+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 58 1 2 3 11 51 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/1156

Tema: Posebni trenuci svijeta navijača-foto i video

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4

Posebni trenuci svijeta navijača-foto i video

nezaboravan klip. ovako ja smatram da se dolazi na gostovanje.
    idu, idu ....idu...još idu......

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4

poseban noir style. nešto imeđu manje skupine i kortea, zapravo način kako banda ide kroz grad.
    prava banda a ne čopor galamdžija kojima je domet razbit retrovizore na autu i potuć se sa dvojicom simpatizera.
    šteta što su vaučeri poprilično prorijedili ekipu.

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4

svi kao jedan. mora se priznati da škoti puno bolje i ljepše otpjevaju himnu u jedan glas nego mi.
    zato cijenim otok.
    među navijačima repke su u 90% ljudi koji idu na klupski nogomet.
    a kod nas je još uvijek, i sve više, 90% ljudi kao navijača reprezentacije, ljudi koji ne idu na utakmice svog kluba ili odu 2 puta godišnje kad je derbi na tribinu gdje se sjedi.

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4

iako je više pogodno za temu nereda, ostaje za priznat da su ljudi radilio nerede u gradu kojemu su im doslovno svi neprijatelji.
    od protivničkih navijača, preko navijača marseilla domicilnih, pa sve do činjenice da je grad 25% arapski.
    plus murja.

Ugledni član zlatni_ljiljan avatar
    Datum registracije
    Dec 2010
    Kakav shut glavushom,svaka mu cast

Super ugledni član exx avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Jebi ti toiz osobnog iskustva nisu oni vanzemaljci nit extra kad je broj podjednak.......al kad oni imaju maaaaaaaaaaasssssssu jebote
    Jednom je jedan grobar dobro reko: nemože 300 luđaka na 3000 luđaka.jednostavno pojedu sve brojošću,i jebat ga,zato i imaju reputaciju

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    ma nisu oni ništa.
    pa zamisli da je nas, ovih koliko nas poznaješ u bližem smislu (starijih), a ima nas nekoliko desetina pravih, e pa da nas je nekoliko stotina koji se mogu skupit u svakom trenu.
    kvaliteta je tu ali brojke bi uvijek mogle biti veće.

Datum registracije
    Dec 2010

Ko je ovaj lik to ce Capo znati?
    jel ovo cuveni Parangal?

Capo ce znati odgovor garant!

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    ne. to je bosna, svojedobno istaknuti lik u torcidi.

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4

ovo je bio poseban čovjek.
    dinamovac i splita koji je u ono vrijeme hrvatskog bratstva išao i s torcidom.
    pokojni ićo purger

Datum registracije
    Dec 2010
    Inace Capo kakva su vam bila gostovanja na derbiju u Splitu,jel znalo biti shorke ono bas do jaja,da zavrse ljudi na intenzivnoj? Ili je ipak postojo neki Fair-Play prema protivniku ,ono mislim ne da ga gazi 50 ljudi dok on lezi na patosu...ili tu nema milosti?

Datum registracije
    Dec 2010
    Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku

ovo je bio poseban čovjek.
    dinamovac i splita koji je u ono vrijeme hrvatskog bratstva išao i s torcidom.
    pokojni ićo purger

Car, dobar mi je kad kaze djankam se i tako to...dobar lik skroz... RIP

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    u splitu je bilo najmanje takvih dešavanja.
    jednostavno ne možeš proći u grad.
    imaš samo jedan ulaz i murja te uvijek zahalta.
    zadnja poštena šora je bila prije oko 6 godina u vrijeme kad su boysi znali izvesti upade u grad pred samu utakmicu i prije oko 3-4 godine kad su agramovci došli ranojutarnjim vlakom.
    ovako su prošli od murje.

bio je ijedan upad godinu prije ali pred stadionom je bila samo manja šora s nekim klincima koji su brzo rastjerani, dok im se ostatak ekipe koji je postavljao transparente zatvorio u stadion.
    ipak, bilo ih je malo a nas oko 60 pravih.
    postupanje policije poslije toga prema nama je bilo takvo da bi u nekoj normalnoj zemlji ministar dobio pedalu isti tren.

s torcidom je bilo krvavijih sukoba po zagrebu kao i kad bi se sreli na pola puta pri odlascima na gostovanja kao i međusobne zasjede.
    zavisi tko se šora.
    bilo je slučajeva fer pleja ali je bilo i gaženja na najjače.
    to nikad ne znaš kako će završiti

Datum registracije
    Dec 2010
    ...iscitavo sam tvoje postove jos na onom forumu i znam da si bio na onoj sad vec historijskoj tekmi na Maksimiru,intresira me jesu fakat Delije demolirale Zagreb ili je to malo napuhano od strane medija...i koliko su pruzili dobar otpor s obzirom da su imali na glavi cijeli ZG,dodushe imali su muriju na svojoj strani?
    Cito sam negdje tvoj post gdje si piso da ste i hvatali po gradu i marisali,ono tipichni hasenjagd

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od zlatni_ljiljan Vidi poruku
    ...iscitavo sam tvoje postove jos na onom forumu i znam da si bio na onoj sad vec historijskoj tekmi na Maksimiru,intresira me jesu fakat Delije demolirale Zagreb ili je to malo napuhano od strane medija...i koliko su pruzili dobar otpor s obzirom da su imali na glavi cijeli ZG,dodushe imali su muriju na svojoj strani?
    Cito sam negdje tvoj post gdje si piso da ste i hvatali po gradu i marisali,ono tipichni hasenjagd
    ja sam tada bio prilično mald ali naravno da nisu demolirali zagreb. glupost.
    jedan dio ih je u rano jutro kidnuo u grad i u gradu je bilo više šora.
    uglavno bi oni najebavali jer se nisu držali u jednoj grupi.
    ali i naši tadašnji klinci (od 16-19 god) su se malo precijenili pa su napali jednu grupu cigana kod okretišta na borongaju i to njihovu glavnu ekipu pa su morali bježati.

na stadionu su pred očima murje koja ništa nije radila probili na jug i tamo se u omjeru 10:1 potukli s običnim ljudima.
    možda je bilo desetak mlađih ljudi, da ne kažem bojsa koji su na svoju ruku otišli na jug.
    prva ekipa je razmišljala o tome ali je dogovr bio da se ipak svi nađu na sjeveru.

prati njihov upad na jug.
    gore im je upala glavna ekipa dok su indijanci ostali na stajanju.
    u tom sukobu cigana je bilo 10:1 ali nisu. što bi obzirom na brojku trebali napraviti, pomeli cijeli jug.
    upravo suprotno, hvataju pojedince i imaju masovnu cipelarku na njima.
    pogledaj na 4:16,17.
    lik koji štanca ovog u kravati je s dinamove strane.
    sam je ušao među cigane, naštancao cigana, i to dok mu hrpa cigana skače oko glave a onda elegantno odlazi bez posljwedica.
    lik je među ciganima sam iznabijao cigana i jednostavno odšetao.
    tu se vidi malio prije i kako ovi s juga na juriš u jednom trenutku tjeraju cigane.
    obzirom da je gore bilo barem par stotina cigana i to prave ekipe to što su naprvili u odnosu na protivnika je manje više ništa.
    a kad smo provalili na teren skupili su se gore na tribini i nije im padalo na pamet potući se.
    dok smo se mi tukli s murjo.ja sam bio osmaš pa sam samo bacao kamenje.

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    uprati scenu na 5:30.
    5-6 ljudi s istoka stajanja kreće na ogradu juga a par stotina cigana okreće leđa i bježi iako ovih ima 5 i dijeli ih ograda

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    treba pitati i exX-a, on je također aktivni sudionik zbivanja

Nisam bio aktivan tada, moje vrijeme je tek sada, ali treba reć, da su cigani ovo na maksimiru napuhali do zla boga, činjenica je da su prvi počeli s razbijanjem i kurčenjem, al kad je došlo do pravog štemanja, kad su naši uletili u teren, naglo im je moral opao, i više nisu bili zainteresirani za tuču, već su mirno gledali kako se naši šibaju s pandurima. i ovo što je capo reko, smiješno mi je za vidjet da im ograda stoji bez jednog čovjeka da je brani, milicija im morala branit nimalo bezvrijedne transparente, ja da sam na njihovom mjestu rumenio bi se na obljetnicu "rušenja maksimira", al ipak je o herojima riječ, moraju oni napisat priču koja nema veze s vezom. Jedno je sigurno, nitko od BBB se taj dan nema čega sramit, cigani pričaju o rušenju zagreba, a ne pričaju o tome da nikad nitko nije takav otpor panduriji pružio kao tada BBB, da ne govorim što je Thomas reko, zvuči smiješno al njima je pandurija za uši navlačila vodeće ljude s tribine, i sad će takvi ismijavat BBB i stavljat ih iza HZla, mislim stvarno neki ljudi pričaju bajke. Al ono nek pričaju šta hoće, ionako se na snimku vidi sve, što je reko capo, čak su ih oni simpatizeri na jugu malo pokolebali, ne želim ni pomišljat kako bi cigani prošli da se poslušalo dugog i otišlo na jug, mislim da bi bilo kud i kamo veselije ciganima, i da bi neki morali po travnjaku tražit miliciju da ih spasi. Al nećemo sad o tome, šta bi bilo kad bi bilo, u svakom slučaju meni je krivo što se nije išlo na jug, a mogu mislit ekipi koja je tad bila aktivna, al kažem nemamo se čega sramit, ovo je bila jedna od najvećih pizdarija u povijesti juge, i pravim čudom nitko nije smrtno stradao.

Datum registracije
    Dec 2010
    tek sad vidim transparent TUZLACI ,cuj delije iz tuzle allah selamet

Ovaj na 3:02-3:06 je najebo dobro,samo fakat je cudo sto ovdje nije niko smrtno strado...

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    bio je i delije prijedor.
    a uvek verni tuzlaci kako je pisalo na transparentu je bio redovit još prošlih godina

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove