
    Dec 2010
    ovo je dobra fora pravo haha...chova ga primi da se popisha,a usput ejakulira haha...

eh, treba mi pomoć. počeo sam malo trčkarati po marjanu tj. neki dan sam trčao 3 sata po šumama i gorama i naravno da se sljedeća dva dana nisam mogao maknuti s mjesta.

konačni mi je cilj prekomjerno istopiti prekomjerne kile (+7). ne bih sad izvodio neke vješbe, a opet ne bih trčkarao ni kao forest gump.

ne bih nikakve preparate jer mi jetra sve to slabo podnosi.

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    ako nemaš za skupu operaciju uklanjanja sala, a ti kume opet na marjan.
    nema ljepote bez muke.
    trči, vozi bicikl.
    uostalom, proći će i muskulfiber.
    najbolje ti je naći neku stazu gdje se raja rola.
    ti kreneš u suprotnom smjeru i dok u mislima skineš sve one rolerice s kojima se mimoilaziš prođeš tako 5-6 km.
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

ako nemaš za skupu operaciju uklanjanja sala, a ti kume opet na marjan.
    nema ljepote bez muke.
    trči, vozi bicikl.
    uostalom, proći će i muskulfiber.
    najbolje ti je naći neku stazu gdje se raja rola.
    ti kreneš u suprotnom smjeru i dok u mislima skineš sve one rolerice s kojima se mimoilaziš prođeš tako 5-6 km.
    mislio sam jel imate kakav programčić iz iskustva koji bi uključivao prehranu uz to. ne sad one "topilice" masti što se kupe.

a što se tiče rolerica... ha ha ha jučer trčimo žena i ja govori ona meni "guzomjeru može li se".

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    jedi kuhano, piletinu, voće povrće.....
    izbjegavaj: čokoladu, pržene krumpiriće, hamburgere, ubijanje od mesine....
    i trči naravno, mjerkanje guza je u ovom slučaju samo sredstvo da se uđe u formu, otjera mast, isteše izgled i krene u u pravo mjerkanje guza po baćama ili dućama ovisno na kojoj ih plaži mjerkš kad dođe ljeto.
    možeš se i omotati plastičnom folijom ( dok trčiš a ne dok šeretski ležiš na plaži.)

možeš se i omotati plastičnom folijom ( dok trčiš a ne dok šeretski ležiš na plaži.)
    vidio sam likova koji su jako ubundani dok trče. pa pretpostavljam da me ne zezaš, da ima neka caka.

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    naravno. u dugim rukavima ili foliji je toplije, više se znojiš i time brže topiš masne naslage.

Datum registracije
    Dec 2010

Datum registracije
    Dec 2010

Datum registracije
    Dec 2010

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    da nsatvimo temu u malo vedrijem tonu.
    dakle kako ste zadovoljni svojom fizičkom spremom?
    idu li stvari nabolje i nagore?
    koliko smo ljetos uspjeli vidjeti svi su fit i u dobroj formi.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove