+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/18

Tema: Izbori za EU parlament u HR- Ekstremna ljevica pomela

Izbori za EU parlament u HR- Ekstremna ljevica pomela

Idu i ovi izbori pa da otvorimo i ovu temu ako koga zanima. Jugodesnica stalno priča o porastu sktremne desnice u EU.

I tako to.

Ankete predviđaju potop DP-a Ili priželjkivaju. Most je vele na granici a Možemo je naravno stabilan.

Ako ne vjeruješ njima pitaj njihovu braću lažove.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 27-05-2024 at 18:05
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 04-06-2024 at 18:09
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Al su jugodesničari i srbofili navavili na DP posebno na Bartulicu. Ko bijesni psi.

Ovakva hajka nije bila ni na Hasanbegovića svojevremeno.

A što bi bilo da im dođe baš baš ono jedna prava desna nacionalistička stranka kakvih legitimno ima diljem Europe. Mislim.ovi iz DP su čisti centar, ni po čemu ekstremni.

Za to vrijeme narod 'arvatski drhti hoće li četnici dobiti neki odbor i Pupovac I njegove sluge u Hrvatskoj skaču nam po glavi 24/7.

Hrvati su čudo prirode

Zbog Eline i bokala vina

Zapravo, mislim da je cijelu ovu priču oko Bartulice iščeprkao sam HDZ i bacio pred divlje pse a psi jedva dočekali da grizu i laju.
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 08-06-2024 at 05:52
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Bio na glasanje. Iako sam bio rekao da neću. Ali ipak sam otišao. Možda zbog ove hajke na DP koja nije upamćena. Ko divlji bijesni psi.

A pošto me ništa ne zanima u vezi HDZ ili MOSTa ostao je ipak samo DP i najveći živući hrvatski intelektualac Slobodan Prosperov Novak, preferencijalno.

Skoro nikoga na biralištu a vidim i po službenoj izlaznosti.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 09-06-2024 at 21:18

Zbog Eline i bokala vina

Glasah. Za Most; Božo Petrov. Neprijateljima u inat.

Po ovim anketama most je mrtva stranka. Žao mi što Slobodan Novak neće u parlament ali mi je drago zbog Bartulice.
    Energija je nova valuta. Podaci su novo zlato. Cilj im je potpuna kontrola.
    Mi smo u ratu.

HDZ 6 mandata SDP 4 i DP i Možemo po 1 mandat.

Znači 11 glasova ekstremnoj ljevici i četnikofilima i među njima jedan jedincati hrvatski glas iz DP-ea.

Cijele Europa ošla udesno samo u Hrvatskoj ekstremna ljevica mete.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 09-06-2024 at 23:14

Zbog Eline i bokala vina

U tako ne baš lakoj situaciji za hrvatski narod dobro je da nije prošao onaj prevarant Kolakušić. Što nije prošla i talijanska iredenta udružena sa četnicima I hrvatskim glupanima tipa Hrebak I ona višak stranka MOST koja si je odnekud nabavila čak i svjetonazor i ideologiju pa čak i koalirala sa HSP om.

Zbog Eline i bokala vina

Bartulica trola jugočetničke debile. Dovezao se u Ferrariju.

Mogu se dovest i u Neveri ali možda mu je ne bi Mate dao jer je i on jugoleftard

Zbog Eline i bokala vina

Treba se DP probati dogovorit s onim narcisoidnim Kolakušićem. Da ga stave na listu za EP a on da njima vrati saborski mandat.

Ali tko će njemu virovat. On bi možda na kraju uzeo oboje a tako bi vjerojatno i bilo da nije odmah iskočio nakon izbora.

Zbog Eline i bokala vina

Bilo bi dobro da onaj jugočetnički ološ znan i kao " Možemo" nije ušao. Zamalo mu je bilo.

A jugočetničke ankete im davale 9,9% i kalkulirao se s dva mandata.

Trgovac ti laže s osmjehom
    Žena laže suze prosipljući
    Niko krupno ka jugočetnik ne laže

P. P. Njegoš.

Zbog Eline i bokala vina

Samo se kod nas može dogoditi da praktični kršćani glasuju za one koje donose protukršćanske zakone, da zagovaratelji obitelji glasaju za one koji nakaradnim zakonima ruše obitelj, da oni koji se kunu u hrvatstvo glasaju za anacionalne likove, da zagovoratelji očuvanja Hrvatske kao sigurne zemlje Hrvata glasaju za one koji zagovaraju i provode invazorsku migrantsku politiku, da zagovaratelji obitelji glasaju za promotore sodomita.

Itd itd mogao bi do sutra.

To je znak elementarne političke nepismenosti u Hrvata. To nema nigdje na svijetu. Nemoguće je naći sličan primjer.

Zbog Eline i bokala vina

Ovi, za Hrvate očito nevažni izbori, pokazali su dvije stvari; da su HDZ, DP i Index na istoj strani kad su u pitanju Most i Kolakušić te da su Hrvati izgubljeni slučaj.

Mali off topic na izbore u drugim državama EU;

U međuvremenu zapadnije od nas; Marine Le Pen se isplatilo šta se prodala centru i tko znam kome još jer je rasturila Macrona.
    Slijede izbori u Francuskoj i ako se ponovi rezultat sa EU izbora Macron može početi pakirati stvari i put Ukrajine.
    U EU parlament iz Francuske ulazi i Marion Marechal, istinska, prava desničarka, Ivana Orleanska 21. stoljeća, inače nećakinja Marine Le Pen koja je napustila svoju tetu i njenu stranku kad je ova počela vrludati prema centru.

I šećer na kraju; Njemačka, AFD! Šta reći nego bravo, bravo!

AFD i Marechal su desnica budućnosti. Redefinirana, repozicionirana, bez trulih kompromisa, stalno u ofenzivi i sa jasnim planom.
    Konzervatizma i desnica iz doba 20. stoljeća je mrtva i poražena i potrebni su novi ljudi, nove politike.

Poljaci potvrdili da žele biti novo globalističko-topovsko meso a Slovenci pak totalno moralno pali.
    U Sloveniji, uz izbore za EU parlament, održao se i referendum o eutanaziji i lakim drogama. Oba prošla.
    Nema sumnje da će i kod nas neki (čitaj Možemo) potegnuti to pitanje.

Uglavnom, izbori koji neće ništa promijeniti nego samo još dodatno podijeliti i radikalizirati ionako podijeljenu i slabu EU.
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 10-06-2024 at 18:08

Jugoleftardski mediji napadali DP ko bijesni psi, Most ni taknuli nisu a HDZ DP i Index na istoj strani.

To može izvalit samo Mostovac/Mostovka.

Zbog Eline i bokala vina

Zbog Eline i bokala vina

Joj da, vidjela sam taj klip prije par tjedana. Neprocjenjivo!
    Na faci joj se vidi kako misli u sebi "povraća mi se na tebe, Macronu!"

Je li ovo Meloni..

Zbog Eline i bokala vina

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove