+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 2 PrviPrvi 1 2
Prikaz rezultata str. 21/36

Tema: Jasenovac-mit i istina

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Kako će tu vijest primiti bosanske antifašističkoj irganizacije Ba.

Oni se kunu u Tita BA

Tito ba ta njiha bio car BA
    Tito je bio pragmatičan. Kada je partizan Adil Zulfikarpašić za vrijeme najžešćih pokolja Muslimana u istočnoj Bosni od strane četnika vidio te iste četnike kako navečer ulaze kod Tita malo da je u nesvjest pao. To je i prigovorio drugovims. Dobio je odgovor da oni moraju za svoj pokret pridobiti najbrojniji narod u državi. Pragmatično.

Taj Zulfikarpašić je isti takav išo je pregovarat sa Srbims pred zadnji rat.

I Joška je na svog djeda. Živi u Beogradu. Po nacionalnosti jugosloven. Što bi se pod stare dane išo zajebavat.

Vidi ove Vučićevog slugenjare kako se umoto

Meni razumljiv potez bolje se sam umotati u zastavu nego da ga Srbi umotaju u platno. Iz zastave će se odmotati, a iz platna neće. Bar je kupio vrijeme.

Koji je ovo patetični jeftini glumac nemožeš virovat

https://twitter.com/i/status/1793691266221298019
    I on kupuje vrijeme. Sin od Muslijua. Ne bi mu bio u koži.

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Tito je bio pragmatičan. Kada je partizan Adil Zulfikarpašić za vrijeme najžešćih pokolja Muslimana u istočnoj Bosni od strane četnika vidio te iste četnike kako navečer ulaze kod Tita malo da je u nesvjest pao. To je i prigovorio drugovims. Dobio je odgovor da oni moraju za svoj pokret pridobiti najbrojniji narod u državi. Pragmatično.

Taj Zulfikarpašić je isti takav išo je pregovarat sa Srbims pred zadnji rat.

I Joška je na svog djeda. Živi u Beogradu. Po nacionalnosti jugosloven. Što bi se pod stare dane išo zajebavat.
    A šta veli Svetlana Broz. Ona se angažovala u BiH s Muslimanima. Jaranica od one Štefice Galić
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Svi su oni pragmatični na dedu. Samo pitanje je jeli im to zbilja dedo.

Stari splitski orjunaš Jurica Pavičić, kome su "procurile sline" na samu pomisao da bi netko predložio rezoluciju o "genocidu u Jasenovcu" predlaže nama Hrvatima da kažemo, " da, to se dogodilo".

Pa može ako nađete kosti i zemne ostatke kao što je to urađeno u Srebrenici. Onako kako je nađeno u Hudoj jami, ili po trasama autoputeva u Sloveniji gdje god zakopaš naiđeš na kosti pobijenih hrvatskih vojnika ili civila. Ili u Macelju. Ili u zagrebačkom prstenu.

Moram odmah upozorit orjunaše da neće proći oni dokazi tipa "Tita mi", "tako mi Slavka i Ive Goldsteina ", " Ako ne vjeruješ meni pitaj Uršu Raukar" "Vasilija mi Krestića" i sl.

Tako ne bude išlo, splitski, dalmatinski i ini orjunaši čija se centrala preselila izgleda u Zagreb ali nema di ih nema pa i u hrvatskim dijelovima BiH.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 26-05-2024 at 23:11

Zbog Eline i bokala vina

Stari splitski orjunaš Jurica Pavičić, kome su "procurile sline" na samu pomisao da bi netko predložio rezoluciju o "genocidu u Jasenovcu" predlaže valjda nama Hrvatima da kažemo, " da, to se dogodilo".

Pa može ako nađete kosti i zemne ostatke kao što je to urađeno u Srebrenici. Onako kako je nađeno u Hudoj jami, ili po trasama autoputeva u Sloveniji gdje god zakopaš naiđeš na kosti pobijenih hrvatskih vojnika ili civila. Ili u Macelju. Ili u zagrebačkom prstenu.

Nema, ne može, ono "Tita mi", "tako mi Slavka i Ive Goldsteina ", " Ako ne vjeruješ meni pitaj Uršu Raukar" i sl.

Tako ne bude išlo, splitski, dalmatinski i ini orjunaši čija se centrala preselila izgleda u Zagreb ali nema di ih nema pa i u hrvatskim dijelovima BiH.
    Logorske knjige odnešene u Beograd. Ne žele ih vratiti. Zašto ?

Od izglasavanja rezolucije o genocidu u Srebrenici srpska ljutnja sad već prelazi u čisti bijes. Izbija im lagano pjena na usta. Jučer je Amerika poslala Dodiku poruku da nema ništa od odcepljenja. A muslimani nas lagano u literaturi izjednačavaju sa Srbima. Intervenirao Radman, što je nateralo na bes Dodu. Po srpskim portalima Jasenovac još radi a upisi su im takvi da se čovjek zapita da li su ti ljudi uopće normalni. Da nije žalosno bilo bi smješno.

Vlada Crne Gore, tj srbofili već drugi put odgađaju raspravu o Jasenovcu. Srbofili bi rado ali nešto ih koči. Ne znam što je u pitanju. Imaju većinu.

S druge strane onaj Turčin Konaković predlaže Vučiću da obiđu Srebrenicu, Kazane i Jasenovac.

Odjebi balijo od Hrvatske u svojim srpsko-muslimanskim prijeporima.

Da imamo hrvatsku vlast na sami pomisao ili najavu dolaska u Jasenovac trebalo im lupiti doživotnu zabranu ulaska u Hrvatsku samim time i u EU, a ako EU neće to neke se bakće s njima mimo Hrvatske.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 03-06-2024 at 15:21

Zbog Eline i bokala vina

Koče ih izgleda Albanci u koaliciji.

Tuđman je tvrdio da je u Jasenovcu stradalo oko 30 000 ljudi.

Imaju oni mislim i bez njih većinu.

Zbog Eline i bokala vina

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Tuđman je tvrdio da je u Jasenovcu stradalo oko 30 000 ljudi.
    Ni Tuđman to ničim nije dokazivao niti su bila iskapanja niti je u javnosti izišao jasenovački arhiv koji je u Beogradu te ne znam na onovu čega je Tuđman došao do nekog broja kojeg je iznio.

Zbog Eline i bokala vina

Oni srpski redikuli i kromanjonci se jučer okupili da nešto kao prijete.

Od rđe se zavaljuju a prijete.

Usput će praviti dva spomenika svom.mitu. Memorijalne centre u Donjoj Gradini i Beogradu.

Ako već hoće istinu o Jasenovcu nek obave iskapanje u Donjoj Gradini za koje su govorili da je najveće stratište u Jasenovcu.

Pa eto im prilike. Nek pozovu međunarodnu komisiju uključujući Hrvate ali ne one tipa Klasić i Jakovina i nek pokažu o čemu se radi.

Ali ona srpska karikatura od predsjednika si već pravi dostupni ću. Vele, leševe im Sava donosila.

A da to nije donosila Drina leševima poklanih Muslimana. Tisuće su ih poklane na drinskim mostovima i bačene u Drinu.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 09-06-2024 at 17:37

Zbog Eline i bokala vina

Igor Vukić u Podcastu Velebit;

Preporučavam pogledati.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 19-06-2024 at 12:40
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Mit o Jasenovcu i Velikosrbima i njihovim jatacima u Hrvatskoj u koje spada i aktualna vlast služi za sprječavanja konstituiranja hrvatske države i naroda.

Zbog Eline i bokala vina

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove