+ Odgovori na temu
Stranica 7 od 13 PrviPrvi ... 5 6 7 8 9 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 121/251

Tema: Vlada RH- Kapitulacija i izdaja Domovinskog pokreta

Moram odati priznanje profesorici Sanji Barić koja, kako sama kaže, ikao lijevih političkih uvjerenja od samog početka žestoko govori o Milanovićevim potezima. I ono najbitnije da je lik odavno zreo za smjenu

Ta politička budala, idol hercegosanskih srbofila koji je stekao kod njih kultni status jer je rekao par riječi o sarajevskoj čaršijskoj politici, nešto je najblesavije što se pojavilo na hrvatskoj političkoj sceni u stvarno prežestokoj konkurenciji. Možda mu samo Stipe Mesić i Andrej Plenković mogu parirati.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 20-04-2024 at 18:06
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Ili Yumediji mute vodu ili je ovo stav HDZ ovaca

U toj većini, govore HDZ-ovci za Jutarnji, vide i SDSS. HDZ-ov je argument da je bolje imati Pupovca unutar institucija hrvatske države, koji svoje probleme rješava u političkom Zagrebu, a ne u Beogradu u okviru "srpskog svijeta".

I ono što nitko ne želi javno reći u HDZ-u, a to je da je DP-u bolje da svi njihovi zastupnici uđu u Vladu zajedno sa svim manjinama i da dobiju respektabilan broj ministarskih mjesta, nego da ih HDZ počne lomiti jednog po jednog.

Znači ovu boldirani idiotsku rečenicu mogu izgovoriti, kako sam rekao samo ovisnici o četničkoj igli. Zamisli snage jednog Pupovca bez HDZ-ea.

Nadam se da će ih iz DP odjebat u startu i ostat čvrsti, osim ovog Lackovića koji im nije trebao kao ni Kolakušić. Opet su napravili grešku i sebi izbili mandate a dali drugima.

Ali odjebat ovu HDT ovu ovisnost o četnicima pa nek slaže HDZ vladu s kim hoće. Može i s Možemo.

To je hrvatski mazohizam. Da ti 8 manjinaca određuje tko će vladat. Tko to ima na svijetu. Nitko. To može samo narod prepun idiota i samomrzitelja.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 20-04-2024 at 22:52

Zbog Eline i bokala vina

Jedina prednost kolakušića je što neće biti HDZ-ov žetončić. Velika je pogreška bila s njime ulazit argument Radića je bio da ima najviše lajkova i pregleda na faceu ��, a čovjeka najviše dijele i lajkaju stranci. Jedan mandat bi osvojili i sa hasanbegovićem a dobili ozbiljnijeg čovjeka u Sabor.
    Energija je nova valuta. Podaci su novo zlato. Cilj im je potpuna kontrola.
    Mi smo u ratu.

Citiraj Prvotno napisano od franjevac Vidi poruku
    Jedina prednost kolakušića je što neće biti HDZ-ov žetončić. Velika je pogreška bila s njime ulazit argument Radića je bio da ima najviše lajkova i pregleda na faceu ��, a čovjeka najviše dijele i lajkaju stranci. Jedan mandat bi osvojili i sa hasanbegovićem a dobili ozbiljnijeg čovjeka u Sabor.
    Meni odmah nije bilo jasno što će im on. Narcis. Ego ko Himalaja. Nepredvidiv. A tek Sinčić. Možda su s domaćim ljudima mogli uzet mandat nisu bili daleko. To su neobjašnjive stvari.

I ovog Lackovića im HDZ može uzet odma. Lik je već jendom kako kažu kao bandićevac bio HDZ ov žeton.

S Kolakušićem bi trebalo napravit deal. Podržat ćemo te za EU parlament a ti nam predaj svoje mjesto u saboru. Jer ako on i ode u EU parlament mejnja ga neki njegov sa 5 i nešto glasova.

Hasanbegović bi trebao imati svoje mjesto u vladi ako slože sa HDZ om vladu. kao ministar kulture...hm..i bi i ne bi. pričao sam s njim u zatvorenoj Wap grupi. Njemu je dobar svaki antikomunizam pa čak i četnički. Ja se šokiro.

Al treba pričekat Ako Plenković bude glavni baja u pregovorima, mislim da će DP bit na zadnjem mistu za sastavljanje vlade.

Zbog Eline i bokala vina

Da, u istom sam smjeru mislio a i kolakušić je i više profil za EU parlament. Veća pozornica za glumljenje revolucionara i prosvjetitelja. On je nešto kao ozbiljniji pernar.
    Ne mogu vjerovati ovo za hasanbegovića pa upravo je on porijeklom iz Foče i tih dijelova gdje su muslimanima vratove sjekli "antikomunisti". Po meni bolje riješenje za ministra kulture je Slobodan Novak. Čovjek koji je cijeli život u kulturi.
    Mi smo u ratu.

Premiran je Plenković; sigurno je vrlo blizu 76 mandata.

S druge strane (i bez ljutnje), ali Škorin DP je bio uspješniji nego ovaj od Radića i Penave.
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 21-04-2024 at 18:15
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Citiraj Prvotno napisano od franjevac Vidi poruku
    Da, u istom sam smjeru mislio a i kolakušić je i više profil za EU parlament. Veća pozornica za glumljenje revolucionara i prosvjetitelja. On je nešto kao ozbiljniji pernar.
    Ne mogu vjerovati ovo za hasanbegovića pa upravo je on porijeklom iz Foče i tih dijelova gdje su muslimanima vratove sjekli "antikomunisti". Po meni bolje riješenje za ministra kulture je Slobodan Novak. Čovjek koji je cijeli život u kulturi.
    Nije on iz Foče mislim nego bliže ovamo u Ist. Hercegovini ali nisam siguran.

Upravo smo se oko toga svađali satima, kako on tamo sudjeluje u nekim tribinama koje otvoreno rehabilitiraju četnike pa sam mu spomenuo pokolje koje su četnici počinili u Istočnoj Bosni, nekoliko Srebrenica u onom ratu.

On mi je rekao da se ne brinem za muslimanske kosti. Valjda ja kao katolik.

Uglavnom Da, Slobodan Prosperov Novak je najveći živući hrvatski intelektualac, živa enciklopedija, milina ga je slušat, erudit, širokog spektra znanja, začudilo me da je jedva dobio par stotina preferencijskih glasova. Eto i to su Hrvati.

Nadam se da će za njega obavezno biti mjesta u budućoj vladi i zašto ne kao ministra kulture, naravno ako ovaj četnički hemeroid kapitulira u HDZ-u i napravi se koalicija HDZ-DP
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 21-04-2024 at 21:50

Zbog Eline i bokala vina

Onaj blentavi Hrebak veli da manjine moramo štititi. Blento blentavi Hrvatsku treba štititi od manjina. Pogotovo od jedne. I šta se on javlja sa svoja dva bijedna zastupnika . Ako manjine budu rekle da neće nego zajedno DP treba reći da će ih ukinuti prvom prilikom. Pa doći će i to vrijeme da se suludi sadomazohizam kojem je sklon dio protuhrvata hrvatskih degenerika ispravi. Treba ih ukinuti svakako.

A to da će se manjine držati skupa to sam uvjeren da ih Plenković punta u stilu pa eto mi bi s djelom manjina ali oni neće.

Nadam se da će DP ostati ustrajanje pa nek rade vladu kako znaju. Sve drugo bi bio njihov politički kraj.

Marija Selak Rapudić reče da bi rađe bila proglašena veleizdajnicom nego išla sa HDZ om. To pikira na DP.

Pa ti već možeš ponijeti taj epitet jer hoćeš sa SDP om

Inače joj je Nino prije izbora posvetio status koji je počinio sa. "Lavice moja.".Prvo sam dobio napad smijeha a onda srama. Nisam dalje čitao jer mi je to javno intimiziranje blamantno.

Inače je MOST jedan od većih gubitnika ovih izbora. Uz svu onoliko medijsku podršku jedva jedan mandat više. Fijasko. A tako se kurčili da su treća snaga.

DP napadan od sviju. Medijski skoro pa ignoriran ih prešišo. DP treba željeznom metlom očistit Yutel. Nogirati onu Grancarićku, Togonala, Dropca, onog smrada Smrtića. Acu from Leskovac kojeg odma treba iz studija prebacit u sudnici. Munjenu žabu i slične spodobe.

Ne može se i ne smi više dogodit da Grmoja bude inventar na Yutelu a Radić i Penava svake prestupne.

A Ninočka je nešto jučer u Jasenovcu objesila nos.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 22-04-2024 at 13:59

Zbog Eline i bokala vina

Sreća pa su sa mostom suverenisti i oni ne žele sa možemo i sdp-om a i nakon te koalicije bi se most komotno mogao ugasit, ako DP ostane ustrajan u svojemu ni HDZ a ni SDP ne može sastaviti vladu pa ćemo ili na nove izbore ili će biti koalicija HDZ i možemo ili SDP. Da, najvjerojatnije su to plenkovićeve ideje o bloku manjina. Da postoji volja on bi to žetoniziro čuj cigo onaj da ne može da se kupi i ucjeni ili onaj armin i Mađar onaj. Koga prave budalama. Čitam ispod DP objava i svi govore uvjet svih uvjeta bez četnika znaju i oni što mi njihovi glasači očekujemo.
    Posljednje uređivanje od franjevac : 22-04-2024 at 11:52
    Mi smo u ratu.

Kaže pavliček da su četnici i možemo neprihvatljivi baš onako kako sam i mislio. Ali nikad mi neće ići u glavu zašto bar točkastu koaliciju nisu sklopili DP i most. Velika greška jer bi sad prisilili četničkog hemeroida ( sviđa mi se kovanica) da se ogoli do kraja i ode sa možemo ili sdp-om.
    Mi smo u ratu.

Eto na tom tragu se javlja onaj Ivica Relković. Taj kažu kreator MOSTa, neki njihov guru, koji sad neke druge savjetuje. Dakle uz staru udbašku mrljinu Puhovskog koji promaši sve što prognozira sad imamo i ovu novu nešto mlađu ali još luđu udbasku mrljinu koja veli da će se DP ugasiti čim dobiju to da nema četnika u vlasti. Da ćemo mi svi glasači DP kao uzeti HDZ ove iskaznice.

Glupan udbaski ako to stvarno misli onda je poremećen. Nit ja niti itko koga znam da je glaso za DP nisu bili glasači HDZa ili to nisu odavno a kamoli članovi a izbacivanjem četnika iz vlasti DP tek dobija energiju. Tako silnu da će na slijedećim izborima poduplat mandate minimum. Još ako u kulturi sredi stvari ukine milijarde protuhrvatskim udrugama, pomete Yutel, ukine financiranje " Srbobranu" ajooj . Apsolutna većina nije nemoguća.

A Relković nek prdi o kapaciteta Mosta koji se vrti oko 8- 9 zastupnika i to mu je plafon plafona. Još sad kad su se outali da su ono kakvi su napravljeni. Stranka za nered kreirana od duboke države.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 22-04-2024 at 18:11

Zbog Eline i bokala vina

Najviše me frustrira kad kažu arhaična stranka i bez ideja. Pa hajmo ideje staviti na vagu pa da vidimo čije su jače. Neka poslušaju jurčevićeve intervjue na fakat podcastu to su misli intelektualca koji je updejtan sa današnjicom ili nekog njihovog intelektualaca sa eruditom poput Slobodana Prosperova Novaka. U svim stvarima je DP superiorniji. U ideologiji, ekonomiji i gospodarstvu ( dajte njihovog poduzetnika u rangu Radića)kulturi al baš u svemu. To što su mlađi po godinama ne znači da su po energiji. Most je vlažni prdac skupina diletanata. Veliko razočarenje. Sa možemo ne bi tramvaj dijelio a ne u koaliciju.
    Posljednje uređivanje od franjevac : 22-04-2024 at 14:43
    Mi smo u ratu.

Jedan prijedlog DP-u ako budu ponovljeni izbori zašto ne kandidrati nekog Mađara iz svoje stranke a mogli bi i hasanbegovića za bošnjačku manjinu. To nije puno glasova koji bi se potrošili a potencijalno dođu 2 mandata.
    Mi smo u ratu.

Moglo bi se to izvest ali sumnjam s Hasanbegovićem . On to ne bi htio. On se mislim i osjeća Hrvatom Muslimanom. Valjda A možda i nije.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 22-04-2024 at 18:17

Zbog Eline i bokala vina

Budimo iskreni; ništa se neće promijeniti.
    HDZ je dobio previše mandata a DP premalo da bi ih mogao ucjenjivati.
    Ako DP i uđe u vladu nakon prvog suprostavljanja Plenković će pozvati svoju tajnicu i razriješiti njihove ministre.

DP pleše po rubu; mnogi njihovi glasači ne žele koaliciju sa HDZ, tom veleizdajničkom, lopovskom strankom. Uđu ili pak u koaliciju, HDZ će ih usisati, pojesti jer su prejaki.
    a to bi onda na slijedećim izborima značilo kraj za DP.

S druge strane, Mostovci su odlično prošli s obzirom na antikampanju koja je dolazila s jedne strane desnice.
    Isto tako Mostaši vrlo dobro znaju da su glasove dobili od onih koji nikada, ama baš nikada ne bi bili za bilo kakvu kombinaciju koalicije sa HDZ.
    Jedan od razloga zašto sam glasala za Most je upravo taj šta su garantirali da neće sa HDZ.
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 22-04-2024 at 18:03
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Ako se DP bude držao principa promjenit će se itekako. Plenković prvo mora naći zamjenu da bi se rješio DP-ea. (A možda ih nađe već sad. Možda neće s DP om htjet dva HSLS-ovca i Štromar bivši HNS-ovac)

A možda se u HDZ-eu prije rješe njega.

Anušiću DP ne smeta i hrpi HDZ-ovaca.

HDZ bi bilo najbolje zamjeniti skroz ali rezultati su takvi da se to sad ne može.

Da ih mjenjaš s Možemo, SDP-om, i ostalom još lopovskijom ekipom i još veleizdajničkijom antihrvatskom ekipom to je kao da imaš grlobolju pa si staviš konopac oko vrata.

Zbog Eline i bokala vina

I prije izbora su rekli da će se pregovarati sa HDZ-om i nemoj misliti da tamo ljudi nisu naivni da ne znaju da će ih se HDZ htjeti riješiti ali vjerujem da su i za to spremili taktiku. Na DP-u je samo da se ne kompromitiraju i ne izgube integritet i da time ne propadnu na političkoj sceni. Što bi ti uradila da si na njihovom mjestu? Meni je ovo jedini logičan smjer ponuditi koaliciju pa ako pristanu na naše uvjete ok ako ne opet dobro a to će se i kroz DPove medije objasnit i iskomunicirat sa javnošću. Samo je ponavljam bitno da ne izgube integritet.
    Mi smo u ratu.

I ako hdz bude zagrabio u sdp bazen u potrazi za žetonima time će tu stranku još više uništit tako da ni to nije loše ionako demografija ne radi za njih. A nadam se ko i inkvi da u pregovorima riječ ima i desna struja HDZ-a koja im je i najviše mandata ubrala.
    Posljednje uređivanje od franjevac : 22-04-2024 at 18:07
    Mi smo u ratu.

Sad se vidi koje smo mi budale kad smo dopustili da nam manjine određuju vladu.

Pa di to ima na svitu. Nigdi. To je bolest. Autošovinizam.

Koji je to kurac. Tko bi trebao njih pitati. Nemaju nikakav legitimitet. A neki su od njih Hrvatsku spepeljali. To je bolest. Endemska hrvatska bolest.

To nema nijedna zemlja na svitu. Nema ni ikakve konture toga, neke obrise a kamoli takav slučaj da neke jebene manjine bez legitimiteta određuju vladu.

Mi kao narod moramo na kolektivni pregled glave.

Prije nego dođemo na termin za pregled naših ludih tintara trebalo bi za ovaj trenutni konkretan slučaj napraviti sljedeće.

Četnike iz SDS-a odjebat kako se i priča, a ak im je krivo nek se idu žalit u Beograd di Hrvati nemaju nikakva kolektivna prava a kamoli da odlučuju o srbijanskoj vladi.

Onda ić pojedinačno pregovarat sa ostalim predstavnicima manjina.

Sa Hodžićem doć na pregovore sa slaninom oko vrata

Radinu ponuditi novi gebis, periku i baciti na stol

Romu ponuditi šleper sekundarnih sirovina. Doniran, oslobođen PDV-a

Mađaru obećati trećinu Vojvodine kad je oslobodimo.

Čehu pokloniti kamp kućicu sa pomoćnim prozorom kao izlazom za bijeg ( ne pitaj zašto).

Ako prihvate okej a ako ne prihvate ukinut im mandate lex specijalisom.

Ljudi ja sam pregovarač samo takav.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 22-04-2024 at 18:09

Zbog Eline i bokala vina

Hahahaaaahah
    Pazi oni kažu šta će vučić uraditi izbacit će naše ljude iz vlasti pa kralju naši ljudi nisu ni ušli u njihov parlament. Muslimani nam biraju predsjednika i ljude u domu naroda iako smo mi tamo u ustavu nacija a ne manjina. O mađarima di manjine mogu samo glasati za manjinska prava da ne govorim. Ovo sve vrijeđa inteligenciju i samopoštovanje.

Samo im obećati ako nećete u vladu DP-a ide referendum za koji bi glasali svi da se manjine odjebe.
    Mi smo u ratu.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove