+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 16 PrviPrvi ... 2 3 4 5 6 14 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 61/318

Tema: Vlada RH- Kapitulacija i prevara Domovinskog pokreta

Uskrsni praznici su gotovi i prava kampanja može početi.

Članovi dva kraka jedne partije rastrčali se po Hrvatskoj i obećavaju brda i doline i da će i baš oni biti ti koji će od Hrvatske napraviti obećanu zemlju; samo ne znam za koga, možda za Nepalce i Filipince.

Imali ste svoje šanse i da je ovaj narod pametan ne bi pakirao kofere već spremio HDZ-SDP i njihove satelite u ropotarnicu povijesti.
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 02-04-2024 at 18:02
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

“U Odesi je počelo. U krvavoj Odesi, u »Kanatnom zavodu«, gdje se masakriralo en mass i gdje su pokapajući mrtvace rekli onom grobaru, da ne treba da znade tko su ti ljudi, »jer to su Hrvati«. U Odesi se klalo, tamo su pucale kosti i tamo su se davili utopljenici.” pisao je Miroslav Krleža 1916 o pokolju kojeg su izvršili Srbi i ruski Kozaci a razlog je bio taj što se Hrvati nisu htjeli zakleti srpskom kralju i prihvatiti da se bore pod srpskim obilježjima. Nitko ne zna koliko je tada poklano i podavljeno Hrvata. Neki izvori govore o tisućama.

"Čitav Zagreb blaženo hrče, budni su samo atentatori i pjesnici"
    pisao je drugi hrvatski sin Ivo Andrić dok je u osvit prvog svjetskog rata boravio u Zagrebu, prije nego se prebacio na veći i obilatiji srpski kazan i iz njega srkao i (br)ektao do svoje smrti.

Kakvi sad atentatori pomislio sam. Hrvati uopće nemaju tradiciju atentata. Mi nismo revolucionaran narod. Ali bilo je. U tom periodu djelovala je mlada revolucionarna studentarija predvođena Lukom Jukićem slavonskobrodskim zanesenjakom i atentatorom na banskog namjesnika Slavka Cuvaja. Možda i pod utjecajem Tankosića, Apisa i srbijanske "Crne ruke".

Neki dan je u Slavonskom Brodu otvoren četnički štab. Nazočili su svi viđeniji četnici iz Hrvatske. Zovu ga cinično "kulturnim centrom". Ne znam je li to namjerno ili se tako potrefilo ali jedan od prvih štabova četnici su otvorili u Slavonskom Brodu, gradu kojega su nemilordno uništavali u prošlom ratu a njegove stanovnike ubijali. Samo u Slavonskom brodu ubijeno je 28-ero djece. Jel zna netko njihova imena? Jel bar netko zna jedno ime te poginule djece? U jednoj brutalnoj odmazdi nakon što su branitelji oborili u jednom naletu 5 srpskih aviona u jeku borbe za Bosansku Posavinu, digli su krvnici avione visoko, van dometa tada nekompletne hrvatske protuzračne obrane i onda zasipali grad bombama od pola tone. Rušili cu cijele zgrade baš onako kako sad rade Rusi u Ukrajini. Iz čiste jarosti i osvete da što više pobiju i poruše. Nakon što su krvnici istresli svoj ubojiti teret u jednoj zgradi ostalo je petero mrtve hrvatske djece. Nitko im ne zna imena, ja im ne znam imena, jer nama je rečeno, utuvljeno nam je u glavu, sram nas bilo, da ne treba znati tko su ta djeca jer su to-Hrvati.

Na otvaranju četničkog štaba sijao je širok osmjeh i zlatan zub gradonačelnika Slavonskog Broda, Miro Duspare, nekadašnjeg HSP-ovca

Cijela Hrvatska blaženo hrče, budne su samo četničke štablije i njihovi financijeri.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 03-04-2024 at 17:40
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Neki dan se dogodio karikaturalni paradoks da je zastupnik mađarske manjine izvjesni Robert Jankovics( original mađarsko prezime) već sebi osigurao mjesto saborskog zastupnika a kampanja za izbore još nije ni počela.
    Već.

Onaj tko ukine predstavnike nacionalnih manjina u saboru bit će upamćen ko Zrinski ili bar kao Jelačić.

Da nas svijet napokon prestane gledati kao poremećene lude bez truna mozga.

Dokle god u sabor budu uključeni manjinski zastupnici a pogotovo način njihova izbora, hrvatski sabor a shodno tome i vlada biti će lažni, prevarantni, rugobni i besramni.

Zbog Eline i bokala vina

Znači od svih stvari koje su se dogodile u Hrvatskoj od Istanbulske do nakaradnog zakona o femicidu, četnika u vladi, uvođenja protukršćanskih i protuprirodnih zakona predstavnicima klera smeta, kršenje Ustava.

Ustav crkvi ne treba biti ni na zadnjem mjestu. To nije njezina briga. Ali kršenje svih naravnih i kršćanskih normi koje radi HDZ, trebao bi biti.

No crkva se skoro neuvijeno stavila na stranu HDZ-ea. Kao za vrijeme istanbulske konvencije, samo što sad nema Plenkovićeve "interpretativne izjave" kojoj bi vjerovali.

Dakle sve je ostalo isto. il su novci u igri. Ili neka teška ucjena. Ili i jedno i drugo.

Moje je mišljenje najbliže onome što je rekla Marija Selak Raspudić. Crkva se treba i mora baviti društvom, anomalijama u društvu i ukazivati na štetne pojave u društvu i štetne zakone.. Tipa istanbulska npr. Ili zakon o femicidu ali ne smije agitirati ni za jednu stranku. Uvijeno ili neuvijeno.

Baš zato je rijetko tko sluša u političkim porukama. Žao mi je što je tako ali tako je.

Zbog Eline i bokala vina

Novci, novci...
    Svaka čast Vatikanskim ugovorima, ali prije tih ugovora Crkva u Hrvata bila je slobodnija.

Slažem se s time šta je rekla Marija Selak (neki "pametni" na desnici već viču kako je ona zapravo stala u obranu Milanovića), no mislim da je velika većina ljudi, vjernika i nevjernika, odlučila kome će dati svoj glas neovisno o tome šta kaže Crkva.
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 05-04-2024 at 11:32
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

U zadnje vrijeme se često spominje Orešković kao primjer greške i to karikaturalne u hrvatskoj politici. Ono izrugivanje tipa "građevina". Eto oni dobro govore hrvatski pa nam "cvate".

Čovjek je znao svoj posao, hrvatski orjentiran, nisu ga zanimale gender- femino ideologije niti nekakvi Grevio, niti bi ga Pupovac optoćčavao u zlato, .Mislim tj uvjeren sam da bi nam plaćše dosad došle do 1 500 eura netoi to s pokrićem a ne tiskanjem novca a pogotovo da ne bi doživjelo ovakav nezapamćen demografski sunovrat da u dvije godine imaš skoro 5 000 rođenih manje.

A ja sam uvjeren a ne samo ja da je ta vlada opstala, prvenstveno on kao premijer da bi Hrvatska danas bila u duplo boljem položaju nego je sad. Po svim parametrima pogotovo ne bi bila ovakvog divljanja četništva po Hrvatskoj i ovakve kulturne protuhrvatske politike a i ekonomski bi stajali bolje i to na zdravijim temeljima. To je velika propuštena šansa hrvatske politike i za to je izravno odgovoran MOST svojim nerazumnim zahtjevima da ponize tadašnji HDZ do kraja. Čak i da je tada Karamarko dao ostavku na mjesto podpredsjednika vlade, nakon što je pristao da ne bude premijer, ne bi se oni zaustavili. Zato odpočetka mislim da su oni bili i ostali projekt duboke države da Hrvatskoj ne daju da se izvuče iz udbaškog gliba.

Može a i ne mora biti istina, tada je pričano da je Petrov onako izbezumljeno zbrisao s pregovora sa SDP-om ne zbog navodne Prgometove "izdaje" nego jer je dobio informaciju iz Njemačke da Karamarko više neće biti predsjednik HDZ-a. I to je rekao načelnik jedne otočke SDP općine. Toliko je to i na takvoj razini da se sve zna o svakome. Čak i u suprotnom taboru.

A HDZ-ova je tada greška bila,tj Karamarkova što je išao raditi s njima ikakve kombinacije nakon što je jasno odbio trirparitetnu vladu. Što je bio državnički i politički pravi potez, jer bi se pristajanjem da no to poništio uopće smisao izbora. Trebo je pustit MOST da idu sa SDP-om ili ići na ponovljene izbore. To je bila velika greška HDZ-ea.

U tom slučaju ne bi bilo ni Plenkovića ni ovog institucionalnog divljanja četništva-jugoslavenstva, antihrvatske kuturne politike, poluludih femino udruga i sl. po Hrvatskoj
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 06-04-2024 at 18:26

Zbog Eline i bokala vina

Predložio bi Domovinskom pokretu da hitno makne onaj promotivni spot. Tko je ono režirao? Slike bez tona i grozna naracija Joška Ševe.

HDZ ovi i SDP ovi spotovi prema njihovim izgledaju ko holivudski Blockbusteri.

Radiću mogao si malo odrješiti kesu. Ili ne dati na TV ništa. Mislim ja ne dajem na spotove pet para u smislu da mogu utjecati na mene ali ima ljudi na koje mogu, nažalost.

Zbog Eline i bokala vina

Iznenadio me mali broj lajkova MOST-ovim kandidatima na FB. Nije to neki baš dokaz ali je indikativno. Grmoja, minoran broj lajkova pa što me najbiše iznenadilo i Raspudić. Ćipe Mlinarić ih šije npr 5 puta po broju lajkova na objave. Penava isto loše stoji s lajkovima na objave.

A ja mislio da će tu Nino rasturat.

Ni Možemaši ne stoje puno bolje ni stare komunjare iz SDP-ea iako Možemaši jedini komuniciraju na svojim statusima. HDZ kad bi se sudilo po lajkovima na objave ne bi bili u prvi pet stranaka tako da to ipak nije presudno.

Karolina relativno dobro stoji po tom pitanju iako ni ona ne komunicira na svom profilu.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 09-04-2024 at 00:51

Zbog Eline i bokala vina

Nakon 8 obrađenih jedinica po Yutelu HDZ je na 49 mandata. Predstoje još dvije. Znači HDZ bi mogao do 60 mandata po ovome plus tri dijaspore i to je gotova vlada. Ranije su agencije uvijek protežirale SKH SDP nauštrb HDZ-ea u anketama ali sad kad je HDZ postao jednako jugodesno kao i SDP za tim nema potrebe. Sad Yutel fura HDZ kao adut. I mislim da ih precjenjuje. No vidjet ćemo.

Ako HDZ sa dijasporom dođe do 60 mandata sastavit će vladu sa manjincima, pokupovat ono žetona od IDS-a do tih Fokusa, Republika, Čačića ako bude imo mandat, Posavca i sl. Poletit će mu svi ko atletičari koliko i što god govorili.

Ako HDZ ostane ispod 60 mandata onda se ide ili na nove izbore ili koalicija s Možemo, plus ovi svi nabrojeni. Ona opcija o rušenju Plenkija i koaliciji s DP-om ostavljam samo kao teoretsku mogućnost.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 09-04-2024 at 20:34

Zbog Eline i bokala vina

Tjedan je dana do izbora i mislim da velika većina ljudi zna za koga će glasati.

Već standardno, SDP i HDZ utukli najviše novaca za kampanju.
    Koliko se im spotovi vrte po televiziji neki bi stranac pomislio da su to jedine stranke u Hrvatskoj.

Ne bavim se nikakvim kalkulacijama jer znam da će biti cirkusa, političkih prelazaka i izdaja. Samo neće biti nikakve promjene, barem ne one pozitivne, sve dok radikalno nepromijenimo izborni zakon.
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 10-04-2024 at 18:14

Ultima svega je ukidanje manjinskih zastupnika. Dok god se to ne uradi ova država koja je sve samo ne hrvatska, pa i vlast u njoj će biti laž, prevara i besramna krađa. Poslije toga može ići Hrvatska kao jedna izborna jedinica za konačno gašenje IDS-a i sličnih stranaka. Ima tu još ali ovo je za početak.

Uglavnom ova anketa na Yutelu ne vrijedi ništa. Toliko u nju ne vjeruju da se stalno po nerkoliko puta ograđuju od nje. Mislim da je HDZ precjenjen a DP podcjenjen. On im je jedini neprijatelj jer jedini može onemogućiti dosadašnji model vladanja. A dubokoj državi je samo to u cilju. Nju baš briga je li na vlasti SDP ili HDZ.

Čak im je bolje da vlada HDZ jer lakše provodi njihove planove. Bez otpora.

Već sam rekao da sam siguran da je ovo budalesanje s Milanovićem scenarij duboke države. Inače bi bilo sankcija. Sve je to u cilju da se održi dosadašnji način vladanja i sastavljanja vlasti.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 10-04-2024 at 21:34

Zbog Eline i bokala vina

Zabraniti ankete prije izbora.
    Na mene osobno one nemaju nikakvog utjecaja, ali na jako puno ljudi utječu tako da na kraju daju glas onima kojima ankete daju najviše postotaka 'da im glas ne propadne'.
    Znamo vrlo dobro da se ankete mogu naručiti i platiti i da to rade najjače stranke uz pomoć pristranih medija i lobija.
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 12-04-2024 at 11:25

Na Yutelu onako ide u Dnevniku

Prvo sumanuti Milanović drži monologe par minuta.

Onda se kao voditelji ograde da to ne spada u izborni blok ( kakvi kreteni) pa ide obilno HDZ.

Pa onda idu obilne "bujice smrada i gliba" aka Milanovićevi budalaši

Onda ide serviranje Možemo I Mosta isto u tako u obilnim porcijama.

Radnička fronta koja se samo u jednoj izbornoj jedinici vrti oko izbornoga praga isto je redovna.

I tek na kraju kratko DP. Par rečenica bez ikakvoga konteksta. Bez poante. Otvorena opstrukcija DPea.

Ove večeri Đurica Drobac nije ni spomenuo DP a sve druge stranke su bile obilato po običaju. Čak je uspio ubacit i koaliciju gdje je stranka koju pred izbore osnovao HDZ ( Hrvatsko bilo) da priča u Osjeku.

I Socijaldemokrati koji čak ni u anketama ne postoje.

Dakle usrala se duboka država. Nestašica je WC papira koliko ga troše.

Nakon izbora ako DP bude u prilici odlučivat i ne pomete Yutel željeznom metlom (I sve" Đurice Dropce" ) neće ništa napravit.

Zbog Eline i bokala vina

DP ima svoju televiziju a i vjerne, gotovo fanatične, glasače tako da nema straha.

Nego, Plenkija nam tajno snimali njegovi.
    Uglavnom, po Plenkiju DP su nesposobnjakovići a Mostovcima je mjesto u ludnici.

Neka se ne vrijeđaju glasači DP i Mosta.
    Bilo bi pogrdno da nas Plenković hvali.
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 15-04-2024 at 17:46

Regionalne televizije se ne računaju u utjecajne televizije.

Samo TV s nacionalnom frekvencijom gdje je Mosta bilo možda i najviše. Uz Možemo. Uglavnom nisu bili zakinuti kao DP što govori da MOST nije nikakva opasnost po duboku državu.

Tko god je non stop u pisanim i glavnim elektronskim medijima tipa Vutele aka "HTV", RTL, NOVA taj je 99,9% projekt duboke države što je eufemizam za UDBU.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 15-04-2024 at 18:13

Zbog Eline i bokala vina

Što će četničkom isprdku glasači DPa? Osobno, prije bi si odsjekao ruku nego tom četničkom hemeroidu dao glas.

Ako je DP zlo valjda su mu i glasači DPa takvi. I ako je uvjeren u pobjedu što će mu glasači DPea.

Izgleda da četničkom potrčku guzica sječe žicu šesticu. Frka je. Možda četnici i ostali manjinski priljepci i žetončići poput one saborske lude Zekanovića neće bit dovoljni.

Čovjek koji ne komentira tuđe izjave, Vučićev potrčko, koji ga pokušava imitirat, jer šta bi on razgovarao sa političkim strančicama. Tako mu šef Vučić 11 godina nije imao TV duel s političkim protivnicima.

Ovaj ga u svemu pokušava imitirat.

Al možda bude i to da hemeroid s četničkog šupka netko skine.

Šmirgl papirom.

Zbog Eline i bokala vina

Ja sam za pokret "ljutu travu na ljutu ranu"

U Hrvatskoj političkoj tragikomediji je moguće i to da jedan Đapić kojega je Sanader politički uništio idiotskom rečenicom koju sad papagajski ponavlja Plenković, " Glas za HSP je glas za SDP" i time faktički uništio HSP koji se do danas nije oporavio.da taj isti Đapić sad to isto radi za Plenkovića govoreći kako je glas za DP i MOST glas za ljevicu.

Ja mislim da nema očituje primjera stokholmskog sindroma od ovog primjera.

Ima na N1 nisam ni slušao ni gledao tu gadarije, samo naslov pročitao.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 16-04-2024 at 14:08

Zbog Eline i bokala vina

Čula sam da je Đapić na N1 pljuckao po Mostu i DP i branio Plenkovića; ne, nemam ni ja živaca i želuca to gledati.

Za Đapića sam sigurna da je otpočetka bio ubačen u HSP od strane HDZ da uništi tu najstariju hrvatsku stranku.
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 16-04-2024 at 19:19

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Čula sam da je Đapić na N1 pljuckao po Moastu i DP i branio Plenkovića; ne, nemam ni ja živaca i želuca to gledati.

Za Đapića sam sigurna da je otpočetka bio ubačen u HSP od strane HDZ da uništi tu najstariju hrtavsku stranku.
    Pa nije baš tako usotalom tko će to znat. S Đapićem je HSP dobacio do najviše mandata. Do 7 ili 8 i plus letica kao pridružen ali nije bio član HSP-ea.

Nikad toliko HSP nije imao. Ni u ratno vrijeme.

I onda 2007-me pred izbore Sanader izvali, "glas za HSP je glas za SDP". A u anketama HSP dobijao i do 15%. Očekivao se broj mandata iznad 20 zastupnika. Tadić bio najpipularniji hrvatski političar. I onda Tadić Rožič i Ruža napuste HSP tik pred izbore i sanader to izjavi i HSP krahira na jednog zastupnika. mada su dobili solidan broj glasova oko 160 000 to se razbilo na izbornim jedinicama.

I sad Đapić priča opriču koju je njemu smjestio Sanader. Pa kakvo je to ludilo. odavno on napada MOST a pogotovo DP jer je DP veća opasnost. Sralno pljucka po DP-u.

Kupili su ga za neku apanažu ili položaj. Ali je groteska. Jadna žalosna, skoro nemoguća groteska.

Sutra još jedni lažni izbori. Ne smije se nikad zaboravit da su izbori u Hrvatskoj lažni, prevara i krađa, sve dok postoje manjinski zastpnici koji mogu biti izabrani jednim glasom a ravnopravni su drugim zastupnicima. To nitko nije spomenuo jer su svi antitalenti za bitno. Žalosno je da to desna oporba nije nijednom spomenula. To su realno antitalenti za bitno. Ljevica naravno neće jer su to njezini saveznici u rušenju Hrvatske. Nije se nitko spomenuo reći Plenkoviću da je on veći ljevičar od SDP i Možemo. I da glas za DP nije glas za ljevičarski HDZ. A tako se namještao na volej.

Kako bi ga netko pametan istrolao da ne bi znao di mu je glava di je guzica.

Ja sam davno ponudio okladu da plaćam svakome večeru po izboru, tko mi pronađe jednu, samo jednu svjetonazorsku ili ideološku točku u kojoj se HDZ razlikuje od SDP ili Možemo. Samo jednu jedincatu. Ponuda vrijedi i dalje.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 16-04-2024 at 20:54

Zbog Eline i bokala vina

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove